Úterý 21. března 2023
Svátek slaví Radek, zítra Leona
Oblačno 13°C

Velký horoskop na březen: Kdo překoná vlastní strach a kdo bude stát na prahu vyhoření?

/
 • Co vás čeká v březnu?
  Co vás čeká v březnu? (istockphoto.com)
  27. února 2023 ● 06:00

  Pro která znamení bude třetí měsíc nového roku úspěšný na poli lásky? Kdo si musí dávat pozor na úrazy nebo movité ztráty? Na co se můžete těšit, a čeho se naopak vyvarovat, to si přečtěte v horoskopu na měsíc březen!

 • 1.

  Beran

  Beran

  Zrozence Berana čeká měsíc zajímavých událostí. Prvním předpokladem k úspěchu je překonání vlastního strachu. Snažte se najít pevnou půdu pod nohama, protože se to bude hodit ve vztazích i pracovních záležitostech. Nepoddávejte se nervozitě ani proměnlivým náladám. Věřte, že navzdory překážkám můžete dojít vytčeného cíle. Okolo 20. se těšte na skvělou pracovní šanci. Moc dlouho o ní nepřemýšlejte.

   

  Jak se bude dařit jednotlivým znamením na poli zdraví?

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop zdraví na rok 2023 • Videohub

 • 2.

  Býk

  Býk

  První polovina měsíce nepřináší zásadní změny, ale po 16. se na milostné půdě začnou dít věci. Uchází se o vás překvapivý protějšek, jehož zájem může dokonce nahlodat i Býky ve vztahu. Singles si randění nenechají ujít. Ani pracovní sféra není chudá na pestré události. Lehce dosahujete vytčených cílů, také nápady padají na úrodnou půdu. Inspirujete kolegy a svým nadšením přesvědčíte i nadřízené.

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci

  Do poloviny měsíce prožíváte plodné období, kdy je přitažlivost na maximu. Sklízíte komplimenty a vaše sebevědomí narůstá. Určitě vyrážejte na rande, nevyhýbejte se společnosti, a pokud toužíte po lásce, zkuste odpovědět na inzerát nebo rozhodit sítě mezi kamarády. Pracovní záležitosti jsou do 18. března zatíženy nevlídným postavením Merkuru. Rozhoupáváte se k rozhodnutí, které vám není příjemné.

   

 • 4.

  Rak

  Rak

  Partnerské vztahy procházejí zkraje měsíce náročnou fází. Mrzí vás, že si s miláčkem nerozumíte a každý tráví čas jinak. Nemalujte čerta na zeď, protože po 16. se atmosféra zlepší. Naopak v zaměstnání máte do 18. možnost dosáhnout ke hvězdám. Povinnosti plníte na dvě stě procent, v pracovní době navíc stíháte zařídit i soukromé záležitosti. Ve druhé půli měsíce je nutné obrnit se proti stresu.

   

 • 5.

  Lev

  Lev

  Kněžka lásky drží nad zrozenci Lva ochrannou ruku. Díky její přízni si užíváte pozornost opačného pohlaví i záplavu lichotek. Po 15. březnu se snažte zachovat nadhled a ke vztahům přistupujte se smyslem pro humor. To vás uchrání od zklamání. Na pracovišti je znát soutěživost. Jakmile se objeví zajímavá nabídka, okamžitě reagujete. Pracujete na svém know-how, nebojíte se cestovat ani studovat.

   

 • 6.

  Panna

  Panna

  Zrozenci Panny nejsou v březnu spokojení s vývojem na poli vztahů. Na okolní podněty reagujete přehnaně, což komplikuje seznamování. Do existujících vztahů se zase vkrádá napjatá atmosféra. Od 16. ale chcete své přešlapy odčinit. Počítejte s tím, že chvíli potrvá, než své renomé napravíte. V zaměstnání se připravte na zápřah. Nenechávejte úkoly na poslední chvíli, raději mějte časovou rezervu.

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy

  Zadaní zrozenci Váhy nejsou spokojeni s atmosférou ve vztahu. Protějšek vám nedává tolik pozornosti, kolik byste si představovali. Prahnete po komplimentech a dárcích, ale realita je jiná. Ani otevřená komunikace ke změně nepřispěje. Zato pracovním záležitostem se daří. Podáváte skvělé výkony a radujete se z pohledu na výplatní pásku. Poslední březnové dny pozor na spory s nadřízenými i kolegy.

   

 • 8.

  Štír

  Štír

  Březen přináší vřelé vztahy a změny na tomto poli. S člověkem, s nímž si báječně rozumíte, navážete nejprve přátelství, ale ještě do konce měsíce se ukáže, že mezi vámi je něco víc. Rozhodně stojí za to vyrazit spolu na rande. Fyzická přitažlivost se nedá přehlédnout. Také pracovní záležitosti mají v těchto dnech zelenou. Do 18. se věnujte rozšiřování obzorů. Mars slibuje nabídky na zajímavé kurzy.

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec

  Na začátku měsíce si připadáte vyhořelí, jakoby se o vás pokoušela jarní únava. Do 18. března bojujete s malou motivací i skleslou náladou. Nejcitelnější to je na pracovní půdě, kde vám schází potřebné nápady. Pokuste se překonat nastražené překážky, protože nadřízený vaši snahu ocení. Báječné vyhlídky oproti tomu nabízí oblast lásky. V polovině března nastávají skvělé podmínky pro seznamování.

   

 • 10.

  Kozoroh

  Kozoroh

  Milí Kozorohové, v první polovině března se soustřeďte na práci, protože máte možnost udělat ji v předstihu. Od 18. se výhodná konstelace proměňuje a pracovní záležitosti se komplikují. Úkoly vás spíše unavují a nejste schopni je dokončit. Ve vztahu prožíváte nejistotu. Hlavně čerstvě zamilovaní tráví čas s člověkem, který se zdá nevyspělý. Nakonec se rozhodnete netlačit na pilu a dáte mu ještě šanci.

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář

  S blížícím se jarem pociťují zrozenci Vodnáře příjemné šimrání v podbřišku. Může za to sympatická osoba ve vašem okolí. Těšíte se na randění, ale s přibývajícím časem zjišťujete, že dotyčný nenaplňuje vaše očekávání. Vaše cesty se nerozejdou úplně, protože zůstanete přáteli. Na pracovišti máte báječné vyhlídky. Saturn v trigonu s Jupiterem slibuje posun v kariéře i zajímavé finanční ohodnocení.

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby

  Čerstvě zadané Ryby jsou se současnou známostí nespokojení, ale protějšek odmítá přiznat chybu. Už v polovině měsíce může do vašeho života vstoupit někdo zajímavější. Změny v této oblasti budou k lepšímu. V pracovní sféře se těšte na příval nových nápadů. Bohužel není jednoduché pro ně nadchnout okolí v čele s nadřízenými. I když jsou lidé kolem vás skeptičtí, vy se rozhodnete všem vytřít zrak.

   

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz