Pondělí 27. května 2024
Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém
Oblačno, bouřka 23°C

Snář

Výklad snů online

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam

Výklad snů
Idiot
Tento mentálně narušený člověk nevěstí nic špatného. Naopak říká, že vás velice brzy potká štěstí. Možná se budete trochu potýkat s komplikacemi, které vám život přichystal. Vedete-li s idiotem rozhovor, jste přespříliš nedůvěřiví. Nevěříte ani sobě ani druhým lidem. Sen o takovémto člověkovi vás také varuje, že přijdete o určitý finanční obnos. Pozor na lstivé lidi ve vašem okolí.
Idol
Vidíte-li svůj idol, zažijete spokojené a příjemné chvíle se svou rodinou. Jestliže se svým idolem ve snu mluvíte, splní se vám ta nejtajnější přání. Naopak pokud se se svým idolem hádáte, připravte se na konflikty a spory. Ty vás budou pronásledovat především na pracovišti, ale nevyhnete se jim ani doma.
Ignorace
Ignorace ve snu věští důležitý úkol, který vám bude přidělen. Budete sami překvapeni z toho, jak velkou důvěru ve vás někdo má. Zpočátku to ve vás způsobí nervozitu, ale nakonec se konkrétní činnosti zhostíte perfektně. Poté se dočkáte zasloužené odměny, ale především si získáte respekt okolí.
Indián
Indián má varující symboliku! Dejte si pozor, budou vás pronásledovat lstiví nepřátelé, závistivci a vaše vlastní nespokojenost. Sen s indiánskou tematikou má také pozitivní význam - podaří se vám navázat výhodný přátelský vztah. Jste-li vy sami indiánem, je to ujištění, že jste se svým životem spokojení a nic byste na něm neměnili.
Indie
Cesta do Indie, nebo její pozorování na mapě značí daleké cesty, okultismus i překvapivé dědictví. Je to také znamení, že potkáte nové lidi a stanou se z nich opravdoví přátelé. Další význam tohoto snu vám radí, abyste si pečlivě chránili svá tajemství a nikomu je nesvěřovali. Mohli byste toho později litovat.
Infarkt
Infarkt ve snu věští možnou zradu od vašich přátel. Někdo z nich to s vámi nemyslí zcela upřímně, mějte se na pozoru! Když budete mít oči otevřené, tak snadno zjistíte, o koho se jedná. Nejspíš budete nepříjemně překvapeni. Infarkt může symbolizovat také zdravotní potíže ve vaší rodině. Buďte svým blízkým tou správnou oporou.
Injekce
Dostáváte-li ve snu injekci, pak se situace kolem vás konečně zklidní. Nemusíte již vyvíjet žádné velké úsilí, všechny potřebné kroky jste učinili. Pokud vy dáváte někomu injekci, pak vás někdo z vašeho okolí požádá o půjčku a vy mu vyhovíte. Nezapomeňte si stanovit přesné podmínky a dobu vrácení peněz!
Injekční jehla
Injekční jehla symbolizuje komplikace. Vlastním přičiněním si způsobíte problémy, které vás budou pronásledovat dlouhou dobu. Všechny potíže se však dají řešit a s pomocí vašich blízkých je nakonec překonáte. Ne všichni budou v těžkých časech stát při vás, ale alespoň zjistíte, na koho se můžete opravdu spolehnout.
Inkoust
Inkoust ve snu připomíná, že je potřeba vyřídit veškeré nedořešené záležitosti nebo soudní rozepře. Kupujete-li inkoust, pak vám někdo nezištně poradí. Ve snu je také důležitá barva inkoustu - černý upozorňuje na komplikace, červený varuje před úrazem v rodinném kruhu a modrý slibuje milostný dopis ve schránce. Jestliže se inkoustem ušpiníte, dejte si pozor na pomluvy. Vaše dobré jméno bude pošpiněno.
Inkvizice
Pokud se ve vašem snu objeví inkvizice, dávejte si pozor! Může vám hrozit nějaké nebezpečí od přátel. Nepříjemně ovlivnit vás mohou také klevety. Jste-li vy sami před ni postaveni, budete si muset obhájit vaše úmysly. Dokážete vašemu okolí, že se jedná o poctivé pohnutky. Důkazu neviny se dočkáte, pokud máte sen o konání inkvizice.
Intriky
Pakliže se ve snu zapletete do nějakých intrik, značí to, že budete v budoucnu odstaveni od zpráv a vaši blízcí s vámi nebudou chtít mít nic společného. Je to také odraz vaší sobeckosti - až příliš se máte rádi. Nemyslete jen na sebe, ale věnujte se také svému okolí. Jste-li vy sami terčem těchto lstí, pamatujte si, že vaše mrzutost od vás odhání přátele a rodinu.
Invalida
Vidíte-li ve snu invalidu, symbolizuje to varování před možnou nemocí či přepadením. Můžete vás také oslabit nějaký smutek. Jste-li vy sami invalidní, pak brzy ztratíte svou samostatnost a stanete se závislí na někom jiném. Snažte se však svou samostatnost udržet si co nejdéle. Blíží se vám období naplněné klidem a rovnováhou.
Invalidní vozík
Invalidní vozík ve snu značí, že vám něco chybí. Se svým životem nejste spokojeni a stále něco hledáte. Svoji nespokojenost dáváte najevo až příliš. Jestliže na invalidním vozíku sedíte, měli byste se konečně dočkat klidu. Dny plné stresu a nervozity jsou u konce, konečně se blýská na lepší časy.
Inventura
Inventura v obchodě ukazuje pozitivní zprávy. Říká vám, že vás v blízké době čeká zajímavé dědictví. Sen je pro vás také dobrou radou, abyste si v životě udělali svoji vlastní inventuru a dali se věci do pořádku. Mohlo by vás později mrzet, že jste to neudělali. V těch nejhorších případech to pro vás může skončit vězením. Svou pílí a pečlivostí tomu však předejdete.
Inzerát
Sen o inzerátu značí, že vás někdo z kamarádů hledá. Zároveň může poukazovat i na vaši nerozhodnost. O věcech však stále dobře přemýšlejte a nedělejte žádná unáhlená rozhodnutí. Pokud nějaký inzerát čtete, brzy se dozvíte příjemné zprávy, o kterých jste neměli tušení. Jestliže inzerát někam vkládáte, třeba do novin či na internet, pak si užívejte šťastné lásky plnými doušky.

Hodíte se v lásce k sobě

&

Kyvadlo

Položte si otázku a kyvadlo vám odpoví možnostmi ano, ne, nevím

Kyvadlo odpověz
Kyvadlo
Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo
Luna vstoupí ve 22:45 do Vodnáře

Znamení

Fáze
5.
Den

Biorytmus

 

Intelekt

 

Emoce

 

Kondice

Jaká je vaše karta dne?

Karta dne

Výklad snů

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam.

Výklad snů

Ascendent

Vyplňte datum a čas vašeho narození:

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz