Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Únorový sněžný úplněk ve znamení Panny. Přinese výzvy, rozvinutí intuice i posílení vztahů

/
 • Co přinese únorový úplněk?
  Co přinese únorový úplněk? (istock.com)
  22. února 2024 ● 06:00

  Druhý letošní úplněk nastává 24. února ve 13.30 hodin. Přezdívá se mu „sněžný“ a jde o nejnáročnější úplněk v roce. Sněžný úplněk přinese do života pečlivost a touhu po organizaci a pořádku. Bude to také období plné výzev, ale i rozchodů.

  Sněžný úplněk se nazývá podle bílé zasněžené krajiny. Kdysi dávno se také nazýval „hladovým“, kdy lidé v době mrazů neměli co jíst a museli se spoléhat na své zásoby a jeden na druhého. Podle některých tradic je to taky úplněk, který má magické schopnosti a může ovlivnit lidské osudy.

  Co přinese únorový úplněk?

  Sněžný úplněk přinese hlubokou potřebu dostat do souladu mysl, emoce a srdce. Očekávejte spoustu výzev a zároveň se můžete těšit na romantiku, potěšení a silné prožitky. Astrologové upozorňují, že v této době je vhodné posilovat všechny vztahy, které jsou pro vás důležité.

  Na co se během úplňku zaměřit?

  Únorový úplněk vás vybízí, abyste se naučili naslouchat intuici a využívali ji tam, kde je potřeba. Začněte si plnit své sny a hledejte inspiraci ve svém okolí. Během sněžného úplňku se vyhněte zbytečným konfliktům a negativním situacím, které by vám neprospěly. Hlídejte se, abyste druhým nevnucovali svoje názory, a zaměřte se na svůj růst. Co čeká jednotlivá znamení?

 • 1.

  Beran (21. března – 19. dubna)

  Čtyři znamení zvěrokruhu čeká jaro plné romantiky
  Autor: iStock
  Berani budou v tomto období velmi zaneprázdnění. Čeká na vás spousta především pracovních povinností. Práce bude vaší prioritou a nezbude vám moc času na zábavu. Ve vašem profesním životě dojde k důležitému zlomu. Možná dokončíte velký projekt pro svého nadřízeného, nebo naopak ukončíte pracovní poměr a nastoupíte jinam. Nezapomeňte si hlídat svoje zdraví a naplánujte si preventivní prohlídku, pokud se vám zdá, že se necítíte úplně nejlépe.

   

 • 2.

  Býk (20. dubna – 20. května)

  Znamení zvěrokruhu
  Autor: iStock
  Valentýn už je za námi, ale v době sněžného úplňku můžou Býci očekávat velmi aktivní milostný život. Najednou budete mít pocit, že váš život je nabitý romantikou, vášní a smíchem. Jste-li nezadaní, možná konečně najdete spřízněnou duši. Nebojte se a domluvte si rande právě v těchto dnech, protože je mnohem větší šance, že to vyjde. Jste-li zadaní, i vy můžete sklízet výhody energie tohoto úplňku. Naplánujte si večer se svým partnerem a užijte si naplno erotiku. Pokud ale dojde k rozchodu, netrapte se, důvodem je pravděpodobně fakt, že jste „nebyli na stejné vlně“. 

   

 • 3.

  Blíženci (21. května–20. června)

  Znamení zvěrokruhu
  Autor: iStock
  Domov je tam, kde je srdce. Jste dynamičtí a ambiciózní, pokud jde o kariéru, ale váš soukromý život je trošku stranou. Měli byste to změnit a investovat do vašeho soukromí více srdce. Bohužel vám můžou do cesty přijít znepokojující zprávy. Když to ale budete vědět, můžete se na to připravit a alespoň částečně minimalizovat škody. Postavte se jim čelem a bojujte, máte na to.

   

   

   

 • 4.

  Rak (21. června – 22. července)

  Autor: 
  Raci mají jedinečnou příležitost udělat konečně skok k lepšímu. Možná jste už dříve přemýšleli o svých nápadech a toužili jste letět novým směrem, ale báli jste se. Teď nemusíte, protože energie sněžného úplňku vám dá sílu. Očekávejte něco překvapivého a intenzivního, zejména pokud jde o komunikaci s přáteli nebo sourozenci. Využijte to jako šanci na autentické spojení a neukazujte na nikoho prstem, abyste ho kritizovali.

   

   

 • 5.

  Lev (23. července – 22. srpna)

  Kdo bude v květnu náchylnější k hádkám podle znamení zvěrokruhu?
  Autor: iStock
  V období tohoto úplňku by se Lvi měli postarat především o své finance. Vaše příjmy a výdaje nejsou zrovna v rovnováze, takže je čas šlápnout na brzdu. Když to uděláte, určitě to dopadne dobře. Energie úplňku ve vás ale může probudit nakupovací touhy, takže je vhodné, abyste je přehodnotili. Naštěstí je ale energie úplňku na vaší straně, protože můžete dostat přidáno nebo dostanete novou pracovní nabídku.

   

   

 • 6.

  Panna (23. srpna – 22. září)

  Znamení zvěrokruhu
  Autor: iStock
  Sněžný úplněk je ve znamení Panny, takže můžete pořádně zazářit. Ovšem nepřežeňte to, aby nedošlo k nepříjemnostem s vaším partnerem nebo lidmi kolem vás. Možná zapomínáte na svoje nejniternější touhy a plány, a to není dobře. Musíte mluvit narovinu a říkat, jak se cítíte. Využijte svoje vyjednávací schopnosti a věci můžou jít podle vašich představ.

   

   

 • 7.

  Váhy (23. září – 22. října)

  Autor: 
  Cítíte se vyhořelí a vyčerpaní? Únorový úplněk ve vás vyvolá otázky, kterým je potřeba čelit. Pokud tedy cítíte úzkost, udělejte krok zpět a zklidněte se. Využijte meditaci nebo úplňkové rituály, abyste se cítili volnější. Určitě na sebe ale moc netlačte, jinak vám hrozí, že onemocníte. Když není v pohodě duše, nebude v pohodě ani vaše tělo.

   

   

 • 8.

  Štír (23. října – 21. listopadu)

  Autor: 
  Štíry čekají v období únorového úplňku vzrušující akce, večírky a setkání s přáteli. Vyndejte ze skříně oblíbené outfity a vyrazte do města. Uvidíte, jak vám to prospěje, protože máte šanci předvést své úspěchy, kterých jste dosáhli. Připravte se ale na to, že o vás budou možná kolovat drby, které mohou narušit vaši sebekontrolu. Očekávejte také žárlivost ze strany partnera, takže hledejte způsob, jak ho přesvědčit, že k žárlení není žádný důvod.

   

 • 9.

  Střelec (22. 11. – 21. 12.)

  Čtyři znamení zvěrokruhu čeká jaro plné romantiky
  Autor: iStock
  Sněžný úplněk vám přinese vítězství na všech frontách. Ať už jde o kariérní úspěch, nové příležitosti či milníky, které máte před sebou, budete připraveni ukázat světu, kdo jste. Pravděpodobně vás čeká povýšení nebo uznání v podobě finanční prémie, ale ujistěte se taky, že vás zajímají i jiné věci než „jen“ kariéra. Pokud chcete ale zvítězit, musíte jít štěstí naproti. Takže ten e-mail, který jste chtěli odeslat, nenechávejte v konceptech, ale klikněte na „odeslat“. Dokud nezačnete konat, budete pořád přicházet o skvělé příležitosti.

   

 • 10.

  Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

  Autor: 
  Kozorozi, začíná vám zcela nová cesta. Vaše mysl i nápady jsou na vzestupu a toužíte zjistit, co dalšího vám život může nabídnout. V tomto období vás čekají intelektuální projekty i cestovní příležitosti. Ujistěte se ale nejprve, že všechno minimálně dvakrát zkontrolujete, a čtěte i to, co je napsané drobným písmem. Pozor na zádrhele, které by se mohly objevit, zejména nenávistné komentáře druhých. Věřte si a nepochybujte o sobě.

   

 • 11.

  Vodnář (20. ledna – 18. února)

  Znamení zvěrokruhu
  Autor: iStock
  Vodnáři budou muset v období sněžného úplňku čelit neshodám ve svých vztazích. Možná budete řešit nesoulad ve vašich názorech. Připravte se na zranitelnost, která bude plynout z komunikace. Přestaňte se ale příliš zamýšlet nad odmítnutím nebo potenciální hanbou, které mohou pocházet ze sdílení vašich pravd. Uklidněte se a nechte emoce, aby vás řídily. Vaše myšlenky nejsou tím, co vás pohání. A ještě jedna rada: lidé vám budou naslouchat, když budete přátelští a soucitní.

   

 • 12.

  Ryby (19. února – 20. března)

  Autor: 
  Ryby by měly v tomto období zaměřit svou pozornost na lásku a spojení. Ve vašem životě se nikdo neobjeví, když nepůjdete příležitosti naproti. Vztahy budou během sněžného úplňku na prvním místě, a to nejen v lásce, ale i podnikání. Zdá se, že jste připraveni udělat další krok – můžete se s někým sblížit, nebo naopak půjdete svou vlastní cestou. Někdy musí dobré věci skončit, aby vás připravily na ty, které budou ještě lepší.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz