Čtvrtek 13. června 2024
Svátek slaví Antonín, zítra Roland
Oblačno, déšť 18°C

Snář

Výklad snů online

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam

Výklad snů
Rabín
Rabín značí někoho, kdo vám nepomůže, ale naopak přinese potíže. Spolehněte se výhradně na sebe. Postava rabína představuje také nečekaný a příjemný zisk. Může to být také znamení vyznání lásky, které vám nebude po chuti. Jestliže ve snu s rabínem vedete nějaký rozhovor, neměli byste si v životě myslet, že jste nejchytřejší a všemu rozumíte.
Řád
Řád značí nějaké vyznamenání, pochvalu v práci či jiné uznání od odborníka. Jestliže vidíte někoho jiného s velkým počtem řádů, potkáte cennou známost. Ztráta řádu symbolizuje vaše spiklenecké myšlenky. Nosíte-li řád vy sami, značí to ztrátu cti a vážnosti. Odmítnutí řádu varuje před pádem, který vám otevře oči.
Rada
Dostáváte-li ve snu rady, symbolizuje to, že budete obelstěni. Poskytovat radu naopak značí úspěch a zdárné splnění úkolu. Pokud radu odmítnete, znamená to, že přijdou časy strádání a budete se muset uskromnit. Zdá-li se vám o tom, že o radu prosíte, chlubte se pouze vlastním peřím, nikoliv tím cizím.
Rádio
Hraje-li ve vašem snu rádio, ukazuje to na sklony k marnotratnosti. Pokuste se tedy víc šetřit. Značí to také tajné radosti. Vypnutí rádia symbolizuje roztěkanost, zapnutí rádia pak strach z osamělosti. Vidíte-li rozbité rádio, měli byste si začít hledat nového životního partnera.
Radní
Symbol radního znamená čest a uznání. Má pozitivní význam a ukazuje na vysvobození se z rozpaků. Může ale také symbolizovat lítost z pošetilých skutků a nepříjemné časy. Jestliže ve snu s radním mluvíte, pak byste neměli odkládat návštěvy úřadů.
Radnice
Pokud ve snu vidíte radnici, znamená to, že se dočkáte úcty, ale také že zmoudříte navzdory nezdarům. Dalším výkladem je možná psychická a fyzická zátěž, která vás brzy potká. Navštívíte-li radnici, pocítíte brzy velkou ztrátu. Tato vám však otevře oči.
Radost
Pocit radosti ve snu je varováním před tím, zda nejste v životě pošetile optimističtí. Přibrzděte! Radujete se z nějaké události, znamená, to že vše zlé se zase v dobré obrátí. Pokud je radost ve snu z pohledu na pěknou věc, bude se vám velmi dařit a brzy se dočkáte prvního úspěchu.
Ráj
Ocitnete-li se ve snu v ráji, nebo ho spatříte, varuje vás to před neplánovanými finančními ztrátami. Znamená to také, že při vás bude stát štěstí a někdo nad vámi bude bdít. Toužíte-li ve snu po ráji, nebuďte chamtiví a spokojte se s tím, co máte. Opouštíte-li ráj, dejte pozor na svou prostořekost.
Rak
Symbol raka věští menší neúspěchy. Pokud je budete chtít řešit, půjde to ztuha. Chytíte-li ho, předpovídá vám to štěstí a perspektivu v manželství. Chystáte-li se raka jíst, značí to, že se vám bude dařit a vše dobré se vám vrátí. Vařený rak přináší obecní zisky.
Raketa
Vidíte-li raketu stoupat, znamená to pozvání na slavnost. Sedíte-li uvnitř, věští to vám dlouhý život. Pouhá vidina rakety symbolizuje ohrožení vašimi přáteli, ale také vaše odhodlání zvládnout všechno. Vystřelíte-li raketu sami do nebe, vychutnáte si dlouhý život.
Rakev
Symbol rakve vás varuje, že vaše láska není daleko od zániku, chraňte ji jako oko v hlavě. Jestliže v rakvi ležíte, znamená to, že požadovaný obchod nedopadne dobře a někdo jej překazí. Otevřená rakev s mrtvým věští zloděje u vašich sousedů. Zavřená rakev vám radí, abyste se připravili na vše.
Rákosí
Rákosí rostoucí z vody znamená, že jste přespříliš vrtkaví a budete skrývat nějaké tajemství. Zároveň to hovoří o štěstí a blahobytu. Vidíte-li ohnuté rákosí, bude se vám vše dařit pěkně od ruky. Hledání úkrytu v rákosí značí blahobyt. Dlouhý, spokojený a čestný život věští rákosí, které ve snu řežete.
Rákoska
Vidíte-li ve snu rákosku, znamená to, že se vám povede přijít k dobrému životnímu postavení. Značí to také, že vám vaše životní láska odpustí nebo si polepšíte v zaměstnání. Pokud dostanete výprask, poukazuje to na nečisté svědomí. Zlomená rákoska symbolizuje nevděk. Jestliže vy vezmete ve snu na někoho rákosku, vězte, že rozčarování těžké situace neřeší.
Rakovina
Jestliže se ve snu dozvíte o někom, že má rakovinu, značí to postupný konec vaší lásky. Vášeň se mění v nudu a stereotyp. Máte-li rakovinu vy sami, věští to velkou hádku s blízkou osobou – zkuste pro jednou ustoupit. Pokud jste se z rakoviny vyléčili, znamená to konec nouze a trápení – vše se v dobré obrací.
Ramena
Pokud vás ve snu bolí ramena, poukazuje to na vaše nejisté úmysly. Dost dobře nevíte, co chcete. Jestliže však vidíte sami sebe jako člověka s velkými rameny, pak to znamená, že si získáte náklonnost mnoha žen. Ramena jako taková symbolizují vaši sílu, na kterou se můžete spolehnout. Nedovolte jiným, aby se schovávali právě za vás.
Rampouch
Rampouch na střeše je skutečně dobré znamení. Předpovídá vám oboustranný nárůst lásky a důvěry. Pokud vás trápí hněv, brzy již nebude. Visí-li rampouch z okapu dolů, připravte se na časy materiálních ztrát. Rampouch na okapu věští onemocnění plné bolestí. Pakliže padá rampouch ze stromu, znamená to, že se najde pomocná ruka, jež vás zbaví trápení.
Rána
Trápí-li vás ve snu nezhojitelná rána, je to symbolem nepřízně, kterou v životě musíte někdy zažívat. Vidíte-li nějakou ránu v dlani, počítejte s tím, že vaše mysl bude částečně strnulá. Pokud od někoho dostanete ránu, značí to, že vám smutek komplikuje život. Rána jako výstřel věští převratnou událost.
Rarita
Vidět ve snu sbírku rarit a kuriozit je varováním před možností, že vaše životní úroveň poklesne. Vidíte-li jednu raritu, znamená to, že vás potkají starosti. Může to také znamenat, že jste dost silní, abyste dosáhli svého cíle. Najdete-li nějakou vzácnost, symbolizuje to vaši touhu dosáhnout velkých činů.
Řasy
Záleží na tom, jak řasy vypadají. Husté značí štěstí, vypadávající či spálené značí nějakou ztrátu. Pokud si řasy vytrháváte nebo je vidíte vypadávat, mějte se na pozoru. Dbejte na své zdraví a zdraví vašich blízkých. Vidina řas přináší malé radosti.
Ratolest
Ratolest z palmy či jiné rostliny znamená mír, přátelství a povýšení. Ukazuje také na plodnost.Vidíte-li ratolest jako dítě či potomka, přináší to veselou událost ve vaší rodině či mezi přáteli. Pokud dítě chová žena, dočkáte se brzy dcery. Pokud dítě chová muž, narodí se vám syn.
Rebarbora
Jestliže ve snu pěstujete rebarboru, nebo si na ní pochutnáváte, říká to, že utrpení přeje v radost. Může to také znamenat, že budete spokojení, pokud si dáte své záležitosti do pořádku. Trháte-li rebarboru neměli byste si své problémy řešit na ostatních lidech. Zaléváte-li rebarboru, nemine vás povinná návštěva.
Ředitel
Ocitnete-li se ve snu v řídící pozici, značí to, že se vám vyplní nějaké přání týkající se kariéry. Znamená to také, že je vám práce koníčkem. Mluvíte-li se svým nadřízeným, měli byste se více věnovat své rodině. Značí to také obchodní nepříjemnosti. Pokud ředitele ve snu vidíte, potkají vás problémy, o kterých v hloubi duše víte.
Ředkev
Pokud ve snu pěstujete, nebo jíte ředkev, věští to škody. Může to také upozorňovat na to, abyste se naučili ovládat svůj hněv. Vidět ředkev mluví o velké fyzické síle a kondici. Koupě ředkve symbolizuje nějakou majetkovou či psychickou újmu. Loupete-li ředkev, znamená to, že budete všem terčem posměchu.
Ředkvička
Ředkvička symbolizuje tajemství, která jsou špatně střežena. Mnohdy věští i nejasné sexuální aféry. Čistíte-li ředkvičky, budete pro ostatní terčem posměchu. Jíte-li ředkev znamená to, že máte pocit nedocenění. Pokud ředkvičky kupujete, soustřeďte se více na to co jíte. Zdraví je odrazem vašeho jídelníčku. Sklízíte-li ředkev, věští to pevné zdraví.
Regál
Pokud se vám zdá o zástupu regálů, dejte pozor, neboť hrozí, že budete oklamáni nepřejícnými lidmi. Může to také znamenat, že byste si měli udělat pořádek ve svých věcech a životě. Regál jako stojan symbolizuje vaši skromnost. Ke spokojenosti vám stačí málo.
Řeholník
Pokud jste ve snu řeholníkem, poukazuje to na staromládenectví, hloupost i chybějící sebedůvěru. Jestliže mluvíte s nějakým řeholníkem, odhalíte partnerovu nevěru. Vidíte-li řeholníky, značí to, že nemůžete v klidu spát, protože vás trápí nečistá duše.
Řehtačka
Řehtačka ve snu značí rozbroje! Mějte se proto na pozoru před hádkami a zbytečnými spory s okolím. Koupě řehtačky vás upozorňuje na to, abyste se soustředili na to, co vám říká vaše tělo a včas navvštívili lékaře. Točíte-li řehtačkou nevyhnete se časům zármutků.
Řeka
Průzračná a klidná řeka znamená čisté úmysly. Kalná a rozbouřená voda značí vaše nekalé úmysly. Spadnete-li do řeky potká vás neštěstí. Pakliže přes řeku plavete podaří se vám překonat velkého protivníka. Vidíte-li v řece vodopád, dostane se některý člen rodiny do dluhů. Topíte-li se v řece, potká vás velký smutek.
Reliéf
Předmět či stavba s bohatými reliéfy poukazuje na nějaký váš fyzický neduh či zdravotní nedostatek. Měli byste se odhodlat a jít k lékaři. Nečekejte až se váš problém prohloubí. Včasná kontrola a prevence je ten nejlepší lék. Jedná se spíše o lehčí neduh, takže se nemusíte obávat.
Relikvie
Vidíte-li ve snu relikvii, můžete se v blízké době dočkat nějakého zármutku či duševního trápení. Může to také znamenat, že vám v životě chybí radost. Měli byste si najít nějaký důvod ke smíchu a vnitřnímu štěstí. Váš zármutek může pramenit ze ztráty člověka, na kterém vám velmi záleží.
Řepa
Sklízíte-li ve snu řepu, slibuje to dobrý majetek. Vidina řepy značí štěstí. Pokud řepu prodáváte, nečekejte obdiv, spíše naopak posměch. Bílá řepy věští nebezpečí, žlutá nebo červená radost. Vidíte-li celé řepné pole dostane se vám majetku, o který se budete muset hodně zasloužit. Jestliže řepu krájíte, čeká vás rozchod s milovanou osobou.
Restaurace
Jestliže si užíváte hostinu v drahé restauraci, je to varování, že zábava vás může vyjít dost draho. Dalším možným výkladem jsou malé nepříjemnosti, jež vás potkají. Pokud ve snu máte vlastní restauraci značí to, že máte rádi společnost a často ji vyhledáváte. Přijmete-li pozvání do restaurace pak byste chtěli, aby vás někdo obdivoval.
Řetěz
Sen o zlatém řetězu znamená, že vás potkají dobré časy a blahobyt. Železný řetěz symbolizuje dlouhý život. Jste-li spoutáni, nečekejte dobrou budoucnost. Řinčení řetězů věští špatnou zprávu, která vás v budoucnosti velmi negativně ovlivní. Jestliže zlatý řetěz od někoho dostanete darem, můžete od někoho očekávat náklonnost. Pro nezadané lidi to znamená, že se brzy zasnoubí.
Řev
Slyšíte-li ve snu křik, věští vám to pomluvy a může to znamenat nepříznivé vyhlídky do budoucna. Dalším výkladem je možné nepříjemné setkání, které vás brzy potká. Slyšíte-li řvát děti, máte stále větší touhu prosadit se. Pokud řve dospívající mládež, dejte pozor na vaše pudy a sexuální touhy.
Revmatismus
Trpíte-li ve snu revmatem, znamená to, že vás v reálném životě obtěžují nějací dotěrní příbuzní nebo přátelé. Snažte se jich co nejdříve zbavit a ušetříte si tak mnoho starostí. Dalším výkladem je váš vztek a hořkost, kterou ale ubližujete pouze sami sobě. Vidíte-li někoho, kdo trpí revmatem, značí to, že brzy potkáte někoho, o kom si budete myslet, že je hypochondr.
Rez
Zdá-li se vám o rezavém předmětu, znamená to, že máte o něčem nesprávné představy, přehodnoťte je. Může to také symbolizovat zdravotní problémy nebo sváry na vaší cti. Pokud se ve snu snažíte rzy zbavit, značí to, že se budete muset ještě hodně snažit, abyste dosáhli toužebného cíle. Vyskytne-li se rez na prádle, očekávejte neohlášenou návštěvu.
Řezbář
Vidíte-li ve snu řezbáře při práci, přináší vám to požehnání a věští to pracovně velice úspěšné období. Podaří se vám něco, z čeho budete mít obrovskou radost. Vidíte-li ve snu řezbářský nůž nebo jiný nástroj, který drží v ruce řezbář, věští to vaši nekonečnou potřebu zdokonalovat se a růst.
Řezník
Řezník ve snu je varováním před nějakým nebezpečím. Dávejte si pozor na pevné zdraví a na své okolí. Pokud s řezníkem mluvíte, trápíte se a víte, že se nemáte komu svěřit. Řezník v čisté zástěře symbolizuje vaši otevřenost. Řezník ve špinavé zástěře od krve pak symbolizuje vaše ztracené naděje.
Řidič
Symbol řidiče značí lásku k osobě s nižším společenským postavením. Pokud vidíte sami sebe jako řidiče, znamená to, že toužíte po nějaké změně. Řídíte-li kočár, nenechte se kritizovat nikým, kdo vás nezná. Vidite-li se jako řidiči osobního auta, symbolizuje to vaši čestnou povahu. Řídíte-li nákladní auto, musíte ještě počkat, než se zlepší vaše poměry.
Říznout se
Jestliže se ve snu říznete, neznačí to nic negativního. Věští to i neočekávané setkání s někým z přátel. Říznete-li se do prstu, potěší vás milé překvapení od přítele. Říznutí do dlaně znamená, že byste za svou dobrotu neměli očekávat vděk. Pokud někoho říznete vy a je to úmyslně, neměli byste se snižovat k nekalým praktikám. Říznete-li někoho omylem, pak máte cíl na dosah ruky. Vydržte.
Rodiče
Setkání s rodiči ve snu je znamením, které věští veselou mysl, upřímné přátele a štěstí v podnikání. Hádáte-li se s nimi, je to zlé znamení. Vidíte-li své rodiče nemocné, budou vás trápit nějaké nepříjemnosti. Podobné to je, pokud vidíte mrtvé rodiče. Je to předzvěst neštěstí a pomatení mysli. Ztratíte-li rodiče, překvapí vás pomoc od lidí, které neznáte.
Rodina
Šťastná rodina odkazuje na klidný život bez velkého stresu a starostí. Smutná rodina vám naznačuje, že není možné zavděčit se všem. Jestliže vítáte nového člena do rodiny, budete se brzy zabývat něčím jiným, než byste předpokládali. Pokud vidíte vlastní rodinu bez sebe, znamená to, že jste na konci se silami.
Rododendron
Vidět kvetoucí rododendron ve snu je předzvěstí příjemného opětovného setkání se starými přáteli. Znamená to také, že byste se měli více starat o svou lásku. Uschlý rododendron znamená, že vás brzy něco hodně vytočí. Pokud ve snu sázíte tuto skvostnou rostlinu, jsou vaše plány do budoucna poněkud odvážné.
Roh
Jestliže ve snu troubíte na lesní roh, znamená to neklid či zoufalství. Zvuk loveckého rohu značí snahu pomoci dobrým přátelům. Všeobecně roh může symbolizovat příjemné zprávy z velké dálky. Pokud máte na hlavě rohy, pozor na lstivé lidi. Vidíte-li rohy na někom jiném značí to, že se vám podaří kráčet kupředu i přes překážky, které vás na cestě potkají.
Roháč
Pokud se vám zdá o roháčích, znamená to, že hosté, kteří se k vám chystají, nemají dobré úmysly. Jestliže vás ve snu tento brouk štípne nebo kousne, utrpíte zřejmě nějakou škodu na majetku. Roháč může také symbolizovat šok, který utrpíte. Toto zděšení se však brzy změní v potěšení.
Rohlík
Péct nebo jíst ve snu zlatavé čerstvé rohlíky znamená, že naleznete spolehlivý a jistý způsob obživy. Znamená to také, že byste se měli více soustředit na pomoc druhým. Dávat druhým znamená více, než jen brát od druhých. Jestliže rohlík jíte, měli byste zajít k lékaři a nic už neodkládat.
Rohožka
Rohožka ve snu je velice dobrým znamením. Do budoucna věští příznivé události v kruhu vaší rodiny. Může to také znamenat, že se proti vám někdo spikne. Buďte připravení. Čistá rohožka symbolizuje příjemnou rodinnou dovolenou. Špinavá rohožka pak vaši chamtivost. Vidíte-li obrácenou rohožku, vězte, že nic není tak, jak se zdá.
Rohy
Pokud se vám zdá, že máte rohy, znamená to zdánlivou důstojnost. Zároveň to může symbolizovat přelstění. Vidíte-li rohy na někom jiném, nezastavíte se a půjdete stále kupředu i přes překážky, které vás na cestě potkají. Šťastný konec války symbolizují spadnuté rohy z hlavy vojáka. Násilně sražené rohy z hlavy znamenají smrt a chudobu.
Roj
Roj včel věští dobré výnosy a zisk. Má příznivou symboliku, především pokud trpíte finanční nouzí. Jestliže ve snu slyšíte bzučet roj včel, vězte, že před pravdou se neschováte. Vždy vyjde najevo. Letící roj včel věští, že ještě máte čas na nápravu. Naděje umírá poslední. Roj včel na stromě symbolizuje dlouhý život a potěšení.
Rokle
Vidíte-li hlubokou rokli, značí to škody z nepozornosti, které nevědomky způsobíte svému příteli. Jestliže do rokle spadnete, máte před sebou obtížné překážky a velké problémy. Hledáte-li ve snu cestu ven z rokle, budete strávit nějaký čas v pochybné společnosti. Brzy ale najdete správnou cestu ven.
Rolník
Pozorujete-li ve snu rolníka při práci, symbolizuje to naději na spokojený život bez zbytečných starostí. Vidíte-li rolníka někde na ulici, zažijete nějaké potěšení a potká vás milá zpráva. Rolník, který se vyhýbá práci, značí rozrušení, které vás brzy potká. Jestliže vidíte rolníka spíše jako farmáře, měli byste zpomalit a jednat rozvážně a klidně.
Román
Pokud ve snu čtete román, věští vám to štěstí v lásce, které je ovšem dost pomíjivé. Píšete-li román, věští to starosti a trápení, která vás neminou. Nějakou dobu se kvůli nim dobře nevyspíte. Jestliže ve snu někdo román předčítá, trávíte čas a energii na nepravém místě. Přesuňte jej někam jinam. Budete tak užitečnější.
Ropucha
Tato nehezká žába symbolizuje nějakého zlomyslného, lstivého a lehkomyslného člověka mezi přáteli. Ropucha může také značit přání, kterého nikdy nedosáhnete. Jestliže vás ropucha oslintá, někdo na vás vytáhne hanlivou pomluvu. Držíte-li ropuchu v ruce, uškodíte příteli, aniž byste o tom věděli. Zabitá ropucha představuje kritiku, jež budete brzy čelit.
Rosa
Pokud se ve snu myjete kapkami rosy, značí to vaši krásu, vnější i vnitřní. Procházíte-li se v rose, budete zdraví a budete mít svěžího ducha. Radujte se z každého nového dne. Vidíte-li rosu na rostlinách nebo v trávě, čeká vás vzrůstající blahobyt a budete se mít lépe po všech stránkách.
Rosnička
Rosnička symbolizuje jednoduchého a dobromyslného člověka, který vám může být v lecčem nápomocný. Může to být také symbol, šťastných okamžiků, které vás brzy potkají. Dalším významem může být vyděšení, před kterým neutečete. Kuňkající rosnička značí vaše nepříjemné pocity.
Rošt
Rozžhavený rošt poukazuje na vaše nekalé úmysly nebo myšlenky. Varuje vás před jejich realizací. Vidina roštu ve snu může také znamenat, že vás potká nešťastná láska. Čistý rošt znamená, že vás lidé mají rádi a všude vás rádi uvidí. Špinavý rošt pak symbolizuje komplikace, kterými si sami ničíte život. Vidíte-li zlomený rošt, symbolizuje to vaši nedůvěřivost.
Roští
Roští na oheň symbolizuje příznivé změny. Brzy se dočkáte snadného úspěchu bez námahy i bez odvahy. Sen o roští může ale také symbolizovat tajnosti, které máte před druhými lidmi. Vidíte-li ve snu suché roští, znamená to, že na chvíli ztratíte sílu a odvahu kvůli starostem, které vás potkají.
Rostliny
Vidíte-li nebo jíte-li léčivé rostliny, třeba bylinky, značí to dlouhý život a konec špatných obchodů. Sbírání rostlin symbolizuje výhru. Jedovaté rostliny znamenají, že vás pronásleduje zlo a naopak popínavé rostliny znamenají šťastnou lásku. Vaše upřímné srdce symbolizuje sázení rostiln. Zaléváte-li ve snu rostliny, pak se nemusíte bát, že byste byli sami. Někdo se o vás rád postará.
Roubík
Pokud máte v ústech roubík, značí to, že nadměrně zatěžujete zdraví a měli byste se snažit šetřit. Nebuďte ke svému zdraví sobečtí. Vidíte-li ve snu sami sebe s roubíkem v ústech, znamená to, že byste se měli více poslouchat a přemýšlet, než vyslovíte určitá tvrzení.
Rouhání
Jestliže slyšíte, jak se někdo blízký rouhá, znamená to pro vás radost. Podaří se vám zapomenout na vaše trápení a starosti. Pokud se vy sami ve snu rouháte, dávejte si pozor na jazyk. Někdy je pro vaše okolí až moc jedovatý.
Roura
Symbol roury ve snu znamená, že jste spojeni s nějakým hloupým, omezeným a nerozumným člověkem. Může to také znamenat, že budete muset ještě chvíli čekat, než se vám splní to, po čem toužíte. Dalším výkladem je přicházející obezita. Pozor, ať neztloustnete.
Rovina
Dlouhá rovina v terénu je příznivým znamením, které vám věští šťastné, klidné období a hodně zábavy. Abyste své štěstí neztratili, dejte si pozor na pýchu a buďte pokorní. Stojíte-li na rovině, nemusíte se obávat. Vše je tak, jak má být a půjde vám pěkně od ruky.
Rozbité auto
Rozbité auto značí problémy v podnikání nebo na pracovišti. Bez ohledu na to, jak tvrdě pracujete, se vám nevyhnou starosti. Zkuste je řešit s chladnou hlavou, zbytečné emoce ničemu nepomohou. Nabourané auto vám říká, že byste se měli vyvarovat pomluv. Pokud s někým máte problém, řekněte mu to do očí.
Rozcestí
Ocitnete-li se na rozcestí, je to znamení vaší velké nerozhodnosti, které ovlivní i další lidi. Znamená to také, že se ocitnete ve slepé uličce a budete hledat ten správný směr vašeho života. Vidíte-li rozcestí jako křižovatku, značí to bezradnost.
Rožeň
Pokud se vám zdá o rožnění masa, značí to, že vás někdo pronásleduje a ohrožuje. Buďte opatrní. Může to také znamenat, že láska, kterou potkáte, bude rychle pomíjivá. Prázdný rožeň značí horší období, ve kterém se budete muset snažit obhájit sami sebe. Naopak plný rožeň masa znamená, že si poradíte i v těch nejhorších situacích.
Rozhodčí
Symbolika rozhodčího vám věští, že se v životě dočkáte náležité úcty a dobré pozice v zaměstnání. Znamená to také, že pokud si nedáte pozor, rozhodne o vaší budoucnosti někdo třetí a né vy sami. Jestliže ve snu rozhodčího urážíte a nadáváte na něj, znamená to, že rádi kritizujete ostatní. Myslete na to a vyvarujte se tomu.
Rozchod
Rozchod s partnerem ve snu vám sděluje, že žádné štěstí netrvá věčně. Važte si a užívejte si toho, co máte! Rozchod se společníkem ukazuje na vaši pevnou vůli. Pokud se ve snu rozcházíte s nepřítelem, čeká vás štěstí v lásce. Rozchod plný křiku a násilí symbolizuje negativní zprávy, které se brzy dozvíte.
Rozlít
Rozlijete-li ve snu nějakou tekutinu, značí to, že si máte dát pozor na své sklony k marnotratnosti. Začněte šetřit. Může přijít doba, kdy se vám bude hodit každá koruna. Rozlité mléko symbolizuje zbrklost a olej hádku s partnerem. Jestliže ve snu rozlijete vodu, znamená to, že byste se měli více starost o sebe než o ostatní.
Rozloučit
Sen o rozloučení vás varuje před možným zhoršením majetkových poměrů, připravte se na to zavčasu. Jestliže se loučíte s někým blízkým, nemusíte vždy očekávat jenom to nejhorší. Loučení s cizím člověkem vám napovídá, že byste se měli více věnovat sami sobě.
Rozmarýn
Rozmarýn ve snu je předzvěstí svatby i rozšíření rodiny! Dočkáte se zásadní změny ve stereotypu a brzy nastane den, kdy si s partnerem řeknete své ano. Hledáte-li ve snu rozmarýn pak víte, že vám chybí někdo, s kým byste prožili zbytek života.
Rozplynout
Jestliže se vám zdá, že se rozplynete v prach, je to připomenutí, že před smrtí si nikdo není jistý. Vidíte-li něco nebo někoho se rozplynout, je to předzvěst ztráty člověka, který je pro vás velmi důležitý. Máte čas se na tyto nepříjemné období alespoň trochu připravit.
Rozplynutí
Jestliže se vám zdá, že se rozplynete v prach, je to připomenutí, že před smrtí si nikdo není jistý. Vidíte-li něco nebo někoho se rozplynout, je to předzvěst ztráty člověka, který je pro vás velmi důležitý. Máte čas se na tyto nepříjemné období alespoň trochu připravit.
Rozsekat
Pokud jste ve snu něco rozsekali, je to rada, ať jednáte rázně, rychle a bez zbytečného otálení. Jestliže se jedná o rozsekané srdce, znamená to že se brzy budete muset rozloučit s někým, koho máte velmi rádi a záleží vám na něm.
Rozsudek
Vyslechnete-li si ve snu nějaký rozsudek, znamená to, že můžete utrpět škodu. Dejte si na to pozor. Rozsudek smrti značí velkou poctu, které se vám brzy dostane. Vynášíte-li vy sami nějaký rozsudek, pak dejte pozor na to, abyste někomu nekřivdili..
Roztoč
Pokud se vám zdá o roztočích, znamená to, že nějaký závistivý člověk ohrožuje vaše štěstí i lásku. Tento člověk se bude velmi snažit, aby vaše štěstí proměnil v neštěstí. Vidíte-li velké množství roztočů, značí to, že cítíte obavy o vlastní zdraví. Zastavte se a začněte se o sebe více starat.
Rozvaliny
Sníte-li o rozvalinách, znamená to, že vaše bohatství je pomíjivé a nemusí vám vydržet do stáří. Další možný výklad je nutnost srovnat si myšlenky. Potřebujete to jako sůl, abyste se cítili spokojení.
Rozvod
Sen týkající se rozvodu symbolizuje možné nebezpečí ztráty majetku, nebo riziko živelní pohromy, především požáru. Může to také znamenat úlevu nebo usmíření s někým blízkým. Slyšíte-li ve snu o rozvodu druhých, znamená to, že sousedé vám nepomohou. Zrušený rozvod symbolizuje velké srdce.
Rtuť
Rtuť ve snu symbolizuje nečisté obchody a faleš. Dejte pozor na to, zda vás některý známý neokrádá. Může to také znamenat, že jsou vaše záměry nevypočitatelné. Rozlitá rtuť radí, abyste zbrzdili a podívali se kolem sebe. Koupě rtuti vám radí, abyste se konečně usadili. To co hledáte se vám stejně nepodaří najít.
Rty
Krásně klenuté rty značí rozmnožení majetku, naopak onemocnění rtů značí domácí hádky a potíže. Krvácející rty symbolizují zklamání, zdravé rty pak úspěch. Vidíte-li oteklé rty, zbydou vám oči pro pláč. Popraskané rty varují před úmrtím v rodině. Máte-li tlusté rty, bude vás mrzet nepromyšlené rozhodnutí.
Rubín
Sen o rubínech symbolizuje, že štěstí v brzké době sedne jak na vás, tak i na lidi ve vaší blízkosti. Darujete-li rubín ve šperku, neměli byste se stydět na své city. Pokud dostanete šperk s rubínem, znamená to, že každý je pro někoho důležitý.
Ruce
Spojené ruce znamenají týmovou spolupráci i pomoc blízkých. Unavené a špinavé ruce těžkou práci. Vztyčená ruka je varováním. Podání ruky věští přetvářku a položená ruka pohodu a štěstí. Vidíte-li ve snu dětskou ruku, znamená to spokojenost v práci. Zraněná ruka varuje před nebezpečím, které vás může potkat, třeba na ulici.
Ručitel
Ručíte-li svým majetkem, může vás postihnout nemoc. Měli byste si na ni dát pozor a dodržet prevenci. Vidina ručitele může také symbolizovat pomoc v nesnázích, které se dočkáte. Značí to také pomoc, kterou můžete poskytnout vy ostatním. Dalším výkladem může být posun vašich starostí na druhé lidi. Sami nechcete nic řešit a raději zatížíte ostatní.
Ručník
Perete-li ve snu ručníky, znamená to, že se dočkáte nečekaného vysvobození ze stávajících potíží. Bílý ručník radí, abyste se lépe dívali kolem sebe a mnohé pak pochopíte. Barevný ručník symbolizuje váš stud, který vám brání projevit své pocity. Vidíte-li ve snu čistý ručník, znamená to, že slunce brzy zajde za mrak. Špinavý ručník pak značí starosti.
Rukáv
Dlouhý rukáv znamená velkou poctu, krátký či široký naopak rozšíření vašeho okruhu přátel a spolupracovníků. Pokud vidíte rozpáraný rukáv, potká vás nějaké rozštěpení. Vidíte-li rukáv jako takový, může to také znamenat, že se ocitnete ve velmi choulostivé situaci.
Rukavice
Pokud se vám zdá o nošení rukavic, znamená to, že se dočkáte očištění od neoprávněného podezření. Bílé rukavice symbolizují svatbu, černé pohřeb a šedé příjemnou procházku nebo dobrý obchod. Gumové rukavice upozorňují na zloděje. Jestliže si ve snu rukavice oblékáte, čeká vás velká sláva a štěstí.
Rukopis
Čtete-li rukopis, věští vám to, že se zanedlouho dovíte nějaké zajímavé novinky. Vyrazte mezi lidi. Pěkný rukopis věští dobré časy a postup v životě. Hořící rukopis znamená, že budete mít zásluhu na úspěchu. Ztratíte-li rukopis, pocítíte na krátký čas zármutek, který vás odloučí od rodiny, přátel a práce.
Rusalka
Tančící rusalka ve snu představuje rozhodné varování před svůdnými protějšky. Platí to především pro muže, kteří by neměli vyhledávat společnost líbezných žen, jinak si zadělají na problémy. Jestliže jste vy sami ve snu rusalkou, chtěli byste prožít velkou lásku. Brzy se vám to splní.
Růže
Kytice růží značí brzkou svatbu. Pokud od někoho ve snu růži dostanete, prožijete věrnou lásku. Darujete-li růži, můžete také očekávat nějaký dar. Usušená růže vám připomene lásku, která už je pouze ve vašich vzpomínkách. Trháte-li růže, bude se vám dařit v obchodování a nabydete tak nový majetek.
Růženec
Jestliže se vám zdá o růženci, dávejte si pozor na nemoci jak u sebe, tak v okruhu svých blízkých. Pokud se totiž s růžencem ve snu modlíte, potká vás úmrtí člena rodiny. Může to také znamenat, že nad vámi někdo drží ochranou ruku.
Rvačka
Rvačka ve snu věští dočasné potíže. Zejména na pracovišti vás čeká složitější období. Budete muset obhajovat své pracovní výsledky před nadřízenými, kteří se domnívají, že pracujete málo. Rvačka může také odkazovat na nedorozumění v rodině. Neshody však neznamenají, že s někým musíte jednat bez respektu!
Ryba
Lovit ryby znamená uzdravení a zlepšení tělesné kondice. Konzumovat je vás varuje před nedbalostí, ale také informuje o možné výhře v loterii. Malá rybka symbolizuje starosti v práci, velká správnou dobu k důležitému rozhodnutí a pečená ryba pak málo času pro zábavu. Spolknete-li rybí kost, budete muset bojovat o svou lásku.
Rybář
Rybář ve snu znamená, že máte dostatek času a nemusíte nikam spěchat. Dík tomu dojdete mnohem dále. Značí to také, že byste si měli dát pozor na jazyk. Rybář se sítí znamená, že brzy získáte výhodné postavení. Jestliže jste vy sami rybářem, čeká vás veliká radost.
Rybářka
Setkání s rybářkou varuje před milostnými pletkami ve vašem životě nebo ve vašem blízkém okolí. Nakupujete-li v rybářském obchodě, dejte si pozor na vaše přátele. Ne všichni jsou upřímní. Vidíte-li rybářku, znamená to, že váš brzy někdo vyzve k sňatku.
Rybíz
Mlsání rybízu symbolizuje satisfakci, odolnost a vytrvalost. Černý rybíz vás ale varuje před nevěrou a smutkem. Červený rybíz značí, že brzy potěšíte své rodiče či potomky. Trháte-li ve snu rybíz, řítíte se do propasti.
Rybník
Sen o rybníku věští setkání s příjemným protějškem. Rybník s labutěmi znamená blížící se sňatek. Vidíte-li ve snu velký rybník, znamená to, že budete na svého partnera pyšní. Rybník s kalnou vodou značí, že se brzy můžete ocitnout v nemocnici. Krásný čistý rybník plný ryb symbolizuje vaši schopnost užívat si života.
Rýč
Pracujete-li ve snu s rýčem, upozorňuje vás to na jedince, kteří už nemohou být s vámi na světě. Kupujete-li rýč, pak se vám vyplní všechny přání. Pokud rýč ve snu kupujete, nebojte se požádat vaše okolí o pomocnou ruku. Zlomený rýč varuje, abyste si chránili své ruce.
Rýma
Pokud vás ve snu trápí rýma, do skutečného života vám to věští nějaké lehké a krátkodobé onemocnění. Jestliže se ve snu bojíte, že onemocníte s rýmou, pak víte, že se vám těžko někdo zavděčí. Nic vám není dost dobré.
Rys
Ulovíte-li ve snu rysa, značí to, že se vám povede odhalit něčí lest a prokouknout nekalé plány. Pokud ve snu vidíte rysa v přírodě, nepotkáte upřímné lidi, kteří by vám do očí řekli pravdu. Rys v kleci značí neoprávněné obvinění, kterého se vám dostane.
Rýsovadlo
Rýsovadlo ve snu znamená, že jste podporováni hvězdami a vaše nadání je stavěno do příznivého světla. Pokud rýsujete perem, zbytečně dlouho nad vším přemýšlíte. Rýsujete-li na rýsovacím prkně, podaří se vám vždy prosadit své, ikdyž narazíte na problémy.
Rytíř
Rytíř představuje výzvu, abyste byli milí nejen k sobě, ale i druhým. Nepodléhejte svým slabostem. Pokud jste vy sami rytířem, měli byste všem měřit stejně a nedělat výjimky. Rytíř v brnění značí, že sobě vždy lehce odpustíte. Rytíř na koni radí, abyste si vždy pevně stáli za svým rozhodnutím.
Rýže
Sen o rýži věští bezstarostnost. Symbolizuje to, že živobytí a finance získáte snadno a rychle. Vaříte-li rýži, značí to, že nikdy nepoznáte hlad. Pokud rýži jíte vězte, že vás nic jen tak nepřekvapí. Rozsypaná rýže symbolizuje vyostřené hádky v rodině.

Hodíte se v lásce k sobě

&

Kyvadlo

Položte si otázku a kyvadlo vám odpoví možnostmi ano, ne, nevím

Kyvadlo odpověz
Kyvadlo
Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo
Luna se nachází v Panně

Znamení

Fáze
16.
Den

Biorytmus

 

Intelekt

 

Emoce

 

Kondice

Jaká je vaše karta dne?

Karta dne

Výklad snů

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam.

Výklad snů

Ascendent

Vyplňte datum a čas vašeho narození:

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz