Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno 24°C

Snář

Výklad snů online

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam

Výklad snů
Tabák
Pokud ve snu kouříte tabák, znamená to, že vaše rozvaha vám přinese spokojenost a zajistí úspěchy. Rozsypete-li tabák, ztratíte někoho velmi blízkého. Nabídnete-li někomu tabák, lovíte v cizích vodách. Jestliže tabák ve snu žvýkáte, měli byste se zbavit nějakého zlozvyku. Máte jich až příliš.
Tabatěrka
Sen o tabatěrce předpovídá příjemné povídaní s vašimi sousedy. Ve vzpomínkách se vrátíte do dětství. Vidíte-li lesklou tabatěrku, zbytečně si komplikujete život. Matná tabatěrka symbolizuje nedůležitost peněz. Ztratíte-li tabatěrku, dáte si velké předsevzetí.
Tábor
Tábor v přírodě věští příjemné zážitky, vojenský tábor ve snu je naopak předzvěstí špatných časů. Letní dětský tábor znamená, že vás bude brzy někdo opečovávat.
Tabule
Pokud se ve snu ocitnete před tabulí, znamená to, že se musíte poprat s nedostatkem nějakého zboží, možná potravin. Symbolizuje to také důležitou informaci. Čistá školní tabule značí váš zmatek v duši. Vidíte-li tabuli jako prostřený stůl znamená, že přijmete milé pozvání.
Taktovka
Máváte-li ve spánku dirigentskou taktovkou, značí to, že se brzy ocitnete v pozici nadřízeného. Může to také znamenat pomoc od někoho známého, jež vám ukáže ten správný směr.
Talíř
Obložený talíř vám prozrazuje, že je pro vás někde přichystána dobrá příležitost. Začněte hledat! Rozbitý talíř symbolizuje starosti, plný talíř pozvání na oběd a prázdný talíř vaše odmítnutí milého pozvání. Pokud talíř někam nesete, nebudete se chtít nikde vázat.
Tančit
Pokud ve snu tančíte, znamená to, že jste přizpůsobiví. Individuální tanec značí špatného partnera. Tančíte-li s tanečním mistrem, brzy vás někdo zaslouženě pochválí. Jestliže v tanci upadnete, moc si o sobě myslíte. Ztráta boty při tanci symbolizuje hádku s partnerem.
Tanec
Tančíte-li sami, pak se dokážete radovat z maličkostí. Pokud tančíte se sympatickým partnerem, měli byste si dát pozor na žárlivost – mohla by vážně poškodit váš vztah. Jestliže vidíte tancovat jiné lidi, měli byste si konečně odpočinout. V poslední době toho na vás bylo moc, potřebujete si vyčistit hlavu.
Tanečník
Sen o tanečníkovi prozrazuje, že vás brzy čeká nějaká příjemná známost i život v lepší společnosti. Vidíte-li tanečníka, značí to, že příliš moc pracujete a potřebujete přivést na jiné myšlenky.
Tapeta
Jestliže ve snu tapetujete, ukazuje to, že se vám povede přijít na kloub tajuplným záležitostem. Kupujete-li tapetu, toužíte po nějaké změně. Pokud tapetu sundáváte ze zdi, nejste sami ze sebou spokojení. Obdivujete-li tapetu, přijdete na kloub tomu, co před vámi ostatní skrývají.
Tchán
Mluvit ve snu s tchánem ukazuje, že vaše práce bude mít dobré výsledky. Finančně jste velmi úspěšní. Symbolizuje to také vaši úctu ke stáří. Pokud se ve snu hádáte se svým tchánem, ve skutečnosti si s ním budete velmi rozumět.
Tchoř
Potkáte-li ve snu tchoře, varuje vás to před nemocemi. Zároveň si dejte pozor na nejrůznější zranění. Může to také symbolizovat vaši mazanost. Vždy dosáhnete svého.
Tchyně
Potkáte-li ve snu tchyni, předpovídá vám to, že když se dostanete do úzkých, nejdete potřebnou pomoc. Může to také znamenat, že máte malý respekt před autoritou. Hádáte-li se ve snu s tchýní, budete si s matkou vašeho partnera mimořádně rozumět.
Těhotenství
Těhotná žena ve snu signalizuje štěstí. Taková předpověď ukazuje, že se vaše přání záhy vyplní. Všeobecně těhotenství značí dobré znamení, nové příležitosti a příznivé období. Pokud ve snu plánujete miminko, marně čekáte miminko i v životě. Radost z těhotenství značí nečekaný podraz.
Tele
Vidíte-li ve snu tele, ukazuje to, že máte sklon k nerozumným a neuváženým činům. Buďte opatrní! Pasoucí se tele na pastvě značí veřejný posměch. Pokud tele ve snu zápasí nebo jíte telecí maso, věští vám to brzké uzdravení z nějaké choroby.
Telefon
Sen o telefonu ukazuje, že sice mluvíte víc než dost, ale bohužel většinou na nesprávných místech. Pokud se ve snu nemůžete nikam dovolat, potřebujete si s někým promluvit, aby se vám ulevilo. Zvonící telefon symbolizuje nečekanou zprávu z ciziny. Stojíte-li v telefonní budce, někdo na vás netrpělivě čeká.
Telegraf
Sen o telegrafu značí, že nynější odloučení od partnera bude jen krátké. Brzy čekejte milou zprávu. Může to také značit dlouhou cestu nebo příjemnou změnu bydliště.
Telegram
Pokud ve snu obdržíte telegram, je to známka toho, že máte jednat rozvážně. Horlivost vám nepomůže. Jste-li netrpěliví a čekáte na telegram, upadáte v nejistotu. Posíláta-li telegram, měli byste finančně podpořit nějakou dobročinnou sbírku.
Tělo
Nahé tělo znamená nevinnost. Tlusté tělo slibuje zvětšení majetku a nárůst štěstí v podnikání. Objímáte-li jiné tělo, nedočkáte se pochopení. Zahříváte-li něčí tělo, toužíte po lásce. Zraněné tělo symbolizuje zlou kletbu a ztrátu majetku.
Temnota
Temnota ve snu symbolizuje nouzi, ze které brzy naleznete východisko. Pokud z temnoty vycházíte ven a vidíte světelo, pak se dočkáte vysvobození z velkého nebezpečí.
Teploměr
Sledovat ve snu teploměr značí, že je třeba potlačit svoji nesamostatnost a pomoct si z potíží sám. Rozbijete-li teploměr, svírá vás něčí pozornost. Pokud sklepáváte teploměr, poškodíte pevné pouto. Jestliže z teploměru odečítáte teplotu, máte strach o své zdraví.
Terasa
Být ve snu na terase vám předpovídá, že vás v brzké době čeká příjemná návštěva od vašich přá tel. Pozorujete-li z terasy moře, jste a budete věčným snílkem. Jestliže ve snu na terase sedíte, neměli byste se ještě usazovat. Vnitřně ještě nejste připraveni, cítíte se být nevybouření.
Tesák
Lovecký tesák ve snu ukazuje na to, že se někde ve vašem srdci probouzejí netušené erotické vášně. Nepodléhejte však svým pudům. Může to být také předzvěst nějakého lovu.
Tesař
Setkání s tesařem ve snu znamená, že se vám záhy povede úspěšně dosáhnout vašeho pracovního cíle. Jste-li vy tesařem, snadno dosáhnete tíženého cíle. Vidíte-li tesaře pracovat, pamatujte na to, že sami bez pomoci druhých nedokážete vůbec nic.
Test
Test nebo zkouška ve škole jsou známkou stresu. Blíží se rozhodnutí, které tak dlouho odkládáte. Vy se budete muset rozhodnout pro jednu z možností. Test může rovněž symbolizovat obavy z budoucnosti. Neustále ji plánujete a děláte si starosti s něčím, co nemůžete zcela ovlivnit. Uniká vám přítomnost.
Těsto
Pokud ve snu mísíte těsto, ukazuje to, že taktem ve styku s ostatními můžete zabránit problémům. Válíte-li těsto, seberte odvahu a řekněte vašemu okolí pravdu. Zadělávat těsto znamená, že vynikáte v odvracení roztržek.
Teta
Mluvit ve snu s touto příbuznou ukazuje, že na cestě k vám je dědictví nebo nějaká rodinná návštěva. Může to být také symbol blížící se rodinné hádky, nějaké mrzutosti. Vyprovázíte-li tetu z domu, čeká vás smír s někým blízkým.
Tetování
Tetování ve snu vám sděluje, že ne každý vás pochopí. To však není podstatné, pokud si za svým rozhodnutím pevně stojíte. Nemůžete se zavděčit všem. Tetování rovněž symbolizuje nedorozumění nebo zmatení. Dostanete se do neočekávaných a malicherných sporů – někdo se bude chtít za každou cenu hádat.
Tetřev
Slyšíte-li ve snu tokání tetřeva, ukazuje to, že vaše láska je slepá. Neměli byste na to zapomínat. Může to také znamenat pozornost ze strany úřadů, sledují vás. Pokud ve snu tetřeva lovíte, zvítězíte nad nepřítelem.
Tisknout
Jestliže ve snu něco tisknete, jedná se o symbol toho, že byste se měli vystříhat všech tajemství. Vidíte-li tiskaře při práci, nebuďte zlomyslný a raději se věnujte jiným věcem, třeba práci.
Tlačenice
Ocitnete-li se ve snu ve velké tlačenici, či jí přihlížíte, značí to, že nepřátele odzbrojíte klidem. Značí to také to, že byste konečně měli myslet také na sebe a nejenom na druhé.
Tlapa
Jestliže ve snu vidíte zvířecí tlapu a uhýbáte před ní, symbolizuje to, že vám chce někdo udělat něco nepříjemného. Cítíte-li zvířecí tlapu na sobě, budete muset dostát svých závazků. Pakliže tlapu pouze vidíte, nenechte se do ničeho přemlouvat.
Tloustnout
Pokud se vám zdá sen, ve kterém sami tloustnete, značí to, že vaše bohatství se bude dál zvětšovat. Může to také znamenat, že nebudete chtít přijmout pravdu druhých. Vidíte-li sami sebe tlustými, vaše rány se rychle zahojí. Jestliže ve snu vidíte jiné tlusté lidi, zastavte se a zamyslete se nad vlastním způsobem života.
Tma
Ocitnete-li se v naprosté tmě, značí to nutnou radu jiných. Životní podmínky jsou dočasně zhoršeny. Pokud jste v nějaké podzemní kopce či sklepení, dejte si pozor na útok na vaši osobu. Ustupuje-li tma a začínáte vidět světlo, znamená to, že se vše zase obrátí k lepšímu.
Topit se
Jestliže se ve snu topíte, značí to úzkost a trápení. Padla na vás deprese. Měli byste vyhledat pomoc svých přátel, jsou zde pro vás a můžete se na ně spolehnout. Pokud vidíte někoho jiného topit se, bude se vám naopak dařit velmi dobře. Úspěch vás nemine jak v pracovním, tak v osobním životě.
Tornádo
Tornádo vám říká, že se blíží události, při kterých budete mít co dělat, abyste udrželi nervy na uzdě. Buďte trpěliví hlavně se svými blízkými, oni také tolerují vaše nedostatky. Tornádo symbolizuje rovněž blížící se nebezpečí, riziko finančních ztrát či výrazné konflikty na pracovišti. Čekají vás horké chvilky.
Toulec
Zahlédnete-li ve snu toulec se šípy, znamená to, že jste v nebezpečí, nebo že ztratíte svobodu. Vidíte-li prázdný toulec, značí to, že se vaší svobody nikdy nevzdáte.
Továrna
Pracujete-li ve snu v továrně, věstí to výnosné obchody a zdar v podnikání. Máte štěstí v zaměstnání. Vlastníte-li továrnu, čekají vás starosti. Vidění továrny symbolizuje uzavření výhodné smlouvy.
Trafika
Nákup v trafice vám radí, abyste se pohybovali v rámci svých možností a nepřeceňovali své síly. Máte-li ve snu vlastní trafiku víte, že vám ke spokojenosti stačí málo. Zavřená trafika symbolizuje nebezpečí, které plyne z kouření. Pokud vidíte hořící trafiku, měli byste zanechat pokusů, o kterých víte, že jsou zbytečné.
Trakař
Vidíte-li trakař ve snu, měli byste začít dbát o své zdraví. Táhnete-li trakař před sebou, budou vaše příjmy růst. Rozbitý trakař značí, že ikdyž půjdete po cestě plné překážce, tak i tak dojdete do cíle.
Trám
Sen o trámech je velkým štěstím. Předpovídá totiž, že se dočkáte záchrany v nouzi, když je to třeba. Může to také znamenat nějakou výhodnou nabídku. Trámy symbolizují také vaši touhu po rodinném kruhu, po vaší vlastní rodině.
Tramvaj
Vidíte-li ve snu tramvaj, dostanete se do situace, ze které povede jedna jediná cesta – nebudete mít na vybranou. Tramvaj může rovněž předznamenávat důležitou životní událost. Vykolejená tramvaj značí, že byste si měli konečně odpočinout. Poslední dobou se snažíte stihnout všechno a příliš se vám to nedaří.
Třást
Pokud se ve snu třesete, znamená to, že byste měli být opatrní. Venku na vás číhají mnohá nebezpečí. Jestliže vy třesete někým nebo něčím, tiše pozorujte své okolí a uvidíte, co jste doteď neviděli.
Tráva
Sekání trávy věští do blízké budoucnosti šťastný život. Zelená a rozkvetlá tráva symbolizuje lásku. Pokud trávu pouze vidíte, dejte pozor na lichváře. Suchá tráva symbolizuje přehnanou starost o své zdraví.
Trepky
Máte-li ve snu na nohou trepky, je to varování, abyste se nenechali svést a zneužít. Nebuďte naivní! Vyšívané trepky symbolizují spokojenost. Dostanete-li trepky darem, neoplácejte urážky urážkami a raději mlčky odejděte.
Třešně
Mlsání sladkých třešní věští sladkou budoucnost, naproti tomu kyselé varují před nečekanou nemocí. Pokud ve snu třešně trháte, čekají vás pěkné dny. Třešeň jako kvetoucí strom značí štěstí.
Trest
Pokud jste museli ve snu podstoupit nějaký trest, značí to do života, že budete bohatě odměněni. Když byl ten trest neoprávněný pak víte, že někde máte svůj podíl viny. Jestliže jste dali vy někomu trest, neměli byste nikoho soudit.
Trh
Prodáváte-li se ve snu na trhu, předpovídá vám to, že v blízké době na vás čekají zajímavé zisky a povýšení v zaměstnání. Navštívíte-li trh, v nejbližší budoucnosti nepoznáte nudu. Trh plný lidí symbolizuje nové přátele. Pokud na trhu potkáte někoho známého vězte, že o vás někdo šíří pomluvy.
Trojúhelník
Tento geometrický obrazec upozorňuje na nejasné, nejisté nebo dokonce nešťastné rodinné poměry. Máte-li svůj trojúhelník, máte pořád nasazené růžové brýle. Zlomíte-li trojúhelník, měli byste se naučit kontrolovat své emoce.
Trosky
Pokud spatříte trosky nějaké budovy, znamená to, že v nejbližší době k vám nepřijde žádný zisk. Může to také znamenat, že jste velmi odvážní. Dejte si ale pozor. Odklízíte-li trosky, opustí vás v životě láska.
Trpaslík
Sádrový trpaslík vás varuje před vašimi nešťastnými úmysly. Uvědomte si, kam vás vaše touhy vedou. Pokud máte sádrového trpaslíka na vlastní zahradě, je vám potěchou si z každého dělat legraci. Živý trpaslík signalizuje tvrdý odpor.
Třtina
Bujný porost třtiny ve snu je znamením vaší rostoucí majetkové hojnosti. Vaše úspory se násobí. Značí to také náhlé změny ve vašem životě. Řežete-li třtinu, můžete se těšit na klidný život.
Trubice
Pokud ve snu používáte foukací trubici, znamená to možné neštěstí i onemocnění. Buďte tedy opatrní. Slyšíte-li trubici, blíží se nepříjemné období. Poštovní trubka značí, že jsou před vámi šťastné dny a můžete se pustit do svých plánů.
Truhla
Otevřete-li ve snu truhlici, znamená to, že váš obchod bude prosperovat a podnikání se bude dařit. Plná truhla symbolizuje novou zálibu. Vidíte-li prázdnou truhlu, pozor na jedovaté houby. Zamčená truhla značí, že dokážete udržet tajemství.
Trůn
Sen, ve kterém sedíte na trůnu, je dobrým znamením. Říká, že své štěstí už máte doslova na dosah. Vždy byste ale měli jednat čestně. Pokud trůn ve snu pouze vidíte, jsou vaše cíle hodně vysoké.
Tsunami
Tsunami je symbolem znovuzrození a nové energie. V poslední době na všechno nestačíte a docházejí vám síly. Vše se však v dobré obrátí a opět budete plní elánu. Tsunami může rovněž předznamenávat velké životní změny. Některé se vám možná na začátku nebudou líbit, nicméně nakonec je oceníte.
Tuk
Pokud ve snu pracujete s tukem, varuje vás to před nemocí a ztrátami v důsledku živelní pohromy. Může to také znamenat, že přílišně plýtváte prostředky.
Tulák
Potkat se ve snu s tulákem ukazuje, že brzy opustíte domov a vydáte se na cesty do dalekých končin. Jste-li vy sami ve snu tulákem, neměli byste se moc vzdalovat od svého domova. Zůstaňte raději v jeho blízkosti.
Tulipány
Kytice tulipánů ukazuje, že za chybu se musíte vlídně pokárat a přiznat se k ní se vší důstojností. Pokud tulipány trháte, pozor na blížící se nebezpečí. Černý tulipán symbolizuje smutnou zprávu, červený bujaré radovánky, bílý neutuchající nevinnost, růžový svatbu a žlutý žárlivost.
Tunel
Projíždíte-li či procházíte-li ve snu tunelem, značí to ponaučení. Uvědomte si, jak se máte chovat. Pokud tunel hloubíte, nedíváte se kolem sebe a jdete si bezohledně za svým cílem. Vidíte-li světlo na konci tunelu, pocítíte novou naději.
Túra
Podnikáte-li ve snu horskou túru, znamená to, že ač s námahou, ale přece překonáte své těžkosti a nepříjemné překážky. Pokud vám při turistice prší, přijdou starosti.
Turista
Sen o turistovi věští, že vás čekají nějaké strasti a nelehké období. Jedná se hlavně o zaměstnání. Pokud vy sami jste turistou, pak na vás brzy dolehnou těžké starosti. Požádáte-li turistu ve snu o pomoc, čeká na vás štěstí.
Tužka
Psát tužkou a ořezávat jí znamená, že se dočkáte dobrých zpráv. Červená tužka věští větší výdaje. Pokud tužku strouháte, můžete se těšit na kariérní postup. Zlomená tužka věští vaši vytrvalost. Nevzdávejte se bez rozmyslu.
Tvář
Hezká tvář věští radost i zdraví. Vidíte-li její odraz ve vodě či zrcadle, ukazuje spokojený život a splněná přání. Bledá tvář symbolizuje nemoc, škaredá tvář mnoho starostí. Pokud si ve snu tváře zakrýváte vy nebo někdo jiný, pak to znamená špatné zprávy.
Tygr
Potkáte-li ve snu tygra, jedná se o ztělesnění vašich vášní. Krmit ho značí, že je podporujete. Pokud vás tygr ve snu napadne, nebojte se, každý není váš nepřítel. Vidíte-li tygra v kleci, pak vám chybí pocit svobody. Pokud je tygr v přírodě, toužíte být volný jako pták. Zabijete-li tygra, podaří se vám dokázat nemožné.
Tykev
Tykev symbolizuje snadný výdělek bez práce. Připravovat tykev v kuchyni vás varuje před podvodem. Pokud máte tykev ve svém domě, připojíte se k bohatému člověku a budete z toho mít prospěch. Krájíte-li tykev, podělte se o své štěstí s vaším okolím.

Hodíte se v lásce k sobě

&

Kyvadlo

Položte si otázku a kyvadlo vám odpoví možnostmi ano, ne, nevím

Kyvadlo odpověz
Kyvadlo
Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo
Luna vstoupí v 7:03 do Blíženců

Znamení

Fáze
5.
Den

Biorytmus

 

Intelekt

 

Emoce

 

Kondice

Jaká je vaše karta dne?

Karta dne

Výklad snů

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam.

Výklad snů

Ascendent

Vyplňte datum a čas vašeho narození:

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz