Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno 24°C

Co na vás lidé nejvíc obdivují? Udělejte si tento obrázkový test a zjistíte to!

/
 • Co vidíte na obrázku jako první?
  Co vidíte na obrázku jako první? (Archiv)
  17. srpna 2022 ● 06:00

  Tento psychologický test vytvořil ukrajinský umělec Oleg Shuplyak. Díky němu můžete zjistit, co na vás lidé považují za nejpůvabnější a nejvíce okouzlující. Stačí se podívat na obrázek a říct, co vidíte jako první.

  Oleg Shuplyak je známý svým jedinečným přístupem, protože se specializuje na vytváření očních triků, které ohromí mysl. Pokud chcete zahájit test zrakové iluze, podívejte se na obrázek a v duchu si poznamenejte to, co vás zaujme jako první. Je to snadné!

   

  Co vidíte na obrázku jako první?

 • 1.

  Jako první jste viděli… Tvář starce

  Pokud jste jako první spatřili tvář starého muže, vaším okouzlujícím rysem osobnosti, kterého se lidé nemohou nabažit, je vaše intuice. Jste obecně velmi pozorný a otevřený člověk. Ne vždy dáváte všem kolem najevo, jak hluboko vidíte a zachycujete detaily, ale pokud ano, nikdo nebude překvapen, protože to z vás tak cítí. Přijímáte informace a zpracováváte je díky své intuici velmi správně. Díky tomu můžete ostatním poskytovat cenné rady. Lidé jsou rádi ve vašem okolí, protože je o vás známo, že se zaměřujete na srdeční záležitosti.

   

 • 2.

  Jako první jste viděli… Ženu s rozbitým deštníkem

  Pokud jste si jako první všimli ženy s rozbitým deštníkem, osobnostním rysem, který na vás ostatní zbožňují, je váš smysl pro humor. I uprostřed tragédie, ať už se jedná o drobný rozbitý deštník nebo o zlomené srdce, si nemůžete pomoci a snažíte se situaci zlehčit vtipy a slovy ujištění, že bude líp. Dokážete rozjasnit místnost a lidé se nemůžou nabažit vašeho smyslu pro humor. Mají vás rádi také proto, že oceňujete podstatu života. 

   

 • 3.

  Jako první jste viděli… Ženu otevírající deštník

  ...

  Pokud jste si hned napoprvé všimli ženy, která se snaží otevřít deštník, vaším nejpůvabnějším povahovým rysem je vaše optimistické myšlení. I když jsou okolnosti bezútěšné a lidé se necítí dobře, vaše nadšení a optimismus dělají věci pro všechny mnohem lepší a snesitelnější. Někdy se obáváte, že jste až moc optimističtí a že to je lidem nepříjemné, ale něco vám řekneme... Jste pro ně největším zdrojem inspirace. Neschovávejte svůj optimismus a pozitivní naladění. Je to dar, a pokud můžete, podělte se o něj s ostatními.

   

 • 4.

  Jako první jste viděli… Květiny

  Co vidíte na obrázku jako první?

  Pokud jste jako první viděli květiny, pak je vaším nejkouzelnějším osobnostním rysem citlivost. Citlivě reagujete na lidi i situace, proto jste pro druhé tak přitažliví. Spojujete se a potvrzujete pocity lidí na hlubší úrovni tím, že se dotýkáte jejich srdcí. Vždy snadno zjistíte, že něco není v pořádku, pouhým pohledem, ať už jde o potřesení rukou nebo upřímnost slov. Vždy také dokážete udržet oční kontakt a přimět lidi, aby se cítili více ceněni.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz