Úterý 6. června 2023
Svátek slaví Norbert, zítra Iveta / Slavoj
Oblačno, déšť 19°C

Snář

Výklad snů online

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam

Výklad snů
Oběšenec
Vidět ve snu oběšence znamená, že se vám brzy povede získat si úctu. Dojdete společenského uznání. Může to být také varování před brzkou ztrátou majetku. Vidíte-li sami sebe oběšené, nevyhnete se neštěstí. Cizí oběšenec věští, že nestihnete něco pro vás hodně důležitého. Na vině bude vaše vlastní nezodpovědnost a opoždění.
Oběšení
Pokud se ve snu chystáte oběsit, je to zásadní varování před nemocí nebo neštěstím. Opatrujte se! Další výklad říká, že se vlastní vinou opozdíte a nestihnete událost, která je pro vás důležitá. Hlídejte si více hodinky a kalendář.
Oběsit
Sen o oběšení varuje před nemocí. Jste-li oběšeni, pak se nevyhnete neštěstí. Dočkáte se ale také úcty od ostatních lidí. Vidina oběšence, který je vám neznámý, značí vaši nedochvilnost. Bohužel se kvůli vlastní vině opozdíte a zmeškáte událost, na které vám záleželo. Měli byste se více soustředit na to, kolik je hodin a jaké je datum.
Obilí
Sklízíte-li ve snu obilí, ukazuje to na peníze a dobré obchody, mlácení je předzvěstí marné snahy. Málo obilí znamená, že budete stále nespokojeni s tím, kolik máte v peněžence peněz. Mnoho obilí slibuje život v přebytku a blahobytu. Radosti a dobré nálady se dočkáte, pokud ve snu vidíte ještě zelené obilí. Štěstí věští obilí ve snopech.
Objetí
Objetí symbolizuje lásku a přátelství. Pokud se ve snu s někým objímáte, můžete se těšit na harmonii v rodině i v partnerském vztahu. Objetí odkazuje také na klid a duševní pohodu. V následujících dnech se vám budou vyhýbat starosti a stres. Nucené objetí však naopak předznamenává problémy.
Oblečení
Kupujete-li ve snu oblečení, je to znamení, že si máte přestat dělat starosti – všechno dobře dopadne. Hořící oblečení značí ztrátu partnera. Sváteční oblečení věští povýšení v práci. Bílé oblečení je symbolem pevného zdraví, černé předznamenává smutné okamžiky, které vás zanedlouho čekají.
Obnažit
Jestliže se ve spánku ocitnete nazí, symbolizuje to, že v životě právě zažijete nějakou ostudu. Jste-li vy sami ve snu nazí, pak vás někdo vláká do léčky. Příslib překonání všech nástrah představuje sen o tom, jak si nazí kráčíte ulicí. Běžíte-li nazí, pak je to symbol toho, že jste sami obětí svých vášní. Vidíte-li někoho cizího, jak je nahý, pamatujte, že nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř.
Obnažování
Nahota ve snu má mnoho významů. Do pasti budete vlákáni, pokud jste vy sami nazí. Jdete-li nazí někam, nemusíte se bát nástrah. Všechny je hravě překonáte. Nahý běh symbolizuje vaše vášně, které vás sužují. Neznámý nahý člověk znamená, že nikdy není tak špatně, aby nemohlo být hůř. Buďte spokojení s tím, co máte a nepachtěte se za majetkem a bohatstvím.
Obočí
Všeobecný význam obočí je krása, vzdělanost a pevné zdraví. Bílé obočí slibuje dlouhý život. Výrazné, černé obočí je symbolem dobrého zdraví. Chybějící obočí je naopak varovným znakem nemoci. Husté obočí říká, že na své okolí působíte jako morous. Tenké obočí znamená, že je váš výraz příliš přísný. Trháte-li si obočí, pak je před vámi soudní spor o dědictví.
Obřad
Účastníte-li se nějakého slavnostního obřadu, věští vám to, že v práci budete mít dlouhou chvíli. Je to také symbol toho, že vás vaše okolí neprávem podceňuje. Seberte se a ukažte jim co ve vás je. Překvapíte je i sami sebe.
Obraz
Líbivý obraz ve snu je znamením podvodu a falešných přátel. Malovat obraz značí vytrvalou lásku. Obraz s krásnou dívkou slibuje brzké vdavky. Rozbijete-li cestou obraz, potká vás neštěstí. Darovaný obraz je symbolem hádek a rozporů v rodině. Vidíte-li odraz obrazu v zrcadle, zaskočí vás onemocnění člena rodiny. Radovat se z dobrýchzpráv budete, pokud ve snu vidíte obraz s členem vaší rodiny.
Ocas
Pokud se vám zdá o zvířecím ocasu, znamená to, že vás čekají velké pocty. Vylepšíte své postavení. Psí ocas věští věrné a dlouhé manželství, koňský ocas pak dlouhý život. Je to také symbol toho, že je před vámi období plné pohody a klidu. Můžete se tedy těšit na to, co je před vámi a nepřemýšlet o tom, co bylo.
Ocet
Ochutnávat ocet značí, že jste uraženi. Ocet vás také varuje před rozepřemi a finančními ztrátami. Postranní úmysly jsou skryté za koupí octu. Vinný ocet upozorňuje na to, že nestihnete pro vás důležitou schůzku. Někteří lidé vám ve vašem okolí nepřejí nic dobrého - to je význam snu o rozlitém octu. Ocet s usazeninou na dně radí, abyste přestali myslet na pomstu.
Oči
Pokud se vám zdá o hezkých očích, znamená to štěstí a bohatství. Slepé či slzející oči věští horší budoucnost. Černé oči upozorňují na nepravé přátele, modré věští upřímnou lásku. Vaše touhy po majetku druhých, představuje sen o vypíchnutých očích. Vidíte-li ve snu, že máte jen jedno oko, pak je to příznak zamilovanosti. Podobný význam mají sklopené oči - někdo vás tajně miluje.
Odmítnutí
Odmítnutí ve snu věští přicházející bídu a nouzi. Finančně vás čeká velmi náročné období. Přestaňte utrácet za zbytečnosti, peníze teď budete potřebovat. Problémy v materiální oblasti však budou vykompenzovány štěstím v partnerském vztahu. Konečně si uvědomíte, že peníze nejsou všechno a začnete opravdu žít. Budete mít strach z odmítnutí, ale brzy poznáte, že je tento strach zbytečný.
Odpočinek
Pokud si dopřáváte zasloužený odpočinek, mějte se na pozoru, protože se můžete dostat do nebezpečí. Je možné, že se mu nevyhnete, ačkoliv se budete sebevíc snažit. Je to také symbol toho, že o sobě začnete velmi přemýšlet.
Oheň
Přiměřený, hřejivý oheň věští bohatství. Utíkáte-li však před ničivým ohněm, značí to nepříjemnosti. Jasně hořící oheň věští radost, kouřící oheň mrzutosti z nedorozumění. Zapálený oheň je příslibem projevu lásky. Hasíte-li oheň, pak byste měli co nejdříve zapomenout na své plány. Pokud vidíte oheň ve vlastním krbu, budete se velmi těšit z úspěchů vašich dětí. Pád do ohně poukazuje na vaši rozhazovačnost. Moc utrácíte.
Ohňostroj
Symbol ohňostroje vám připomíná, že sláva a úspěchy jsou pomíjivé. Upozorňuje vás na hlubší věci. Máte nutkání přinést do svého života něco nového a příjemného, zažít nějakou změnu. Vidina ohňostroje na nebi značí, že pro vás bude vše příliš drahé na to, abyste si to pořídili. Pokud slyšíte ohňostroj někde v dáli, máte obavy z toho, co přijde v budoucnosti.
Okno
Okno dokořán věští štěstí do domácnosti. Utíkáte-li oknem, varuje vás to před neúspěšnými kroky. Jestliže někam oknem vstupujete je to znamení přátelského přijetí. Upadnutí z okna věští soudní stání. Zářící rozsvícené okno v přední či zadní straně domu znamená, že vás brzy opustí známý či člen rodiny. Důvodem bude smrt. Otevřené okno radí riskovat, zavřené vám dodává odvahu, které přinese ovoce.
Okovy
Pokud jste ve snu spoutáni okovy, je to varování před velkými nepříjemnostmi. Mějte se na pozoru. Nesete-li někam okovy, pak se brzy dočkáte čestné funkce a polepšíte si. Jestliže okovy někomu dáváte, pak se brzy dostanete do zaměstnaneckého poměru, kde budete mít pod sebou mnoho podřízených. Začátky pro vás nebudou jednoduché, ale vše zvládnete.
Okurky
Jíst nebo nakládat okurky vám připomíná, že byste měli věnovat pozornost svému zdraví a kondici. Může vás zastihnout nemoc. Je to také znamení, že se vám někdo postaví do cesty. Myjete-li okurky, pak vás brzy napadne přestavět si bydlení. Sázíte-li okurky, pak je pro vás vždy na prvním místě blahobyt rodiny. Zalévání okurek upozorňuje na to, že nemůžete vše řešit jen vy sami. Přesuňte kousek zodpovědnosti i na druhé členy rodiny.
Olej
Pokud ve snu konzumujete olej, nebo se v něm koupete, znamená to, že odmítnete falešné přátele. Symbolem vaší zapomnětlivosti je kupování oleje. Pijete-li olej, měli byste následovat vaše přátele a nešlapat po jiné cestě. Hořící olej symbolizuje vaši velkou touhu po nějaké osobě. Rozlitý olej věští spor s partnerem. Ricinový olej radí, abyste se více soustředili na výběr svých přátel.
Oltář
Ocitnete-li se před oltářem, věští to potěšení a radost z lásky, které vás v blízké době čekají. Vaše přání se nyní splní. Pokud vidíte někoho před oltářem klečet, pak někdo čeká na vaši pomoc. Neváhejte. Krásný, nazdobený oltář plný květin je symbolem nástrah, které na vás čekají. Vy je však brzy všechny odhalíte. Prázdný oltář říká, že se ženete do neštěstí.
Opasek
Pokud jste ve snu spoutaní opaskem, znamená to, že zažijete slávu a získáte důvěru vlivných lidí. Najdete-li opasek, dejte si pozor a nezklamte důvěru vašeho okolí. Mnoho lidí vám věří. Máte-li opasek na sobě, těšte se na spokojený život. Zdobený opasek je symbolem přepychu. Ztratíte-li opasek, pak na nic nečekejte a začnete realizovat své plány. Bude se vám dařit.
Operace
Jestliže vidíte ve snu operaci, říká vám to, že v životě není nic zadarmo. Cestou k úspěchu je jen tvrdá práce a trpělivost. Možná v hloubi duše toužíte po nějaké zásadní změně. Udělejte ji! Jste-li sami operováni, značí to vaši úzkostlivost a přehnanou starost o zdraví. Pokud jste to přímo vy, kdo operuje, měli byste změnit zaměstnání – práce v kolektivu vás nenaplňuje.
Opice
Vidíte-li ve snu opici, měli byste konečně skoncovat s hlupáky, které máte ve svém okolí. Jen vy rozhodujete o tom, s kým trávíte svůj čas! Spící opice vám říká, že byste neměli věřit všem, kdo vám lichotí – ne všichni to myslí upřímně. Pokud vás opice pokousala, někdo se pokusí zneužít vašich citů. Jestliže si s opicí hrajete, je to znamení, že ač jste nechtěli, někomu jste ublížili. Mrtvá opice věští, že budete silnější než váš protivník.
Opilý
Opilost ve snu ukazuje směrem k vašemu jmění, které se nyní bude rozrůstat. Další význam říká, že vaše chování je odrazem vaší úzkosti. Vidět opilce znamená, že někoho dostanete do své moci. Pokud máte dlouholetého nepřítele, brzy se vytratí z vašeho života a vám se bude lépe dýchat.
Orat
Oráte-li ve snu půdu, znamená to, že se za vaši tvrdou práci konečně dočkáte zasloužené odměny. Znamená to také, že máte dobré přátele na které se vždy můžete spolehnout. Pokud vidíte orat někoho jiného, je to upozornění, že ne každý váš známý je váš přítel. Naučte se rozlišovat přátele od známých.
Ořech
Vlašský ořech radí, abyste se nenechali v citech pokořit, jakkoliv to může být těžké a náročné. Sen o ořechu varuje před flirtováním. Může vám způsobit problémy. Jíte-li vlašské ořechy, nepřemýšlejte tolik o věcech. Konzumace lískových ořechů varuje před problémy se zuby. Sbíráte-li ořechy, nenechávejte si svou radost pro sebe a podělte se s přítelem. Touhu po změně zaměstnání představuje sen o loupání ořechů.
Orel
Vidíte-li ve snu orla, ukazuje to na vaše pevné úmysly. Vidět ho kroužit ve výšinách věští lásku, štěstí a blahobyt. Bílý orel znamená, že zdědíte velký majetek. Černý orel věští, že zbytek svého života prožijete v osamění. Sedící orel na větvi značí, že vaše plány překazí protivník. Vidíte-li orla s kořistí, pozor na nepřátele. Mohli by vám hodně znepříjemnit život. Orel v kleci říká, že vám člen rodiny způsobí ostudu. Zastřelený orel je symbolem ztráty.
Osel
Cestovat ve snu na oslovi znamená, že se pomalu, ale jistě přibližujete ke svému cíli v partnerství. Plně naložený osel věští vzrůst majetku, dobré obchody a všestrannou úctu. Divoký osel je symbol hojnosti, hýkající osel pak potíží a škod. Kupujete-li osla, poukazuje to na vaši spořivost. Je to také příslib zisku. Pokud vidíte osla na pastvě, snažte se nevyvolávat zbytečné hádky. K ničemu to nyní nebude.
Ošetřovatel
Setkáte-li se s ošetřovatelem nebo jste ošetřovatelem vy, znamená to, že od někoho ve svém okolí sklidíte zaslouženou vděčnost a lásku. Je to také znamení, že po vás někdo bude něco chtít za protislužbu. Jestliže vidíte ošetřovatele při práci, pak byste měli zpozornět a začít se více starat o své zdraví.
Oslepnout
Pokud se vám zdá, že jste přišli o zrak, je to varování, že se brzy můžete dostat do nebezpečí nebo může nastat nějaký rychlý zvrat. Jestliže ve snu oslepnete z minuty na minutu, někdo vás oklame. Vidíte-li nějakého slepce znamená to, že jakmile začnete s přetvářkou, už se jí nezbavíte. Vedete-li slepce přes cestu, pak vás brzy potká velké dobrodružství.
Ostrov
Ocitnete-li se na ostrově, především pak pustém, značí to, že se na své přátele můžete vážně spolehnout. Je to také symbol toho, že vaše tělo i duše potřebuje načerpat nové síly. Ztroskotáte-li u ostrova, máte štěstí v neštěstí. Chůze po ostrově věští, že vás brzy potká štěstí. Plout k ostrovu znamená, že upřednostňujete život v soukromí.
Osvětlení
Jestliže si pořizujete nové osvětlení nebo vidíte slavností osvětlení, symbolizuje to, že můžete očekávat příchod radostného období. Lustr upozorňuje před společností ve vaší blízkosti. Lampa věští, že se na povrch dostane mnoho nejasností. Velká osvětlená záře symbolizuje štěstí, které máte ve svých rukou a můžete s ním něco dělat.
Otec
Jestliže ve snu hovoříte se svým otcem, znamená to, že vaše přání se vám dříve či později vyplní. Je to také znamení, že si nyní poradíte i v náročných situacích a vše jednoduše vyřešíte. Polibek od otce věští, že se narovnají rodinné spory. Naštvaný otec značí, že provedete něco špatného proti vlastnímu přesvědčení. Umírající otec symbolizuje neštěstí, mrtvý otec pak velké změny.
Ovád
Zabijete-li ve snu ováda či ho pouze vidíte létat, je to znamení toho, že se k vám dostane nějaká zpráva, která vám přinese neklid a starosti. Mějte se na pozoru, ať nejste moc překvapení.
Ovce
Vidíte-li pasoucí se stádo ovcí, je to varování před tím, že můžete utrpět nějakou škodu na zdraví či majetku. Je to také symbol toho, že budete ve společnosti velmi oblíbení. Bílé ovce znamenají, že máte věrného přítele na kterého se můžete spolehnout. Černé naopak upozorňují na to, že je váš nejlepší přítel pokrytec. Stádo ovcí radí, abyste byli spokojeni s tím, co máte.
Ovoce
Vidět nebo jíst ve snu sladké ovoce znamená štěstí a bohatství. Kyselé ovoce varuje před ztrátami, neštěstím a nemocemi. Sklízíte-li ovoce, pak máte štěstí na dosah ruky. Koupě ovoce věští, že se brzy ocitnete v lepší společnosti. Darované ovoce je symbolem výhry v loterii. Dobré vztahy se sousedy představuje sen o sbírání ovoce pod ovocným stromem. Trháte-li ovoce ze stromu, značí to, že si vás každý brzy oblíbí.
Ozvěna
Slyšet ve snu ozvěnu znamená, že vás brzy zastihne nějaká důležitá, ale bohužel nepříjemná zpráva. Je to také symbol příjemné návštěvy. Sen o ozvěně radí, abyste se sami lépe poslouchali. Někdy ani nevíte, co říkáte. Ozvěna, která se odráží mezi skalami, upozorňuje na hrozící nebezpečí. Pokud se vám nedaří ozvěnu zaslechnout, je to znamení, abyste svému příteli nabídli pomocnou ruku.

Hodíte se v lásce k sobě

&

Kyvadlo

Položte si otázku a kyvadlo vám odpoví možnostmi ano, ne, nevím

Kyvadlo odpověz
Kyvadlo
Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo
Luna se nachází v Kozorohu

Znamení

Fáze
3.
Den

Biorytmus

 

Intelekt

 

Emoce

 

Kondice

Jaká je vaše karta dne?

Karta dne

Výklad snů

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam.

Výklad snů

Ascendent

Vyplňte datum a čas vašeho narození:

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz