Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno 24°C

Snář

Výklad snů online

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam

Výklad snů
Madona
Setkáte-li se ve snu s Madonou, znamená to, že se vám v těžkých chvílích dostane pomoci a utěšení. Ikdyž víte, že budou blízcí a známí stát při vás, připravte se na nelehké období, které je před vámi. Nebojte se ale - nic netrvá věčně a vám se jistě brzy uleví.
Magnet
Jestliže ve snu vidíte nebo používáte magnet, značí to, že se stanete oblíbenými ve společnosti. Díky tomu se vám podaří navázat užitečné známosti. Pokud magnet ve snu najdete, znamená to, že vám váš přítel otevře oči a vy uvidíte to, co jste dříve neviděli. Zahození magnetu varuje před svůdcem, který vás okouzlí a pak vám ublíží. Ztracený magnet je symbolem vaší prchlivosti.
Maják
Vidina majáku ve snu varuje před nepříjemnostmi. Zároveň je to ale také symbol spásy. Navštívíte-li ve snu maják, znamená to, že brzy odcestujete a delší dobu budete mimo domov. Světlo majáku je příslibem dobrých časů. Naopak opuštěný a rozpadlý maják značí neuspokojivou budoucnost. Maják v příznivém počasí znamená radost, maják ve špatném počasí pak štěstí a pohodu, který vypline ze smutku.
Majetek
Majetek, který získáte ve snu symbolizuje ztrátu. V životě budete muset začít znovu od začátku. Je to také symbol příznivější budoucnosti. Jestliže majetek ve snu prodáváte, připravte se na pokles vaší životní úrovně. Zděděný majetek symbolizuje vaši nespokojenost se svým životem. Získáte-li majetek, popřemýšlejte o novém podnikání. Ztráta majetku věští obavy z prohry.
Majonéza
Pokud ve snu konzumujete majonézu, znamená to, že máte potíže udržet soustředěnost v myšlenkách. Kupujete-li majonézu, pak nevíte, kam dřív skočit. Jste až příliš zaměstnaní. Sen o přípravě majonézy radí, abyste si vybrali jen jednu či několik aktiv a těmto se věnovali naplno. Zkažená majonéza značí, že byste měli začít hledat nový smysl života. Budete šťastnější.
Major
Vidina majora znamená, že měli byste více dbát na své vychování a dodržovat přísnější sebekontrolu. Platí to také při konfliktech a hádkách. Pokud jste vy sami majorem, pak je to znamení, že byste neměli druhé soudit pouze podle jejich vzhledu. Hovoříte-li s majorem, pak jste na rozcestí a budete se muset rozhodnout, která cesta je pro vás ta správná.
Mák
Pokud ve snu sejete nebo konzumujete mák, je potřeba nechat padnout svoje příliš ješitné naděje. Kvetoucí mák věští, že budete terčem pomluv. Utržený mák je symbolem vaší vášně, která je vám spíše na obtíž. Sklízíte-li makovice, pak bude sklízet také majetek - ten se brzy rozmnoží. Vůně kvetoucího máku říká, že se brzy stanete účastníkem podivného jednání.
Makarony
Symbolika makaronů ukazuje, že se nemusíte obávat o své dobré živobytí. Čeká vás období hojnosti. Je to také symbol dlouhého a spokojeného života. Pokud ve snu makarony vaříte, pak si vždy necháváte až příliš moc času na rozmýšlení. Vyhazujete-li makarony, je to znamení, že byste se měli dívat více kolem sebe.
Malina
Sklízet ve snu maliny znamená, že byste neměli chválit den před večerem. Zůstaňte raději opatrní. Sen o malinách je také symbolem lásky, vášně a intimních chvil. Zavařujete-li maliny, pak nebuďte příliš zvědaví - nemusíte vždy vědět vše. Sbíráte-li maliny, pak vězte, že vaše okolí si vás nejvíc cení pro vaši pečlivost. Pokud maliny ve snu jíte, je pravda, že na sebe nikdy nezapomenete.
Malovat
Malování ve snu prozrazuje, že máte dobré přátele. Malujete-li sami sebe, věští to dlouhý život plný lásky. Vidíte-li, jak někdo maluje na sklo, jsou před vámi radovánky bez hranic. Malování na papír symbolizuje vaši ustavičnou sebekontrolu. Krásné malované domy radí spolupráci s přítelem - budete mít z toho velký prospěch. Krásné malované obrazy poukazují na to, že sami před sebou svou nespokojenost neschováte.
Malý
Pokud se vám zdá, že jste se ve snu zmenšili či jste hodně malí, je to znamení, že si brzy polepšíte. V zaměstnání budete povýšeni nebo vám bude svěřen významný projekt. Píle mimo zaměstnání vám přinese určité výhody a zásluhy. V rodině či mezi známými nabydete na důležitosti.
Mandarinky
Pokud vidíte ve snu mandarinky, znamená to, že vaše touhy nebudou naplněny a práce je zbytečná. Dalším významem je spokojené manželství. Loupete-li mandarinky, jste až příliš často zamyšlení. Pěkné zralé mandarinky věští spokojenost, shnilé mandarinky naopak špatné vyhlídky. Kupujete-li mandarinky, stojíte na jednom místě a nemůžete pohnout s prací kupředu.
Mandl
Jestliže ve snu mandlujete, nebo stojíte u mandlu, značí to spořádanou, klidnou a fungující rodinu. Čeká na vás útulný spokojený domov. Dalším významem je touha po napravení svých chyb. Pouhá vidina mandlu věští, že budete brzy toužit po dětech. Rádi byste se posunuli někam dál a vyplnili svůj život a rodinu novými členy.
Mandle
Mandle jsou symbolem blahobytu a bohatství. Mlsáte-li ve snu mandle, vaše zvědavost může vést k nesnázím. Sladké mandle vám však věští uznání, hořké mandle zármutek z maličkostí. Solené mandle vám připomínají přísloví - všechno zlé je k něčemu dobré. Pamatujte na něj a řiďte se jím.
Mandlovník
Mandlovník ve snech znamená, že se stane nějaká příjemná událost, ve kterou jste už ani nedoufali. Zaléváte-li zasazený mandlovník, věřte si více ve svém počínání. Jdete správnou cestou. Vidina zeleného mandlovníku je příslibem nové lásky, kterou brzy potkáte. Nebraňte se jí. Uschlý mandlovník naopak věští samotu.
Manekýna
Pokud se ve snu stanete manekýnou, znamená to, že se na vaši adresu mohou sesypat různé pomluvy. Je to také znamení, že byste neměli chtít být něčím či někým, když k tomu nemáte správné předpoklady. Nelámejte to přes koleno. Vidíte-li manekýnku, pak byste si měli sednou a pouvažovat o tom, proč vás lidé ve vašem okolí nemají v lásce. Můžete na tom něco změnit?
Manko
Překvapí-li vás ve snu manko, značí to, že jistá úřední záležitost či soud nedopadne ve váš prospěch, i když jste si mysleli, že už máte vyhráno. Je to také varování před ukvapenými rozhodnutími, které občas děláte. Měli byste o věcech více přemýšlet, než uděláte krok kupředu.
Manžel
Manžel a manželka ve snu symbolizují podporu a pochopení. Vidíte-li ve snu vlastního manžela, buďte odvážní a dejte vysvětlení těm, kteří si jej žádají. Veselý manžel varuje před jeho nevěrou, smutný manžel říká, že se budete muset starat o nějakého člena rodiny. Jestliže vás manžel ve snu opustí, je to znamení, že ve skutečnosti vám bude věrný a bude stát za vámi. Pokud však váš manžel ve snu objímá jinou ženu, dejte si pozor na jeho nespokojenost.
Manželka
Manžel a manželka ve snu symbolizují podporu a pochopení. Podaří se vám vymanit z nepříjemné situace a odoláte pokušení. Vidina vlastní manželky věští nekonečnou nespokojenost a rozladěnost v domácnosti. Milá a usměvavá manželka znamená, že vaše obchodní jednání budou mít velký úspěch a vy se dočkáte nemalého zisku.
Manželství
Pokud ve snu vstoupíte do manželství, nebo jste se zúčastnili něčí svatby, věští to výhru či štěstí. Možná byste si měli vsadit v loterii. Jste-li oddáni proti vlastní vůli, stanete se účastníkem velmi složitého sporu. Jestliže vidíte sami sebe v manželství se starším partnerem, dejte si pozor na problémy v zaměstnání. Snažte se na ně připravit a buďte ve střehu.
Manžety
Koupit si manžety či je vidět znamená, že je potřeba vyvarovat se zbytečné pýchy. Nosit je či vidět krajkové manžety značí získání úcty. Ztratíte-li ve snu manžety, pak ztratíte také smutek, který vás tíží. Roztrhané manžety vám radí, abyste se o sebe více starali a více o sebe dbali. Špinavé manžety varují před ztrátou zaměstnání. Radí také, abyste poslouchali co říkáte - nikdo se pak nebude muset stydět.
Mapa
Listujete-li ve snu mapou, symbolizuje to, že vás v blízké době čeká daleké a zajímavé cestování. Podaří se vám splnit si svůj sen. Kupujete-li mapu, pak byste se měli rozhodnout. Sami nevíte, co vlastně chcete. Pokud mapu nesete, pak naopak víte co je váš cíl a jdete si pevně za ním. Spadne-li vám mapa na zem, je to symbol toho, že je pro vás domov vším. Je to místo, kde se cítíte nejlépe.
Marcipán
Mlsáte-li ve snu marcipán, ukazuje to riziko, že kolem sebe máte hodně lidí, kteří vás podvádějí. Je to symbol nevinných lží. Darujete-li marcipán, pak máte špatné myšlenky. Dostanete-li marcipán, pak si dejte pozor na podvodníky. Koupě marcipánu symbolizuje vaši jednoduchost. Vždy kráčíte po té snazší cestě. Příprava marcipánu ve snu radí, abyste se vždy spolehli pouze sami na sebe.
Márnice
Ocitnete-li se ve snu v márnici, znamená to nebezpečí nebo také ztrátu nějakého blízkého přítele. Vidina márnice poukazuje na to, že vás nečekají radostné dny. Jestliže v márnici hledáte něčí tělo, pak je to varování před náhlým úmrtím někoho blízkého. Může se jednat o člena rodiny či přítele. Podobný význam má také vidina mnoha těl v márnici - bdržíte smutnou zprávu z dalekých krajů.
Masáž
Užíváte-li si ve snu masáž, měli byste si zkusit rozšířit své myšlenkové obzory. Čeká vás studium. Zkuste také upustit od špatných myšlenek. Nevěstí nic dobrého. Sen o masáži také znamená, že se vám podaří dát něco do pořádku. Budete sami se sebou spokojení.
Maska
Všeobecný význam snu o maskách je neupřímnost a faleš. Pokud se vám zdá že vy, nebo někdo druhý nosíte masku, značí to, že klamete někoho ze svých přátel. Pouhá vidina masky má podobný význam - někdo klame vás. Jestliže vidíte, jak si někdo masku sundává z obličeje, je to symbol vaší náročnosti. Netušíte, co to znamená být skromný.
Máslo
Máslo znamená, že kritika ze strany přátel je pravdivá a oprávněná. Kupovat jej značí nutnost šetřit. Rozpuštěné máslo věští nemoc, ztuhlé máslo slibuje nalezení spřízněné duše, žluklé máslo varuje před rodinnými problémy a zabalené máslo říká, že vaši přátelé budou nespokojení s vaším chováním. Dědictví slibuje sen o tom, jak je máslo vyráběno. Jestliže máslo rozpouštíte v hrnci, pak se připravte na nečekané výdaje.
Maso
Symbol masa ukazuje, že spějete k blahobytu. Měli byste dbát na dobré rady i pomoc svých kamarádů. Syrové maso slibuje nalezení věrného přítele, pečené maso varuje před nemocí v rodině, vařené maso věští vaši nemoc. Kupujete-li telecí maso, pak se brzy uzdravíte. Hovězí maso radí, abyste se začali více starat o svoji životosprávu. Moc se přejídáte, pokud se vám zdá vepřovém mase. Drůběží maso znamená, že vaše péče o zdraví je přiměřená.
Mast
Mícháte-li ve snu masti, znamená to, že vám lidé vnucují něco nepříjemného. Neohlížejte se na to. Je to také znamení, že vaše touha není věnována tomu správnému člověku. Příjemně vonící mast symbolizuje vaši pravdomluvnost. Páchnoucí mast radí, abyste se nenechali k ničemu dotlačit. Kupujete-li ve snu masti, pak vás nemine kožní vyrážka. Mastíte-li se, byli byste rádi, kdyby vás někdo pohladil a věnoval se vám.
Mateřídouška
Sbíráte-li nebo sušíte tuto bylinku, poukazuje to na to, že ve svém srdci máte ukrytý nějaký zármutek, který vás velmi tíží. Vše je ale na dobré cestě a brzy se obrátí. Potkáte štěstí a uleví se vám.
Matka
Matka ve snu ukazuje, že se plán zdaří. Je to také příslib veselých událostí. Mluvit s ní znamená, že potřebujete přemýšlet o svých skutcích. Pokud vidíte mrtvou matku, je vám přán dlouhý život. Umírající matka s sebou přináší smutek a starosti. Matka, která brečí, znamená neštěstí. Více myslet na své povinnosti byste měli, pokud slyšíte, jak maminka volá vaše jméno.
Mazat
Mažete-li se ve snu, znamená to, že někdo objeví vaše schopnosti a vy je pak úspěšně uplatníte. Pokud mažete marmeládu na pečivo, pak vás čekají mrzutosti a budete na sebe i okolí protivní. Sen o mazání bot značí, že budete cestovat za prací či zábavou.
Mdloby
Ocitnete-li se ve snu v mdlobách, znamená to, že něco či někoho ztratíte, ale naleznete nové štěstí. Dalším významem je neočekávané vyznání lásky nebo dědictví. Pokud vidíte někoho omdlít, tak se vám nepodaří ušetřit si pracně získané finance a majetky. Raději si něco předem ušetřete, abyste nezůstali na mizině.
Meč
Symbol meče znamená, že vám lidé rozumí a věří ve vás. V zaměstnání budete mít výhodné postavení. Dostanete-li od někoho meč pak vás čeká velká zodpovědnost. Budete se starat o více podřízených. Zlomený meč radí, abyste nepropadávali smutku. Vše se brzy zase v dobré obrátí. Ztratíte-li ve snu meč, pak ve skutečnosti ztratíte přátele. Přestanou si vás vážit.
Mech
Vidina mechu ve snu je příslibem úspěchů v lásce, které se brzy dostaví. Ležet na mechu znamená dobrou cestu ke zvýšení příjmů. Pokud mech držíte v ruce, budete mít radost, že váš přítel či známý bude úspěšný. Vaši radost ze života vám bude hodně lidí závidět v případě, že se vám zdá o tom, jak mech trháte a sbíráte.
Měď
Měď symbolizuje vaše tajná neuskutečněná přání. Vidíte-li ve snu měděné předměty znamená to jistou opatrnost. Hrozí, že vás podvedou zlomyslní lidé. Je to také symbol navázání nových známostí a kontaktů. Měděné mince jsou příslibem štěstí. Vše se vám bude dařit. Mědirytec věští nouzi, která se brzy dostaví.
Medaile
Dočkáte-li se ve snu medaile, znamená to, že vás může potkat nějaké ponížení a nepříjemnosti. Pokud však budete pilní, získáte pochvalu. Tento sen také radí, abyste byli nad věcí a vše brali s rezervou. Vidíte-li medaili, pak se budete muset snažit, abyste dostali to, co chcete. Nic není zadarmo. Mnoho medailí pohromadě symbolizuje stárnutí. Ani vy nebudete vždy mladí a plní energie.
Medailon
Jestliže získáte medailonek, objevíte ve svém životě někoho, kdo je vám i blízkým oddaný a věrný. Ztráta medailonu je příslibem vaší váženosti. Okolí na vás bude pohlížet, jako na úctyhodného člověka. Pokud vrátíte medialon tomu, od koho jste jej dostali, pak právě tento dárce bude mít potíže v lásce.
Medovina
Pití medoviny ve snu vám věští dobré časy. Symbolizuje navázání nových přátelských vazeb i lásek. Naléváte-li medovinu k pití, pak vyhledejte společnost na dnešní den. Neměli byste být sami a přátelé vám zpříjemní den.
Medvěd
Potkáte-li ve snu medvěda, můžete se setkat s křivdou a pomluvami. Lední medvěd naopak značí lásku. Běžící medvěd slibuje výhru v loterii. Podobně je tomu i u spícího medvěda. Vidíte-li medvěda jak tančí, znamená to, že budete moct vyrovnat své dluhy. Jíte-li medvědí maso, těšte na vdavky v rodině. Pokud vás medvěd napadne, připravte se na velké majetkové škody.
Meloun
Sladký meloun znamená, že vás chce někdo falešný ošálit. Vašim pracovním snahám se druzí smějí, pokud si na melounu ve snu pochutnáváte. Kupujete-li meloun, pak byste neměli tak lehce druhým odpouštět. Vidíte-li mnoho melounů na jednom místě, věřte pouze sami sobě a svému štěstí. Právě toto vás dovede ke štěstí.
Měřit
Jestliže ve snu něco měříte, buďte obezřetní! Jste obklopeni různými čmuchaly a nepřejícnými lidmi. Dalším významem snu je nejistota, kterou jste obklopeni. Pokud někomu ve snu měříte míry, chovejte se vždy čestně a tak, jak byste chtěli, aby se ostatní chovali k vám. Měří-li někdo vás, třeba švadlena, měli byste zapomenout na minulost a začít se dívat kupředu. Je před vámi lákavá budoucnost.
Meruňky
Kupovat nebo jíst ve snu meruňky může prozrazovat, že se manželství dočkáte až v pozdějším věku. Je to také znamení, že možná až příliš rychle umíte odpustit druhým. Na nečekané výdaje se připravte, pokud meruňky ve snu trháte. Krásné meruňky radí, že je čas na změnu. Shnilé pak říkají, že byste měli více odolávat novému objevu. Vidíte-li se, jak sbíráte meruňky pod stromem, pak se nevzdávejte. Je před vámi ještě mnoho variant řešení, které můžete vyzkoušet.
Měšec
Tučný měšec symbolizuje úspěšné obchody a výhodu oproti ostatním. Pokud se vám naopak zdá o prázdném měšci, utrpíte ztrátu a budete se trápit. Měšec plný kamení znamená, že budete mít brzy možnost přijít si k penězům. Měšec s mincemi radí, abyste se přestali zabývat myšlenkami, které jsou nemorální. Roztržený měšec je symbolem marné snahy. I když se budete snažit sebevíc, cíle se nedočkáte.
Měsíc
Měsíc v úplňku značí milostné štěstí. Jasný měsíc symbolizuje upřímnou radost a štěstí, ubývající nevěru. Vidíte-li měsíc na nebi ve dne, znamená to, že vám cestu zkříží pohledná žena nebo muž. Naopak měsíc za mraky značí milostnou roztržku s partnerem. Padající měsíc z nebe slibuje příjemné novinky. Červený měsíc varuje před válkou.
Město
Spatřit ve snu veliké město značí, že získáte větší rozhled nebo začnete velkolepý a úspěšný podnik. Malé město poukazuje na vaši bídnost. Vidíte-li spálené město, je to znamení, že byste se měli zabývat jinými věcmi než jsou pomluvy. Spokojené manželství slibuje sen o budování města, závist věští rozbourané město. Město plné lidí symbolizuje vaši pravdomluvnost a město bez lidí vaši roztažnost. Nic vám není po chuti.
Meteor
Sen o meteoritech má dva výklady. Pro skromné lidi je to příslib štěstí a pohody. Pro materialisty je to ale varování před ztrátou a finančními problémy. Zdá-li se vám o padajícím metereoru, znamená to, že zanedbáváte své sny, a ty pomalu pohasínají. Je to také znamení, že vás ovlivní nečekaný zvrat.
Metro
Jestliže se ve vašem snu objeví metro, věci budou mít až nečekaně rychlý průběh. Záležitosti, které dlouhou dobu trčely v mrtvém bodě, se nyní konečně pohnou a vyřeší. Metro může rovněž značit, že něco nestíháte. Vzali jste si na sebe moc úkolů – některých se budete muset vzdát, všechny je nezvládnete.
Mez
Pokud stanovujete ve snu nějaké meze, značí to, že vás v životě brzy čeká nějaká velká proměna. Je to také symbol vaší snahy najít východisko z nepříjemné situace. Sedíte-li na mezi, pak zdravě věříte sami v sebe. Problémy mohou nastat, pokud ve svém snu vidíte neurčitou mez.
Mezek
Jestliže sníte o mezkovi, znamená to, že se v nějakém jednání objeví dlouhé průtahy. Jste tvrdohlaví! Podobný význam má sen o mezkovi na pastvě - výsledek je ještě daleko před vámi. Koupě mezka přinese úřední jednání. Vidíte-li mnoho mezků s nákladem na jednom místě, pak vězte, že mnohé dokážete - máte v sobě velkou vnitřní sílu. Najděte ji a dokážete vše, co budete chtít.
Míč
Hrajete-li si s míčem, máte v životě či vztahu dlouhodobé neshody nebo zažíváte nějaké ponížení. Sen o malém míči říká, že se nemůžete zavděčit všem. Velký míč radí, abyste neodcházeli od rozdělané práce. Kupujete-li míč, pak už velmi dlouho čekáte, až se vám do života vrátí radost. Více byste se měli poslouchat, pokud se vám zdá o ztrátě míče. Mnohokrát ani nevíte, co říkáte.
Mikroskop
Sledujete-li ve snu něco pod mikroskopem, znamená to, že je potřeba se učit na vlastních chybách. Velmi dobře si umíte všímat všech důležitých maličkostí, což se vám může hodit. Někdy to však může být na škodu, zejména pokud budete velký puntičkář. Můžete se pak stát jednoduchým terčem posměchu.
Mikuláš
Setkáte-li se ve snu s Mikulášem, varuje vás to před závistí okolí. Jde o vaše těžce vydřené úspěchy, tak se nenechejte rozhodit. Sen o Mikuláši také značí, že někoho uděláte štastným a vás to zahřeje na srdci. Jste-li vy sami Mikulášem, pak se ve vás nezapře láska k přepychu. Pokud Mikuláše honíte a běžíte a ním, pak si lépe hlídejte své štěstí. Snadno vám proklouzne mezi prsty.
Milenec
Máte-li ve snu milence či milenku, značí to, že se před vámi objeví pokušení v lásce i zaměstnání. Je to symbol příjemného setkání. Dejte si pozor na nové lásky. Láska někdy zaslepí to, co byste jindy viděli.
Milenka
Všeobecný význam snu o milence lze připodobnit známému přísloví - láska je někdy slepá. Dejte si tedy pozor na váš partnerský protějšek a mějte oči otevřené. Předejdete tak nepříjemnostem, které by vás v budoucnu mohly potkat. Krásná a zámožná milenka upozorňuje na úmrtí v rodině. Může se jednat o někoho z rodičů.
Milíř
Pokud se vám zdá o milíři, znamená to, že lidé vám budou blahopřát a dočkáte se obdivuhodných zdarů. Zdá-li se vám o tom, že vy sami jste milířem, svědčí to o vaší nepraktičnosti.
Milost
Dáváte-li ve snu někomu milost, nebo ji dostanete, značí to, že se dočkáte jistého dobrého poselství. Je to symbol všeho dobrého, které na vás potká. Bude se vám dařit.
Miminko
Plačící miminko věští zklamání nebo nemoc v rodině. Usměvavé miminko vám sděluje, že vaše láska bude opětována. Jestliže je miminko ve snu nemocné, připravte se na přicházející starosti. Pokud miminko přebalujete, dočkáte se zrady od někoho, komu bezmezně důvěřujete. Spící miminko symbolizuje vaši nezávislost.
Ministr
Objeví-li se ve vašem snu ministr, symbolizuje to drobné starosti v rodinném kruhu, které však hravě a lehce vyřešíte. Je to také symbol štěstí, které budete chtít najít. Pokud jste vy sami ministrem, pak se vám do života dostanou obtíže, které vás velmi ovlivní. Vidíte-li ministra při jednání, připravte se na problémy v zaměstnání či podnikání.
Mísa
Mísa ve snu symbolizuje, že budete brzy pozváni na slavnost a dočkáte se velmi štědrého obdarování. Rozbitá mísa radí, abyste se co nejdříve vypořádali se svojí depresí. Koupě mísy věští problémy a nepochopení v rodinném kruhu. Dřevěná mísa je symbolem vaší pracovitosti. Můžete pomýšlet na vedoucí postavení. Odrazem vaší hlouposti je sen o skleněné míse. Malovaná mísa radí, abyste nelhali a říkali opravdu to, co cítíte.
Misionář
Mluvíte-li ve snu s misionářem, ukazuje to na příznivá překvapení. Zřejmě dostanete nějaký dar. Jste-li vy sami misionářem, je to odraz vaší dobrosrdečnosti. Rádi pomáháte druhým. Věřte, že se vám vaše dobrota brzy vrátí. Pouhá vidina misionáře znamená, že jste plní pokory.
Mladík
Sníte-li o mladíkovi, můžete se spolehnout na vlastní síly. Ty přinesou výhradně úspěch a blahobyt. Tento sen je také symbolem dobrých zpráv a nápomocných lidí, na které se můžete spolehnout. Polibek od hezkého mladíka značí, že se budete dlouho cítit mladí. Mladý duch je někdy více než mladý vzhled.
Mlátit
Mlácení obilí ve snu věští ohromné obchodní úspěchy. Prázdná sláma, jež mlátíte, předpovídá mnoho zbytečné námahy. Budete se velmi snažit, avšak výsledky se nedostaví. Raději neplýtvejte svou energií a využijte ji k jiným účelům. Prázdný mlat symbolizuje velkou úrodu.
Mlékař
Mlékař symbolizuje situaci, kdy vás pronásleduje ctitel nebo ctitelka. O dotyčného ale nemáte zájem. Kupujete-li si mléko od mlékaře, budete se radovat. Čekají vás samé příjemné zážitky. Pokud vidíte mlékaře mléko nalévat, dočkáte se požehnané domácnosti.
Mlékařka
Setkáte-li se ve snu s mlékařkou, věští vám to cestu k moři nebo hezkou námořní plavbu a zážitky. Sen o mlékařce je také znamením pomluv. Dejte si pozor, možná právě vaše jméno ulpí na jazyku druhých. Pokud mléko kupujete od mlékařky, budete se těšit ze svých úspěchů.
Mléko
Pijete-li ve snu mléko, ukazuje to na nestálé zdraví nebo na vaši spořivost. Dojení mléka věští úspěch, rozlité mléko škodu. Pevného zdraví se dočkáte, pokud se vám zdá o kravském či kozím mléku. Vidíte-li přetéct mléko přes nějakou nádobu, pak si dejte pozor na vaše přátele. Někdo z nich se jako přítel pouze tváří. Zámožným se stanete, jestliže se vám zdá o mateřském mléku v ženských prsou.
Mlha
Mlha ve snech znamená, že se dočkáte nějakých trampot, které vás trochu přibrzdí v osobním rozletu. Pokud budete jednat s rozvahou, pak se vám vše podaří rychle vyřešit. Klesající a padající mlha symbolizuje úlevu. Sen o husté mlze skrz kterou se vám špatně dívá značí, že se cítíte být v koncích. Jestliže budete o věcech více přemýšlet, jistě brzy najdete cestu ven.
Mlít
Mletí ve snu znamená, že váš výdělek stojí na úrodné půdě. Melete-li kávu, značí to návštěvu z dalekých krajů. Pomleté ořechy jsou symbolem pomluv. Právě nyní někomu ležíte v žaludku. Jestliže ve snu melete na mlýnku pepř, je to varování před špatnými zprávami. Můžete je obdržet telefonicky nebo jiným způsobem.
Mlsat
Jestliže ve snu mlsáte, ukazuje to, že jakékoliv odříkání je pro vás nepřekonatelným problémem. Zejména pokud jde o vaše tajné sny a přání. Sen o pochutnávání si na nějaké dobrotě také věští ztrátu dobrých přátel, které nedokážete zabránit.
Mlýn
Obraz mlýna znamená, že vaše přílišná komunikativnost by mohla způsobit, že se dostanete do potíží. Sen také radí, že pokud si chcete finančně polepšit, musíte se do toho obout a začít se snažit. Držte jazyk za zuby a svěřená tajemství nikomu neříkejte - to je význam snu o větrném mlýně. Vidina opuštěného mlýna symbolizuje duševní nemoc v rodinném kruhu. Hořící mlýn upozorňuje na to, že vaše naděje na úspěch se rychle zmenšují.
Mlynář
Mlynář ve snu vás varuje, abyste neklamali vaše okolí. Mnoho lidí tak nebude vědět, kde je pravda a vy budete nedůvěryhodní. Stanete-li se mlynářem, je to symbol spokojeného života a partnerského vztahu. Mluvíte-li s mlynářem, pak pamatujte na to, že ne každý je schopen přijmout pravdu. Přemýšlejte proto, co komu řeknete.
Mnich
Setkáte-li se s mnichem, čeká vás spokojený a klidný život bez zbytečných starostí. Odpočinete si. Je to ale také varování, protože se budete muset vzdát něčeho, co je vám milé. Mluvíte-li s mnichem, pak se trápíte, jelikož se nemáte komu svěřit a vaše duše to moc potřebuje. Pokud jste vy sami ve snu mnichem, je to znak vaší poustevnické povahy.
Moč
Moč je symbolem radosti a štěstí. Jestliže ve spánku močíte, znamená to nejednotu, ale také úlevu. Pití vlastní moči věští, že budete mít zbytečné výdaje. Zkuste se na ně připravit a něco si předem ušetřit. Budete tak mít v budoucnu méně starostí.
Močál
Dostanete-li se ve snu do močálu, znamená to mnoho povinností i starostí a málo dobrých výsledků. Pokud je ve snu v močále někdo jiný, pak právě tato osoba brzy onemocní. Na starosti se připravte, pokud máte sen o tom, jak se v močálu topíte či do něj spadnete. Brodíte-li se močálem, pak se snažte najít v sobě ztracenou vnitřní sílu. Vyschlý močál poukazuje na to, že jste se vydali špatnou cestu. Zkuste se zastavit a začít znovu.
Modlit
Pokud se vám zdá, že se ve spánku k někomu modlíte, znamená to, že se dočkáte skutečné radosti a spokojenosti. Vše záleží ale na vás. Když si budete věřit, dokážete vše, co si zamanete. Tento sen je také varováním před nepřáteli, na které byste si nyní měli dát větší pozor. Čtete-li si v modlitební knížce, pak si všechny vaše plány předem dobře rozmyslete. Mohli byste později svých skutků litovat.
Monogram
Zahlédnete-li ve snu monogram, prozrazuje to, že si připisujete víc, než by vám právem patřilo. Je to také znamení, že něco brzy pochopíte. Pokud vidíte svůj monogram na papíře, pak si dejte pozor na klevety. Někdo o vás nepěkně mluví. Váš monogram v kůře stromu je symbolem tajného ctitele. Cizí monogram vám přinese novou lásku. I když jste ji nehledali, ona si vás sama najde.
Monokl
Jestliže máte ve snu monokl, může to poukazovat na to, že se necháváte příliš ovládat marnivostí. Nejednejte zbrkle a o svých počinech více přemýšlejte. Monokl na levém oku věští štěstí v lásce. Pokud jej máte na pravém oku, bude se vám dařit ve hře. Způsobíte-li vy sami někomu monokl, znamená to, že chcete být vždy na prvním místě. Někdy to ale není ku prospěchu věci.
Morče
Morče ve snu je symbolem všeho dobrého. Je to příslib radosti, veselosti, přítulnosti a spokojenosti. Vlastníte-li ve snu tohoto domácího mazlíčka, ukazuje to na pozitivní změny. Morče věští radostné období plné pohody a štěstí. Máte se na co těšit.
Moře
Cestování po moři značí nebezpečné plány a obchody s nepravými lidmi. Klidné moře je symbolem spokojeného života, rozbouřené moře naopak věští nespokojenost a nepříjemné změny v životě. Pozor na majetkové škody, pokud máte sen o tom, jak do moře spadnete. Topíte-li se v moři, pak vězte, že právě vy sami stojíte za neštěstím, které právě prožíváte.
Morek
Morek kosti znamená, že vaše snaha a dobré počínaní budou korunovány úspěchem a finančním oceněním. Kupujete-li jej, pak pamatujte, že je vždy nejlepší spolehnout se sám na sebe. Pokud z něj připravujete knedlíčky či jinou zavářku do polévky, je to znamení, že si svým počínáním zbytečně komplikujete život. Zvažte, jestli vaše skutky a plány mají opravdu smysl.
Mosaz
Vidíte-li ve snu mosazné nádobí, znamená to, že vás něco nebo někdo zlobí. Mrzutost vám bude dobrým poučením. Tento sen je také znamením, že navážete nové kontakty, které pro vás budou do budoucna velkou výhodou. Další význam říká, že vaši známí a přátelé z vás budou mít radost a přejí vám jen vše dobré.
Mošt
Pijete-li ve snu jablečný či vinný mošt, označuje to konflikty a rozbroje, při kterých je veškerá vaše snaha marná. Jediné užitečné je krotit své vášně. Nezaděláte si tak na ještě větší problémy.
Motor
Vidíte-li ve snu motor, je to upozornění, že vaše lhostejnost může škodit vašim plánům. Pokud ve snu motor opravujete, nesnažte se být dokonalí. Nikdo neumí a nezná všechno. Vás čeká úspěšná aktivita, díky které budete šťastní a spokojení. Slyšíte-li zapnutý motor, pak vězte, že jsou do vás vkládány velké naděje. Mnoho lidí na vás spoléhá.
Motouz
Ať již máte vidinu tenkého či tlustého motouzu, je to vždy symbol špatných událostí. Jste na ně připraveni, jste vnitřně pevní a vyrovnaní, jenom si vyžádají větší pokoru. Možná se vám je podaří oddálit. Pokud ne, tak jste dost silní na to, abyste se nepřízni osudu mohli postavit čelem. Platí to i v případech, kdy příchod špatného nebudete očekávat.
Motyka
Sen o motyce znamená, že se vás bude pevně držet štěstí. Můžete se těšit na výbornou budoucnost. Zejména pokud zaberete v práci. Když vás ve snu někdo kopne motykou, probuďte se a přestaňte být snílkem. Pokud vy někoho kopnete, pak máte pocit osamělosti. Nikdo vás nechce poslouchat. Zlomená motyka radí, abyste své úsilí přesunuli na jinou činnost.
Moucha
Zabít mouchu značí nepřátelství. Vidět ji létat kolem sebe symbolizuje velké množství nepřátel, urážku a hluboký zármutek. Plave-li vám moucha v jídle či sklenici, dbejte více na své bezpečí. Pokud mouchy chytáte či zabíjíte, ocitnete se vlastní vinou na mizině a budou vás tížit nepříjemnosti. Vidíte-li mnoho much pohromadě, pak budete dlouho mrzutí.
Mouka
Mlít ve snu mouku znamená vítězství rozumu nad city. Je to také znamení, že se vám podaří zvítězit nad nepřáteli. Vysypaná mouka vás varuje před ztrátou rovnováhy a vaší nerozhodností. Pražená mouka vám do domu přivede hosty, bílá mouka slibuje bezvadné štěstí a tmavá upozorňuje, že se někdy mohou na modrém nebi objevit mráčky. Pokud mouku rozhazujete po zemi, je to znamení, že jste hodně paličatí. Okolí pro to nemá pochopení.
Mozol
Vidíte-li na svých rukou mozoly, symbolizuje to, že zbytečně podléháte dlouhotrvajícímu zármutku. Mozoly na cizích rukách vám radí, abyste stáli za přítelem, kterého tíží nějaký smutek. Právě nyní vás potřebuje - podejte mu pomocnou ruku a snažte se jeho bolest utišit a zmírnit.
Mrakodrap
Sen o mrakodrapu ukazuje, že vás čekají úspěchy a postup nahoru v kariéře. Nepřestávejte bojovat. Dejte si ale pozor, aby vás ty výšiny neohrozily. Může to být velký pád. Mrakodrap, který je rozestavěný, znamená, že nevěříte v sílu vašeho hlasu. Bojíte se ozvat. Rozbouraný mrakodrap je symbolem marných nadějí.
Mramor
Vidíte-li ve snu mramor, nebo jej opracováváte, znamená to, že byste se měli vyvarovat sobeckosti. Přejte ostatním a vám bude také přáno. Jestliže z mramoru tesáte sochu, dejte si pozor na lenost. Ve vašem pohodlném životě jí můžete snadno podlehnout. Mramorový sloup je symbolem opětovné důvěry u ztracených přátel. Stůl vyrobený z mramoru radí, abyste se spokojili s tím co máte. Pokud budete chtít mít ještě víc, nemusí to pro vás dobře skončit.
Mravenec
Mravenec symbolizuje hodně práce, ale také velké pocty. Zašlápnout ho značí, že si kazíte štěstí. Kousnutí od mravence upozorňuje na zdravotní problémy, které vás potkají. Pokud v mravencích ležíte, pak si dejte pozor na to, abyste nepřišli o zaměstnání. Nechte si pomoct od druhých. Mravenci v uších znamenají, že budete nyní prožívat smutné období.
Mraveniště
Šlápnete-li do mraveniště, měli byste si dát pozor na špatnou společnost. Někdo s vámi nehraje fér. Vidíte-li mraveniště plné mravenců, pak neodmítejte pomoc druhých. Stojí před vámi složitý problém a nápomocná ruka se vám bude velmi hodit. Opuštěné mraveniště je znamením starostí. Pokud do mraveniště spadnete, znamená to, že se brzy dostanete do mínusu. Budou vám chybět peníze.
Mříže
Ocitnout se za mřížemi znamená osvobození a klid. Stanete se duševně přístupnějšími a otevřenějšími. Je to také symbol rozchodů a odloučení. Zamřížované dveře značí, že se bojíte o své soukromí. Sen o zamřížovaném okně by vám měl dát pocit bezpečí - nemusíte mít z ničeho strach. Železná mříž je také příslibem klidu a pohody. Pokud vidíte mříže na kleci, pak vás někdo klame.
Mrtvola
Vidíte-li ve snu mrtvolu a pohřbíváte ji, může to být varováním, že se blížíte k rozchodu. Mrtvé zvíře věští dobré časy a dlouhý život. Mrtvola ve vašem domě je symbolem svatby. Na příjemné rodinné setkání se můžete těšit, pokud vidíte mnoho mrtvých pohromadě. Zpopelněná mrtvola vám přinese dopis z dalekých krajů. Cítíte-li ve snu zapáchající mrtvolu, připravte se na to, že vás potrápí mnoho starostí.
Mrzák
Mrzák symbolizuje, že se vám dostane nečekané pomoci od někoho, od koho byste to už nečekali. Je to také znamení, že vás vaše negativní myšlenky mohou uvést v omyl. Stát se mrzákem značí, že budete mít těžkosti. Zkuste se na ně alespoň částečně připravit.
Mše
Účastníte-li se mše, naleznete milost a úlevu ve složité záležitosti. Nyní jste dostatečně silní a neštěstí a starosti vás neochromí. Jestliže nejste účastníkem mše, ale slyšíte ji někde z povzdálí, můžete se těšit na úspěchy v podnikání. Pokud vy sami mši sloužíte, potěší vás dar.
Mšice
Tento škůdce znamená, že vaše štěstí je poměrně vratké. O jeho udržení se musíte pracně zasadit. Dejte si ale pozor, protože právě nyní máte neštěstí za patami. Když neusnete na vavřínech, vše se vám podaří. Podobný význam má také sen o hubení mšic - pečujte o své štěstí, nebo o něj přijdete.
Mučidla
Všeobecný význam snu o mučení je velký smutek. Jestliže se vám zdá ošklivý sen, kdy trpíte na mučidlech, znamená to, že jste v pořádných nesnázích. Při jejich řešení nebuďte příliš podezíraví. Vidíte-li, jak je někdo jiný mučen, jste velmi nervózní. Pokuste se uklidnit a ovládat své myšlenky.
Mučírna
Ocitnete-li se ve snu v mučírně, připomíná vám to, že se zbytečně trápíte kvůli nešťastné lásce. Je to také znamení, že byste se měli připravit na konflikty s přáteli. Zkuste se zaměřit na něco příjemného, co vás udělá šťastnými.
Mula
Jezdit ve snu na mule, nebo se o ni starat, znamená, že se vás někdo snaží oklamat nebo okrást. Máte však v sobě mnoho sil, abyste tento šok dokázali ustát. Sen o mule také radí, abyste o svých rozhodnutích pořádně popřemýšleli. Jedině tak se správně rozhodnete. Pouhá vidina muly vás informuje o tom, že máte náskok před nepřáteli. Bojí se vás.
Mumie
Straší-li vás ve snu mumie, znamená to, že křivdíte někomu z vašich přátel. Je třeba si promluvit nebo o ně nenávratně přijdete. Jestliže ve snu nějakou mumii objevíte, nezapomínejte na dobré vychování. Pokud máte za co poděkovat, pak vždy poděkujte.
Muž
Potkáte-li ve snu starého muže, symbolizuje to dlouhověkost, mladý naopak starosti. Sen o tlustém muži znamená, že jsou před vámi samé příjemné zážitky. Hubený muž vám radí zklidnit své tempo. Nemáte vůbec žádný volný čas na relaxaci a zábavu. Vidina ženatého muže vám věští konec svobody - zřejmě se vdáte či oženíte. Nezadaný svobodný muž je odrazem také vaší svobody, kterou brzy zažijete.
Muzeum
Jestliže ve snu navštívíte muzeum, symbolizuje to, že žijete ctnostně a podle jasných pravidel. Zažijete tak mnoho pěkného. Pokud muzeum ve snu vidíte někde v dálce či stojíte před ním, je před vámi důležité rozhodnutí. Pečlivě zvažte, jak se k němu postavíte abyste v budoucnosti nelitovali. Jelikož ale umíte rozumně nakládat se svým životem, pak se jistě také správně rozhodnete.
Mýdlo
Kupovat mýdlo či ho vařit znamená, že si perfektně uspořádáte svoje obchody a obstaráte domácnost. Rozbalené mýdlo varuje před nebezpečím. Dejte si pozor, jakým směrem jdete. Myjete-li si ruce, jste příliš vulgární. Více se ovládejte. Pokud myjete někoho jiného, měli byste být na sebe stejně přísní, jako jste na své okolí. Mýdlové bubliny jsou symbolem rychle prožitého neštěstí.
Myš
Myší sen má mnoho výkladů. Spokojené manželství je odrazem snu o bílé myši. Šedá myš varuje před ztrátou blízké osoby - budete se hodně dlouho trápit. Chytíte-li myš, pak vás vaše okolí vždy správně pochopí. Pištící myš upozorňuje na zloděje. Chycená myš v pasti slibuje výhru v lásce. Podaří se vám porazit vašeho soka. Vidina velkého množství myší říká, že pokud si budete věřit, dokážete vše, co budete chtít.
Myslivec
Sen o myslivci radí, abyste nenavazovali přátelství, o kterém víte, že je pouze krátkodobé. Stanete-li se ve snu myslivcem, nebo jej vidíte, je čas zapomenout na starosti a jít v životě dál. Nebraňte se štěstí, které stojí před vámi. Vaši přátelé a rodina vás chtějí udělat šťastným a je jen na vás, jak se jim otevřete. Mluvíte-li s myslivcem, najděte v sobě veškerou odvahu a jděte vstříc změně. Bude vám jenom ku prospěchu.
Myslivna
Pokud se ocitnete ve snu v myslivně, znamená to, že na svých cestách se setkáte s vlídnými lidmi a dopřejete si rozptýlení. Bydlíte-li v myslivně, pak jste zatoužili po vlastním soukromí. Zarostlá myslivna věští, že vás všude přijmou s otevřenou náručí. Opuštěná a rozbořená myslivna radí, abyste se vždy spoléhali pouze sami na sebe. Jestliže myslivnu budujete, měli byste se více zaměřit na svůj domov. Udělejte jej podle svých představ a představ vašich blízkých.
Mzda
Pokud jste ve snu obdrželi tučnou mzdu, dávejte si pozor, neboť vám brzy hrozí majetkové ztráty. Jestliže jste mzdu nedostali, značí to pravý opak. Vaše finanční investice budou výhodné, plány se vám budou dařit a vy se dočkáte velkých zisků. Poznáte, jaké je to být bohatí. Vyplácíte-li někomu mzdu, pak byste měli začít šetřit. Myslete dopředu a raději se takto pojištěte.

Hodíte se v lásce k sobě

&

Kyvadlo

Položte si otázku a kyvadlo vám odpoví možnostmi ano, ne, nevím

Kyvadlo odpověz
Kyvadlo
Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo
Luna vstoupí v 7:03 do Blíženců

Znamení

Fáze
5.
Den

Biorytmus

 

Intelekt

 

Emoce

 

Kondice

Jaká je vaše karta dne?

Karta dne

Výklad snů

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam.

Výklad snů

Ascendent

Vyplňte datum a čas vašeho narození:

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz