Sobota 18. května 2024
Svátek slaví Nataša, zítra Ivo
Oblačno, déšť 19°C

Snář

Výklad snů online

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam

Výklad snů
Achát
Hezky broušený kámen s typickým okem ukazuje příliv peněz nebo jiného hmotného štěstí. Avšak černý či zničený achát varuje před problémy, nemocí a nesouladem. Achátový šperk ve vašem snu značí, že málo dbáte na čistotu svého těla, případně může symbolizovat hloupost, která vám vstoupí do života.
Adresář
Vidíte-li ve snu adresář položený, nebo v něčích rukách, můžete v dohledné době očekávat přírůstek do rodiny. Pokud jste v adresáři spatřili konkrétní jméno, ukazuje to na známost, která splní vaše sny. Jestli ve snu do adresáře zapisujete něco vy sami, pak to znamená, že byste se v osobním i pracovním životě měli více snažit.
Afrika
Zobrazení Afriky na mapě či v atlase značí vaši touhu cestovat po dalekých krajích. Jestliže se ve snu v Africe přímo nacházíte, čeká vás nebo vaše blízké velká únava, nemoc, případně jiná nešťastná událost. Hovor o Africe vás upozorňuje, že byste se měli spoléhat na svůj rozum – někdo se vás pokusí zlákat na scestí.
Agent
Vidíte-li ve snu agenta, nebo s ním přímo mluvíte, dávejte si pozor na vysoké riziko ztráty majetku či peněz. Určitě se vám v těchto ohledech vyplatí zvýšená pozornost a opatrnost. Pokud jste agentem vy sami, pak to znamená, že byste si měli lépe chránit své soukromí. Někdo se jej může pokusit narušit.
Akademie
Vidět ve snu akademii znamená duševní pokrok. Pokud se stanete její součástí a jste do ní zvoleni, značí to velkou poctu a čest. Jestliže akademii osobně navštěvujete, máte před sebou hodně překážek. V případě, že jste se na ni vrátili po letech, jsou na vás ve vašem životě kladeny příliš vysoké nároky.
Akát
Krásně kvetoucí akát značí duševní i finanční bohatství a krásu. Uschlý květ představuje zármutek, naopak zelený symbolizuje krásný den, který vás čeká. Trnitý strom bez květů varuje před neštěstím. Jestliže ve snu cítíte vůni akátu, dejte si pozor na své přátele – mohou být falešní a lstiví.
Akcie
Koupě akcií ukazuje na společenský růst, pokud ale ve snu akcie pálíte i prodáváte, pozor na ztráty. Prodej akcií může také znamenat, že ze své práce budete mít větší užitek. Jestliže se vám zdálo, že akcie vlastníte, poté získáte nové pracovní místo a pravidelné finanční příjmy. Pouhé spatření akcií naopak symbolizuje přicházející nouzi.
Akcionář
Jste-li ve snu akcionářem či se jím máte stát, nabízí se lukrativní práce a pravidelný příjem. Mějte oči otevřené a buďte nakloněni novým příležitostem, které se ve vašem životě objeví. Kromě toho může postava akcionáře ve vašem snu znamenat, že se brzy vydáte do světa za nevšedním dobrodružstvím.
Aksamit
Dotek hebké látky věští blížící se milostné dobrodružství, oděv z aksamitu znamená kariérní postup. Jestliže aksamit kupujete, pak byste se měli zaměřit na uspořádání vašich majetkových záležitostí. Nabízíte-li ve snu oděv z této látky vy sami, budete mít v budoucnu velký úspěch v podnikání.
Aktovka
Nošení aktovky symbolizuje nebezpečné okamžiky, které vás čekají. Její otevírání ukazuje na brzké odhalení velkého tajemství. Pokud jste viděli aktovku položenou, nějaká blízká osoba od vás očekává malý dárek. Koupě aktovky značí, že se snažíte o nemožné. Její darování vám říká, že nemáte pevnou vůli.
Akvárium
Akvárium ukazuje na potíže v lásce, vztazích i rodině, které máte před sebou. Budete v něčem plavat. Očekávají vás hádky a nepřátelství, hrozí vám ztráta nebo upadnutí do bídy a žalu. Pokud jste však v akváriu viděli plavat ryby nebo obojživelníky, pak to nebude tak zlé – v takovém případě vás naopak čeká štěstí.
Alabastr
Dívat se na alabastr značí cudnost a radost. Rozbití alabastrové nádoby naopak odkazuje na ztrátu cudnosti, nevěru a následný konec lásky. Darování alabastrové sošky symbolizuje sňatek, který vstoupí do života vašeho nebo vašich nejbližších. Její koupě vám říká, že budete úspěšní ve všem, do čeho se pustíte.
Alej
Symbolika aleje ukazuje na příjemné okamžiky, které máte teprve před sebou. Symbolizuje dobré lidi, které potkáte na své cestě životem. Hrušková alej značí bloudění, ale se šťastným koncem – nakonec najdete cestu ven. Jestliže se o aleji zdá ženě, tak to také znamená, že by o sobě neměla říkat všechno svým povrchním známostem.
Alibi
Dokazování alibi ve snu značí na nepříjemnou návštěvu i předvolání na policii. Podle všeho nemáte čisté svědomí a uvědomujete si, že jste učinili něco nesprávného, nemorálního nebo dokonce nezákonného. V souvislosti s těmito činy vás čekají nemilé chvíle. Pokud to ještě jde, pokuste se vše napravit.
Alimenty
Pokud dostáváte ve snu alimenty, značí to šťastný život a méně starostí. Jejich placení však ukazuje na nepříjemnosti nebo vás upozorňuje na to, že si máte opravdu důkladně promyslet svoje plány. Jestliže se ve vašich snech objevily zabavené alimenty, můžete očekávat nepříjemnosti s úřady.
Alkohol
Pokud holdujete se ve snu alkoholu, máte před sebou velkou radost. Ruku v ruce s ní jdou ale problémy. Jestliže jste pili alkohol sami, vaše životní láska vám může být nevěrná. Kupování alkoholu symbolizuje hádky v rodině. Nalévání alkoholu ostatním vás upozorňuje na to, že kolem sebe máte falešné lidi.
Almužna
Almužna znamená štěstí pro chudé, ale neštěstí pro bohaté. Přijmout ji ovšem ukazuje na problematické vztahy do budoucna. Jestliže dáváte almužnu z donucení, všechno dobré se obrátí ve váš neprospěch. Pokud almužnu ve snu odmítnete, máte před sebou nepříjemnosti vyplývající z pomluv lidí ve vašem okolí.
Aloe
Vidíte-li rostlinu aloe ve snu, značí to, že obnovíte nějakou dávnou známost či oprášíte letitá partnerství. Aloe v květináči znamená, že se k vám v životě blíží starosti, nepříjemné chvíle a zármutek. Rozkvetlá rostlina aloe symbolizuje dlouhověkost a říká vám, že se dožijete požehnaného věku.
Alpy
Vidíte-li Alpy ve snu, či v nich pobýváte, značí to štěstí, zdraví, dlouhý život a upevnění hospodářských vztahů. Alpské rostliny znamenají duchovno. Pokud podnikáte túru v Alpách, symbolizuje to štěstí v zaměstnání. Jestliže spatříte Alpy v plamenné záři, tak toužíte po nějakém nevšedním prožitku.
Altánek
Tato stavba ukazuje na milostnou schůzku spojenou se štěstím, ale zároveň na tajnůstkaření – sedíte-li uvnitř altánku, budete mít v lásce tajemství nebo se jej o někom dozvíte. Bourání altánku znamená, že nedokážete realizovat své plány. Jeho stavění symbolizuje plánování společného života s partnerem.
Američan
Potkáte-li Američana ve snu, značí to úspěch v pracovní sféře. Odkazuje na vaše podnikatelské plány a smysl pro obchod. Jestliže s Američanem ve snu hovoříte, znamená to, že kolem sebe budete mít vzdělané lidi. V případě, že však Američana milujete, upozorňuje vás to, že vaše láska je slepá.
Amerika
Cesta do Ameriky symbolizuje šťastné okamžiky v zaměstnání, přináší úspěch do podnikání i v kariéře. Zobrazení Ameriky na mapě nebo v atlase znamená, že vás v životě čekají velké změny. Žijete-li ve snu v Americe, pak vězte, že tvrdá a obtížná práce vás nemine. Pokud o Americe jen mluvíte, vaše předsevzetí se jen tak nesplní.
Amor
Symbolika Amora přináší jasné poselství. Ukazuje milostná dobrodružství, jež ale nemají budoucnost a dlouhé trvání. Jestli vás ve snu zasáhl Amorův šíp, užijete si krátkou, intenzivní lásku. Spatření Amora znamená, že váš aktuální vztah je pouze krátkodobý. Vaše pravá láska na vás někde teprve čeká.
Amplion
Vidět či slyšet amplion značí rozuzlení podstatné životní otázky nebo předzvěst důležitých zpráv. Zřejmě rozkryjete mnohá tajemství! Pokud jste z amplionu slyšeli falešnou hudbu, létá kolem vás ve vzduchu tajuplné nebezpečí. Naopak jestli se z něj linula harmonická muzika, můžete se těšit na požitky ze svých tajných zálib.
Amputace
Jestliže se vám zdá o amputaci končetiny někoho jiného, měli byste se mít na pozoru! Vám i blízkým hrozí zranění. Pokud jde o amputaci vaší končetiny, může to symbolizovat také krizi v zaměstnání, které předejdete jen zvýšenou pečlivostí a pozorností. Amputace prstu na noze nebo ruce značí menší ztrátu, která se k vám blíží.
Anakonda
Anakonda ve snu symbolizuje pokušení. Budete postaveni před těžkou zkoušku, která otestuje vaše morální zásady. Anakonda může rovněž značit zradu blízké osoby. Někdo okolo vás nemá čisté úmysly. V určitých záležitostech byste měli důvěřovat jen sobě – následky si stejně ponesete jen vy sami.
Ananas
Symbolika ananasu ve snu je velice pozitivní. Pokud jej vidíte nebo kupujete, očekává vás veselé společenské setkání. Jestliže ananas ve snu jíte, budete někým brzy pozváni na zábavnou hostinu. Sbírání ananasů symbolizuje brzký úspěch, kterým budete odměněni ve vašem usilovném snažení.
Anděl
Potkáte-li ve snu anděla, značí to, že se v životě objeví šťastná cesta vedoucí ze všech komplikací. Když s ním mluvíte, vaše touhy se do puntíku naplní. V případě, že jste se andělem sami stali, symbolizuje to vysoké postavení, čest a úctu, které dosáhnete ve společnosti. Jestliže jste nemocní, pak anděl ve snu znamená, že se brzy uzdravíte.
Andulka
Andulka ve snu symbolizuje vaši samolibost. Často se vychloubáte a příliš se nezajímáte o své okolí. Není divu, že se vám lidé spíše vyhýbají. Dokud neotevřete své srdce, nic se na tom nezmění. Jestliže vám andulka uletěla, připravte se na citově náročné období. K pláči nebudete mít daleko.
Angličan
Vidíte-li ve snu Angličana, či s ním mluvíte, ukazuje to na vaši samostatnost. Dejte si však pozor na falešné přátele, mohou vás zradit. Jestliže jste se Angličanem sami stali, znamená to, že vám chybí pohoda a chcete se více bavit. Posloucháte-li ve snu Angličana, budete litovat svých rozhodnutí.
Anglie
Pokud cestujete do Anglie nebo se na ni díváte na mapě, značí to nepříjemné výdaje, rychlé utrácení peněz i nepřízeň osudu. V určitých záležitostech mnohdy oprávněně uplatňujete své nároky, narážíte však na lhostejnost okolí. Jestliže v Anglii žijete, znamená to, že se stanete chladným a bezcitným člověkem.
Angrešt
Jíst či vidět tohle ovoce ukazuje na složité cesty vedoucí k naplnění lásky. Potřebujete trpělivost a uvědomění, že žádná láska se neobejde bez občasných hádek. Nezralý angrešt je symbolem nepřátelství, které na vás číhá. Naopak zralý angrešt značí peníze a skutečnost, že uniknete všem nepříjemnostem.
Anténa
Tato symbolika vás znovu spojí s vašimi dávnými přáteli. Ozvou se vám lidé, s nimiž jste se dlouho neviděli a kteří žijí daleko. Montování antény upozorňuje na blížící se křik ve vašem domě. Uzemnění antény ve snu vám naznačuje, že k vykonání velkého díla vás uschopní jen vyvinutí velkého úsilí.
Anýz
Jíst i vidět anýz věští dlouhý a šťastný život. Dožijete se vysokého věku a můžete se těšit na spokojené stáří bez jakýchkoliv větších starostí. Pokud jej pěstujete nebo vidíte rozsypaný, znamená to, že se s někým budete v blízké budoucnosti soudit nebo budete jinak angažovaní v soudním procesu.
Apatyka
Hledat pomoc v apatyce, či v ní nakupovat znamená, že vám v jisté důležité záležitosti ujíždí vlak. Rychle se vzpamatujte a začněte adekvátně reagovat, než bude pozdě! Spatření apatykáře může značit nemoc, nebo skutečnost, že věci mícháte dohromady. Ne všechno musí nutně souviset se vším – nehledejte spojitosti, které neexistují.
Apoštol
Symbolika apoštola ukazuje, že se stanete kmotrem či kmotrou. Setkání s ním věští štěstí do života. Požehnání od apoštola vám naznačuje, že okolnosti nemusíte za každou cenu zvládat jen svými vlastními silami. Nebojte se s žádostí o pomoc obrátit na svoji rodinu a nejbližší přátele, jsou tu pro vás.
Arab
Vidět Araba ve snu ukazuje na nevěru. Vyhněte se člověku, který věnuje lásku několika lidem naráz. Přesně někdo takový se právě pohybuje ve vašem životě. Pokud jste ve snu obklopeni Araby, znamená to, že konečně rozluštíte tajemství, které vám tak dlouho nedá spát. Konečně získáte kýžené odpovědi na vaše otázky.
Archa
Archa ve snu přináší varování před falší, lží a přetvářkou. Tyto strasti nakonec úspěšně porazíte a dočkáte se čestného postavení ve společnosti. Spatření archy symbolizuje rovněž mrzutost, která vstoupí do vašeho života. Ničeho se nebojte, než se nadějete, tak ustoupí a opět budete plní elánu a nadšení.
Archiv
Symbolika archivu ukazuje na drby, pomluvy a lži někoho z okolí. Varuje vás před falešnými přáteli – bohužel zjistíte, že nemůžete důvěřovat každému. Mluvení o archivu značí, že někdo zná vaše tajemství a nehodlá si je nechat jen pro sebe. Pokud jste ve snu v archivu přímo byli, pak vás brzy potká nějaká bolestná ztráta.
Arcibiskup
Arcibiskup ukazuje, že je třeba odpustit nepřátelům a dojít usmíření. Provází vás síla a požehnání. Odpuštěním ulevíte také sobě. Zdá-li se o arcibiskupovi ženě, znamená to, že brzy uzavře pevné přátelství. Spatření arcibiskupa v civilních šatech předznamenává kýžený úspěch ve vašem konání.
Armáda
Buďte opatrní! Armáda ukazuje, že vaše naděje mohou být zmařeny. Budoucnost v sobě skrývá otazníky. Spatření jednotlivých vojáků vás upozorňuje na to, že vás čeká ještě těžká práce, než uspějete ve svém snažení. Válčící armáda či vojáci v boji však značí přicházející úspěch a velké bohatství.
Artista
Pokud ve snu vidíte artistu, nebo sami předvádíte artistické kousky, dejte si pozor na falešné známé. Buďte ostražití, někteří lidé ve vašem okolí dokáží své pravé úmysly dovedně skrýt. Chodí-li artista po provaze, říká vám to, že po překonání všech překážek dojdete k vašemu vysněnému cíli.
Artyčoky
Tato zelenina vás varuje před slabými nervy a psychickým onemocněním. Artyčoky symbolizují utrpení a odloučení, které vás v nejbližší době potká. Své nejbližší možná nějakou dobu neuvidíte, važte si každé chvíle, kterou s nimi trávíte. Zároveň artyčoky ve snu varují před zraněním. Dávejte na sebe dobrý pozor!
Asie
Vidět Asii či se vydat na cestu tímto kontinentem znamená pomoc druhým. Ukazuje to vaši laskavost. V blízké budoucnosti budete mít možnost pomoci někomu, na kom vám velmi záleží. Buďte na to připraveni. Jestliže v Asii ve snu bydlíte, můžete očekávat změny v životě. Netřeba se však děsit, budou spíše menšího charakteru.
Astrologie
Rozmlouvat s astrologem, nebo jej potkat věští úspěchy a osobnostní rozvoj. Bude se vám velmi dařit. Pokud jste ve snu spatřili astrologické znaky, brzy učiníte objevy, které budou mít velký význam pro váš další pokrok. Vše konečně začne dávat smysl a vy přestanete pochybovat o správnosti svého snažení.
Ateliér
Pobývání v ateliéru věští chaotické období, které vás čeká. Zvykejte si na neklidné dny i neustávající společenský ruch kolem vás. Jestliže ve snu pracujete ve filmovém ateliéru, značí to možnou změnu zaměstnání. Buďte otevřeni novým příležitostem, pracovní možnosti se mohou objevit i z nečekaných oblastí.
Atentát
Atentát ve snu nemá šťastnou výpověď. Dejte pozor, ať nepromeškáte nějakou neopakovatelnou nabídku. Jestli atentát sám vykonáváte, pak vězte, že se obětujete pro beznadějnou věc. Pokud jste sami obětí atentátu, pak na sebe dávejte dobrý pozor, může vám hrozit nebezpečí. Krev při atentátu značí obchodní či osobní ztráty.
Atlas
Když se vám zdá o atlasu, značí to chuť cestovat i blížící se změny. Není vyloučeno brzké stěhování. Listování v atlasu symbolizuje dlouhou a dalekou cestu, kterou máte před sebou. Darujete-li ve snu atlas, znamená to, že někdo blízký vás tajně miluje. Pokud vás atlasem někdo obdaroval, pak chce váš přítel nastoupit na vaše místo.
Audience
Audience ukazuje na vylepšení vašeho společenského postavení, blížící se návštěvu i nové kamarády. Máte-li ji u císaře nebo krále, můžete očekávat štěstí a zisk. Jestliže audienci sami udělujete, pak se znovu důkladně zamyslete nad svými plány – jsou příliš dalekosáhlé na to, aby je bylo možné uskutečnit.
Autobus
Řídit autobus značí velké štěstí v lásce. Pokud jím jen jedete, dejte pozor na konflikty s přáteli a na nerozvážné sliby. Autobus plný cestujících symbolizuje spokojenost při obchodování. Spatříte-li prázdný autobus, pak se brzy dočkáte uznání. Řiďte se svojí moudrostí a intuicí, budete z toho těžit.
Autogram
Autogram ve snu nemá pozitivní význam pro vaše přátele a blízké. Měli by být opatrní – hrozí jim nějaké nebezpečí! Bohužel nelze vyloučit ani smrt někoho, na kom vám velice záleží. Užívejte si společně strávené chvíle s lidmi, které máte rádi. Nikdy nemůžete vědět, kdy je vidíte naposledy.
Automat
Pokud se vám zdá o hudebním automatu, dejte pozor na nepříjemné hádky s rodinou a blízkými přáteli. Hrajete-li ve snu na automatu, pak byste měli uvažovat o změně zaměstnání. Spatření automatu vás upozorňuje rovněž na finanční otázky – investujete peníze bez pořádného uvážení a nepříliš dobře.
Automobil
Řídíte-li ve snu automobil, značí to, že máte všechno pevně pod kontrolou. Nic vás nemůže zaskočit. Jedete-li však velmi rychle, symbolizuje to přicházející problémy nebo špatné zprávy, které by vás mohly překvapit. Porouchaný automobil upozorňuje na nejistý obchod, do kterého se chystáte zapojit.
Autonehoda
Pokud se ve snu stanete účastníkem autonehody, dávejte si velký pozor na nečekané finanční ztráty. Zároveň vás autonehoda upozorňuje, abyste si dobře rozmysleli to, co se chystáte říct. Vyslovené věty nelze vzít zpět. Jestliže auto srazilo přímo vás, vaše plánovaná oslava se příliš nepovede.

Hodíte se v lásce k sobě

&

Kyvadlo

Položte si otázku a kyvadlo vám odpoví možnostmi ano, ne, nevím

Kyvadlo odpověz
Kyvadlo
Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo
Luna vstoupí ve 12:23 do Vah

Znamení

Fáze
26.
Den

Biorytmus

 

Intelekt

 

Emoce

 

Kondice

Jaká je vaše karta dne?

Karta dne

Výklad snů

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam.

Výklad snů

Ascendent

Vyplňte datum a čas vašeho narození:

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz