Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno 24°C

Snář

Výklad snů online

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam

Výklad snů
Galéra
Symbol galéry by vás měl připravit na to, že vás v brzké době zaskočí nepříjemná či smutná situace. Kromě toho předznamenává galéra potíže v zaměstnání. Vaši nadřízení nejsou zcela spokojeni s prací, kterou v poslední době odvádíte a dají vám to najevo. Nevyhnete se nepříjemné konfrontaci plné vysvětlování.
Galerie
Navštívíte-li ve snu galerii, ukazuje to, že budete muset dostát nezajímavým společenským povinnostem. Jestliže se nacházíte v galerii, stojíte před nepříjemným rozhodnutím, které nejste schopni rozseknout. Pokud galerii kupujete, měli byste se dát na zdravou výživu a více dbát o své tělo. Jinak vás neminou zdravotní problémy.
Garáž
Vidět garáž ve snu značí, že hrozba je pryč. Můžete se konečně uvolnit – nebezpečí, které vám hrozilo, pominulo. Jestliže ve snu otevíráte garáž, brzy se vydáte na nějakou cestu. Toužíte po cestování. Zavíráte-li garáž, ukazuje to na vaši opatrnost. Občas to s ní trochu přeháníte a připravujete se o zajímavé možnosti.
Gauč
Vidíte-li ve snu gauč, ukazuje to na vaši lenost. Měli byste s tím něco udělat, jinak se vám budete vyhýbat úspěch. Jestliže gauč kupujete, pak jste unaveni ze svého současného partnerského vztahu – toužíte po změně. Pokud gauč vyhazujete, přemýšlíte o nevěře. Nejste však sám, vašemu partnerovi se hlavou honí podobné myšlenky.
Gáže
Dostanete-li ve snu gáži, znamená to, že se vám v brzké době dostane milého pozvání nebo pohoštění. To nemusí překvapivě přijít od vašich přátel, ale od naprosto cizích lidí. Gáže symbolizuje rovněž rodinnou oslavu. Po delší době se všichni sejdete pohromadě a užijete si příjemně strávený čas.
Generál
Generál ve snu vás varuje před hádkou či rvačkou v rodině i podvodem nebo dalšími podobnými mrzutostmi. Vidíte-li generála velet, dočkáte se brzkého uznání, které vám budou ostatní závidět. Pokud jste sami generálem, říká vám to, že se bojíte zbytečně. Váš strach nemá žádné opodstatnění a jen vás limituje.
Genitálie
Genitálie ve snu odkazují na plodnou práci a plodné myšlenky. Vše vám v následujících dnech půjde pěkně od ruky – budete velmi tvořiví a kreativní. Tato změna neujde vašemu okolí, zejména vašim nadřízeným. Poměrně nečekaně se dostanete do hry o zajímavé pracovní místo. Povýšení není daleko!
Gepard
Gepard ve snu symbolizuje nečekanou změnu. Věci, které jste brali za samozřejmé, se otřesou v základech. Ze začátku budete z těchto změn v šoku, později ale pochopíte, že všechno dává smysl. Vidíte-li geparda běžet, čeká vás ještě hodně práce. K vysněnému cíli to máte stále daleko, buďte trpěliví!
Gilotina
Symbol gilotiny není zrovna pozitivní. Skrývá špatné zprávy, které se nakonec obrátí k lepšímu. Vidíte-li gilotinu, měli byste zahnat negativní myšlenky. Nijak vám nepomáhají, jen vás omezují v racionálním jednání. Pokud máte hlavu v gilotině, máte oprávněný strach, nicméně všechno se dá řešit.
Glóbus
Zdá-li se vám o glóbu, ukazuje to, že se pustíte do plánování budoucnosti. Důležité věci máte v hlavě ujasněné již dávno. Glóbus také odkazuje na inteligenci. Rovněž značí vaši touhu po dalekých cestách. Jste znuděni životem na jednom místě a hledáte dobrodružství. Proč se za ním nevydat hned teď!
Golf
Hra golfu symbolizuje nějakou nudnou a nezáživnou oslavu. Zároveň značí život ve vybrané společnosti. Vidíte-li někoho hrát golf, rozhlédněte se kolem sebe a poskytněte pomoc tam, kde je to nejvíc potřeba. Jestliže hrajete golf vy, měli byste si dopřát luxusní dovolenou. Zasloužíte si pořádný odpočinek.
Gondola
Jízda na gondole znamená, že brzy podniknete příjemnou cestu s milou osobou. Nemůžete se jí dočkat. Jste-li na gondole, neměli byste se tolik vychloubat svým společenským postavením. Respekt svého okolí si takto rozhodně nezískáte, pouze působíte arogantně. Uvědomte si, že skromnost není slabost.
Gondoliér
Gondoliér prozrazuje, že se můžete těšit na úspěchy v lásce a milostné štěstí. Už klepou na dveře. Kromě toho gondoliér symbolizuje pracovní úspěchy. V zaměstnání se dočkáte uznání, možná i povýšení. Přemýšlíte-li nad vlastním podnikáním, pak teď je ten pravý čas. Bude se vám dařit na všech frontách!
Gorila
Gorila ve snu vám sděluje, že se všeho snažíte dosáhnout hrubou silou. Hlava nehlava jdete přes všechny překážky a neberete ohled na své okolí. To vás zejména v osobním životě dostává do problémů – zraňujete totiž lidi, které máte nejraději. Zkuste trochu ubrat a chovat se ohleduplněji, jinak vás všichni opustí.
Gramofon
Pokud slyšíte ve snu hrát gramofon, chraňte se před našeptávači. Vy sami nejlépe víte, co je potřeba udělat. Dostat gramofon darem značí hledání lásky – po delší době by se na vás mohlo opravdu usmát štěstí. Jestliže gramofon kupujete, pak se sami veřejně zesměšníte. Vaše pověst utrpí, ale vrátíte se silnější.
Grog
Horký rumový nápoj vás varuje před dlouhotrvajícími problémy v lásce a upozorňuje na hrozící nevěru. Pití grogu symbolizuje konec krásného období. Jestliže grog vylijete, pak dostanete velmi zajímavou nabídku. Navzdory očekávání okolí ji ale nepřijmete. Budete k tomu mít své důvody, které nemusíte nikomu vysvětlovat.
Gymnázium
Studujete-li ve snu na gymnáziu, znamená to, že ty největší úspěchy máte v životě teprve před sebou. Váš život se bude ubírat správným směrem, i když teď máte pocit, že je všechno špatně. Pokud jdete kolem gymnázia, pak nejste rozhodnuti, jak se svým životem naložíte. Bez cíle budete jen bloudit.
Gynekolog
Gynekolog ve vašem snu vám říká, že je špatné využívat cizí neštěstí ve svůj vlastní prospěch. Osud vám nachystá zkoušku, ve které bude pokoušená vaše morálka. Gynekolog může rovněž značit zdravotní komplikace. Zdraví máte jen jedno, tak se podle toho chovejte – vaše životospráva by mohla být lepší!

Hodíte se v lásce k sobě

&

Kyvadlo

Položte si otázku a kyvadlo vám odpoví možnostmi ano, ne, nevím

Kyvadlo odpověz
Kyvadlo
Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo
Luna vstoupí v 7:03 do Blíženců

Znamení

Fáze
5.
Den

Biorytmus

 

Intelekt

 

Emoce

 

Kondice

Jaká je vaše karta dne?

Karta dne

Výklad snů

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam.

Výklad snů

Ascendent

Vyplňte datum a čas vašeho narození:

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz