Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Oblačno 6°C

Snář

Výklad snů online

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam

Výklad snů
Laboratoř
Ocitnete-li se v laboratoři, dávejte si pozor na nemoci a infekce. Pokud vás trápí nějaký zdravotní problém, zajděte co nejdříve k lékaři. Nezapomínejte také na prevenci. Sen značí také pracovní problémy. Budete muset vyřešit složitý problém a předem není jasné, jak to zvládnete.
Labuť
Sen o labutích je symbolem štěstí, lásky, věrnosti a něhy. Jste si jisti svou zručností a hřeje vás, když vás ostatní chválí. Bílá labuť symbolizuje dobrou a pozitivní budoucnost. Oproti tomu černá vás varuje před těžkostmi. Pokud navíc tato černá labuť zpívá, připravte se na nejhorší. Může vás porazit vážná nemoc nebo se dostanete do pletenic se soudy, které budou plné hádek a zla.
Láhev
Pít z velké lahve znamená radost a dobrou náladu. Užívejte si svůj život plnými doušky. Sen značí také společnost spojenou s požíváním alkoholu. Láhev s vínem věští bohatství, prázdná láhev pak nedostatek a vězení. Máte-li láhev s vodou, je to příslib příznivé budoucnosti. Pokud láhev ve snu napouštíte, je před vámi mnoho práce. Nezapomínejte však i na odpočinek.
Lahůdka
Konzumace vybraných lahůdek nebo jejich připravování vám přináší naději na výhru a štěstí v práci. Zkuste si vsadit v loterii. Vsaďte si však jenom jednou. Větší investice by představovala jenom zbytečné výdaje, tak se raději kontrolujte a pamatujte na přísloví - všeho s mírou. Lahůdky ve snu také upozorňují na patolízaly. Pohybují se kolem vás a chtějí z vás jen vysát to nejlepší.
Lakomec
Sen o lakomství upozorňuje na neodbytné lidi, kteří se kolem vás pohybují. Je to také varování před možnou nevěrou a neúspěších v loteriích. Nyní si raději nevsázejte a hlídejte lépe své vášně a svého partnera. Pokud jste ve snu za lakomce, věští to velké dědictví. Vidět lakomce značí, že vás někdo obdaruje.
Lalok
Máte-li ve snu lalok, varuje vás to před nepřiměřeným přibíráním na váze. Usměrněte se v jídle a vyzkoušejte nějakou fyzickou aktivitu. Budete se cítit lépe. Dejte si také pozor na své nepřátele - chtějí vám škodit. Sen vám ale také slibuje dobré zaměstnání a pohodovou domácnost. Budete mít dostatek peněz, rodina bude spokojená a v budoucnosti se na tom nic nezmění.
Lampa
Pokud se vám zdá o svítící lampě či lampičce, znamená to nějakou nevyhnutelnou práci v domácnosti, ale také chvíle plné radosti a příjemných zážitků. Rozbitá lampa je varováním před nebezpečím, do kterého upadnete svou vlastní vinou. Zhasnete-li lampu, pak je to znamení, že někomu šlapete po štěstí. Naopak pokud ji rozsvěcujete, pak obdržíte dobrou zprávu.
Laň
Vidíte-li ve snu laň, znamená to tichou, ale rozšafnou kamarádku, či ženu z vašeho blízkého okolí. Je to také symbol toho, že naděje umírá poslední. Možná se vám podaří zbohatnout. Pokud máte vidinu mrtvé laně, pak vás zřejmě trápí výčitky svědomí. Dokud s tím nezkustíte něco udělat a vyřešit to, těchto nepříjemných pocitů se nezbavíte.
Lano
Pokud se vám zdá o laně, nebo s ním pracujete, dávejte pozor na zmatky, které kolem mohou vzniknout. Sen také symbolizuje pevnost vztahu, který máte se svým partnerem či přítelem. Jeho základy jsou zakopané hluboko v srdci. Sedíte-li na laně, pak se vám brzy podaří udělat nějakou hloupost, která vás bude ještě dlouhou dobu mrzet. Více přemýšlejte, než něco učiníte.
Lanovka
Sen vám radí, abyste šli stále jen dopředu. Pokud se budete pořád vracet k tomu, co je za vámi, nemůžete být nikdy úspěšní. Lanovka mířící vzhůru věští bohatou výhru a zisk - zkuste své štěstí v loterii. Kabina jedoucí dolů předvídá ztráty na majetku, ale i duši. Budete se nějakou dobu trápit, než se s prožitou ztrátou smíříte.
Lasička
Tohle drobné zvířátko symbolizuje čilost a energii. Využijte svou energii, chytrost a píli a udělejte toho co nejvíc. Na svém počínání si však dejte pozor na přátele, kteří se tak jenom tváří. Jsou kolem vás podvodníci. Pokud za lasičkou utíkáte a honíte ji, pak vás potrápí hádky a rozepře.
Láska
Sen o lásce je odrazem vaší potřeby cítit a mít lásku ve svém životě. Věrná láska je ve snu dobrým znamením. Vyznáváte-li partnerovi lásku, dejte pozor, v reálném životě se můžete dočkat odmítnutí. Může se vám ale také podařit navázat nový vztah. Vidíte-li kolem vás milující se, jsou před vámi blažené dny.
Lať
Natíráte-li nebo kupujete latě, znamená to, že se zatím marně trápíte na cestě za nějakým cílem. Zkuste ale odhodit všechny své zábrany a možná se vám podaří to, po čem toužíte. Nakonec dosáhnete užitku.
Látka
Sen o látkách říká, že pokud do řešení svých problémů a úkolů zapojíte trpělivost a odvahu, pak se vám vše podaří. Úspěch vás velmi zahřeje u srdce. Látka ukazuje, že jste se zamotali do nějakých problémů, zřejmě nemáte kvůli něčemu čisté svědomí. Pokud kupujete či pracujete s černým suknem, pak prožijete smutek, protože se k vám dostane špatná zpráva.
Lavice
Vidíte-li ve snu lavici, pak je před vámi nadějná budoucnost. Je ale také možné, že se dočkáte nějakého tělesného trestu - dávejte si pozor. Sedíte-li ve snu na lavici, věští to, že vaše milovaná osoba s vámi bude zacházet jako v rukavičkách. Sen také předpovídá životní či milostné dobrodružství. Pěkná lavička symbolizuje znepokojení.
Lavina
Řítí-li se na vás lavina, mějte se na pozoru. Značí to, že ve vašem dosahu číhá ohromné nebezpečí. Pokud vás lavina zasype, potká vás neštěstí. Jestliže vidíte, jak lavina zasypala někoho cizího, pak více přemýšlejte o tom, co děláte. Neuvědoměle si tak můžete způsobit škodu.
Lávka
Vidíte-li ve snu lávku, povede se vám překonat menší nejistotu a dojít kýžené spokojenosti. Pokud však přes lávku přecházíte, něco vás znepokojí a rozladí. Možná fakt, že je před vámi velmi důležité rozhodnutí. Než se opravdu rozhodnete, nechte si vše projít pořádně hlavou. Zvažte všechny klady a zápory.
Lazaret
Navštívíte-li lazaret, nebo v něm ležíte, varuje vás to před vleklou nemocí. Budete po dlouhou dobu uvězněni na lůžku. Hlídejte si zdraví a pečujte o něj. Nezapomínejte také na prevenci. Nakonec se vám ale podaří postavit se znovu na nohy. Zvládnete to díky své odhodlanosti, ale zejména díky někomu druhému. Neodmítejte proto pomocnou ruku, která vám bude nabídnuta.
Lázeň
Lázeň plná čisté vody ukazuje na štěstí, zdraví a úspěch. Příliš horká či kalná voda značí nepříjemnosti - potká vás nemoc, nebudou se vám dařit obchody, budete mít problémy s láskou. Špatný význam má také lázeň v pokoji či pokud sníte o tom, že v lázni sedíte, ale není vám horko. Pak budou vaše úspěšné obchody přerušené a vy budete cítit zármutek.
Lázně
Odpočinek v lázních ukazuje na špatnou pověst, stejně jako na hněv, který k vám chová někdo z okolí. Vidíte-li ve snu lázně se studenou vodou, dejte si pozor na pošlapání vaší pověsti. Lázně s vlažnou vodou varují před možnou ztrátou zaměstnání. Pokud se v lázních svlékáte, ale nekoupete, pak hodíte za hlavu všechny smutky a žaly. Budete mít příznivější období.
Lebka
Lebka symbolizuje varování před nepříjemnou událostí. Můžete být terčem pomluv a intrik. Důvodem k tomu bude vaše jednání. Rozbitá lebka upozorňuje na zbytečné starosti. Tyto se rozplynou a bude před vámi příjemné období. Vidina zvířecí lebky symbolizuje náročnou práci, která na vás čeká. Lebka z vykopávek věští dědictví.
Léčit
Pokud někoho ve snu léčíte, značí to milosrdenství. Pokud jste sami léčeni, znamená to konec dluhů a jiných starostí. Jste-li nemocní a ležíte v léčebně, pak se najde někdo, kdo se o vás bude rád starat. Pracujete-li v léčebně, je to znamení, že se pohybujete ve společnosti lidí, kteří vás brzdí v dosahování vašich cílů. Vidina léčebny věští, že brzy navštívíte nějakou nemocnou osobu. Snažte se jí potěšit a zvednout jí náladu.
Léčka
Pokud se vám zdá, že kladete léčku, znamená to lest. Více si hlídejte, co říkáte. Někdy je lepší držet jazyk za zuby a nevyzradit vše, co víte. Jestli vidíte léčku blízko sebe, pozor na zradu. Je před vámi nějaké nepříjemné překvapení - budete zaskočeni.
Led
Sen o ledu vám radí, abyste poslouchali dobré rady a řídili se jimi - podaří se vám vše, co si zamanete. Pokud chodíte po tajícím ledu či se pod led proboříte, dejte si pozor na nebezpečí a úrazy. Klouzání po ledu je varováním před marnými nadějemi, nějakými nepříjemnostmi nebo pronásledováním. Kupujete-li led, pak bude vaše láska opětována. Vidina ledu v létě je symbolem vaší laskavosti a pečlivosti. Bohužel tyto vaše přednosti nebudou oceněny a opětovány.
Ledviny
Pokud ve snu vidíte ledviny a ty jsou silné a zdravé, věští vám to, že budete mít zdravé potomky. Znamená to také, že se dočkáte radosti a zisků. Naopak nezdravě vypadající ledvina věští neštěstí a smutek. Jíte-li ledviny, někdo vás nemá rád a netají se tím, že je váš nepřítel. Vyvarujte se kontaktu s touto osobou.
Lék
Pokud ve snu berete lék, pozor na nepříjemnosti. Podáváte-li jej jinému, značí to výhody a prospěch. Užíváte-li vy sami nějaký lék, přijdete o majetek. Vidíte-li ležet léky na stole, vaše poměry se upraví a vy se vrátíte na úroveň, kde jste byli před vaší pádem. Projímací léky, které způsobí bolest žaludku, věští problémy, škodu a zármutek v rodinném kruhu. Jestliže vám projímadlo uleví, pak se vám i v životě uleví - zbavíte se starostí, jež vás trápily.
Lékař
Sen o lékařích slibuje odstranění konfliktů a problémů. Vidět lékaře značí, že se brzy uzdravíte. Může to být ale také upozornění na možnou nevolnost žaludku. Pokud ošetřuje příbuzného, věští to brzký sňatek v rodině. Mluvíte-li s lékařem, splní se vám vaše naděje. Jestliže jste ve snu vy sami lékařem, pak zbohatnete a budete úspěšní.
Lékárna
Vidět lékárnu nebo sebe v lékárně může značit buď hrozící nemoc, nebo setkání s nepříjemným člověkem. Měli byste se více starat o své zdraví, jíst více vitamínů a nezapomínat na pohyb a preventivní prohlídky u lékaře. Pokud v lékárně něco kupujete, připravte se na peněžní ztráty. Sen o lékárně také znamená, že budete chtít někomu odporovat, ale nebude to pro vás jednoduché.
Leknín
Pokud ve snu vidíte leknín, dávejte si pozor na nebezpečí související s vodou, hlavně při plavání. Pozor ať se neutopíte. Sen je také příslib zaslouženého odpočinku. Jsou před vámi chvíle plné relaxace. Jistě si je zasloužíte, tak nabírejte novou energii plnými doušky.
Leknout se
Jestliže se ve snu leknete, věští vám to pro váš skutečný život nějaké milé překvapení od přátel. Budete velmi mile překvapeni. Přátelé vás znají a vědí, čím vás potěší. Pokud vy někoho vylekáte, pak se vám podaří překvapit své přátele. Prožijete spolu příjemné chvíle.
Lenoch
Pokud se vám zdá o tom, že jste velmi líní, znamená to, že budete mít práce nad hlavu a je čas začít nebo nestihnete termíny. Dejte si ale pozor na přetížení organismu a spěchejte s mírou. Je to také odraz vaší lenivosti. Raději půjdete ve šlápejích jiných, než abyste si razili vlastní cestu. Dejte si pozor na chudobu - jestliže budete stát lenivě na jednom místě, může vás ohrozit.
Lenoška
Odpočinek na lenošce upozorňuje na nepříjemné onemocnění. Zdá se, že vaše zdraví může být vrtkavé. Dejte si pozor a nebuďte nedbalí. Nespoléhejte ale také na to, že vám ostatní se vším pomohou. Pěkná lenoška je symbolem bohatství, špinavá a roztrhaná varuje před narušením domácí pohody.
Lep
Zdá-li se vám o lepu na ptáky, znamená to, že někdo k vám přijde na výzvědy ohledně vašich úmyslů. Dejte si ale pozor na lest a nevyzraďte všechny vaše úmysly. Mohli byste si uškodit. Díky vaší píli a snaživosti se vám však podaří každý váš plán a vy si právem zasloužíte úctu a obdiv.
Lepenka
Pokud sníte o lepence, značí to, že váš majetek se bude množit. Váš finanční základ se znásobí. Bude vás to zřejmě stát mnoho sil a starostí. Ohrozit by vás mohla zrada přítele, kolegy nebo partnera. Jakmile však všechny překážky překonáte, velmi se vám uleví a budete ještě spokojenější.
Lepit
Pokud něco lepíte, značí to, že se pokoušíte dát dohromady dva lidi z okolí. Hrajete si na Amory. Zároveň se váš vztah uvolní a vy budete mít pocit, že se vám lépe dýchá. Lepíte-li a máte od lepidla špinavé ruce, je to znamení, že porušíte zákon. Přilepíte-li se někam, pak nevědomky někomu škočíte na špek.
Les
Procházka lesem značí zamilování a spokojenost, tmavý les symbolizuje chaos v obchodech i nepříjemnosti v práci. Les se suchými stromy je symbolem vaší samotářské povahy. Zelený les je příslibem příjemné schůzky. Holý les vám věští chmurnou budoucnost. Slyšíte-li v lese zpívat ptáčky, jsou před vám dny plné spokojenosti a klidu. Prodíráte-li se lesem, vznikne vám nějaká škoda.
Lešení
Stavíte-li ve snu lešení, značí to nutnost opatrnosti v obchodech. Spoléhejte se hlavně na své síly a neváhejte postavit se čelem k problémům. Mějte se na pozoru - jedině tak se vám podaří uniknout před velkým nebezpečím. Budete mít možnost začít od začátku a vše znovu plánovat a budovat. Myslete přitom na vaše chyby z minulosti a snažte si z nich vzít ponaučení.
Leštit
Pokud ve snu něco leštíte nebo vidíte někoho dělat tuto činnost symbolizuje to nečestné jednání. Mohou to být vaše špatné pohnutky nebo někoho jiného. Vy se ale nesnažte dělat ze sebe někoho, kdo nejste. Okolí vás zná a stejně by vám neuvěřili.
Léta
Jestliže se vám zdá o letokruzích ve dřevě, znamená to, že byste neměli zastírat svůj skutečný věk. Snažíte se schovat za mladistvé symboly a chování, ale váš věk je vám znát ve tváři a očích. Nedělejte ze sebe mladší a žijte tak, jak je úměrné vašemu věku.
Letadlo
Sen o letadle má pozitivní význam. Je to symbol příjemných chvil a nových nápadů. Letící letadlo ukazuje, že vás čeká úspěch. Potřebujete nejprve nasbírat odvahu k potřebným činům. Ať už zvládnete vše sám nebo ve skupině lidí, které můžete schopně vést, máte zaručen úspěch. Hořící letadlo věští všechno dobré.
Létat
Daleký let symbolizuje šťastné období a přízeň v podnikání. Zřícení letadla značí příchod problémů. Letíte-li na určité místo, je před vámi pracovní cesta. Máte-li křídla a letíte, přijdou chvíle smutku. Létáte-li bez křídel, prožijete chvíle radosti a štěstí. Let v balónu věští splnění vašich tajných přání. Vidina někoho jiného, jak létá, znamená, že vám do života vstoupí žárlivost.
Lev
Tato šelma symbolizuje, že dosáhnete dobrého postavení. Pochvala od nadřízených je na spadnutí. Sápe-li se po vás lev, zbavíte se všech svých starostí. Pokud na lvovi sedíte, dočkáte se povýšení v práci. Uvězníte-li lva, přepadne vás pocit strachu a nouze. Podaří-li se vám lva zabít, budete mít náskok před svými nepřáteli. Naopak krotký lev je příslibem nového přátelství. Vidíte-li lva s mláďaty, přemýšlejte více o svém jednání - svojí vinou se řítíte do záhuby.
Levandule
Voňavá levandule ve snu značí, že se dočkáte hmotných prostředků, kterých si můžete naplno užívat. Je před vámi úspěšné období, bude se vám dařit ve všech směrech. Dosáhnete dlouho očekávaných úspěchů. Nic však netrvá věčně, takže se na své štěstí nespoléhejte donekonečna. Jednou vás opustí a půjde o dům dál.
Ležení
Pokud se vám zdá o vojenském ležení, upozorňuje vás to, že byste měli chránit dceru nebo kamarádku. Ženské pohlaví ve vašem okolí je něčím ohroženo. Snažte se být pro ně oporou. Sen vám věští také vše dobré, ale také nevěru a zradu. Jestli vás zastihne to či ono je na osudu.
Ležet
Zdá-li se vám, že ležíte, značí to smutek. Zejména pokud ležíte v posteli a jste nemocní - to je symbol smutku celé rodiny. Oklamáni budete, pokud v posteli ležíte dlouhý čas. Pokud ležíte s partnerem či partnerkou, věští to lásku a radostné chvíle. Ležíte-li venku v trávě, pak je to dobré znamení. Dočkáte se velkého potěšení. Ležíte-li a relaxujete, pak si vše důkladně rozmyslete, než uděláte konečné rozhodnutí.
Lhát
Pokud ve snu někomu lžete, znamená to, že vás čeká štěstí a výhry v loterii. Těšte se na zisky! Je to také znamení, že pokud máte před ostatními nějaké tajemství, nepodaří se vám jej dlouho udržet a vše vyjde najevo. Sen o lhaní je symbolem dobrých přátel. Máte štěstí, že jsou kolem vás takoví lidé, kterým můžete říkat přátelé.
Líbat
Všeobecný význam snu o líbání je varování před nečekanými výdaji. Může to být třeba investice do rozbitého domácího spotřebiče či jiné cenné věci. Připravte si nějakou finanční rezervu. Líbáte-li ve snu hezkého člověka, symbolizuje to dobré přátele. Líbat nehezkého značí mrzutosti. Pokud líbáte děti, pak váš život zaplaví mnoho radosti. Líbání mrtvého věští problémy se zdravím.
Lichvář
Zdá-li se vám o lichvářovi, hvězdy vás varují před spekulacemi, nepřinesly by vám totiž užitek. Hovoříte-li s lichvářem, ocitnete se ve špatné společnosti - nebude mít na vás dobrý vliv a utrpíte škodu. Platíte-li lichváři, je to znamení, že se váš finanční standard bude snižovat. Jste-li vy sami lichvářem, pak jste zavdali svému okolí důvod k tomu, proč si myslí, že jste nadmíru chamtiví.
Liják
Pokud vás ve snu zastihne liják, znamená to, že budete mít důvod k pláči a smutku. Naštěstí nic netrvá věčně a toto období brzy přestane. Sen o silném děšti také znamená, že se brzy splní některé vaše přání a tužby. Budete se z nich velmi těšit.
Likér
Pijete-li ve snu sladký likér, značí to povrchní radost, která ovšem bude mít jenom krátkého trvání. Dejte si pozor na lichotníky. Nevěští to nic dobrého. V ohrožení je také vaše zdraví a finance. Měli byste začít šetřit. Pokud likér někomu naléváte, je to symbol vašich tajných záměrů vůči lidem ve vašem okolí. Vidina likéru na stole či v lednici je příslibem příjemných mileneckých chvil.
Lilie
Tato čistá květina mluví o platonické lásce a křehkosti. Utrhnete-li ji, značí ztrátu panenství. Bílá lilie slibuje dobrého přítele či partnera na celý život, barevná lilie věští lži a intriky. Pokud lilie sázíte, pak se vám podaří najít ztracenou věc, na kterou už jste dávno zapomněli. Kvetoucí lilie vám radí, abyste se s chutí pustili do splnění svých cílů. Nyní se vám bude dařit. Zničená lilie značí, že vědomě využijete moc druhých - trest vás nemine.
Límec
Nosíte-li ve snu límec, hvězdy ukazují, že budete řečnit při slavnostní příležitosti jako vzácný host. Vidina límce na muži slibuje ženám pánskou návštěvu. Žehlíte-li límec, budete mít starosti a konflikty s mužem. Límec na mužském oděvu věští důležitou událost ve vašem životě. Její řešení byste neměli dlouho odkládat. Pokud límec odpáráváte, pak hrozí, že ztratíte zaměstnání.
Limonáda
Sladká limonáda symbolizuje, že budete v blízké době pozváni na slavnostní hostinu, nebo křtiny. Dejte si však pozor, jak budete působit na druhé. Pro mnohé nepůsobíte seriózně, ale spíše povrchně. Můžete kvůli tomu ztratit pevnou půdu pod nohama. Pijete-li limonádu, starejte se lépe o své zdraví. Ochromí vás nemoc.
Lípa
Vidíte-li ve snu kvetoucí lípu, značí to velké štěstí. Lézt na tento strom věští, že se přání splní. Pokud lípu sázíte, pak vás čeká bezstarostný život bez větších potíží. Stejný význam má také sen o lipovém háji. Šumí-li listí lípy ve větru, obdržíte důležité zprávy. Sběr lipových květů je symbolem nemocí. Dbejte na lepší životosprávu. Pokud vaříte čaj z lipových květů, pomůžete potřebnému v nouzi.
Lis
Pracujete-li ve snu s lisem či ho jen vidíte, znamená to, že v blízké době obdržíte dobré zprávy. Ťukají na dveře! Dejte si také pozor na své okolí. Jsou kolem vás lidé, co si na vás budou chtít stěžovat. Kam půjdou není jasné - ředitel, úřady či někdo jiný? To ukáže až realita.
Liška
Liška symbolizuje proradné a lstivé lidi, nebo chytráky, na které je potřeba si dávat dobrý pozor. Ať lišku lovíte, vidíte, chytáte nebo zabíjíte, vždy je to varování před špatnými lidmi. Může vás podvést někdo ženského pohlaví, falešný přítel, tajný nepřítel nebo někdo, kdo vám skládá lichotky. Dejte si na tyto lidi pozor, nebo se můžete dostat do nepříjemností.
List
Suché listy věští nepříjemné události a nemoci, fíkový list ukazuje na vzrušující milostná dobrodružství. Dubové listí vám přinese radostné chvíle. Zelený list slibuje pevné zdraví, zvadlý list pak poučení z vlastních chyb. Vidíte-li, jak listí padá ze stromů, začne vás opouštět štěstí. Donesete-li do domu mnoho listů, pak se budete těšit z bohatství. Podobný význam má listí uvnitř domu - zbohatnete za pomoci vlivných lidí.
Lístek
Pakliže ve snu získáte lístek, znamená to, že jste nezdravě zvědaví. Zároveň může věštit výhru. Sen také radí, abyste mysleli na své přátele a rodinu a byli jim nablízku. Vidíte-li, jak někdo lístek nese, dostane se k vám mnoho zajímavých novinek. Možná budete muset vyřešit nějakou nepříjemnost. Jde ale jen o maličkost, tak se tím netrapte a nelámejte si s tím hlavu.
Listiny
Čtete-li ve snu úřední listinu, znamená to, že budete řešit záležitosti ohledně dědictví, manželství, křtin, rozvodu či daní. Předem dostanete předvolání k řešení. Roztrháte-li listiny, pak se ukončí všechny úřední jednání. Pokud se v listinách přehrabujete, potěší vás povýšení v práci a zvýšení platu. Je před vámi také nějaká cesta. Možná bude pracovní, možná soukromá.
Lívance
Lívance ukazují na dobrou náladu a spokojenost. Jejich příprava značí, že na vás čeká práce, která vám je milá. Pokud sobě nebo někomu jinému dáváte lívance na hlavu, pak je tento sen symbolem vašeho kuchařského nadání. Kuchyň je pro vás to pravé místo na seberealizaci. Pozvěte své přátele či rodinu na výborný oběd nebo večeři.
Loď
Pozorovat plující loď znamená, že vaše plány se vám povedou. Plavba na lodi slibuje splněné přání. Spadnete-li z lodi do vody, hlídejte si lépe své peníze. Špatná investice nebo zloděj vás o ně může připravit. Stavíte-li loď, vaše láska nemá pevné základy. Zakotvená loď vám radí, abyste si pevně stáli za svým. Nákladní loď věští dobré obchody. Pokud se loď potápí, pak končí také váš milostný poměr.
Loděnice
Vidíte-li ve snu loděnici, ukazuje to, že vám něco nebo něco zhatí vaše odvážné pracovní plány. Nevěšte hlavu, ještě budete mít příležitost splnit své plány a sny. Stačí si za tím jen stát a chtít.
Lodivod
Pokud se ve snu setkáte s lodivodem, můžete zanedlouho očekávat velmi příjemný obrat k lepšímu. Možná proto, že se vám dostane dobré rady a vy s ní ještě lépe naložíte. Budete úspěšní a rádi se o to podělíte s druhými. Podaří se vám někoho ochránit před jeho vlastním neštěstím.
Loket
Jestliže vás ve snu bolí loket, nebo si ho zraníte, znamená to, že se brzy dočkáte milého dárečku. Je před vámi ale také náročná a únavná práce. Pokud používáte loket jako míru pro změření něčeho, pak buďte na všech frontách opatrní. Vaše zdraví, rodina, práce a mnoho dalšího může být ohroženo.
Lokomotiva
Pokud se vám zdá o lokomotivě, měli byste si dávat pozor na stavění vzdušných zámků a falešné lidi. Někde v dálce na vás čeká štěstí, ale budete jej muset teprve najít. Kouřící lokomotiva je symbolem vašich velkých plánů. Lokomotiva s bílou párou věští úspěšnou cestu, jež nějakou dobu plánujete. Naopak lokomotiva s černým kouřem značí budoucnost, kde vás nepotká nic pěkného.
Lopata
Pracujete-li se snu s lopatou, je třeba dokončit pokořující práci, abyste si vydělali na živobytí. Nebude to snadná cesta a následně budete potřebovat načerpat nové síly. Sen také znamená, že při vás bude stát některý z vašich přátel a rád vám podá pomocnou ruku. Nezdráhejte se a přijměte ji.
Lopatky
Jestliže vás někdo položí na lopatky, značí to vaše vítězství. Slabé lopatky znamenají, že v nějakém souboji prohrajete nad svým sokem. Zlomené lopatky varují před rozvodem či rozpadem partnerského vztahu.
Los
Sníte-li o losu, je to příznivé znamení. Pokud ve snu naleznete los, máte naději na výhru. Zkuste si vsadit v loterii. Zdá-li se vám o konkrétních číslech na lose, pak právě tato vsaďte. Pokud si los koupíte, znamená to ale ztrátu. Dostanete-li los darem, potká vás štěstí. Myslíte-li losem zvíře, pak je to odraz vaší spokojenosti v přírodě. Jedině tam se cítíte být štastní a svobodní.
Losovat
Jestliže ve snu něco losujete, dávejte si pozor, abyste neutrpěli poměrně velkou ztrátu. Může to být finanční, majetková, ale také duševní a citová ztráta. Mohlo by vám dlouho trvat postavit se opět na nohy.
Loterie
Hrajete-li ve snu loterii, symbolizuje to, že se ocitnete v milé a velmi lukrativní společnosti. Je to také symbol nadějného štěstí. Na náhody ovšem zapomeňte, štěstí číhá jinde. Nenajdete jej ani v loterii - nyní si raději nevsázejte, byla by to zbytečná investice. Jste-li přítomen loterii, budete brzy z něčeho zklamáni a následně smutní.
Loučení
Jestliže se ve snu s někým loučíte, do vašeho života nějakým způsobem zasáhne úřední povinnost. Možná budete vyřizovat vlastní závěť nebo budete číst závěť někoho jiného. Můžete řešit ale i jiná ustanovení. Jiný výklad snu o loučení vám slibujete šťastné a radostné chvíle.
Louka
Procházíte-li se po rozkvetlé louce, značí to štěstí a dobré vyhlídky. Právě zažíváte či zažijete velmi příjemné chvíle, které se vám vypíší hluboko do srdce. Posekaná louka symbolizuje osud. Ležíte-li na louce, začnete být více vnímaví - to, co jste dosud neviděli dostane velký význam. Zelená louka vám radí, abyste byli pro své okolí vždy užiteční - okolí vám to později rádo vrátí.
Loupat
Pokud ve snu něco loupete, značí to smutek v rodině. Brzy přejde, protože nemá příliš vážný důvod, i když se to tak zprvu nezdá. Dejte si pozor na své jednání. I ten nejlepší úmysl může mít špatný výsledek.
Loupežník
Objeví-li se ve snu loupežník, znamená to, že je čas užívat si život dříve, než uplyne. Žijte přítomností a zapomeňte na minulost a budoucnost. Přepadnou-li vás loupežníci, někdo komu důvěřujete vás podvede. Pokud budete zajati loupežníky, ztratíte nějakou vaši oblíbenou věc. Zabijí-li vás loupežníci, pak přijdete o dědictví nebo vás někdo z rodiny okrade.
Louskáček
Sníte-li o louskáčku, je to znamením, že vaše cesta za štěstím je trnitá a bude trvat ještě dlouho. Budete muset čelit mnoha překážkám, ale nakonec štěstí dosáhnete. Pracujete-li s loukáčkem, ale nedaří se vám, pak se vám nebude dařit také v životě. Pokud vám jde loupání ořechů dobře, pak pro vás náročný úkol brzy dořešíte.
Loutna
Loutna je symbolem štěstí a lásky. Hrajete-li na loutnu, znamená to tajnou milostnou schůzku. Zřejmě se bude odehrávat v nočních hodinách či přes celou noc. Sen o loutně ukazuje na neskonale příjemnou společnost, jež pro vás bude velmi užitečná.
Louže
Sen o loužích věští menší nepříjemnosti a starosti. Pokud se však louží brodíte, budete šťastní. Šlápnete-li do louže, symbolizuje to špatnou společnost. Přeskočit ji znamená únik z nebezpečí. Pouhá vidina louže značí, že budete brzy v kontaktu s páchnoucími věcmi. Bude vám to nepříjemné.
Lovec
Sen o lovci značí něco neurčitého, ale dobrého. Zdá-li se vám o lovci, znamená to, že ve svém zaměstnání musíte odvést ještě mnoho zbytečné práce. Sen je míněn také jako dobrá rada, abyste se nepřátelili s někým, o kom víte, že vám přítelem dlouho nezůstane. Takový přítel vám nebude k ničemu dobrý.
Lovit
Ocitnete-li se na lovu, symbolizuje to, že se svojí trpělivostí dopracujete ke šťastné budoucnosti. Lov ryb znamená, že si brzy užijete dovolenou. Dejte si ale také pozor na pomluvy. Lovíte-li zvěř, jeleny či srny, můžete očekávat úspěšné obchody a radostný výlet. Pozve-li vás někdo na lov, vsaďte si v loterii - budete mít štěstí. Lovečtí psi varují před ulhanými lidmi ve vaší blízkosti. Nevěřte každému.
Lože
Sen o loži je znamením šťastného domova a rodiny. Měkké a útulné lože předpovídá pohledného partnera, ale také nemoc. Ošklivé lože symbolizuje problémy a nevěru. Vidíte-li se v posteli s cizí ženou, budete mít starosti a budete pociťovat zlost. Myslíte-li ložem lože v divadle, připravte se na nějaké tělesné bolesti. Může vás zasáhnout nemoc nebo vám bude nějak fyzicky ublíženo.
Ložnice
Pokud se ve snu ocitnete v ložnici, předpovídá vám to milostné požitky a pletky. Pozor na nevěru. Jdete-li do ložnice oknem, pak správně tušíte, že to co děláte, není správné. Uklízíte-li ložnici, dáváte si pozor na své věci a majetek - umíte si věcí vážit. Sen o krásné ložnici vám radí, připravit se na nějakou návštěvu. Jestliže jdete do cizí ložnice, nevědomky někoho dostanete do trapné situace.
Lucerna
Rozsvícená lucerna vás varuje před zlodějem i náhlým onemocněním. Značí též zábavu a ponocování. Uhodí-li vás někdo lucernou, pak se vám ve skutečném životě rozsvítí v hlavě. Zhasnutá lucerna symbolizuje vaši přelétavost v lásce. Svítící lucerna je příslibem vyřešení nějaké záležitosti. Na zloděje si dejte pozor, pokud lucerna ve snu náhle zhasne, či se náhle rozsvítí.
Lůj
Podle této předpovědi, se vám povede obratně dostat z nějakých nepříjemných afér a prekérností. Neztratíte při tom vaši hrdost a dobrou pověst. Prožijete si ale období mrzutosti. Něco vás bude trápit nebo budete mít z něčeho strach.
Luk
Sen o luku má většinou vždy ve svém významu ženu. Pokud z luku střílíte a šíp neletí, pak je vaše dcera či žena líná. Šíp, který letí daleko, říká, že se vaše dcera vdá a bude žít daleko od vás. Nejde-li luk pořádně napnout, jsou kolem vás tvrdohlavé ženy. Střílíte-li ve snu z luku, znamená to, že ve všem, co děláte, vás čeká zdar a okamžité zlepšení. Luk, který drží anděl, je znamením velké lásky.
Lupa
Pokud ve snu pracujete s lupou, znamená to, že se kolem vás budou šířit různé, nepříliš milé klepy. Je to také dobré znamení - podaří se vám uzdravit z nějaké nemoci. Pozorujete-li něco zvětšeného přes lupu, pak vidíte věci, které neexistují. Můžete tak udělat či říct něco, co s sebou ponese velké následky. Když nebudete puntičkář, nemusejí být dopady tak velké.
Lupič
Překvapíte-li ve snu lupiče, znamená to, že vás ohrožuje nějaký nepřítel. Sen je také varováním, abyste si dávali pozor na své věci. Někdo má v úmyslu připravit vás o nějakou věc, jež má pro vás velkou hodnotu. Jestliže přichytíte lupiče při činu a zavoláte policii, dočkáte se ve svém životě ocenění a odměny.
Lupy
Trápí-li vás ve snu lupy na hlavě, značí to, že co nevidět obdržíte hodně peněz. Vaše kariéra roste! Možná budete dědit nebo si vsadíte v loterii a budete úspěšní. Na cestě k finančnímu úspěchu vás mohou potkat menší starosti. V ničem vás ale neohrozí.
Lusk
Sázíte-li ve snu lusky, nebo je konzumujete, značí to setkání s omezeným, nepříjemným člověkem. Je to ale také upozornění na to, že se můžete i vy sami chovat arogantně vůči ostatním lidem. Právě hrachové lusky vám radí, abyste více vnímali, jak působíte na své okolí. Myslete také více na pocity vašich přátel a rodiny. Fazolové lusky jsou příslibem nových zážitků a zaměstnání.
Lustr
Pakliže se vám zdá o rozsvíceném lustru, znamená to, že se můžete brzy těšit na blížící se oslavu. Budete se pohybovat v milé a příjemné společnosti. Hlídejte si ale, jak se budete v této společnosti chovat. Každá skupina lidí má své zvyky a tradice.
Lysina
Jestliže se vám zdá o lysině na hlavě, symbolizuje to, že poživačnost může ohrožovat vaše zdraví. Měli byste více dbát na svou životosprávu. Stanete se terčem pomluv, což ve vás vzbudí velké zklamání.
Lýtka
Svalnatá lýtka symbolizují dlouhověkost, slabá manželské rozbroje. Uťatá či bolavá lýtka věští odchod milého spolupracovníka. Raněné lýtko upozorňuje na nepříjemnosti. Vidíte-li chlupaté lýtko, pak něco skončí úplně jinak, než jste si plánovali. Pokud obdivujete ženská lýtka, přivodíte si újmu. Můžete si ale na svou stranu někoho naklonit. Dalším významem ženských lýtek je očernění v domácnosti - pro své tajné úmysly budete možná neprávem nařčeni ze lži.
Lyže
Jestliže ve snu lyžujete, značí to radost ze života. Cosi vás naplňuje energií a velkým optimismem. Jste odvážní a rychle se vám podaří dohonit to, co jste zameškali. Dejte si však pozor na špatně prošlapanou cestičku. Vidíte-li někoho cizího s lyžemi v rukách či na nohách, nepodaří se vám naplnit své plány. Špatný příklad vás od vašich plánů odradí.
Lyžování
Lyžování ve snu značí, že všechno běží podle vašeho plánu. Přesto se nedokážete uvolnit a psychicky si odpočinout. Na chvíli se zastavte a zkuste ocenit své dosavadní úspěchy. Lyžování rovněž symbolizuje snadné překonání problémů. S potížemi dokážete pomoci nejen sobě, ale i vašim blízkým.
Lžíce
Zdá-li se vám o pěkné lžíci, znamená to, že vás nemine pozvání na návštěvu nebo na bohatou hostinu. Jsou před vámi také příjemné změny jak v soukromém, tak pracovním životě. Velká lžíce věští jen dobré. Jíte-li lžící nějaký pokrm, pak si pamatujte, že to co si uvaříte si také sníte. Zlatá lžička věští pohyb mezi váženými lidmi.

Hodíte se v lásce k sobě

&

Kyvadlo

Položte si otázku a kyvadlo vám odpoví možnostmi ano, ne, nevím

Kyvadlo odpověz
Kyvadlo
Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo
Luna se nachází v Panně

Znamení

Fáze
29.
Den

Biorytmus

 

Intelekt

 

Emoce

 

Kondice

Jaká je vaše karta dne?

Karta dne

Výklad snů

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam.

Výklad snů

Ascendent

Vyplňte datum a čas vašeho narození:

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz