Neděle 19. května 2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Oblačno, bouřka 20°C

Snář

Výklad snů online

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam

Výklad snů
Jablko
Záleží na tom, jak jablko vypadá či chutná. Hezké červené jablko stejně jako granátové věští dobré zdraví a štěstí, červivé tajemnou moc či nemoc v rodině a zelené jablko varuje před nemocemi. Sladké jablíčko vám radí užívat si naplno svojí lásky, kyselé upozorňuje na křivé přátele. Úspěšné obchody vám přinese sen o sbírání jablek. Loupete-li toto ovoce, pak nespoléhejte na své naděje - jsou marné.
Jabloň
Jabloň s krásnými plody věští šťastnou budoucnost a bohatství, zelená jablka na stromě ovšem varují před lakomstvím. Sázíte-li tento strom, pak budete úspěšní v realizaci svých plánů. Vše zvládnete rychle a bez problémů. Kácíte-li jabloň, je to znamení, že v sebe málo věříte. Na přírůstek do rodiny se můžete těšit pokud sníte o kvetoucí jabloni. Nepěstěná jabloň značí ztrátu matky či otce. Jestliže strom prořezáváte, pak se zamyslete, kdo z vašich přátel je opravdový přítel.
Jachta
Jachta značí výhodné kontakty v zaměstnání či dobrou pracovní nabídku. V dohledné době můžete pomýšlet na povýšení, zajímavou pracovní cestu či jiný benefit. Pokud ji vlastníte, značí to, že ze známosti nic nebude a obchody nebudou tak výhodné, jak se zdály. Bohužel na to přijdete až pozdě a napáchané škody se vám nepodaří hned tak rychle vrátit zpět.
Jádro
Jádra ořechů vypovídají o blížících se námluvách. Je to také znamení, že se vám bude dařit vše, na co sáhnete. Nezralá jádra znamenají, že budete mít starosti s vašimi potomky. Zralá jádra věští dlouhý život. Pokud budete neustále pracovat na svém štěstí a spokojenosti prožijete jej v klidu a harmonii. Atomové jádro může naznačovat také chytré jednání.
Jaguár
Snění o jaguárovi ukazuje na možného ctitele, který se o vás začne zajímat. Půjde o silného jedince, jež se vás osloví ve chvíli, kdy na vás padne špatné období. Nebraňte se jeho pomoci a naopak jej přijměte s otevřenou náručí. Je to také předzvěst vaší velmi rychlé a nepromyšlené reakce na něco. Jestliže ve snu před tímto zvířetem utíkáte, pak vás tíží svědomí. Nemáte jej čisté.
Jáhly
Jáhlová kaše symbolizuje, že budete muset někam jít s prosíkem. Pro rodinný krb značí štěstí a dobro. Dejte si také pozor na své zdraví - hrozí vám nějaký úraz na těle. Mohou vás také překvapit škody na majetku. Brzy můžete dostat nějakou zprávu ze zahraničí. Bohužel sen blíže nespecifikuje, jestli to bude příjemná či špatná zpráva. Připravte se raději na obě varianty.
Jahody
Pěstovat a sklízet jahody je dobré znamení. Symbolizuje to radost z dětí, manželství i pevné zdraví. Radí také být zdravě pořádkumilovní. Nic se nemá přehánět. Červené jahody věští lásku, zelené škaredý zážitek. Jestliže jahody dostanete, přemýšlejte o tom, jak se chováte k ostatním lidem. Koupě jahod poukazuje na vaši zbrklost - vše chcete hned vyřešit. Pokud plejete záhon jahod, budou všechny vaše špatné skutky potrestány.
Jalovec
Jalovec ukazuje na srovnané účty. Pokud budete ostatním přát dobro, tak vám oplatí stejnou mincí. Je to také symbol lásky a štěstí. Vidíte-li se, jak u jalovce postáváte, pak se vám vše bude dařit. Trháte-li plody, je před vámi nadějná budoucnost. Konzumace plodů věští neštěstí. Šťáva z plodů či zelený jalovcový keř znamená, že máte tuhý kořínek a pevné zdraví. Mnoho jalovců pohromadě říká, že brzy odhalíte nepřítele, který se tváří jako přítel.
Jalovice
Symbolika jalovice ukazuje na blížící se sňatek či vytoužené zásnuby ve vašem blízkém okolí a rodině. Pokud nejste vy sami v manželském svazku, může to být předzvěst právě vaší svatby. Další význam snů slibuje přísun nějakého finančního obnosu, který jste nečekali. Dočkáte se nejenom peněz, ale také životní pohody a štěstí.
Jáma
Jáma ve snu má v mnoha výkladech spíše negativní význam. Pád do jámy je varováním před možnou loupeží nebo podvodem! Jste-li v jámě, budete se pohybovat ve špatné společnosti. Zasypávání jámy značí majetkové spory. Díváte-li se do jámy, připravte se na zlé časy. Nastane vám období sociálního dna - ocitnete se na mizině. Mělká jáma symbolizuje odhalení nepřítele.
Jantar
Pokud ve snu vidíte nebo kupujete jantar, značí to dárky. Obdarování může být spojeno se závistí. Držíte-li jantar v ruce, pak se můžete těšit na příliv peněz. Vaše finanční situace se výrazně zlepší. Jantarový šperk, který ve snu dostanete jako dárek, vám radí, abyste nyní nic neriskovali. Raději se držte při zemi a vyčkejte na přívětivější období.
Japonsko
Symbolika Japonska vypovídá o statečnosti a o vychytralých lidech v okolí. Nikdo si na vás nepřijde. Setkáte-li se v Japonsku s tamními obyvateli, dočkáte se vysoké životní úrovně. Je to také znamení, že budete více cestovat. Nyní je před vámi jedna cesta - možná je pracovní. Pokud ne, naplánujte si nějakou dovolenou. Odpočinek si zasloužíte.
Jasmín
Kvetoucí jasmín ve snu znamená, že vás zanedlouho čeká příjemné a šťastné setkání nebo nová láska. Může se jednat také o milostný románek. Ať je to tak či onak, vždy to pro vás bude radostný a povznášející zážitek. Jasmínová kytice ve váze radí, abyste začali šetřit. Brzy budete chtít koupit velký dárek na který se vám budou ušetřené peníze hodit.
Jatka
Jatka vás varují v ekonomické oblasti. Jste-li zaměstnáni na jatkách, pak pozor na černé obchody, do nichž se vás někdo snaží vtáhnout. Pokud se pouze díváte na provoz jatek, pak je to pozitivní sen. Brzy se dočkáte přírůstků ve vaší peněžence. Sen o jatkách také upozorňuje na ztrátu vážnosti.
Játra
Játra na talíři i v obchodě značí možnou majetkovou ztrátu. Zároveň to ale ukazuje na pevné zdraví. Pokud ale ve snu rozeznáte druh jater, dejte si pozor na zdraví. Hovězí játra varují před zlou nemocí, vepřová upozorňují na nemoc v rodině, drůbeží jsou symbolem vašeho nezdravého způsobu života a králičí játra radí, abyste začali jíst více vitamínů. Játrové knedlíčky jsou odrazem vaší výbušnosti, která vždy vše pokazí.
Javor
Sen o javoru je pozitivním znamením! Statný strom vám věští dobré zdraví a fyzickou i duševní sílu. Zelený javor vám do života vnese radost. Sázení javoru je předzvěstí nového přírůstku do rodiny. Pozor na to, pokud máte sen o suchém javoru. Tento sen varuje před nemocí či úmrtím v rodinném kruhu.
Jazyk
Vypláznutý jazyk značí posměch. Pokud se do jazyka kousnete, neměli byste vyzrazovat své problémy. Useknutý či opuchlý jazyk varuje před nemocí - vy nebo někdo z rodiny bude chorý. Dlouhý jazyk věští potíže. Naopak nemocný jazyk slibuje hladký průběh vašich plánů. Na vaše špatné chování ukazuje sen o tom, jak na někoho svůj jazyk vyplazujete. Zamyslete se nad sebou.
Ječné zrno
Pokud vás ve snu trápí ječné zrno, znamená to, že se můžete záhy stát obětí citového či jiného pronásledování. Dávejte si na sebe pozor a hlídejte si, kdo je za vašimi zády a koho si připouštíte k tělu.
Jed
Jestliže jste ve snu pozřeli jed, vězte, že dáváte špatné rady. Může to být i varování před nemocí či před ponížením. Dostanete-li jed, pozor na nepravou lásku. Chystáte-li někomu jed, budete mít na svědomí trápení nevinného. Pokud přežijete pozření jedu, nemusíte se ničeho bát. Všechno dopadne dobře. Zbavíte-li se jedu, pak to svědčí o vaší silné osobnosti. Postavíte se osudu čelem a vše pro vás dobře dopadne.
Jedle
Jedle je velmi dobrým znamením! Jedná se o strom, který přináší štěstí, zdraví, bohatství i lásku. Odvážné plány věští sen o sázení jedle. Pokud ji okopáváte, pak dosáhnete brzy svého cíle. Zelené jedle slibují bezstarostný život, vysoké jedle úspěch. Úspěchů docílíte díky vlastní píli a kondici.
Jednorožec
Sen o jednorožci je dobrým znamením, které vám do života přinese velké štěstí. Vsaďte si sportku či jinou loterii! Pozor však na sen, kdy na jednorožcovi jedete - znamená to vaši prohru. Zklamete své přátele či rodinu. Vidina jednorožce může také znamenat podvod. Aniž byste to čekali, někdo vás brzy oklame.
Jehelníček
Jehelníček vás má varovat před závistí a potížemi! Dejte si dobrý pozor, někdo proti vám kuje pikle. Z počátku to mohou být malé intriky. Brzy ale mohou přerůst na velkou hádku a problém. Vidíte-li jehlu v jehelníčku, pak se připravte na dlouhé odloučení od rodiny. Sami brzy poznáte, jestli půjde o pracovní cestu nebo bude mít odloučení jiný důvod.
Jehla
Jehla ve snu značí nepříjemnosti tam, kde je příliš nečekáte. Jestliže jehlu hledáte, děláte si zbytečné starosti. Pokud jste si jehlu zapíchli do těla, vaši příbuzní vám přichystají nemilá překvapení. Šijete-li s jehlou, můžete očekávat dlouhodobé zisky plynoucí z vašeho podnikání nebo jiné finanční příjmy.
Jehlice
Pletací jehlice ve snu znamenají, že potřebujete hodně lásky a zřejmě se vám jí tolik nedostává. Je to také znamení, že brzy někomu dáte dobře míněnou radu. Ozdobná jehlice do klobouku upozorňuje na auta a jízdní dráhu. Při řízení se nevěnujte ničemu jinému a vždy se plně soustřeďte. Jedině tak dojedete do cíle vždy v pořádku.
Jehličí
Jehličí vám ukazuje zdvižený ukazovák. Měli byste se vyvarovat posměchu, jinak se nepřítel pomstí. Sen o jehličí také znamená, že prožijete dlouhý život. O tom, jestli bude šťastný nebo plný problémů rozhodujete jenom vy. Nezapomínejte neustále pracovat na vašem štěstí a pohodě.
Jehně
Jehňátko ve snu značí čistou radost ze života, ale také trpělivost, blahobyt a spokojenost s dětmi. Ležící a pasoucí se jehňátko vám přinese jistotu zaměstnání. Zabijete-li jehně, pak si svým počínáním sami ublížíte. Sen o jehněčí kůži znamená, že prožijete nešťastné období, ale najdete člověka, který vám bude oporou. Stejný význam má také sen o mrtvém jehněti. Ztracené a posmutnělé jehně je symbolem spolehlivého partnera, který brzy zaplní díru ve vašem srdci.
Jelen
Běžící jelen ukazuje na rychlý chod vašeho zaměstnání. Pokud na něj střílíte, pokoříte nepřátele a budete dědit. Vidíte-li tuto zvěř v běhu, znamená to, že všechno dobře dopadne. Umírající jelen věští blahobyt, jelen v zahradě neštěstí. Pokud jíte jelení maso, připravte se na návštěvu lidí z vyšší společnosti. Pronásledujete-li jelena, učiníte svých chováním z přítele vašeho nepřítele. Naopak jelení stádo je příslibem mnoha přátel.
Jelito
Jelito má vynikající předpovědi! Podle něj se budete těšit dobrému zdraví, spokojenosti a nadbytku. Pokud jelito jíte, pak vaše kroky směřují k co nejjednoduššímu životu. Nechcete si zadělávat na problémy a komplikace. Příprava jelita k jídlu je symbolem vaší spokojenosti se současným životem. Nepotřebujete se za ničím hnát a
Jeptiška
Symbol jeptišky varuje před pokrytectvím ostatních. Pokud se jí stanete, značí to šťastné manželství a rodinnou pohodu. Na změnu zaměstnání se připravte, pokud se s jeptiškou ve snu stýkáte. Pozor na zpívající jeptišku - přijdete o svého druha nebo dlouho nezažijete klid. Těhotenství pak předpovídá sen o tom, jak s jeptiškou vedete hovory. Mrtvá jeptiška symbolizuje partnerovu zradu, jež vás bude dlouho trápit.
Jeskyně
Jeskyně ukazuje na samotu a značí složité poměry. Bydlení v jeskyni říká, že dostanete vysvětlení na které dlouho čekáte. Pád do jeskyně poukazuje na to, že neumíte plnit své sliby. Měli byste se snažit změnit se. Pokud se do jeskyně díváte zvenčí, potkají vás nepříjemnosti. Podvědomě o nich však víte, takže moc překvapení nebudete.
Jesle
Jesličky s Ježíškem prozrazují, že můžete brzy očekávat hojnost štěstí, dostatek peněz a spokojenost. Připravte se také na možný nový přírůstek do rodiny. Jestli se bude jednat o vaše vlastní dítě teprve uvidíte. Obdobný význam má také sen o plných jesličkách nebo jesličkách ve stáji. Naopak prázdné jesličky věští ztrátu financí.
Ještěrka
Ještěrka symbolizuje změny v obchodech. Zároveň varuje před lstivými podvodníky. Zabít ji značí hněv. Vidina ještěrky na kamení radí, abyste nedůvěřovali všem ve vašem okolí. Jsou kolem vás také nepřátelé, i když si to nepřipouštíte. Právě někdo z vašeho okolí na vás chystá lstivou past - říká sen o ještěrce bez ocasu. Dejte si také pozor na problémy s láskou, pokud vidíte utíkající ještěrku.
Jetel
Jetelový čtyřlístek ve snu věští jen to dobré. Budoucnost vám přinese životní štěstí a spokojenost. Sklízet jetel znamená bohatství. Neváhejte a jděte si vsadit v loterii. Výhra je vám souzena. Lán jasně zeleného jetele poukazuje na vaši toleranci. S každým dobře vycházíte a shodnete se. Sekáte-li tuto bylinku, zvítězíte nad svým nechutenstvím.
Jeviště
Stojíte-li na jevišti, znamená to, že vám někdo neříká pravdu. Snažte se tedy více sledovat, co je pravda a co je lež. Úspěchy v zaměstnání přijdou pomalu. Je před vámi ještě dlouhá cesta než dosáhnete svého cíle. Sen o jevišti také radí, abyste nedávali vždy pouze na první dojem. Mnohdy se vše vybarví až po nějakém čase.
Jez
Hučící jez varuje před nebezpečím či až katastrofou. Tato voda poukazuje na těžkosti, které se brzy mohou objevit. Jez s klidnou a průzračnou vodou radí, že se právě nyní dokážete dobře rozhodnout. Neodkládejte tedy řešení důležitých věcí na pozdější dobu. Vyschlý jez bez vody je symbolem náhlého obratu v podnikání.
Jezdec
Jezdec na koni vám přiváží nějakou pozitivní zprávu. Pokud z koně spadne, věští to materiální škody. Když na koně naskakuje a nasedá, přijdete brzy o věrného přítele. Pomáháte-li jezdci nasednout, jsou před vámi šťastné chvíle. Jste-li vy sami jezdcem na koni, pak vás okolí bude brzy obdivovat. Nezdráhejte se - zasloužíte si to.
Ježek
Ježek nemá pozitivní význam. Varuje vás před falší. Dejte pozor, vaše laskavost může být zneužita. Pokud ježka chytíte, je to znamení, že mnoho hádek jste vyvolali právě vy. Běžící ježek vám radí, že máte stále dostatek času napravit to, co jste pokazili. Ježek v klubíčku znamená, že budete mít možnost usmířit se s nepřítelem. Úspěch vás bude stát mnoho trápení a na své cestě musíte překonat mnoho překážet - říká sen o tom, jak ježka berete do rukou.
Jezero
Jezero symbolizuje velké, bezbřehé tajemství. Krvavé a špinavé jezero věští nepokoje a hádky, rozbouřené jezero problémy v partnerském životě. Plavete-li v jezeru, pak se vás štěstí drží jako klíště. Také plavba loďkou po jezeře ukazuje na pohodlný život - nečekaně nabyté peníze vám k tomu pomohou. Jezero s průzračnou vodou, kdy vidíte až na samé dno, znamenají, že budete celý život zdraví a spokojení.
Jezevčík
Tento malý pejsek vás varuje před zlomyslnými nepřáteli a poukazuje na vychytralost nebo lstivost. Někdo si vás přeje vidět položeného na lopatkách. Pokud jezevčíka ve snu chytáte, pak je před vámi změna zaměstnání nebo bydlení. Jezevčík jako dárek znamená, že se budete snažit přes lichotky získat nové přátele.
Ježíš
Mluvíte-li s Kristem nebo poctí-li vás návštěvou, je to šťastné znamení. Slyšíte-li jej mluvit, je to symbol radosti. Vstoupí-li vám do domu, pak se dočkáte spasení. Ježíš na kříži značí potíže a zkázu. Znamená ale také naději, že vám z vaší nouze někdo rád pomůže. Máte kolem sebe dobré lidi, kterým na vás záleží. Brzy najdete klid v duši.
Ježíš Kristus
Snění o Ježíši Kristovi má ve většině případů pozitivní význam. Pokud se k němu modlíte či jej slyšíte mluvit, je to znamení nadcházející radosti. Vidíte-li jej ve svém domě, dočkáte se spasení. Pozor na Ježíše na kříži - potká vás zhouba a trápení. Vaše trápení však nebude trvat dlouho - brzy se najde, kdo vám nabídne pomocnou ruku a vám se uleví.
Jidáše
Pokud pečete nebo konzumujete ve snu jidáše, varuje vás to před falešnými, zlými a neupřímnými lidmi. Někdo vás zradí a vás to překvapí. Jestliže bude zrádcem váš přítel, velmi vás to raní.
Jídelna
Symbol jídelny ve snu vám prozrazuje, že budete v brzké době pozváni na velkou slavnostní hostinu. Tento sen vás také upozorňuje na to, abyste si udělali inventuru v přátelích. Ne každý, kdo se tak tváří, je opravdovým přítelem. Pokud ve snu z jídelny odcházíte, pak vám někdo nevyřídí pozvání na rodinnou oslavu. Zmeškáte tak příjemné chvíle strávené v rodinném kruhu.
Jídlo
Záleží na tom, jaké jídlo ve snu konzumujete. Dobré jídlo věští velkou rodinu a celkový zdar všech věcí, spálené jídlo špatnou zprávu a zkažené jídlo upozorňuje na těžké nemoci. Pokud jídlo ve snu hltáte, donese vám pošťák peníze. Vaši ochotu symbolizuje sen o společném hodování s druhými lidmi. Jestliže se o jídlo dělíte s někým jiným, je vám souzeno bohatství.
Jikry
Rybí jikry vám přináší dobré zprávy! Symbolizují, že se v blízké době dočkáte příjemného překvapení. Můžete získat nečekaný finanční obnos. V každém případě budete velmi potěšení a váš život se obrátí k lepšímu.
Jíl
Jíl ukazuje, že vaše snahy budou postupovat kupředu jen velmi pomalu. Musíte se poprat s odporem. Jestliže z této horniny stavíte dům, znamená to, že se vaše domácnost rozšíří nebo brzy založíte rodinu. Nemoc proděláte, pokud se jílem mažete. Práce s jílem věší, že se vám brzy vyplní vaše tajné sny. Jíl na nohou říká, že vše nebude tak, jak vy si přejete.
Jinovatka
Vidíte-li ve snu jinovatku značí to, že se vám do životní cesty postaví nějaká nenadálá překážka. Jinovatka ve venkovním prostředí, na polích a střechách znamená, že vás ve vašem počínání potkají nenadálé komplikace. Jste-li vy sami pokrytí jinovatkou, budete se muset brzy stěhovat. Vidina jinovatky uvnitř domu vás upozorňuje na vaše neslušné chování. Zamyslete se nad tím.
Jíška
Jíška symbolizuje nevyhnutelné starosti, které máte před sebou. Čím hustší jíška je, tím větším problémům bude čelit. Připravte se tedy na složité období, plné neprospaných nocí a těžké hlavy. Nic ale netrvá věčně. Vše se nakonec obrátí k lepšímu.
Jiskry
Vidíte-li ve snu létat jiskry, značí to, že máte sklon k marnotratnosti a že je nutno ještě čekat. Nakonec se ale budete radovat ze svého úspěchu. Jestliže máte kameny a za jejich pomocí vykřesáváte jiskry, pak jste příliš nároční. Vaše požadavky jsou nereálné. Slevte ze svých nároků a bude se vám lépe dýchat.
Jíst
Pokud ve snu jíte, znamená to, že se zbavíte veškerých starostí, skromné jídlo symbolizuje lítost. Jíte-li nějaké dobroty a sladkosti, nikdy nepoznáte nedostatek. Jestliže vám jídlo nechutná, dejte si pozor na zhoršení zdraví a neklid. Sen o připáleném jídle je symbolem špatných zpráv. Piknik v přírodě upozorňuje na možnou nevolnost. Budete se hodně přemáhat, abyste ji na sobě nedali znát.
Jitrnice
Jestliže ve snu vidíte jitrnice, může to znamenat, že se brzy zúčastníte nějaké rodinné slavnosti. Pokud jitrnice konzumujete, vsaďte si v loterii. Štěstí bude stát na vaší straně. Smažené jitrnice věští samé dobré. Jste-li ve snu na zabíjačce a jitrnice připravujete, pak je to znamení, že se o svoji domácnost staráte dobře. Všichni její členové jsou spokojení tak vy buďte také.
Jízda
Jízda značí, že v blízké době obdržíte pozvání na svatbu i křtiny. Rychlá jízda varuje před zraněním. Na význam snu má velký vliv na čem jedete. Jedete-li na kole, máte doširoka otevřené srdce. Jízda na koloběžce značí, že chcete být co nejdéle dítětem. Cestování na oslu radí, abyste si hlídali svoji čestnou povahu. Splněné plány věští jízda autem či na koni. Jestliže jedete kočárem, jsou před vámi radostné dny a brzy se dostanete k moci.
Jízda na koni
Jízda na koni je symbolem houževnatosti, síly a vytrvalosti. Tyto vlastnosti využíváte na cestě k dosažení svých cílů. Z tohoto důvodu jste úspěšní a získali jste respekt vašich kolegů. Jízda na koni značí vaši touhu po úspěchu. Brodíte-li se na koni přes řeku, brzy se dozvíte radostnou novinku.
Jízdenka
Jízdenka značí nové základy pro vaši životní cestu. Mnohé se pro vás změní a vy z toho budete jistě těžit. Fronta na jízdenku značí nutnost trpělivosti. Někdo vás postaví před hotovou věc a vám nezbyde nic jiného, než se s tím smířit.
Jizva
Jizva na tváři říká, že se nebudete trápit budoucností. Zároveň může symbolizovat nemilé vzpomínky a nějakou hádku. Čerstvá a krvavá jizva varuje před možným úrazem. Pečujte o sebe a své zdraví. Jestliže ve snu vidíte jizvy způsobené neštovicemi, pak jste příliš chamtiví. Žádné peníze pro vás nejsou dostatečné. Stále chcete víc a víc.
Jmelí
Jmelí pověšené v domácnosti je dobrým znamením! Předpovídá, že v brzké době dostanete něco dobrého. Je to také symbol vdavků. Někdo z rodiny vás brzy pozve na svatbu. Kupujete-li jmelí, myslete na svou rodinu a dobře se o ni starejte. Darujete-li jmelí, je to odraz vašeho dobrého srdce. Zelené jmelí vám slibuje poctu, pozlacené radí naučit se rozeznávat pokrytectví. Pokud se pod jmelím líbáte vy či někdo jiný, přinese vám to štěstí v lásce.

Hodíte se v lásce k sobě

&

Kyvadlo

Položte si otázku a kyvadlo vám odpoví možnostmi ano, ne, nevím

Kyvadlo odpověz
Kyvadlo
Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo
Luna se nachází ve Vahách

Znamení

Fáze
27.
Den

Biorytmus

 

Intelekt

 

Emoce

 

Kondice

Jaká je vaše karta dne?

Karta dne

Výklad snů

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam.

Výklad snů

Ascendent

Vyplňte datum a čas vašeho narození:

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz