Neděle 19. května 2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Oblačno, bouřka 20°C

Velikonoční tarotová předpověď: Panny čeká zábava, Střelce láska!

/
 • ...
  ... (iStock)
  9. dubna 2020 ● 06:00

  Co vás čeká o velikonočních svátcích a v době, která bude následovat po nich? Možná si myslíte, že vás dnes nemůže už nic překvapit, ale třeba se budete divit. Na co se můžete těšit a na co si dát raději pozor? To vám prozradí tarotové karty.

  Tarot a astrologie jsou užitečné nástroje pro spojení s hlubšími aspekty života. A velmi dobře spolupracují. Jaké karty vám „padly“ pro velikonoční svátky a jaké poselství z vesmíru posílají?

 • 1.

  Beran

  Devět poháru
  Devět poháru
  Autor: BPŽ/archiv

  Devět pohárů

  O svátcích si budete vychutnávat klid a pohodu. Vše se daří tak, jak má, na obzoru se rýsují nové příležitosti, které změní váš život. I když je teď těžká doba a nemůžeme se věnovat obvyklým společenským zábavám, přesto můžete zavolat přátelům nebo si udělejte příjemný večer doma. Odpočívejte, užívejte si, relaxujte. Vymyslete si něco, co jste třeba ještě nezkusili, stáhněte si nějaký hezký film nebo zkuste něco upéct či uvařit.

   

   

   

   

   

 • 2.

  Býk

  Svět
  Svět
  Autor: BPŽ/archiv

  Svět

  Karta Svět vám přináší informaci, že brzy dokončíte nějakou důležitou záležitost, která vám bránila, abyste se posunuli někam dál. Naučíte se chápat skryté souvislosti a lépe porozumíte významům některých událostí, které se promítnou ve vašem životě. Nejtěžší je přijmout bezvýhradně sebe samého, ale jakmile to dokážete, váš život nabere jiné obrátky. Poslední ze sady trumfových karet je jakýmsi završením celého životního cyklu.

 • 3.

  Blíženci

  Rytíř pentaklů
  Rytíř pentaklů
  Autor: BPŽ/archiv

  Rytíř pentaklů

  Čeká na vás spousta práce, ale pokud si ji dokážete správně zorganizovat, nebude to pro vás žádný problém. Rytíř pentaklů radí, abyste se vyhnuli nevyzkoušeným experimentům a postupovali raději osvědčeným způsobem, dosáhnete tak svých cílů mnohem rychleji. Lásky si moc neužijete, ale to vám nevadí, stejně momentálně plujete spíš na pracovní vlně. Stále víc si uvědomujete své možnosti i schopnosti a vaše sebevědomí zdravě roste. V jisté záležitosti se můžete spolehnout na pomoc přítele.

   

   

   

 • 4.

  Rak

  Král holí
  Král holí
  Autor: BPŽ/archiv

  Král holí

  Do vašeho života vstoupí něco velmi nepříjemného. Bude to natolik razantní, že se z toho nedokážete téměř vzpamatovat. Zaútočí na vás někdo, od koho byste to nikdy nečekali, a navíc si s údivem uvědomíte, že tento člověk dokáže být pěkně nebezpečný. Nesnažte se hledat řešení a raději počkejte, až se to všechno přežene. Vyšší síly vás rozhodně nenechají bez pomoci a pošlou vám ochránce, který bude hájit vaše zájmy. Potlačte svoji pýchu a pokorně přijměte radu od někoho zkušenějšího.

 • 5.

  Lev

  Eso holí
  Eso holí
  Autor: BPŽ/archiv

  Eso holí

  S Esem holí zasáhne osud v té nejčistší podobě. Tato karta přináší tak prudkou energii, že ani v nejmenším nemá smysl s ní bojovat, proto ji využijte pro vlastní potřebu. Bude to však chtít obrovskou dávku odvahy a nasazení, jinak při tom velkém třesku skončíte zavaleni v hlubinách vlastních iluzí. Chcete očistit své já? Najděte ve svém podvědomí démony, kteří vám otravují život a vyzvěte je na souboj. Čeká vás sice krutá bitva, ale nakonec z ní vyjdete jako vítězové.

   

   

   

   

 • 6.

  Panna

  Sedm mečů
  Sedm mečů
  Autor: BPŽ/archiv

  Sedm mečů

  Vaše představy bohužel nestojí na reálných základech, a pokud s tím něco neuděláte, zřítí se jako domeček z karet. Před pravdou rozhodně nikam neutečete a zlehčováním situace nic nevyřešíte. Nezbude vám nic jiného než se smířit s tím, že vaše plány byly jenom nesplnitelnými iluzemi. Uvědomíte-li si, že jste až doteď šli po špatné cestě, podaří se vám udělat pro nápravu situace mnohé. Dopřejte si na odlehčení trochu neškodné zábavy, alespoň si vyčistíte hlavu a přijdete na úplně jiné myšlenky.

 • 7.

  Váhy

  Šest pentaklů
  Šest pentaklů
  Autor: BPŽ/archiv

  Šest pentaklů

  Přišel čas na krátký odpočinek, než se vydáte na další cestu. Klid, pohoda, radost, rodina, to jsou pojmy, jimiž lze nejlépe vyjádřit atmosféru nejen velikonočních svátků. Hrajte si, bavte se, sněte a plánujte. V práci se vám nabídne příležitost zazářit a ukázat, co ve vás vlastně vězí. Ve hře je také možnost menší výhry nebo finančního daru. Ve vztazích může zavládnout stereotyp, který sice udržuje vaše soužití v zajetých kolejích, může ale způsobit odcizení. Tak to zkuste o svátcích napravit.

   

   

   

 • 8.

  Štír

  Čtyři pentakly
  Čtyři pentakly
  Autor: BPŽ/archiv

  Čtyři pentakly

  Váš život je naplněn zbytečnostmi, které vám brání v dalším vývoji. Nejedná se pouze o předměty denní potřeby, ale i o neužitečné myšlenky, které zbytečně zatěžují vaši duši. Začněte právě teď, kdy jsou Velikonoce, s generálním úklidem svého nitra a zbavte se všeho, co vás brzdí v duchovním rozletu. Naučte se hospodařit se svým energickým potenciálem takovým způsobem, abyste s ním neplýtvali na řešení malicherností. Zkuste taky dokončit nejrůznější resty.

 • 9.

  Střelec

  Dva poháry
  Dva poháry
  Autor: BPŽ/archiv

  Dva poháry

  Konečně dojde k uklidnění situace, kterou už nějakou dobu řešíte. Výsledek zřejmě nebude tak docela podle vašich představ, ale klid zbraní považujte za mnohem důležitější. Dva poháry jsou především kartou čisté lásky, představují stav prvotního zamilování. Zda z této vášně vzejde něco trvalejšího, to ukáže až čas, zatím se můžete těšit z náhlého přívalu citů. Naučte se přijímat všechny osudové události jako přirozenou součást života.

   

   

   

   

 • 10.

  Kozoroh

  Pět pohárů
  Pět pohárů
  Autor: BPŽ/archiv

  Pět pohárů

  Vy moc veselé Velikonoce mít nebudete. Čeká vás trpké probuzení z krásného snu. Pokud jste se domnívali, že období klidu a pohody nikdy neskončí, hluboce jste se mýlili. Napněte všechny síly, současná situace si žádá maximální soustředění, trpělivost, pevné nervy a přesný úsudek. V zaměstnání se provalí nějaký průšvih, na němž jste se bohužel také spolupodíleli. Zřejmě se dočkáte nepříjemného postihu, jenž vás zasáhne zejména po finanční stránce. V osobním životě se dostanou na povrch záležitosti, které byly dlouho skryté, ale teď si žádají vaši pozornost.

   

 • 11.

  Vodnář

  Páže pohárů
  Páže pohárů
  Autor: BPŽ/archiv

  Páže pohárů

  Něco se vznáší ve vzduchu, ale veškeré události kolem vás mají zatím poněkud nejasné obrysy. Nepokoušejte se za každou cenu zjistit, o co se vlastně jedná, raději v klidu počkejte, až celá situace vykrystalizuje do nějaké jasnější podoby a teprve potom reagujte. Vaše vyhlídky jsou vcelku dobré, ale to platí pouze v případě, že nebudete mít přemrštěné požadavky a dokážete být maximálně trpěliví. Ve vašem okolí existuje jistá osoba, která vám nezištně pomůže, ocitnete-li se nečekaně v nouzi.

   

   

   

 • 12.

  Ryby

  Mírnost
  Mírnost
  Autor: BPŽ/archiv

  Mírnost

  Karta poukazuje na váš pocit nesvobody, který pramení z toho, že vás okolí značně svazuje při dosahování vašich cílů. Uvědomte si ale, že vaše nespokojenost pramení hlavně ze zaujatosti. Napadlo vás někdy, že chyba může být ve vás, a ne v ostatních? Vyvarujte se příliš extrémního chování, naučte se sebekontrole a střídmosti. Opatrnost i rozvaha patří k základním znakům moudrosti, nikoli zbabělosti. Pokud nedokážete žít v harmonii se sebou samým i se svým okolím, nikdy nedosáhnete nejen svých cílů, ale ani se nebudete cítit v pohodě. A to přece o svátcích nechcete.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz