Středa 28. února 2024
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír
Oblačno 11°C

Velký horoskop na říjen: Berani se budou držet při zemi, Štíry potká velká láska i finanční odměna

/
 • Přečtěte si horoskop na měsíc říjen.
  Přečtěte si horoskop na měsíc říjen. (shutterstock.com)
  28. září 2019 ● 06:00

  Pomalu, ale jistě jsme se přesunuli do poslední čtvrtiny roku, s tou přichází i podzim a postupné ochlazování. Chcete se dozvědět, jak přívětivý k vám následující měsíc bude? Čím vás překvapí, nebo naopak zarmoutí? Přečtěte si horoskop na měsíc říjen.

 • 1.

  Beran

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Říjen není měsícem, který by Berany katapultoval do vesmírných výšin, spíš vás drží při zemi. Nabubřelý Mars ubírá energii a přináší netrpělivost. Poslední dekáda varuje před horlivostí a zbytečnými konflikty, jimiž si šlapete po štěstí v lásce. Potíže se ukazují také v souvislosti s marnotratností. V prvním týdnu můžete udělat do rozpočtu pořádný zářez. Díky Jupiteru máte vizi lepší budoucnosti.

   

 • 2.

  Býk

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Milí Býci, planetou, která ovlivňuje říjnový program, je zadumaný Merkur, jehož vibrace se odrazí na kolísajícím sebevědomí a přílišné přemýšlivosti. Velkou část pozornosti ukrojí dosud neznámá osoba. Na jedné straně vás nesmírně zajímá a možná i přitahuje, zároveň jí nedůvěřujete. Myšlenky zkrátka zaměstnávají vaší hlavu na všech polích a nedovolí vám odpočinout si. Rodina špatně snáší vaše časté proměny.

   

 • 3.

  Blíženci

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Jaké plány mohou mít zrozenci Blížence v říjnu, než ty milostné? Kněžka lásky slibuje pro letošní rok skutečný měsíc říje. V prvním týdnu poznají singles osobu, která je okouzlí smyslem pro humor, strhujícím rozhledem i jiskrou v oku. Ani pracovní sféra nebude skoupá na šťastné události. Díky ambicióznímu Marsu si porozumíte s nadřízeným. Slunce do poslední dekády dolévá energii a posiluje zdraví.

   

 • 4.

  Rak

  ..
  Autor: shutterstock.com

  Milí Raci, v říjnu byste měli pozornost stočit ke kariéře, protože v ní se vám fantasticky daří. Merkur vám dodává houževnatost a navíc slibuje vynikající výsledky. Také v lásce očekávejte posun k lepšímu. Nevalný vývoj v předchozím období je vyvážený sladkou tečkou. Podmínkou ovšem bude nereagovat přehnaně na okolní podněty. Kvůli Venuši jste přecitlivělí a spoustu drobností si berete k tělu.

   

 • 5.

  Lev

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Milí Lvi, v říjnu chcete všem ukázat, že se o sebe postaráte a berete toho na své ploutve víc, než je zdrávo. Hlavně v poslední dekádě vás takový přístup může dostat do stavu vyčerpání organismu. Venušina opozice odčerpává finanční zásoby a její vrtochy se odrazí i na milostném životě. Přáli byste si, aby vás protějšek nosil na rukách a pokud tomu tak není, sáhnete po citovém vydírání i žárlivých scénách.

   

 • 6.

  Panna

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Milé Panny, start dalšího měsíce ozařuje energií překypující Mars, jehož postavení přebírá krásný sextil Merkuru, díky kterému si připadáte nezničitelní. Radujete se z pracovních úspěchů a sklízíte za ně zaslouženou pochvalu. Vyloučen není ani úspěch na milostném poli, kdy vás kněžka lásky zahrnuje samými přijatelnými adepty na seznámení. Do 23. října máte chuť podniknout něco velkolepého. Tak hurá do toho.

   

 • 7.

  Váhy

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Milé Váhy, jestli vás něco v říjnu nepotká, bude to nuda. Venuše je s vámi stále zadobře a v prvním týdnu slibuje seznámení s člověkem, který je uhnětený ze stejného těsta. Spojuje vás cit pro umění, energická nátura a pozitivní mysl. Díky Slunci překypujete elánem právě pro lásku a volnočasové aktivity. V zaměstnání to tak zářně nevypadá. Nadřízený na vás klade vysoké nároky, takže fyzička dostává zabrat.

   

 • 8.

  Štír

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Milí Štíři, říjnový scénář je námětem na biják! Půjde o romantickou komedii plnou překvapivých zvratů se zaručeným happyendem. Od druhého týdne vstoupí do vašeho znamení kněžka lásky, která se rozhodně nedrží při zemi. Ruku v ruce s Merkurem přináší kromě lásky ještě finanční přilepšení. Profitujete z originálních myšlenek, jejichž tok nepřekazí ani nečekaná překážka kolem 7. října. Tehdy sázejte na jistotu.

   

 • 9.

  Střelec

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Poslední čtvrtina roku začne pro zrozence Střelce zvesela. Do 7. října máte šanci ulovit nejenom při svých nočních letech spřízněnou duši. Od 4. se bude dařit také kariéře. Nepřemožitelné spojení Marsu s Merkurem podporuje mysl a dodává vám na činorodosti. To se projeví i na soukromé půdě, kde nesedíte se založenýma rukama. Baví vás navazovat nové kontakty a hledat zajímavé volnočasové aktivity.

   

 • 10.

  Kozoroh

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Milí Kozorozi, vstupujete do měsíce, kdy musíte lépe hospodařit se silami. Marsova kvadratura přináší překážky v komunikaci na pracovní půdu i do lásky. Naštěstí vám neschází houževnatost, abyste ukázali, kde je pravda a bojovali za dobré jméno. Od 8. října pomáhá k lepšímu vývoji i Venuše, díky níž se klima uvolňuje především v rodinném kruhu. V poslední dekádě garantuje návrat vitality sám Manitou.

   

 • 11.

  Vodnář

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Milí Vodnáři, říjen je plný zvratů a překvapivých událostí, během nichž budete muset sáhnout do energetického rezervoáru. Od 4. října přispěchá na pomoc Mars, který se postará, abyste nezůstali na všechno sami. Schopnost multitaskingu oceníte v soukromí i na pracovišti, kde se nové úkoly valí jako velká voda. Teprve poslední dekáda zbrzdí slibně rozjetou kariéru a pozvolně našlapovat byste měli i také v lásce.

   

 • 12.

  Ryby

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Milé Ryby, vstupujete do obohacujícího měsíce, kdy nad vámi drží ochrannou ruku téměř celé vesmírné plénum. Nebude nouze o důvody k úsměvu, romantické chvíle i duchovní poznání. Poslední dekádu převezme pod taktovku samo Slunce, díky němuž se otevírají dveře ke vzdělání i dalekým cestám. Jen v profesní sféře to bude malinko dřít. Lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše.

   

Autor: Adéla Ondroušková

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz