V jakém bodě života se nacházíte podle zvěrokruhu: Hrozí vám výpověď či rozvod?

/
 • (Shutterstock)
  6. února 2018 ● 06:00

  V průběhu života prochází člověk dvanácti etapami odpovídajícími znamením zvěrokruhu. A náš životní cyklus ovládají také planety, které ovlivňují naše chování a rozhodnutí. Pokud víme, v jaké životní fázi se právě nacházíme, můžeme lépe porozumět tomu, co se děje.

 • 1.

  0 až 7 let

  Beran

   

  Vládcem téhle životní etapy je Měsíc. Kvůli citlivosti Měsíce jsou děti velmi citlivé a vyžadují velkou rodičovskou péči. Role rodičů je v tomto období velmi důležitá. V tomto období se bod života pohybuje ve znamení Berana, i proto jsou děti plné energie, zvídavé a neposedné. Dejte dětem svobodu, ale učte je, aby pěstovaly vůli.

 • 2.

  7 až 14 let

  Býk

   

  V tomto období má vliv na rostoucí děti zejména Merkur. Bod života se nachází ve znamení Býka. Díky tomu děti touží vše prozkoumat. Mají silnou touhu měnit věci a prožívat každý den jiné situace. Během tohoto období se člověk učí pravidla komunikace s ostatními.

 • 3.

  14 až 21 let

  Blíženci

   

  Vládnoucí planetou tohoto období je Venuše, která symbolizuje lásku, sexualitu a erotiku. Bod života se pohybuje ve znamení Blíženců, takže je nezbytné v dětech rozvíjet intelekt a samostatné myšlení. Je to také období, kdy se dospívající setkají poprvé s láskou a sexualitou. Dá se říct, že je to doba sbírání informací.

 • 4.

  21 až 28 let

  Rak

   

  Je to období, kdy se bod života nachází ve znamení Raka. Hlavním úkolem je formovat vlastní hodnotový žebříček a osvojovat si zkušenosti předcházejících generací. Velmi náročná je doba mezi 26. a 27. rokem života, kdy u mnoha lidí dochází k rezignaci a touze začít znova. Pozor na ukvapené činy.

  Lev

   

  Vládnoucí planeta Mars člověku pomáhá, aby se konečně usadil. Životní bod je ve znamení Lva. Aspirace, sny a touhy dostávají reálné podoby. Životní cíle bývají již splněny. Lidé v sobě hromadí energii, ovšem podléhají taky závislostem, jako jsou alkohol či drogy. Kolem třiatřiceti propadá řada lidí také touze změnit život, a to včetně svých partnerů. Je potřeba nepodlehnout prvotnímu impulzu a zvážit pečlivě pro a proti.

 • 5.

  35 až 42 let

  Panna

   

  Životní bod se nachází ve znamení Panny a je pod vlivem planety Slunce. To vede lidi k tomu, aby dosáhli požadovaného společenského postavení. Všichni lidé procházejí v tomto období podstatnými změnami odehrávajícími se v těle. I proto jde o dobu psychologicky a fyziologicky velmi stresující. V době mezi sedmatřiceti a osmatřiceti dochází ke karmické prověrce, jak naplňujete svůj životní program. Pokud ne, můžete očekávat výpověď, rozvod nebo nemoc.

 • 6.

  42 až 49 let

  Váhy

   

  Bod života se pohybuje ve Vahách a obvykle se snažíte věnovat kreativně své profesi. Je to doba zralosti a určité harmonie v osobním i společenském životě. Vládnoucí planetou je planeta Venuše, díky čemuž se snažíte vytvářet pevné vztahy.

 • 7.

  49 až 56 let

  Štír

   

  Důležitá rozhodnutí provádíte v tomto období kvůli vlivu Jupiteru, který vládne. Nastupuje věk Štíra a dá se říct, že je to velmi náročné a kritické období v životě člověka. Musíte se naučit ovládat emoce, častěji se stýkat s přáteli a hledat nové možnosti. Klesá váš sexuální apetit, ženské tělo se připravuje na menopauzu, muži ztrácejí sexuální energii. Je to také věk příznivý pro objevení magických schopností, zejména u žen.

 • 8.

  56 až 63 let

  Střelec

   

  Bod života se pohybuje ve znamení Střelce, lidé touží po autoritě a mnoho z nich se začne učit nové věci nebo studovat. V šestapadesáti prochází člověk jakousi druhou zkouškou společností, kdy se projeví všechny nezdary a chyby, kterých se dopustil kolem osmatřiceti. Pokud jste byli zodpovědní, budete mít teď stabilní postavení.

 • 9.

  63 až 70 let

  Kozoroh

   

  Životní bod se nachází ve znamení Kozoroha, jemuž vládne Saturn. Ten symbolizuje disciplínu, vytrvalost a důslednost. V třiašedesáti se člověk naposled rozhoduje, jestli dokáže změnit život. Ukvapená rozhodnutí mohou dopadnout špatně, zvláště u těch, kteří se v tomto období rozhodnou založit novou rodinu. V tomto období mívají lidé sklon k despotismu, zejména ve vztahu k nejbližším.

 • 10.

  70 až 77 let

  Vodnář

   

  Je to období, které prochází znamením Vodnáře, a vládnoucí planetou je Uran. Uran je planeta originality a vznětlivosti. Podněcuje také hledání nových radostí v životě. Je to doba, kdy se lidé dívají zpět na svůj život, ale formou pozorovatele. Pokud si člověk nestačil uvědomit své místo v životě, duch začne vyhasínat a tělo začne churavět. Životní program je naplněn.

 • 11.

  77 let a výše

  Ryby

   

  Bod života se pohybuje ve znamení Ryb, které jsou pod vlivem planet Jupiter a Neptun. Jupiter dává lidem smysl pro spravedlnost a sociální cítění, Neptun na jedné straně pomáhá a na druhé komplikuje život. Dokončuje se životní cyklus, člověk už ví, co je jasné, pociťuje spojení s přírodou. Užívá si života, vrací se k některým zálibám.


  Co vám předpovídají karty na tento rok? Podívejte se na VIDEO, v němž vám odpoví astroložka Martina Boháčová:

  Video
  720p360p

  Tarotový horoskop na rok 2018: Co vám předpovídají karty? • Adam Balažovič/BPŽ

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Rozárka TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz