Úterý 16. července 2024
Svátek slaví Luboš, zítra Martina
Polojasno 31°C

Snář

Výklad snů online

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam

Výklad snů
Váček
Najít ve snu váček s penězi znamená, že vaše práce nepřinese takový zisk, jak byste byli očekávali. Značí to také, že se můžete dočkat velkého dědictví. Prázdný váček symbolizuje nevděk. Vidíte-li váček na tabák a je plný, kladete si velké cíle.
Váha
Sen o váze je znamením, která vám říká, že zisku dosáhnete pouze díky své přesnosti a poctivosti. Pokud váhu někam přenášíte, naučte se dobře počítat. Otíráte-li ji, bude se vám dařit v obchodování.
Válec
Sen o válci ukazuje, že se točíte okolo jednoho problému. Potřebujete poradit od někoho nestranného. Čím více názorů uslyšíte, tím jednodušeji se následně rozhodnte. Vidíte-li válec kutálet se, pokoušíte se o nemožné.
Válka
Máte-li jít do války, značí to, že budete mít v blízké době co do činění s vrchností nebo úřady. Pokud ve snu cítíte obavy z války, čekají vás ztráty v obchodě. Jste--li ve válce zabiti, nečeká vás hezké období.
Vana
Koupete-li se ve vaně, ukazuje to na štěstí. Vana zároveň připomíná, abyste nezanedbávali zdraví. Vidíte-li prázdnou vanu, začnete uvažovat o nějakém ozdravném pobytu. Je-li vana plná vody, je vám jedno, co si myslí ostatní lidé.
Vánoce
Pokud ve snu oslavujete Vánoce, znamená to, že se co nevidět zúčastníte slavnostní rodinné akce. Víte-li ve snu, že slavit Vánoce z nějakého důvodu nebudete, neurážejte se hned pro každou maličkost. Chystáte-li se na Vánoce, neměli byste se radovat předčasně.
Vánoční stromeček
Vánoční symbolika ve snu znamená šťastný rodinný život. Dárečky pod stromem značí, že jste oblíbeni. Pokud vy sami dáváte pod stromek dárky, budete dělat lidi kolem sebe šťastnými. Zdobíte-li stromeček, někdo odmítne vaše pozvání.
Vápno
Házet ve snu vápnem ukazuje, že byste měli šetřit, jsou zde vyhlídky na vysoké finanční výdaje. Vápno jako takové znamená, že se svou pílí dostanete k lepšímu životu.
Varhany
Pokud hrajete ve snu na varhany, značí to, že obdržíte dobrou zprávu týkající se vaší existence. Jestliže slyšíte někoho hrát na varhany, čeká vás svatba nebo křest. Vidíte-li varhany v kostele, v neštěstí najdeš u někoho útěchu.
Vařit
Pokud ve snu vaříte samé vybrané pochoutky, znamená to, že obdržíte pozvání na nějakou slavnost. Vaříte-li polévku, spoléhejte více na své síly a schopnosti než na štěstí. Vaření masa symbolizuje špatné období. Jestliže vaříte kávu, budete nadmíru spokojeni s chodem vaší domácnosti.
Váza
Váza s čerstvými květinami vám říká, abyste nevěšeli hlavu, dobré časy brzy přijdou. Rozbitá váza ukazuje na nutnost pokory. Prázdná váza, symbolizuje příchod štěstí. Obdržíte-li vázu darem můžete čekat, že se vaše bohatství rozmnoží.
Vázanka
Pokud si vážete kravatu, čeká vás úspěch v těžkých obchodních případech a zamotaných záležitostech. Vidíte-li vázanku s uzlem značí to, že se brzy kladně vyřeší vaše nesrovnalosti v podnikání.
Včelín
Je-li váš sen o včelínu, jedná se o dobré znamení, které vám předpovídá vysoký zisk nad očekávání. Může to také znamenat, že je před vámi spousta práce.
Včely
Vidět včelí roj symbolizuje, že se budete mít dobře a dostanete užitečné rady, které vám pomohou. Sbírají-li včely med, někdo vám dá dobrou radu. Pokud vás včely bodají, očekávejte nepříjemnosti a neštěstí mezi přáteli.
Vdávat se
Pokud se ve snu vdáváte vy, nebo někdo z blízkých, věští to potíže, riziko chudoby a nedostatku. Sňatek jako takový znamená nějakou životní změnu, změnu šatníku nebo oslavu.
Vdova
Rozprávíte-li ve snu s vdovou či vdovcem, ukazuje to, že dobré časy se pomalu ovšem jistě blíží, nepropadejte zoufalství. Brzy se dočkáte radostných událostí. Jestliže jste vdovou vy, stále máte naději.
Vdovec
Rozprávíte-li ve snu s vdovou či vdovcem, ukazuje to, že dobré časy se pomalu ovšem jistě blíží, nepropadejte zoufalství. Brzy se dočkáte radostných událostí. Jestliže jste vdovcem vy, stále máte naději.
Vědec
Mluvíte-li ve svém snu s vědcem, je to pro vás upozornění, že se vás někdo snaží podvést a ošidit. Může to také znamenat, že se seznámíte s bohatým a chytrým člověkem.
Vědro
Prázdné vědro vám věští možnou výhru v loterií! Vědro naplněné až po okraj slibuje odměnu za práci. Jdete-li s vědrem ke studni pro vodu, budete za svou píli odměněni.
Vejce
Snášet vejce a konzumovat je, symbolizuje, že máte vynikající vyhlídky pro sňatek nebo rodičovství. Rozbité vejce symbolizuje hádku, chudobu a odloučení od partnera. Jestliže dostanete velikonoční vejce, někdo vám vyzná lásku. Pokud darujete vy velikonoční vejce někomu, potkáte věrného přítele.
Vějíř
Pokud se ve snu ovíváte vějířem, předpovídá to obrovskou lásku, která přijde jako blesk z čistého nebe. Složený vějíř znamená, že vaše nynější láska je ta pravá a osudová na celý život. Jestližete vidíte zlomený vějíř, pak dejte pozor, někdo vám chce ukrást partnera.
Velbloud
Sen o velbloudovi značí, že vás co nevidět čeká nějaký hodně neobvyklý zážitek. Zřejmě erotický! Znamená to také zatvrzelé srdce. Jedete-li na velbloudovi, čeká vás obtížná cesta.
Veletrh
Účastníte-li se veletrhu, předpovídá to, že budete mít konkurenci a musíte se proto hodně snažit. Může to také znamenat, že brzy poznáte nové a užitečné lidi.
Velryba
Velryba ve snu je předzvěstí nějakých nepříjemných událostí. Připravte se na ně raději už dopředu. Hladíte-lli velrybu, měli byste zapracovat na svém sebevědomí.
Vemeno
Vidíte-li ve snu kravské vemeno, znamená to, že vás čeká požehnání a dočkáte se krásného dárku. Může to také znamenat, že se vám poštěstí a snadnou cestou dojdete k velkému zisku. Kozí vemeno znamená, že vám někdo ve vašem okolí nepřeje vaše peníze.
Věnec
Pokud ve snu vijete věnce, značí to pracovitost. Nosit věnec je projev úcty, pohřební věnec značí dědictví. Vidíte-li věnec z listů, umíte si vždy vybrat správné řešení. Pestrý věnec z různých materiálů značí náhlé úmrtí v rodině. Vavřínový věnec znamená, že brzy zvítězíte ve velkém boji.
Veslovat
Pokud se vám zdá o veslování, znamená to, že vaše práce je požehnaná, jde vám pěkně od ruky a bude se vám finančně dařit. Jestliže veslujete s někým na jedné lodi, nemyslete na minulost a snažte se na ni zapomenout.
Vesničan
Setkání a rozmluva s vesničanem ve snu znamenají, že před sebou máte optimistické dny plné radosti. Jedná-li se o bohatého vesničana, potká vás štěstí. Pokud je to chudý vesničan, ztratíte úctu a vyzkoušíte pohrdání.
Vesnice
Jestliže ve svém snu pobýváte ve vesnici, značí to, že se dostanete do úřadu a získáte postavení. Může to také znamenat, že vás neminou skromnější časy. Avšak přinesou vám radost a spokojenost.
Vesta
Zdá-li se vám sen o vestě, znamená to, že zamýšlíte zavést mnoho novot, ale nevíte, jak dopadnou. Vidíte-li kožešinovou vestu, myslete na zadní vrátka. Příliš těsná vesta symbolizuje vaši nespokojenost se svým životem. Pletená vesta pak to, že si vaše pohodlí nedáte jen tak vzít.
Vetešník
Nakupujete-li ve snu u vetešníka, značí to, že ve vaší blízkosti je lhář, který si přeje vaši škodu. Pokud jste vy sami vetešníkem, nedělejte nyní pořádky. Bude pro vás problém cokoliv vyhodit.
Větev
Zelená větev symbolizuje štěstí a požehnání, suchá větev znamená, že v rodině může nastat nehoda. Velká větev symbolizuje vaše dovednosti, která vás brzy dovedou k úspěchu. Slabá větev značí vaše starosti, že si neumíte sami poradit.
Veverka
Zahlédnete-li ve snu veverku, pro svobodného to značí blížící se seznámení, pro zadané péči o děti. Pokouše-li vás veverka, pro svobodného to značí zlého partnera, pro zadaného zlé děti. Vidíte-li veverku louskat ořechy, budete se brzy radovat. Leze-li veverka po stromě, nepovyšujte se nad ostatní.
Věž
Pokud lezete na kostelní věž, znamená to dobré vyhlídky do budoucnosti. Bude se vám finančně dařit. Věž s hodinami značí, že vám každý bude chtít radit. Jestliže vidíte věž padat, dejte si pozor, někdo vás bude chtít připravit o svobodu.
Vězeň
Potkáte-li ve snu vězně, znamená to, že do svého domu uvedete falešné přátele. Mějte se na pozoru! Znamená to také, že vám někdo bude klást překážky v uskutečnění vašich snů a plánů.
Vězení
Ocitnout se ve vězení, znamená, že se vám dostane útěchy od přátel a že se dočkáte klidu a zdraví, možná i povýšení. Pokud jste z vězení propuštěn, potká vás nemoc nebo smrt. Vidíte-li vězení jako takové, dostane se vám životní klid.
Vidět mrtvého
Vidíte-li ve snu mrtvého člověka, ukazuje to na ukvapený sňatek. Vidět mrtvého zároveň značí, že byste se neměli nechat zneužívat přáteli – ne všichni to s vámi myslí dobře. Pokud vidíte sami sebe mrtvého, měli byste se dočkat rychlého kariérního úspěchu a finančního bohatství, o kterém se vám ani nesnilo.
Vidle
Pracujete-li ve snu s vidlemi, znamená to, že v domácnosti se vám bude dařit vše, nač jen sáhnete. Symbolizuje to také, že mít majetek neznamená mít štěstí. Pokud vidle pouze vidíte, nemáte ze sebe dobrý pocit. Zdá-li se vám o tom, že někoho honíte s vidlemi v ruce, znamená to, že sám bez druhých nejste nikdo.
Vidlička
Pokud ve snu máte nebo vidíte vidličku, je to varování před tím, že můžete být snadno oklamáni. Jíte-li s vidličkou, čeká vás překvapení. Spadne-li vám vidlička na zem, pravda je všude kolem vás. Mnoho vidliček pohromadě značí lásku, která nemá logiku.
Vikýř
Otevřený vikýř je varováním, abyste se vyvarovali požitku nevhodné lásky. Následky budou trpké. Pokud se díváte vikýřem do krajiny, zažijete náhodný milostný vztah. Ten však nezůstane bez následků.
Víla
Potkáte-li ve snu vílu, značí to pozitivní změny, které přinašejí velké štěstí ve všech oblastech. Dobrou budoucnost očekávejte, pokud vidíte tančící víly. Pokud s nimi tančíte i vy, pak věnujte více pozornosti svojí rodině. Objímají-li vás víly, děláte si marné naděje.
Vinárna
Užíváte-li si ve snu v útulné vinárně, znamená to, že byste neměli zbytečně plýtvat svými sílami. Pokud do vinárny vcházíte, jste pevní a nenecháte si od nikoho nic diktovat. Vycházíte-li z vinárny ven, uděláte ve svém životě důležité rozhodnutí.
Víno
Pokud si ve snu nalíváte nepříliš dobré víno, je to varování před drobnou, nepříliš vážnou nemocí. Rozlijete-li víno, odháníte sami od sebe štěstí. Bílé víno značí spokojenost, červené neutuchající dobrou náladu a jablečné víno vaši neutuchající radost. Jestliže pijete rybízové víno, nemáte důvod tvářit se kysele.
Vinobraní
Pokud se vám zdá o vinobraní, znamená to, že v nejbližších dnech přijdete do povznesené nálady. Jste-li na vinobraní pozváni, zakročte proti bezpráví, které je kolem vás. Jestliže odmítnete pozvání na vinobraní, přestaňte být tak moc zahledění do sebe.
Vinohrad
Vidět ve snu vinohrad vám říká, že vaše štěstí je na výši, ale snažte se, abyste jej tam udrželi. Zakládáte-li vinohrad, znamená to, že v životě máte štěstí pouze ve svých rukou. Pokud vidíte hořící vinohrad, dívejte se pod své ruce, abyste vše nezkazili.
Vlajka
Nést vlajku značí, že si získáte úctu, vidět vlající vlajku je varováním před blížícím se nebezpečím. Pokud vlajka pouze visí, nebuďte tak snadno ovlivnitelní. Je-li vlajka potrhaná, čekejte, že váš podlý čin brzy vyjde najevo.
Vlak
Cestujete-li v expresním vlaku, značí to, že vás v životě čekají netušená a vzrušující překvapení. Nespěchejte ale na ně příliš. Vidíte-li běžný vlak, využijte všeho, co vám život přináší a nabízí.
Vlast
Pokud ve snu truchlíte po vlasti, ukazuje to, že ve svém životě jdete vstříc nejisté budoucnosti. Jste-li z vlasti vyhnáni, jdete špatným směrem. Jestliže jste v cizině a po vlasti teskníte, počítejte s tím, že každé dobrodružství má své světlé i stinné stránky.
Vlasy
Zkracování vlasů ve snu vám věští ulehčení od starostí a vyhnutí se nepříjemnostem ve špatných časech. Česání vlasů značí štěstí v obchodech a rozřešení sporů. Šedivé vlasy znamenají nové starosti, bílé vlasy radost, černé zdraví a červené faleš. Krásné dlouhé vlasy symbolizují oblíbenost a váhu mezi lidmi.
Vlečka
Nosit vlečku na šatech symbolizuje styky s pyšnými lidmi. Jiný člověk s vlečkou znamená ponížení. Pouhé vidění vlečky značí, že budete muset vynaložit ještě hodně sil, abyste dosáhli dobrých a žádaných výsledků.
Vlk
Vidět vlka, nebo s ním bojovat značí, že vás někdo bude hodně nenávidět. Pozor na nepřátele. Slyšíte-li vlka výt, bude vás okolí hodně stísňovat. Pokud vás vlk pronásleduje, zvítězíte nad svými nepřáteli.
Vlna
Pokud ve snu zpracováváte vlnu, symbolizuje to, že se vám daří a lidé vyhledávají vaši společnost. Česáte-li vlnu, očekávejte namáhavou práci s vám nepříjemnými lidmi. Kupujete-li vlnu, nemáte důvod k lítosti.
Vnoučata
Máte-li ve snu celou kupu vnoučat, ukazuje to, že vaše dlouhodobá námaha bude zaslouženě odměněna. Hledáte-li ztracená vnoučata, nezapomínejte lásku opětovávat. Pokud ve snu mluvíte s vnoučaty, celý život budete bojovat s příkazy.
Voda
Pokud se cachtáte ve vodě, znamená to, že se očistíte od starostí a dostanete se z jistého nebezpečí. Studená voda věští štěstí, svěcená zdraví a kalná překážky v životě. Jdete-li po hladině, zvládnete všechny nástrahy, které vás potkají. Topíte-li se, dejte pozor a nenechte se okolím utlačovat.
Vodopád
Vidíte-li ve snu vodopád, ukazuje to na těžké zklamání, které vás ovšem učiní moudrými a obohatí vás. Pokud ve snu skáčete do vodopádu, značí to, že se někdy necháte až moc snadno vyprovokovat.
Vodotrysk
Pozorujete-li ve snu vodotrysk, znamená to, že jdete vstříc příjemnému životu. Čekají vás úspěchy. Vidíte-li vodotrysk bez vody, očekávejte mírné problémy v partnerském životě.
Voják
Vidíte-li ve snu vojáka, nebo s ním dokonce bojujete, znamená to příležitost na zajištěné živobytí. Jste-li vy sami vojákem, lehce se seznámíte s novými lidmi. Pokud se vojákem mluvíte, neměli byste být tak důvěřiví. Je snadné oklamat vás.
Voňavka
Pokud ve snu vidíte voňavku, dostanete se do přízně nějaké líbivé, ale povrchní osoby. Čicháte-li k voňavce, čeká vás velké zklamání. Jestliže dáváte někomu voňavku darem, popřemýšejte, jestli se druhým musíte vnucovat. Dostanete-li voňavku vy sami, dívejte se kolem sebe a dávejte pozor na falešné lidi.
Vosa
Honíte-li či vidíte ve snu vosu, ukazuje to, že obdržíte nepříjemnou zprávu. Podobné je to, i když vidíte mnoho vos dohromady. Když vás bodne, značí to zklamání. Odháníte-li vosy od sebe, může vás partner překvapit rozchodem.
Vosk
Symbolika vosku prozrazuje, že jste příliš uzavřeni. Pečetíte-li voskem, značí to, že máte tajnosti. Vidíte-li tavit vosk, brzy utrpíte ztrátu. Vosk, který hoří, symbolizuje smutek. Pokud ve snu hnětěte vosk, nebuďte tak moc povolní. Mohli byste tím utrpět škodu.
Vous
Dlouhé a hezké vousy značí štěstí, dobré zdraví a naději na výhru, červený vous falešné přátele. Pokud vám ve snu vous rychle roste, měli byste investovat do nemovistostí. Holíte-li si vousy, nemusíte zakrývat pravdu, stejně vyjde najevo. Jestliže vidíte vousy na malém dítěti, nedělejte ukvapené závěry a nejprve si vše promyslete.
Vozka
Jedete-li v kočáře s vozkou, varuje vás sen před nějakou roztržkou, která se rozpoutá v náporu hněvu. Může to být hádka v rodině nebo s někým blízkým.
Vrabec
Vidět vrabce v houfu značí, že obdržíte plané přísliby a potká vás velká životní zkouška. Chytat je vám věští neočekávaná setkání. Pokud vrabci zpívají, dostanou se k vám pomluvy. Střílíte-li na vrabce, pak přinesete dobro nejenom sobě, ale i někomu jinému.
Vrah
Jestliže se vám zdá o vrahovi, dejte si pozor a nepouštějte se do zlých milostných dobrodružství. Pokud jste ve snu vy tím vrahem, nepodléhejte tolik svým emocím.
Vraník
Vraný kůň vás varuje před závistí. Prozrazuje, že falešní lidé vám chtějí způsobit nějakou škodu. Jedete-li na vraníkovi, buďte na sebe pyšní. Hodně jste toho dokázali. Spadnete-li z vraníka, zahoďte výmluvy a začněte něco dělat.
Vrány
Krákání vran ve snu znamená, že brzo obdržíte nějakou nepříznivou zprávu, která vás rozesmutní. Vidíte-li vrány na stromech, setkáte se brzy se svojí širokou rodinou. Letící vrány symbolizují smrt v rodině. Pokud vrány chytáte, nemáte nikde stání.
Vrásky
Trápí-li vás ve snu vrásky v obličeji, znamená to, že vás trápí dosti velké starosti. Brzy odejdou! Jestliže vidíte vrásky na někom jiném, měli byste si více vážit svého klidu.
Vrata
Otevřená vrata znamenají, že se sice dostanete kupředu, ale kvůli své chamtivosti utrpíte škodu. Uzavřená vrata věští, že byste na sebe měli být opatrnější. Pokud ve snu otevíráte vrata násilím znamená to, že si brzy polepšíte.
Vražda
Pokud se vám zdá o vraždě, znamená to, že jste nyní jen hříčkou vyšších mocí. Čekáte, co vás potká. Jestliže ve snu vraždu vidíte, nepodlehněte svodů k riskantnímu dobrodružství.
Vrba
Vrba u vody znamená, že před vámi leží stín nějakého velkého trápení, který kalí přicházející štěstí. Ořezáváte-li vrbu, budete čelit velké oblibě u dětí. Pokud na vrbě sedíte věští to, že o věcech rádi dlouze přemýšlíte.
Vřesoviště
Procházet se zeleným vřesovištěm značí, že poslední zbytky vaší naděje jsou stále naživu, nevzdávejte se. V případě, že vidíte suché vřesoviště, pak už žádná naděje nezbývá. Kvetoucí vřes symbolizuje ztrátu vaší zamlklosti.
Vši
Pokud ve snu máte nebo vidíte vši, značí to příliv peněz. Pokud se jich úspěšně zbavíte, uniknete zlým nástrahám. Velké vši ve snu značí mimořádný úspěch. Vidíte-li vši na někom jiném, přijměte svůj úděl s klidem.
Vůdce
Setkáte-li se se silným a charismatickým vůdcem, symbolizuje to vaši rozhodnost a tvrdohlavost. Jste-li vy vůdcem zvažte, zda je dobré vždy prosadit jenom svůj názor. Pokud se ve snu musíte podřídit vůdci, aniž byste chtěli, budete muset brzy přiznat vaši neschopnost.
Vůz
Nákladní vůz značí pohyb kupředu ve vašich obchodech. Podaří se vám spojit příjemné s užitečným. Vidíte-li malý vozík, věští to špatné poměry. Mnoho vozů symbolizuje splněná přání. Pokud se na voze vezete, pak se brzy dočkáte života v přepychu. Prázdný vůz znamená cestování.
Výbuch
Vidět výbuch znamená, že vás sužuje vnitřní neklid, který ale rychle opadne. Všechno dobře dopadne. Jestliže vidíte výbuch velké továrny a požár, očekávejte prospěšnou událost.
Vychovatel
Poučuje-li vás ve snu vychovatel nebo vychovatelka, věští to štěstí získané díky vašim vědomostem. Pokud vidíte ve snu vychovávat děti, získáte pěknou odměnu za vaši poctivou práci
Vychovatelka
Poučuje-li vás ve snu vychovatel nebo vychovatelka, věští to štěstí získané díky vašim vědomostem. Pokud vidíte ve snu vychovávat děti, získáte pěknou odměnu za vaši poctivou práci.
Vyděděn
Pokud se vám zdá o vydědění, může to znamenat nějakou nepříjemnou událost v rodině i zaměstnání. Může to být i úmrtí. Značí to také to, že byste měli věnovat větší pozornost svým záležitostem.
Výdělek
Hledáte-li výdělek, značí to brzké úspěchy v obchodě. Také vám radí, abyste nedělali zbytečné změny a zůstali stát na místě. V případě, že výdělek někomu poskytnete, je domov vašim nejlepším útočištěm.
Vydra
Pokud jste ve snu ulovili vydru, věští vám to úspěšný průběh vašich obchodů. Nevzdávejte se. Jestliže jste ji pouze viděli, nemine vás potupa a hanba.
Vyhnanství
Pokud se vám zdá o vyhnanství, znamená to, že něco změníte. Tato změna pro vás však není k lepšímu. Pokud ve snu vnímáte vyhnanství jako exil, usadíte se a najdete útočiště.
Výhra
Jestliže jste ve snu získali výhru, symbolizuje to, že vás čeká příjezd někoho z přátel na návštěvu. Věští to také štěstí. Vyhrajete-li v kartách, měli byste se začít co nejdříve věnovat poctivé práci. Vyhrajete-li v loterii, čeká vás těžká situace ze které vám pomůže pouze náhoda.
Výkal
Pokud se vám zdá o lidských výkalech, dostane se k vám brzy neočekávaný a značně vysoký majetek. Stejný význam má také šlápnutí do lidského výkalu. Pokud lidský výkal někde najdete, čeká vás velké zklamání. Jíte-li lidský výkal, dejte si pozor na nebezpečné nemoci.
Výloha
Díváte-li se ve snu do výlohy, je to znamení toho, že jste zmateni a nevíte v životě, kudy dál. Může to také znamenat, že něco, co vám unikalo pod prsty, je nyní na dosah.
Vyměnit
Pokud v životě něco vyměňujete, značí to, že v brzké době navážete nové přátelství nebo známost. Buďte ale opatrní. Náhrada může také znamenat, že si dokážete poradit za každé situace.
Vynalézt
Jestliže se vám zdá o zajímavých vynálezech, věští vám to riziko zbytečné ztráty financí i majetku. Obdivujete-li vynález, nebudete v některých věcech k přátelům upřímní. Pokud vynález chválíte, okolí stále čeká na vaše rozhodnutí.
Výprask
Dát někomu výprask znamená, že chybami se člověk učí. Dostanete-li ho varuje vás před hamižností a velkými nedostatky v obchodování. Vaše podnikání může být ohroženo.
Výprodej
Pokud ve snu nakupujete ve výprodejích, znamená to, že v soudním procesu můžete utrpět jistou ztrátu. Jestliže nějaký výprodej sami organizujete, cítíte velkou touhu rozhodovat za ostatní.
Výr
Pokud ve snu zahlédnete tuto velkou sovu, znamená to dobrého rádce. Vyhněte se zlomyslným lidem a těm, kteří na vás mají špatný vliv. Jestliže slyšíte výra houkat, zkříží vám cestu náhlá nemoc.
Vyrážka
Jestliže vás ve spánku trápí vyrážka, dávejte si pozor na své zdraví. Pokud vidíte vyrážku na někom jiném, značí to, že budete mít mnoho starostí, kvůli kterým nebudete mít čas na odpočinek a pro sebe.
Vyřezávat
Jestliže ve snu něco vyřezáváte ze dřeva, symbolizuje to, že vlastní dovedností získáte úspěch. Vyřezáváte-li do kosti, raději si vše několikrát ověřte, než učiníte nějaké rozhodnutí či soud. Vyřezávání do vosku upozorňuje na to, že neumíte prodat svou práci.
Výročí
Pokud se vám zdá o oslavě nějakého výročí, znamená to, že v brzké době dosáhnete velkého uznání. Symbolizuje to také vaši potřebu zastavit se a začít odpočívat. Slavíte-li přímo vy, těšte se na setkání s mnoha lidmi.
Vyšívat
Pokud si ve snu vyšíváte, ukazuje to, že musíte chránit svůj domov před starostmi. Podaří se vám to. Vidíte-li výšivku na svém oblečení, neváhejte a využijte nečekaně získanou výhodu. Vidina krásné barevné výšivky napovídá, že byste neměli soudit lidi pouze podle vzhledu. Bohatý oděv neznamená bohatého ducha.
Výskat
Veselé výskání může ve skutečnosti značit naprostý opak. Tento sen ukazuje na truchlení a smutek. Pokud sníte výskání až křičení, přemýšlejte, jestli nejste pro okolí moc vztahovačný a prchlivý.
Výslech
Ocitnete-li se na něčím výslechu, či někoho vyslýcháte, znamená to, že bezděčně prozradíte své nápady. Pokud slyšíte svůj vlastní výslech, pak brzy odkryjete nějaký podvod či loupež.
Výstava
Vydáte-li se ve snu na výstavu, symbolizuje to vaši neukojitelnou touhu po vědění i upřímné lásce. Věští to také to, že byste si měli najít čas a zastavit se, abyste mohli přemýšlet o vašich skutečných pocitech.
Vystěhovat
Sen o vystěhování znamená, že v obchodování se vám zvýší obrat a zlepší se i vaše postavení v práci. Stěhujete-li se pryč z bytu, získáte nečekané dědictví. Stěhujete-li se z domu, pocítíte brzy nutnost najít odbornou pomoc. Stěhování z vlastní vůle symbolizuje dlouhou cestu. Stěhování z donucení věští užitek ze špatných událostí.
Výstřel
Slyšíte-li ve snu hlasitý výstřel, věští vám to, že se v brzké době bláznivě zamilujete, aniž byste to čekali. Značí to ve vašem životě nějakou převratnou událost.
Vysvědčení
Dostanete-li ve spánku školní vysvědčení, znamená to, že uslyšíte skutečnou pravdu bez obstrukcí. Pěkné vysvědčení značí zdravou ctižádostivost. Špatné vysvědčení symbolizuje vaše chyby, o kterých víte pouze vy. Pokud ve snu vysvědčení rozdáváte, získáte díky svým vědomostem nové přátele.
Výtah
Jezdíte-li ve výtahu, znamená to, že cizí síla vám pomůže kupředu. Dočkáte se významné podpory. Jste-li ve výtahu uvězněni, pak nenajdete potřebnou odvahu k zásadní změně. Jedete-li výtahem nahoru, pomůže vám na cestě k cíli neznámý člověk. Jedete-li dolů, končí čas veselostí.
Výtažek
Pokud se vám zdá o zázračném výtažku z bylin, znamená to, že se ve vašem životě objeví mnoho trampot. Značí to také, že potkáte falešné lidi, kteří vám způsobí nějakou újmu. Jestliže vidíte výtažek jako přehled něčeho, nedávejte věcem vyšší cenu, než přinesou radost.
Vyúčtovat
Jestliže ve snu obdržíte nějaké vyúčtování, nebo vy sami něco vyúčtujete, značí to, že vás trápí nějaké zklamané naděje v lásce. Vidíte-li účet, pak vás čekají velké nesnáze.
Vývrtka
Držet vývrtku či s ní otevírat láhev znamená, že se dočkáte nějakého hodně příjemného překvapení. Pokud ve snu vývrtku hledáte, měli byste lépe nakládat se svým časem. Zlomená vývrtka symbolizuje rychlý konec nadějím.
Vzácnost
Sen týkající se vzácnosti znamená, že štěstí se vás drží, ale vy jej nevidíte kvůli jiným myšlenkám. Můžete dosáhnout toho, po čem toužíte. Jestliže dostanete nějaký vzácný dar, značí to, že se pro mnoho lidí stanete velmi dobrosrdečným člověkem.
Vzducholoď
Vidíte-li ukotvenou vzducholoď k zemi, značí to, že vaše vroucné přání se vám v relativně krátké době splní. Pokud ve vzducholodi letíte, jsou vaše plány nereálné. Vidina padající vzducholodi symbolizuje zhroucení se celého vašeho světa.
Vzpoura
Pokud sníte o vzpouře, značí to, že se vám povede zvítězit nad vašimi nepřáteli a porazit konkurenci. Odhalíte-li ve snu vzpouru, budete si velmi užívat vysokého postavení, které se vám dostane. Zúčastníte-li se vzpoury, ztratíte věrného a dobrého přítele. Jestliže vzpouru ve snu podnítíte, budete mít problémy ovládnout se a krotit svůj vztek.
Vzrušení
Jestliže ve snu zažíváte intenzivní vzrušení, znamená to, že se před vámi objeví nějaké překážky. Znamená to také, že za svým úsměvem mnoho schováte. Pokud na někom vzrušení vidíte, měli byste se zastavit a napočítat do deseti. Nebuďte zbrklí a dávejte si na věci čas.

Hodíte se v lásce k sobě

&

Kyvadlo

Položte si otázku a kyvadlo vám odpoví možnostmi ano, ne, nevím

Kyvadlo odpověz
Kyvadlo
Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo
:Luna se nachází ve Štíru

Znamení

Fáze
11.
Den

Biorytmus

 

Intelekt

 

Emoce

 

Kondice

Jaká je vaše karta dne?

Karta dne

Výklad snů

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam.

Výklad snů

Ascendent

Vyplňte datum a čas vašeho narození:

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz