Středa 28. února 2024
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír
Oblačno 12°C

Lednový vlčí úplněk. Proč budete hůře spát a co přinese všem znamením zvěrokruhu?

/
 • Co vás čeká o lednovém úplňku?
  Co vás čeká o lednovém úplňku? (istock.com)
  24. ledna 2024 ● 06:00

  První úplněk nového roku bude ve znamení Lva a přezdívá se mu vlčí úplněk. I proto budou nejvíce ovlivněna ohnivá znamení, tedy Beran, Lev a Střelec. Vlčí úplněk znásobí vaše sebevědomí a svobodu. Je to ideální období pro nové plány, projekty a nové začátky. Dojde k němu 25. ledna v 18.53 hodin.

  Vlčí, sněžný, vraní či rybí úplněk. V indiánské kultuře dostávaly úplňky jméno podle toho, jaké bylo roční období a o jaký měsíc šlo. Lednový dostal název vlčí, protože v tu dobu často vyli hladoví vlci poblíž indiánských vesnic na měsíc. Ve skutečnosti vlci vyli, aby se dorozumívali na velké vzdálenosti. Je to způsob, jak říct „jsem tady“ zbytku smečky nebo „drž se dál“ vetřelcům.

   

  Co přinese lednový úplněk

   

  Vlčí úplněk ve znamení Lva obrátí pozornost k vášni a touhám. Bude to období radosti a intenzivního vzrušení. Je to proto, že svou roli sehraje i planeta Jupiter, která je planetou štěstí a optimismu. Pomáhá správně načasovat všechny vaše kroky. Budete mít silnou touhu po expanzi a růstu.

  Duchovní význam vlčího úplňku

   

  Vlčí úplněk, který přichází uprostřed zimy, je časem pro transformaci a introspekci. Je to ideální čas zjistit, co potřebujete, abyste měli úspěšný život. Je to taky čas vidět, co vám chybí a najít pravdu v tom, po čem toužíte. Je to tedy i o určité oběti a hledání osobní pravdy a objevení nového cíle.

  Co čeká jednotlivá znamení? To se dozvíte v dalších kapitolách!

   

 • 1.

  Beran (21. 3. - 20. 4.)

   

  Čtyři znamení zvěrokruhu čeká jaro plné romantiky
  Autor: iStock
  Připravte se na to, že popustíte uzdu své vášně a vypustíte všechno ven. Tento úplněk doslova rozbouří vaše srdce i ducha. Je to pro vás období k dobití baterek lásky. Pro nezadané je to signál, že je čas na seznámení. Zadané čeká bouřlivá romantika, takže si něco naplánujte a bavte se. Podle astrologů je to i skvělé období, pokud chcete otěhotnět.

   

   

 • 2.

  Býk (21. 4. – 21. 5.)

  Autor: 
  Býci by se měli v období vlčího úplňku zklidnit. Tento úplněk vás bude vybízet k tomu, abyste byli co nejvíce doma se svými blízkými. Dopřejte si to. Může vás ale čekat taky stěhování nebo alespoň změny ve stávajícím bydlení. Pokud plánujete provést nějaké změny ve svém bytě, nyní je ideální čas začít nakupovat, rozmýšlet a zapojit svou kreativitu.

   

   

   

 • 3.

  Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

  Autor: 
  Vlčí úplněk bude zesilovat hlas vašich myšlenek a slov. Nezapomeňte ale říkat pravdu, jedině tak vám budou lidé naslouchat. Možná vás čeká nějaká zajímavá nabídka či smlouva, kterou podepíšete. Bude to období aktivní komunikace. Měli byste ale také prozkoumat své vlastní město a začít hledat „drahokamy“, pokud toužíte po změně tempa. Zkuste se vžít do role turisty a užívejte si to.

   

   

 • 4.

  Rak (22. 6. - 22. 7.)

  Kdo bude v květnu náchylnější k hádkám podle znamení zvěrokruhu?
  Autor: iStock
  Vám lednový úplněk přichystá bohatství. Můžete očekávat zlepšení vaší finanční situace, ať už to bude v podobě nové práce, zvýšení platu, vedlejšího přivýdělku nebo nějakého nečekaného finančního daru. Nicméně nečekejte se složenýma rukama, buďte jako vlk a ulovte si štěstí sami.

   

   

   

   

 • 5.

  Lev (23. 7. - 22. 8.)

  Kdo bude v květnu náchylnější k hádkám podle znamení zvěrokruhu?
  Autor: iStock
  Lvi, je to váš úplněk. Takže zapněte světla, kamera jede. Vstupujete do záře reflektorů a chovejte se v tomto období tak, jako byste byli na ranveji. Vlčí úplněk má potenciál dodat vám odvahu mluvit a jednat hlasitěji než kdy předtím. Vaše velké osobní cíle nebo sny by mohly být v této době na dosah. Musíte na nich ale pracovat. ¨

   

   

   

 • 6.

  Panna (24. 8. – 23. 9.)

  Znamení zvěrokruhu
  Autor: iStock
  Panny, vlčí úplněk vás nabádá, abyste si v tomto období dopřáli osobní wellnes. Bahenní masky, pleťové masky, vonné svíčky, cokoli vás napadne. Je čas se léčit. Už jste pracovaly dost, tak si na oplátku zasloužíte trochu nicnedělání. Pokud jste ve stresu, je důležité upřednostnit své zdraví a pečovat o sebe.

   

   

   

   

 • 7.

  Váhy (23. 9. - 23. 10.)

  Znamení Zvěrokruhu Váhy
  Autor: iStock
  Připravte se na to, že budete v období vlčího úplňku obklopeni mnoha lidmi, kteří vás milují, uctívají a zbožňují. Čekají vás společenské akce a události, takže budete v centru pozornosti. Single Váhy dostanou příležitost potkat někoho nového nebo budou randit v rámci své bubliny. Zadané Váhy pro změnu opráší své nejlepší oblečení a se svým partnerem si užijí romantické chvíle.

   

   

 • 8.

  Štír (24. 10. - 22. 11.)

  Znamení zvěrokruhu
  Autor: iStock
  Štíři, v tomto období bude vaše hvězda raketově stoupat. Čekají vás vítězství na všech polích. Vlčí úplněk vám přinese významné úspěchy. Pokud nejste spokojeni se svým profesním životem, využijte sílu úplňku k tomu, abyste se vydali novým směrem nebo hledali lepší práci, kde ocení vaše dovednosti a talent.

   

   

   

   

 • 9.

  Střelec (23. 11. - 21. 12.)

  Čtyři znamení zvěrokruhu čeká jaro plné romantiky
  Autor: iStock
  Střelci, úplněk je na vaší straně, dodá vám spoustu energie. Využijte tuto energii jako pomocnou raketu k osobnímu a intelektuálnímu růstu. Moudrost bude „za každým rohem“, takže hledejte způsoby, jak ji zakomponovat do svého života. Můžete také očekávat cestování a mediální aktivity, které vám přinesou velké štěstí.

   

   

   

   

 • 10.

  Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

  Znamení zvěrokruhu
  Autor: iStock
  Kozorozi, v období vlčího úplňku byste se měli zamyslet nad svými vztahy. Dostáváte všechno, co potřebujete? Nebo všechno zhoršujete? Vlčí úplněk vám pomůže odhalit pravdu. Můžete také přemýšlet o tom, jak maximalizovat vaše investice a zvýšit přísun peněz do vaší peněženky.

   

   

   

   

 • 11.

  Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

  Znamení zvěrokruhu
  Autor: iStock
  Vodnáři, tento úplněk vás přiměje přemýšlet o svých partnerech a vztazích obecně. Sbližujete se, nebo jdete každý svou cestou? Svazky, které jsou šťastné, se pravděpodobně sblíží. Důvodem může být sestěhování, zasnoubení, svatba nebo další dlouhodobé plány. Pokud jsou ve vztahu třenice, je to ideální čas rozhodnout se, zda pokračovat, nebo jít dál.

   

   

   

 • 12.

  Ryby (21. 2. - 20. 3.)

  Znamení zvěrokruhu
  Autor: iStock
  Vlčí úplněk vás zaměstná profesionálně i osobně, ale pokaždé to bude velmi vzrušující. Budete neustále v pohybu a plní energie. Najdete rovnováhu mezi soukromým a pracovním životem a zefektivníte svou produktivitu. Pokud nejste v práci spokojení, máte jedinečnou šanci najít něco jiného, co vás bude naplňovat. Díky neutuchající energii však můžete pocítit i únavu, takže si dopřejte čas sami pro sebe, abyste byli zase v kondici.

   

   

Autor: Ivana Ašenbrenerová

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz