Čtvrtek 13. června 2024
Svátek slaví Antonín, zítra Roland
Oblačno, déšť 18°C

Snář

Výklad snů online

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam

Výklad snů
Nábřeží
Příjemná procházka po nábřeží znamená, že se v blízké době dočkáte nějaké příjemné a šťastné změny. Tato změna bude pro váš život velkým přínosem a obohacením. Jestliže nábřeží ve snu vidíte a neprocházíte se po něm, pak je to symbol toho, že nejste se svým životem spokojení. Zamyslete se nad tím, co můžete udělat pro to, abyste se cítili lépe.
Nábytek
Koupě nábytku znamená, že se vznášíte na křídlech úspěchu. Brzy dosáhnete tíženého cíle. Nést ho do bytu věští cestu ke štěstí - právě kráčíte ve správném směru tak pokračujte. Pokud nábytek pálíte, pak se vyvarujte hádek s partnerem. Vidina moderního nábytku značí vaši povrchnost, nový nábytek tužbu po větším bytě a starý nábytek věští nečekané nabytí financí.
Nádobí
Rozbité a oprýskané nádobí věští hádky a domácí rozepře. Držte emoce na uzdě a dávejte pozor na hněv. Sňatku se dočkáte vidíte-li kovové nádobí, marnotratnosti pokud vidíte hliněné nádobí. Nádobí malované čínskými symboly značí navázání nových styků ve vybrané lepší společnosti. Vaši neutuchající touhu po lásce představujte sen o tom, jak nádobí kupujete. Rozbijete-li nějaký kus nádobí, ztratíte vzácného přítele.
Nádor
Pokud se vám zdá, že máte nádor, značí to, že se vám povede udělat nějaký dobrý a úspěšný obchod - vaše rozhodnutí budou správná. Je to také znamení, že brzy odhalíte něco nepěkného, co vás nepotěší. Sen o tom, že má nádor někdo cizí upozorňuje na velké zklamání, které brzy zažijete. Ačkoliv vás překvapí, snažte se být na něj připraveni.
Nádraží
Ocitnete-li se ve snu na nádraží, znamená to, že se k vám chystá návštěva nebo že budete cestovat. Je to také symbol určité životní změny, jež brzy zažijete. Pouhá vidina nádraží někde v dáli upozorňuje na neočekávanou návštěvu a kontrolu nadřízeného na pracovišti. Snažte se být na ni připraveni, abyste se vyhnuli problémům v práci či ztrátě zaměstnání.
Nahota
Nahota může předpovídat více různých událostí. Je to symbol zábran, které v nejbližších dnech nebudete mít. Pokud vidíte nahého někoho jiného, měli byste si začít vážit svého domova – občas jej berete jako samozřejmost. Jestliže jste sami nazí, stěží se uživíte. Z finančního hlediska vás čekají složité časy. Jdete-li nazí po ulici, pak všechny problémy snadno překonáte.
Náhrdelník
Nošení náhrdelníku ukazuje na slávu a štěstí. Sen o náhrdelníku předpovídá dlouhý a šťastný život. Diamantový náhrdelník je symbolem velkého požehnání, perlový předpovídá radost. Pokud náhrdelník někomu dáte, znamená to, že vás má někdo velmi rád. Dostanete-li jej, pak se vaše radosti změní ve starosti. Ztracený náhrdelník napovídá, abyste si udělali radost a koupili si nový šperk.
Náhrobek
Vidíte-li ve snu náhrobek, znamená to, že se ve vašem srdci skrývá nějaký tíživý zármutek a trápení. Pokud pocity smutku nemáte, brzy vás doženou a vy se jim neubráníte. Jestliže ve snu čistíte nebo okopáváte náhrobek, pak se stále nemůžete smířit s odchodem některých vašich blízkých. Často na tyto zesnulé vzpomínáte.
Náhubek
Jestliže se ve snu objevuje náhubek, značí to pro vás dobrou radu, že byste měli držet jazyk za zuby. Ne vždy se vyplatí říkat svůj názor. Nezapomínejte na známé přísloví - Mlčeti zlato, mluviti stříbro. Kupujete-li psí náhubek, pak někomu budete vrbou. Svěřená tajemství si nechávejte pouze pro sebe a nikdy je nešiřte dál. Mohli byste tak jednoduše přijít o dobrého přítele.
Nájem
Jestliže se ve snu ocitnete v nájmu, nebo jej někomu poskytnete, symbolizuje to lepší společnost a zlepšení vaší finanční situace. Jste-li dlužníkem na nájmu, přestaňte pořád počítat své peníze. V hlavě nemáte nic jiného. Pokud ve snu nájemné platíte, připravte se na horší časy. Snažte se být závislí sami na sobě a nezatěžujte druhé. Nemusí to být vždy jednoduché, ale vám se to podaří zvládnout.
Nájemné
Musíte-li ve snu platit nájemné, znamená to, že máte v životě moc starostí, které vás rozčilují. Je to také symbol toho, že jste někdy až moc závislí na druhých. Snažte se spolehnout pouze sami na sebe. Brzy se zhorší vaše situace a vaše sebevědomí vám jenom prospěje. Dluhy na nájemném značí, že v hlavě neustále počítáte své peníze. Pokud nájemné vybíráte od podnájemníků, blýská se na lepší časy.
Náklad
Pokud ve snu nesete těžký náklad, pak jsou před vámi velké problémy, které budete muset řešit. Vaše počínání však bude úspěšné. Zbavíte-li se nákladu, pak vás opustí všechny vaše problémy a nepříjemné pocity. Jestliže se vám pod tíhou nákladu podlomí kolena, je to symbol vaší touhy osamostatnit se a postavit se na vlastní nohy. Nese-li náklad někdo jiný, pak před vámi stojí těžké úkoly a práce.
Nalezenec
Nalezenec ve snu ukazuje, že se vyplatí ověřit si, zda je vám váš protějšek věrný. Bohužel má velké sklony k tomu, aby vám byl nevěrný. Dejte si pozor na žárlivost a snažte se jej nenápadně hlídat. Zbytečně tomu ale nepropadejte.
Nalézt
Jakýkoliv nález ve snu má pozitivní význam. Symbolizuje totiž vysokou šanci na výhru a přivýdělek. Pamatujte však, že nice není zadarmo a vše si musíte zasloužit. Také vidina nálezu náušnice slibuje potěchu z finančního příjmu. Pokud najdete nerost či nějaký kámen, velmi se vám uleví. Vaši mysl dlouho něco tíží a nyní z vás vše opadne. Najdete-li nůž, pak nezapomeňte, že co jednou řeknete, již nemůžete vzít nazpět.
Námořník
Vidina námořníka slibuje brzké splnění vašich tajných přání. Potkáte-li ve snu námořníka na lodi, dostane se k vám zpráva od vzdáleného příbuzného či dávného známého. Mluvíte-li s ním, pak se připravte na neštěstí. Jste-li vy sami námořníkem, čeká vás daleká cesta. Mnoho jste toho již zažili a mnohé je ještě před vámi.
Nápad
Dostanete-li ve spánku nějaký zásadní nápad, symbolizuje to váš životní cíl. Pokud jste nyní nevěděli, kam váš život směřuje, tak nyní vám to bude zřejmé a vy budete mít pro co žít. Mnohé se ve vašem životě změní a vy budete chtít mnohé obětovat.
Náplast
Používáte-li ve snu náplast či ji máte na oku, ukazuje to, že až příliš snadno promíjíte urážky. Uvědomte si svou cenu. Koupě náplasti symbolizuje vaše obavy o zdraví. Raději si zajděte k lékaři, budete klidnější. Více pečovat o své zdraví radí také sen o tom, jak si náplastí lepíte svoji ránu. Nalepíte-li někomu náplast, pak bude váš přítel brzy potřebovat pomocnou ruku.
Nápoj
Sen o nápojích vás varuje před nepřáteli, kteří na vás číhají. Ne všichni jsou takoví, jak se zdají. Znamená to také, že se rádi pipláte v problémech druhých. Teplý nápoj věští nemoc, studený pak to, že vám vše půjde dobře od ruky. Rozlijete-li nápoj, pak zapomeňte na zábavu - nyní na ni není ta správná doba. Pijete-li nápoj pak vězte, že vaše největší přednost je vaše upřímnost. Nabídka nápoje věští postup - bude vás to ale stát mnoho ústupků.
Náprstek
Náprstek ve snu prozrazuje, že vaše nějaká námaha bude nakonec nejspíš marná. Ukazuje často na prohry. Pokud jej máte na prstu, pak vám malá neshoda způsobí velké problémy. Kupujte-li náprstek, měli byste se více soustředit na vaše povinnosti. Náprstek na cizím prstu znamená, že byste svůj prospěch neměli stavět na první místo. Pokud náprstek ztratíte, bude vám dlouho trvat, než najdete životní lásku. Rozbitý náprstek je symbolem vaší pohrdavostí nad přátelskou pomocí.
Nářadí
Kupujete-li řemeslnické nářadí, značí to vyhlídku na slibnou a dobře placenou práci. Značí také odměnu za vaši vytrvalost a píli. Je to také symbol generálního úklidu ve vašem životě - snažte se do něj vnést pořádek. Poslední dobou jste si do života zanesli mnoho smetí.
Náramek
Symbolika náramků znamená příliv vřelých citů. Dostat náramek vám věští štěstí a opětovanou lásku. Darujete-li náramek, měli byste si ujasnit vaše priority a říct si, co je pro vás v životě důležité. Koupě náramku symbolizuje narovnání vztahů. Nosíte-li náramek pak víte, že někoho skrytě milujete. Přetržený náramek značí vaši zlobu, jež v sobě dusíte. Ztratíte-li náramek, pak dejte pozor na to, abyste jedinou větou všechno nezkazili.
Nárameník
Nosit, kupovat či vidět nárameník znamená, že ve svém životě brzo dosáhnete zasloužené úcty a vážnosti. Vyčkejte nějakou dobu a vaše dobré počiny budou po zásluze odměněny.
Narkóza
Jestliže máte sen o narkóze, měli byste se zamyslet, zda vaše obchody stojí na pevných základech. Zklidněte se trochu - potřebujete zpomalit své tempo. Dostanete-li narkózu, pak se řiďte svým citem a rozumem a nedávejte na cizí rady. Obdobný význam má sen o tom, jak se z narkózy probouzíte. Měli byste poslouchat pouze svůj cit a jít směrem, který vám říká.
Narození
Narození ve snu je symbolem nevyhnutelných pozitivních změn, před nimiž stojíte. Rodí se nové začátky a nové příležitosti! Chopte je za pačesy a nenechejte si je ujít. Narozený chlapec slibuje štěstí, narozené děvče symbolizuje klidný a pohodový domov. Jestliže ve snu zahlédnete narozené dítě, které je mrtvé, jsou před vámi smutné chvíle.
Narození dítěte
Narození dítěte ve snu věští příchod velkých změn. Některé z nich vám nemusí být příjemné. Narození chlapce značí, že se vás bude držet štěstí. Narození dívky symbolizuje klidný a spokojený domov. Jestliže se vám ve snu narodí mrtvé dítě, můžete v blízké budoucnosti očekávat neradostné události.
Narozeniny
Slavíte-li ve snu vlastní narozeniny, věští vám to radostné období a hezké zážitky. Čeká na vás překvapení. Je to také znamení, že vaše okolí vyhledává vaši společnost - cítí se s vámi dobře. Oslava cizích narozenin radí, abyste závistivé pocity hodili za hlavu. Pokud na něčí narozeniny zapomenete, znamená to, že jste velký sobec. Měli byste se nad sebou zamyslet a něco s tím udělat.
Násep
Procházet se po náspu prozrazuje, že odhalíte pracovní překážky a s trochou námahy je překonáte. Stojíte-li na náspu, pak se snažte nezklamat důvěru vašich přátel. Ztracenou důvěru těžko navrátíte. Rozbitý násep radí, že každou bariéru můžete zdolat nebo jí můžete obejít.
Nástraha
Nástraha ve snu věští dobrý a zdárný průběh obchodování. Ve skutečnosti všechno proběhne hladce. Další význam snu připomíná, že tak jak se chováte vy k ostatním, tak se oni budou chovat k vám. Dejte si tedy pozor na své počínání. Jestliže vy sami ve snu nástrahu chystáte, značí to, že vždy raději zvolíte nějakou postranní uličku, než abyste kráčeli napřímo.
Nástroj
Všeobecný význam snu o nástrojích je veselá společnost. Hudební nástroj varuje před nepříjemnostmi a ošklivými zážitky. Lékařský nástroj radí k opatrnosti ve styku s přáteli. Při výběru nových přátel buďte ve střehu. Vidíte-li nějaký optický nástroj, znamená to, že se před vámi brzy objeví ta správná cesta a vy již nebudete stát na rozcestí.
Náušnice
Ztráta náušnice radí, že je třeba držet emoce na uzdě. Vyvarujte se hádkám s blízkými. Nošení náušnice značí, že se dozvíte tajemství. Nechte si jej ale sami pro sebe a nešiřte jej dál. Darujete-li náušnice, měli byste popřemýšlet o tom, co cítíte. Pokud je dostanete, držte jazyk za zuby a neříkejte nahlas, co si myslíte. Finanční zisk slibuje sen o nalezených náušnicích. Sen o rozbité náušnici věští zradu. Bude pro vás těžké vyrovnat se s ní.
Návštěva
Sen týkající se návštěvy věští menší nepříjemnosti v soukromém životě. Dávejte si pozor na svá ústa. Přátelská návštěva přinese radostné chvíle, návštěva cizích lidí pak problémy. Ocitnete se v nesnázích. Jestliže se vám zdá o návštěvě lékaře, pak vám z nesnází někdo pomůže. Nebojte se, nejste na to sami. Pokud jdete na návštěvu, prožijete neprávem utrpení. Nějakou dobu vám bude trvat, než se oklepete.
Nebe
Jasné nebe bez mráčků ukazuje, že máte dobré přátele a hodně štěstí. Možná se dočkáte také vdavků a jistě je před vámi dlouhý život. Zamračené nebe však značí nestálost a starosti. Podvečerní nebe s červánky věští velké zdražování. Začněte šetřit, abyste se nedostali do problémů. Nebe plné hvězd je nadějí, že dokážete všechno, co si zamanete.
Necky
Všeobecný význam snu o neckách je, že pokud se budete snažit, tak můžete změnit a zlepšit svoji situaci. Naděje umírá poslední. Prát prádlo v neckách ukazuje, že budete usilovně spořit. Prázdné necky znamenají majetkový úspěch. Děravé necky značí, že vám bude štěstí protékat mezi prsty a vy s tím nedokážete nic udělat.
Negližé
Ocitnete-li se v negližé nebo jej svlékáte, může to být předzvěstí nějakých nesnází, obtíží a problémů k vyřešení. Potíže mohou nastat také kvůli tomu, že budete muset jít s kůží na trh a říct svému okolí pravdu. Pokud si negližé oblékáte, máte před sebou velmi obtížnou cestu. Připravte se na ni s předstihem.
Nehty
Všeobecný význam snu o nehtech je spíše negativní. Značí výdaje, ztrátu a smutek. Stříhání i okusování nehtů prozrazuje, že hádky oslabují vaši tvořivost a zbytečně vám ubírají síly. Dlouhé nehty symbolizují pomoc, kterou vám někdo nabídne, když se budete cítit v nouzi. Krátké nehty věští smutek, jež vás velmi zasáhne. Stejný význam má také zatrhnutý nehet.
Nemoc
Pokud vás ve snu trápí nějaká vleklá nemoc, znamená to, že se brzo dočkáte bohatství, až přebytku. Je-li to bolestivá nemoc, pak vás čeká bída a neštěstí. Jste-li ošetřovatelem nemocného člověka, čeká vás radost a šťastný život. Vidíte-li nemocného, pak více pečujte o vlastní zdraví. Můžete navštívit také lékaře. Nemocné dítě věští hádky v rodinném kruhu. Velký smutek přináší sen o nemocných rodičích či prarodičích.
Nemocnice
Ocitnete-li se v nemocnici znamená to, že v blízké době odhalíte nějakou nepříjemnost či zprávu. Je to také symbol toho, že byste neměli odmítat cizí pomoc. Bez ní se totiž nezbavíte trápení, které máte. Pokud jdete ve snu za někým na návštěvu do nemocnice, pak se vám vyplní vaše prosby.
Nemravnost
Chováte-li se nemravně, znamená to, že vaše čest je v nebezpečí. Nemravné projevy, vaše či cizí, věští neúspěchy v lásce. Značí to také, že byste chtěli mít neustále vše pod svým dohledem a kontrolou. Mnohdy tím však všechno jen komplikujete.
Nepořádek
Pokud kolem sebe máte chaos a nepořádek, prozrazuje to, že se od někoho dočkáte špatného jednání. Je to také znamení, že byste si měli v životě a majetku udělat inventuru. Dejte pryč vše, co nepotřebujete. Uklízíte-li nepořádek, nebuďte tak pečliví. Děláte-li nepořádek, pak si začněte více vážit svého domova.
Nepřítel
Porazíte-li ve snu nepřítele, nebo s ním mluvíte, znamená to předzvěst štěstí a odvahu v těžkých dnech. Je to také znamení, že se vám vašeho nepřítele podaří lehce odzbrojit. Vztahy se sousedy napravíte, pakliže ve snu nepřítele líbáte. Potkáte-li nepřítele na neurčitém místě, pak se vám brzy podaří překonat mnohé nepříjemnosti. Sen o nepříteli také věští, že máte v nespokojeném životě dvě možnosti - buď se smíříte s osudem, nebo si své štěstí vybojujete.
Nerost
Držíte-li v ruce nerost nebo nějaký vzácný kámen objevíte, znamená to, že vám brzy spadne kámen ze srdce. Hodně se uleví také vaší mysli. Myšlenky na budoucnost věští sen o leštění nerostů a kamenů. Pokud vidíte mnoho nerostů pohromadě na jednom místě, pak se vždy necháte lehce ovlivnit tlakem okolí. Zkuste na tom zapracovat a řiďte se sami sebou.
Neštovice
Pokud vás ve snu trápí neštovice, symbolizuje to neočekávaný přísun peněz a také společenské moci. Tento význam má sen o neštovicích, jež máte vy sami či je vidíte na někom jiném. Pusťte se tedy do výdělečného podnikání nebo si zkuste vsadit loterii. Štěstí stojí na vaší straně.
Netopýr
Netopýr symbolizuje nestálý úspěch v obchodech. Vidina netopýra ve snu také upozorňuje na to, abyste byli stále ve střehu - nebudete tak překvapení, až se stane něco šokujícího. Chytit netopýra věští zlepšení zdravotního stavu, ale také hádku s partnerem či s někým z rodiny. Snažte se být nad věcí.
Nevděk
Pokud jste se ve snu setkali s nevděkem, nenechte se tím zmást - značí to, že přijdou dobré časy. Celý následující rok pro vás bude úspěšný, bude se vám dařit a dočkáte se zásluh a uznání. Nebojte se změnit práci či bydlení. Můžete se také pustit do nových projektů nebo si zkuste splnit své sny a tajná přání.
Nevěra
Setkáte-li se s nevěrou, zachovejte klid. Její význam je přesně opačný a věští šťastné manželství. Nepřemýšlejte zbytečně moc o svém manželství a partnerovi - zřejmě bezdůvodně ohrožujete to, co vám funguje. Odhalíte-li ve snu partnerovu nevěru, je právě toto symbol šťastného manželství. Jestliže jste vy sami nevěrní, pak buďte spokojení s tím, co máte a nechtějte nereálné. Hluboce zakořeněná žárlivost vás svírá, pokud ve snu slyšíte o cizí nevěře.
Nevěsta
Nevěsta symbolizuje udržení věrnosti i šťastný vztah na dálku. Radí, abyste si všechny záměry a plány předem dobře rozmysleli. Dává také šanci na brzký sňatek a to v případě, že s ní tančíte. Vedete-li ji k oltáři, čekají vás radostné chvíle. Šťastné a dlouhé manželství věští mrtvá nevěsta. Pokud ve vašem snu nevěsta někde leží nebo utíká, někdo ve vašem okolí brzy zemře.
Nevěstinec
Sen o nevěstinci není šťastný. Znamená to, že vám hrozí neštěstí, pronásledování či vleklá nemoc. Je to také symbol sexuálních choutek. Buďte rozvážní a nezadělejte si na problémy kvůli jedné noci. Nevěra vám může zničit život. Raději oslovte svého partnera.
Nit
Namotáváte-li přetrženou nit, je to připomenutí, že máte být trpěliví. Zamotaná nit značí vámi dobře uchované tajemství. Pokud nit odmotáváte, pak si pořádně rozmyslete, komu své tajemství svěříte a komu ne. Navlékání nitě symbolizuje pomoc, kterou bude v nejbližších dnech někdo potřebovat. Neváhejte a udělejte dobrý skutek. Děláte-li na niti uzlík, pak byste měli oddělovat sny od reality. Nebuďte snílci a žijte přítomností.
Noc
Jasná noc věští dlouhý život, temná noc naopak hádku v rodinném kruhu. Pozor na majetek si dávejte, pokud máte se o bouřlivé a bujaré noci. Sníte-li o klidné noci, budete si muset brzy hledat nový domov. Horká letní noc varuje před nevěrou, ze které může na svět přijít nemanželské dítě. Dejte si pozor, abyste se nedostali do nepříjemností.
Noclehárna
Ocitnete-li se ve snu v noclehárně, je to poslední varování před možným zhoršením majetkových poměrů. Tento sen také radí, abyste se více otevřeli před svými známými a rodinou. Další význam napovídá, že se vám vyplní vaše sny. Hledáte-li nějaký nocleh, rádi byste cestovali. Novou lásku potkáte, pokud někomu nocleh poskytnete. Jestliže vidíte špinavý neudržovaný nocleh, pak se připravte na možnou hádku se sousedy.
Nočník
Sedět na nočníku, nebo jej vyprazdňovat je varováním před nemocí vaší či někoho z rodinného kruhu a přátel. Hlídejte lépe svůj zdravotní stav. Další význam slibuje možnou peněžní výhru. Zkuste štěstí v loterii. Rozbitý nočník upozorňuje, že se váš přítel může snadno proměnit v nepřítele.
Noha
Různé významy má vlastní či cizí noha. Vlastní dřevěná noha věští podvod, opuchlá noha škodu na majetku, poraněná neštěstí a amputovaná noha varuje před ztrátou přítele. Líbáte-li cizí nohy, znamená to, že za vaším odpuštěním musí stát lítost. Cizí unavené a bolavé nohy poukazují na vaši rozhazovačnost. Špinavé nohy věští nepřátelství, zlámané nedůstojné činy a pokud vidíte velké množství cizích noh, podaří se vám najít dávno ztracenou věc.
Nos
Velký či rozbitý nos znamená úspěšnou budoucnost, malý nos hanobení vaší cti a dělání špatného dojmu. Červený nos vás upozorňuje na to, že na své okolí nepůsobíte dobrým dojmem. Úspěch u opačného pohlaví vám slibuje odřený nos. Baňatý nos radí, abyste se zabývali životosprávou. Zdraví máte jenom jedno. Myslete na sebe. Vidina dvou nosů na obličeji slibuje vyřešení všech vašich problémů. Stačí používat rozum.
Nosič
Nosič ve snu ukazuje, že vám včas dostane podpory a potřebné pomoci od známých nebo příbuzných. Nesete-li zavazadla, pak vězte, že na pravého přítele se můžete vždy spolehnout. Pokud o něm ještě nevíte, pak jej brzy objevíte. Potřebu nutné pomoci máte, pokud ve snu nosiče zavazadel zavoláte. Vidina nosiče značí, že byste se měli zbavit zábran. Budete volnější.
Nosítka
Jestliže ve snu ležíte na nosítkách, znamená to, že obdržíte pozvání na návštěvu u vážených lidí. Znamená to také, že pokud chcete dosáhnout úspěchu, musíte mu jít naproti. Neotálejte a hned vyražte. Nesete-li někoho cizího v nosítkách, neradujte se předčasně. Ta správná chvíle teprve přijde.
Nota
Studovat noty nebo je zapisovat symbolizuje naplněné naděje a splněná přání. Je to také symbol vašich uměleckých sklonů. Nepotlačujte je a dejte jim průchod. Vy i vaše okolí budete příjemně překvapeni do dokážete. Notový zápis věští příjemné zážitky na které budete dlouho vzpomínat.
Nouze
Jestliže ve snu zažíváte nouzi, jeho význam je přesně opačný. Blýská se vám totiž na lepší časy. Pokud se už ve snu z nouze dostanete, pak je to příznak toho, že byste se měli více starat o vašeho partnera. Náhlé upadnutí do nouze varuje před problémy v zaměstnání. Pomáháte-li někomu dostat se z nouze, okolí si vás bude vážit a bude vás ctít.
Novinky
Pokud se ve snu dočkáte nějakých nečekaných novinek, symbolizuje to, že obdržíte dopis z velké dálky. Budete jím potěšeni. Sdělujete-li ve snu někomu novinky, je to výraz toho, že stále chcete být středem pozornosti. Ne vždy se to však vyplatí.
Noviny
Čtení novin znamená, že budete s úspěchem a sebevědomím postupovat dál za svými cíli a ambicemi. Brzy se dozvíte důležité informace, které vám na vaší cestě pomohou. Třeba změníte zaměstnání nebo povýšíte. Kupujte-li si noviny, pak jste sami sebou moc zaměstnáni. Nepozorujte se tolik. Ztráta novin symbolizuje ztrátu paměti. Budete si čím dál tím méně pamatovat. Luštěte křížovky a posilujte si paměť.
Nula
Nula ve snu znamená, že v obchodních a finančních záležitostech přijde zasloužený úspěch a zisk. Možná byste si měli vsadit loterii. Je velká pravděpodobnost, že něco vyhrajete. Je to také příznak toho, že se ve vašem životě v následující době nic moc nezmění a vše zůstane při starém. Jestliže nulu gumujete či jinak mažete, čekají vás dluhy.
Nůž
Tasíte-li ve snu nůž, nebo něco krájíte, značí to, že vás čeká pronásledování i materiální strádání. Najdete-li nůž, pak byste se měli více poslouchat a přemýšlet o tom, co říkáte. Koupě nože symbolizuje snadné nabytí majetku. Rezavý nůž radí, abyste o svých problémech mluvili s okolím. Uleví se vám a část problémů vám pomůže okolí vyřešit. Daruje-li vám někdo nůž, pak se brzy váš nepřítel promění v přítele.
Nůžky
Sen o nůžkách znamená, že nebudete mít nouzi. Stříhání symbolizuje finanční zisk, broušení hádky. Vidíte-li zlaté nůžky, radost vás nemine. Na příjemné setkání s přítelem se můžete těšit, pokud se vám zdá o stříbrných nůžkách. Spadnou-li vám nůžky na zem, pak je to znamená, že se vám vaši přátelé vyhýbají. Důvodem je vaše ustavičná mrzutost a špatná nálada.

Hodíte se v lásce k sobě

&

Kyvadlo

Položte si otázku a kyvadlo vám odpoví možnostmi ano, ne, nevím

Kyvadlo odpověz
Kyvadlo
Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo
Luna se nachází v Panně

Znamení

Fáze
16.
Den

Biorytmus

 

Intelekt

 

Emoce

 

Kondice

Jaká je vaše karta dne?

Karta dne

Výklad snů

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam.

Výklad snů

Ascendent

Vyplňte datum a čas vašeho narození:

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Eva

Další věštci
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz