Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 22°C

Velký horoskop na březen: Kdo si vykoleduje výpověď a komu se splní sny?

/
 • Velký horoskop na březen: Kdo si vykoleduje výpověď a komu se splní sny?
  Velký horoskop na březen: Kdo si vykoleduje výpověď a komu se splní sny? (istockphoto.com)
  27. února 2024 ● 06:00

  Pro která znamení bude třetí měsíc nového roku úspěšný na poli lásky? Kdo si musí dávat pozor na úrazy nebo movité ztráty? Na co se můžete těšit, a čeho se naopak vyvarovat, to si přečtěte v horoskopu na měsíc březen!

 • 1.

  Beran

  Beran

  Jaro je cítit ve vzduchu a spolu s ním vchází do života Beranů láska! První březnová dekáda je plná příjemných změn, singles v této době mohou zažít osudové seznámení. Ani další dny nepřinesou zklamání. Venuše slibuje vášeň i duševní soulad. V pracovních záležitostech budete aktivnější. Zavětříte možnost kariérního posunu a budete ochotní kvůli tomu riskovat, vyvinout větší úsilí i mnohé obětovat.

   

  Na co mají talent jednotlivá znamení? To se dozvíte ve videu:

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop: Na co mají talent jednotlivá znamení? • Videohub

 • 2.

  Býk

  Býk

  První březnová dekáda je složitá pro mezilidské vztahy. Nevyznáte se ve svých emocích, proto není vhodné navazovat nové známosti. Nebudou mít dlouhého trvání, protože se názorově rozcházíte. Teprve po 10. březnu přehodnotíte svůj přístup k lásce a budete víc přátelští. V zaměstnání se na vás sesypou nedodělky. I když se snažíte rozplánovat povinnosti co nejpečlivěji, stejně budete bojovat s časem.

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci

  Milí Blíženci, ve třetím měsíci letošního roku se perete s pracovními výzvami. Mnohdy se zdají být nad vaše síly, jindy vás brzdí nečekané překážky. Vesmír ale prozrazuje, že vaše zvýšené úsilí nezůstane bez odměny. Ve vztazích se vám nedaří ponořit se do hloubky. Udržujete povrchní známosti a máte dojem, že nepotkáváte ty správné protějšky. Jde spíš o váš subjektivní dojem, který se časem změní.

   

 • 4.

  Rak

  Rak

  Březen odstartujete velmi úspěšně. Jste ambiciózní a žádný nápad se vám nezdá příliš troufalý. Po 10. se ovšem budete muset potýkat s nečekanými komplikacemi. To vás znervózní a nejraději byste svou novou cestu ukončili. Takové myšlenky rychle zažeňte! Krásné okamžiky nabízí láska. Nezadané čeká seznámení s protějškem, který je pro ně jako stvořený. Získá si vás líbivou tvářičkou i něžnou duší.

   

 • 5.

  Lev

  Lev

  Zkraje měsíce se necítíte ve své kůži. Poutá vás vnitřní napětí a emoce s vámi mohou cvičit do všech stran. Snažte se ovládat nejen v soukromí, ale především na pracovišti. Kvůli svému chování byste mohli přijít o zajímavé nabídky. Od 10. března se blýská na lepší časy. Merkur pomáhá naplnit vaše ambice. Důležitá bude také komunikace. Nesnesete žádné nejasnosti ani pocit křivdy. Musíte mít jasno.

   

 • 6.

  Panna

  Panna

  Klíčovým tématem března je zaměstnání. Pracovní závazky vyžadují velkou trpělivost. Původní plány se mění, proto je potřeba maximální flexibilita. Nejste si jistí sami sebou a také můžete dělat chyby z nepozornosti, což neujde nadřízeným. Navzdory všem překážkám zvládnete dodržet termíny. Ve vztazích se mohou objevovat třenice kvůli odlišným názorům. Navíc komunikaci zatěžuje vaše vztahovačnost.

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy

  V zaměstnání je třeba obrnit se trpělivostí a počítat s častějšími komplikacemi. První dekáda se odehrává pod taktovkou nevrlého Merkuru, který upíjí vaši sebejistotu. Dělá vám problém obhájit své názory a máte obavu, jestli děláte správná rozhodnutí. Nepomůže vám ani nátlak ze strany nadřízeného. Starosti mohou přicházet také v lásce. Máte od partnera jistá očekávání, která nedokáže naplnit.

   

 • 8.

  Štír

  Štír

  Kvadratura Venuše komplikuje milostné záležitosti. Platonicky zamilovaní Štíři se musejí připravit na odmítnutí ze strany jejich idolu. Nepropadejte smutku, protože zanedlouho z tohoto poblouznění procitnete. Navíc se ještě v tomto měsíci setkáte s člověkem, díky němuž na všechny smutky zapomenete. Na pracovišti se na vás hrnou povinnosti ze všech stran. Také bude nutné řešit neshody s nadřízenými.

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec

  Zrozenci Střelce vládnou společenskou náladou. Dokonce i zadaní mají tendenci seznamovat se s novými tvářemi a nestydí se flirtovat nebo dokonce sklouznout k vášnivému románku. Kvadratura Venuše zabrnká na vaše emoce, proto můžete reagovat přehnaně na okolní podněty. Po 10. březnu se dokážete zastavit a své kroky naplánovat s chladnou hlavou. To vám přinese úspěch v soukromém životě i na pracovišti.

   

 • 10.

  Kozoroh

  Kozoroh

  Jste puntičkářsky nastavené a vše, do čeho se pouštíte, děláte s maximální pečlivostí. Je to znát jak na pracovišti, tak v soukromí. Ve druhé dekádě se situace komplikuje. V úspěchu vám brání roztržitost, kvůli níž se budete dopouštět chyb. Také se vyvarujte nedodržení termínů. Dobrou službu odvádí Venuše, která nezadaným Husám nabízí nové seznámení. S přibývajícím měsícem se city zintenzivní.

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář

  Vývoj březnových událostí je plný zvratů. Můžete mít problém vyznat se ve svých citech a také pochybujete, zda pokračovat v cestě, jakou jste započaly. Nemusíte se rozhodovat hned. Je rozumnější nelámat nic přes koleno a nechat události volně plynout. V zaměstnání se zaměřte na dobré vztahy. Určitě není místo pro rozepře s nadřízenými. V opačném případě byste si mohly vykoledovat výpověď smlouvy.

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby

  Milé Ryby, čeká vás skvělý měsíc plný příjemných událostí. Usmívá se na vás štěstí v lásce a nabízí se také lukrativní pracovní nabídka. Nezadaní mají nejlepší vyhlídky pro seznámení od 11. března. Nový objev je přesně takový, jakého si představujete. Ani v zaměstnání nemusíte dělat žádné kompromisy. Merkur v sextilu s Uranem pomáhá plnit sny. Překypujete skvělými nápady a umíte profesně zaujmout.

   

Autor: Žaneta Podlahová

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz