Sobota 13. srpna 2022
Svátek slaví Alena, zítra Alan
Oblačno, déšť 24°C

Velký horoskop na červenec: Komu změny zamíchají životem a kdo si pošlape štěstí?

/
 • Co vás čeká v červenci?
  Co vás čeká v červenci? (istockphoto.com)
  28. června 2022 ● 06:00

  Pro která znamení bude sedmý měsíc roku úspěšný na poli lásky? Kdo si musí dávat pozor na úrazy nebo movité ztráty? Na co se můžete těšit, a čeho se naopak vyvarovat, to si přečtěte v horoskopu na měsíc červenec!

 • 1.

  Beran

  Beran

  Začátek prázdnin přináší do života změny, na které potřebujete psychické i fyzické síly. Hlavně první dvě dekády vyžadují sebezapření. Případně je to šance vzít si dovolenou a zvolnit tempo. Od 19. 7. se vám v pracovním životě začne dařit. Příznivý trigon Merkuru nabízí posun v kariéře. Zlepší se i mezilidské vztahy. Singles budou mít hned několik příležitostí seznámit se s příjemným protějškem.

   

   

 • 2.

  Býk

  Býk

  Milí Býci, nadcházející měsíc patří lásce. Od 18. května si užíváte příznivé postavení Venuše v sextilu s Marsem, což usnadňuje komunikaci s opačným pohlavím. Začínáte žít společensky, nestydíte se oslovit někoho jako první, oplýváte zdravou sebedůvěrou. Největší pravděpodobnost seznámení přichází s rytmem hudby. Naopak pracovní sféra hlásí komplikace. Nenechte se rozhodit nečekaným problémem.

   

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci

  Zrozenci Blížence překypují nadšením v milostném životě. Až do 17. 7. je Venuše v příznivém sextilu s Jupiterem, což napomáhá duševní i tělesné blízkosti. Před čím se však zadaní musí mít na pozoru, je žárlivost a nedůvěra. Svými domněnkami byste si mohli pošlapat partnerské štěstí. Na pracovišti se dočkáte jedné skvělé příležitosti. Neztrácejte víru, že navzdory překážkám všechno dobře dopadne.

   

   

   

 • 4.

  Rak

  Rak

  Prázdniny jsou pro zrozence Raka vymodleným obdobím, na které se těší. Vesmír jde vašim plánům naproti. S přirozeností si vychutnáváte oddechový program, myslíte pozitivně a vládnete zdravou sebedůvěrou. Díky Venuši budete mít v poslední dekádě nejenom dostatek romantického, ale i vášnivého klimatu. V zaměstnání neberte na svá bedra víc povinností, než můžete zvládnout. Snadno přeceníte své síly.

   

   

 • 5.

  Lev

  Lev

  Navzdory období dovolených se snažíte dosáhnout stanovených cílů. Zkraje měsíce se vám daří dodržovat plány, ale od 5. 7. počítejte se změnami. Nadřízení vám mluví do života a omezují vás v rozletu. Nepočítejte, že podpoří vaše troufalé plány. Profesní sebedůvěra ani touha budovat kariéru u nich nenajdou pochopení. Ani láska není procházkou růžovým sadem. Cesty čerstvě zadaných dvojic se rozchází.

   

   

 • 6.

  Panna

  Panna

  Pokud si na začátku měsíce nemůžete vzít volno, nevěšte hlavu. Pomalý pracovní start totiž vystřídá báječný rozmach, který vám může přinést lepší výplatu i vyšší pracovní umístění. Merkur vám do 18. července pomáhá budovat vztahy s nadřízenými i kolegy. Milostný život je zpočátku spíš jen hezkým mámením. První polovina měsíce nenabízí víc než povrchní city. Následně to vezme ve vztahu jiný spád!

   

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy

  Pozornost opačného pohlaví zrozencům Váhy neschází. Kněžka lásky je do 17. července ve skvělém trigonu, který nahrává letním známostem. Nic si nedělejte z toho, když se ve druhé polovině měsíce vaše cesty rozejdou. V pracovní sféře dbejte na dodržování termínů. Merkurova kvadratura hatí pracovní posun. Komplikace vás překvapí v nejméně vhodnou dobu. Stále si můžete u vedoucího zlepšit reputaci.

   

   

 • 8.

  Štír

  Štír

  Milí Štíři, zkraje prázdnin je pro vás náročné ovládnout emoce. Zadaní bojují s žárlivostí, která může překročit zdravé meze. Venuše dokonce hovoří o pauze, kterou si drahá polovička vyžádá. V zaměstnání se pokuste překonat lenost. Někdo kontroluje každý váš krok a čeká na zaváhání. Jistý úkol vyžaduje spoustu energie i sebezapření, pro kariéru je však nezbytný. Nechcete přece měnit působiště.

   

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec

  V červenci jsou komplikované vztahy především v milostné rovině. S partnerem se nemůžete sejít ve svých představách a plánech. Ke shodě dojde až ve druhé polovině měsíce. Na pracovišti se těšte na lákavé výzvy. Díky Merkuru jste maximálně výkonní a velkou pomoc představuje i bystrý úsudek. Ani rodinný život vás nezklame. Čeká vás velkolepá událost, na kterou se už dlouho těšíte. Bude stát za to!

   

   

 • 10.

  Kozoroh

  Kozoroh

  Letní atmosféra pohladí srdíčka zrozenců Kozoroha. Opouští vás konflikty a napětí, do života se vrací harmonie. Nezadaní se po 5. červenci mohou těšit na pozvání na rande. Sklízíte lichotky a užíváte si ohromnou fyzickou přitažlivost. V zaměstnání se ocitáte v bludném kruhu. I když se hodně snažíte, některé chyby se vám nedaří eliminovat. Po 18. 7. se karty obrátí a vy ukážete, jaká síla ve vás tkví.

   

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář

  Začátek prázdnin vnáší nejistotu do partnerství. Hlavně čerstvě zadaní Vodnáři uvažují, zda se svým objevem trávit čas do budoucna. Venuše prozrazuje, že k rozchodu zbývá malý krůček. Důležité je, že se srdci uleví. Štěstí vás potká v oblasti financí. Není dokonce vyloučena nějaká výhra! Do 17. července se zbavíte nedoplatků, takže si zajistíte zase klidný spánek. Opatrnost vyžaduje jednání s úřady.

   

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby

  I když jsou prázdniny v plném proudu, zrozenci Ryby nepolevují pracovní tempo. Po celý červenec se vám daří díky skvělé týmové práci. Do 18. července máte vynikající podmínky ke kariérnímu růstu. Naopak milostné záležitosti jsou nyní u ledu. Partnerův přístup se vám nezamlouvá. Citové ochlazení vás mrzí a nejspíš se rozhodnete hledat štěstí jinde. Ve vztazích máte kuráž, nikoho se nedoprošujete.

   

   

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz