Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno 24°C

Snář

Výklad snů online

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam

Výklad snů
Facka
Dostanete-li ve snu facku, věští to překvapení, ale také špatnou společnost, kterou se obklopujete. Jestliže facku sami dáte, pak vás zklame velmi blízká osoba. Pokud vidíte, jak někdo dává facku, dostanete se do hádky nebo rvačky. Zkuste konflikt řešit rozumem – člověk, s nímž se dostanete do křížku, nemá daleko k násilí.
Fakír
Fakír prozrazuje, že se vám brzy podaří shodit přebytečné kilogramy. Značí také dobré a pevné zdraví. Vidět představení fakíra vám říká, že si příliš nevěříte. Bez sebevědomí se úspěchu nedočkáte! Jestliže jste ve snu fakírem, pak překonáte sami sebe. Konečně porazíte všechny strachy a pochyby.
Farář
Farář stojící u oltáře značí finanční prospěch. Potkat ve snu faráře předpovídá mrzutosti i nemoc. Jestliže s ním mluvíte, budete muset řešit něco, do čeho se vám nechce. Farář na kazatelně věští úspěch, ke kterému směřujete. Jste-li farářem, pak nestojíte o změny, ale přesto se jim v brzké době nevyhnete.
Fazole
Velké fazole symbolizují hádku. Jestliže vidíte klíčící fazole, znamená to, že brzy dosáhnete cíle. Pokud fazole jíte, dostanete se do chudých poměrů. Sázení fazolí značí, že svoji situaci dokážete vidět pravdivě. Zalévání fazolí vám sděluje, že to přeháníte s pečlivostí. Zelené fazole věští lepší časy.
Fialka
Fialka je nostalgickým znamením vzpomínek na minulé události, trhat fialky věští šťastné manželství. Dáváte-li fialky, štěstí v oblasti lásky se vám vyhýbá. Jestliže fialky dostanete, dejte si pozor na to, s kým se stýkáte – snadno byste se mohli dostat do špatné společnosti. Kvetoucí fialky symbolizují štěstí.
Fíkovník
Fíkovník vám radí, že byste měli krotit své choutky a zachovávat mírnost. Značí vysokou sexualitu. Vidíte-li vzrostlý fíkovník, někdo se postará o vaši ostudu. Přestože vše uvidí vaše rodina, neste tyto chvíle s hrdostí. Pokud vlastníte fíkovník na vašem pozemku, lidé vás budou ctít a milovat.
Fíky
Dostanete-li fíky darem, věští štěstí v lásce. Pokud je konzumujete, symbolizují materiální statky. Koupě fíků ukazuje na velkou touhu, která se zatím nesplní. Sušené fíky předznamenávají úbytek peněz – připravte se na horší časy. Jestliže vidíte někoho jíst fíky, máte mnoho přátel. Važte si toho, ne každý může říct to samé.
Film
Sledování filmu ve snu ukazuje na nudný život. Pokud filmy sami točíte, věští kariérní postup vzhůru. Jestliže vidíte akční film, sděluje vám to, že mrháte svým časem. Zkuste jej využít na užitečné věci! Animovaný film značí, že má někdo neustále potřebu vás ochraňovat a starat se o vás. Vy o to ale nestojíte.
Filozof
Rozprávíte-li ve snu s filozofem, je to známka toho, že byste měli opustit od přílišného hloubání. Zároveň může tato diskuze předznamenávat přicházející potíže v podnikání. Jestliže jste filozofem vy, očekávejte hádky v rodině. Zkuste jim tentokrát předejít, nemusíte mít pravdu za každou cenu.
Flašinet
Hra na flašinet varuje před bídou! Pokud nasloucháte jeho zvukům, očekávejte příchod nepříjemných zpráv. Tuto informaci nebudete chtít přijmout, ale nic jiného vám nezbyde. Hrajete-li ve snu na flašinet a jste žena, čeká vás velké dobrodružství. Pokud jste ale muž, tak si dávejte pozor – někdo na vás chystá léčku.
Flétna
Flétna upozorňuje na hrozící podvod. Ve svém okolí máte lidi chystající intriky. Buďte obezřetní, jinak se nevyhnete finančním ztrátám. Foukání na flétnu symbolizuje rozklíčování milostného trápení. Budete zklamáni – člověk, kterého milujete, vás zradí. Způsobí vám tím dlouhé trápení, které jen tak nepřebolí.
Flirt
Flirt ve snu předznamenává příjemné chvíle strávené ve společnosti. Potkáte se s lidmi, se kterými jste se dlouho neviděli a zavzpomínáte na staré časy. Flirt značí také vaši touhu po společenském životě. Kvůli práci a rodině zapomínáte na zábavu. Vyhraďte si čas, který strávíte jen podle sebe.
Focení
Vidíte-li při focení sami sebe, pak si něco nalháváte. Nejste k sobě upřímní a snažíte se vyhnout nepříjemné pravdě. Jestliže vidíte při focení někoho blízkého, čekají vás příjemné chvíle strávené s rodinou. Naopak pokud vidíte při focení někoho cizího, připravte se na nepříjemné období plné hádek a křivd.
Fotbal
Fotbalový zápas ve snu vám sděluje, že své problémy řešíte příliš rychle a tvrdě. Některé potíže vyžadují spíše chladnou hlavu a diplomatické jednání. Šarvátka ve fotbale symbolizuje vaši mrzutost a nespokojenost. Gól během fotbalového utkání značí, že jste přes všechny pochyby učinili správná rozhodnutí.
Fotoaparát
Vidíte-li fotoaparát, pak žijete v minulosti. Příliš se ohlížíte za tím, co bylo, a neužíváte si přítomnost. Přicházíte tak o příjemně strávené okamžiky s lidmi kolem vás. Pokud fotoaparát sami používáte, svoji vlastní nerozvážností si velmi zkomplikujete život. Přemýšlejte předtím, než něco řeknete nebo uděláte.
Fotograf
Vidíte-li ve snu fotografa, věští to šťastnou lásku, nebo dokonce sňatek. Čekají vás pozitivní změny. Jestliže fotograf fotí vás, měli byste k sobě být konečně upřímní – lžete sami sobě. Pokud fotí někoho z vašich blízkých, čekají vás dobré časy. Nicméně fotí-li někoho cizího, připravte se na smutek a trápení.
Fotografie
Kvalitní a ostře vyvedená fotografie je příslibem dlouhého života. Může také značit lásku a sňatek. Dostanete-li fotografii vaší milované osoby, pak kromě vás miluje ještě někoho jiného. Pokud máte fotografii v ruce, očekávejte milé setkání. Jestliže vy sami pořizujete fotografie, ukazuje to na vaši nerozvážnost.
Frak
Frak odkazuje na nudu a rutinu. Ukazuje, že se ocitnete v nudné společnosti, ale v dobrém postavení. Černý frak vám sděluje, abyste se připravili na schůzku, na kterou budete pozváni. Špinavý a potrhaný frak symbolizuje ohrožení vašeho pracovního postavení. Svoji pozici budete muset obhajovat.
Fretka
Fretka ve snu věští komplikace. Ne všechno půjde tak hladce, jak byste si představovali. Obrňte se trpělivostí, dění nebudete moci nijak uspíšit – na tahu jsou jiní. Ve chvíli, kdy začnete ztrácet naději, naberou věci rychlý spád a všechno dobře dopadne. Fretka může také předznamenávat problémy na pracovišti.
Fronta
Fronta ve snu vám říká, že byste měli být víc ostražití. Hrozba je blíže, než si připouštíte. Ohrožen je především váš majetek a vaše peníze – nepouštějte se do investic v oblastech, kterým nerozumíte. Fronta může také symbolizovat setrvání současného stavu. Vysněných změn se jen tak nedočkáte.

Hodíte se v lásce k sobě

&

Kyvadlo

Položte si otázku a kyvadlo vám odpoví možnostmi ano, ne, nevím

Kyvadlo odpověz
Kyvadlo
Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo
Luna vstoupí v 7:03 do Blíženců

Znamení

Fáze
5.
Den

Biorytmus

 

Intelekt

 

Emoce

 

Kondice

Jaká je vaše karta dne?

Karta dne

Výklad snů

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam.

Výklad snů

Ascendent

Vyplňte datum a čas vašeho narození:

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz