Znáte svého strážného anděla? 7 znamení, že je blízko a chce se s vámi spojit! | Horoskopy Blesk.cz
Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 15°C

Znáte svého strážného anděla? 7 znamení, že je blízko a chce se s vámi spojit!

/
 • (iStock)
  10. června 2017 ● 06:00

  V životě hledáme útěchu od našich blízkých ve chvílích, kdy nám je těžko. Někdy ale ti nejbližší nemohou pomoci. Jsou tu ale andělé strážní, kteří stojí na vaší straně. Vždy a za všech okolností. Jen je někdy nevidíte nebo nechcete vidět. Víte, jaká znamení mohou signalizovat, že se s vámi touží spojit váš anděl strážný?

 • 1.

  Barevné světlo

   

  Pokud máte pocit, že vidíte před očima světelný tok různých barev nebo si všimnete jisker světla či světelných stínů, pak to může znamenat, že vás chce kontaktovat váš anděl strážný.

 • 2.

  Peří

   

  Jedním z nejběžnějších andělských znamení je malé bílé pírko. To platí zejména v případě, že se peří nachází někde, kde by vůbec nemělo být. Znamená to, že ho ztratili andělé jako připomínku toho, že tady jsou, že vás pozorují a chrání. Jedná se především o bílé pírko!

 • 3.

  Nevysvětlitelné vůně

   

  Byli jste někdy na nějakém místě, kde se z ničeho nic vyskytly ohromující a zvláštní vůně? Jestli cítíte podivnou vůni na místě, kde je taková vůně nevysvětlitelná a je zároveň velmi příjemná, může být znamením, že je tam váš anděl strážný.

 • 4.

  Hlasy

   

  Jistě, pokud někomu řeknete, že slyšíte ve své hlavě hlasy, asi si pomyslí něco o tom, že nejste normální. Ovšem pokud věříte na anděly, pak je to skvělá indicie toho, že váš anděl strážný s vámi právě komunikuje. Tak ho neodežeňte.

 • 5.

  Sny

   

  Anděl strážný s vámi může komunikovat i prostřednictvím snů. Zkuste si vzpomenout na sen, ve kterém jste se cítili lehčí, silnější a jistější. Možná díky němu najdete směr, kterým byste se měli vydat.

 • 6.

  Mraky

   

  Pozorovali jste někdy oblohu a všimli si podivných tvarů mraků? Někteří lidé se domnívají, že prostřednictvím mraků s námi komunikují naši andělé strážní. Zvláště pak formace mraků v podobě křídel, srdce či květin jsou obvykle signálem, který nám poslali andělé.

 • 7.

  Změny teploty

   

  Měli jste už někdy pocit, že je v místnosti náhle teplo nebo chlad? Způsob, jakým andělé vibrují, může zpomalit nebo zrychlit molekuly ve vzduchu, což má za následek změnu teploty. Věnujte pozornost tomu, co se s vámi děje a co vám zřejmě naznačuje váš anděl strážný.

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz