Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno 24°C

Snář

Výklad snů online

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam

Výklad snů
Babička
Symbolika babičky odkazuje na rodinné štěstí, vynikající vazby s příbuznými a spokojenou domácnost. Pokud se s babičkou ve snu hádáte, pak jste příliš velký požitkář a měli byste se nad sebou zamyslet. Pohádková babička značí, že se vám splní všechna vaše přání. Přejte si něco opravdu důležitého!
Bábovka
Bábovka věští do života samé příjemné události. Ukazuje na rozšíření nynější rodiny, křty i svatbu. Jestliže bábovku pečete, pak jste až příliš pečliví – nemusíte dbát na každý detail, soustřeďte se jen na to nejpodstatnější. Kupování bábovky značí, že byste měli trochu zpomalit. Vaše tempo je moc rychlé a nemůžete jej udržet dlouho.
Bačkory
Bačkory odkazují na pohodlný a lehký život. Máte-li bačkory na nohou, těšte se na milá překvapení. Pokud ve snu bačkory hledáte, lákají vás daleké kraje. Vydejte se konečně na dlouho odkládanou cestu! Kupování bačkor vás upozorňuje, že byste se měli pořádně vyspat. Spíte méně, než vaše tělo potřebuje.
Bahno
Spadnete-li do bahna, můžete se těšit na finanční bohatství. Šlápnout do bahna věští újmu na pověsti a společenské vážnosti. Jestliže jste ve snu zůstali v bahně trčet, neminou vás v dohledné době velké starosti. Bahno na vašich nohách symbolizuje, že nemůžete provést svůj plán. Zkuste jej přehodnotit.
Bál
Bál má ve snu ryze pozitivní symboliku. Odkazuje na velké životní radosti – narození, svatbu i křest. Tančení na bálu symbolizuje velmi dobré vyhlídky. Maškarní bál ovšem značí, že nejste čestní ke svým přátelům. Začněte se chovat tak, jak byste chtěli, aby se vaši přátelé chovali k vám. Jinak o ně brzy přijdete.
Balet
Pokud se ve snu díváte na baletní vystoupení, představuje to varování před klamem a podvody v okolí. Bohužel můžete v tomto ohledu očekávat zklamání. Jestliže balet sami provozujete nebo jej napodobujete, jste k sobě málo kritičtí. Měli byste přestat být tak namyšlení, uvědomit si své chyby a pracovat na jejich odstranění.
Baletka
Vidíte-li baletku, osud vás varuje před velkou finanční ztrátou. Měli byste se začít zajímat o své úspory. Přicházející výdaje mohou být nad vaše síly a možnosti. Buďte na tuto možnost připraveni a neutrácejte peníze za zbytečné hlouposti. Bude se vám hodit finanční rezerva, zkuste si ji vytvořit nebo rozšířit.
Balík
Obdržíte-li ve snu balík, znamená to dobré zprávy a štěstí v obchodě. To nejlepší vás teprve čeká. Ovšem prázdný balík symbolizuje nepříjemnou zprávu, kterou brzy uslyšíte. Balík s penězi značí, že za nedlouho vykonáte nějakou dalekou cestu. Balení balíku je předzvěstí velké hádky, jež vás nemine.
Balkon
Stát ve snu na balkóně značí šťastnou, opětovanou lásku. Mějte oči otevřené, vaše láska se může objevit velmi neočekávaně. Vidět balkon zvenku ukazuje na marné snažení a neúspěch v podnikání i v životě – zkuste změnit současnou strategii. Jestliže jste z balkonu vypadli, znamená to, že vás v blízké době čeká ztráta.
Balon
Vidíte-li ve snu letět balon, máte před sebou nové povinnosti. Balon také ukazuje na finanční ztráty – spatříte-li jej stoupat, přijdete o zisk nebo o předpokládanou výhru. Pokud se v balonu vznášíte, budete mít v něčem úspěch. Nejásejte ale předčasně, úspěch bude jen dočasný a pomíjivý. Padající balon značí, že vaše plány nevyjdou.
Balzám
Balzám ve snu symbolizuje jisté uzdravení i splnění dávných přání. Vonět k němu značí příjemný život a zářivou budoucnost. Jestliže se balzámem potíráte, je to varování, že byste měli přestat s nočním hýřením. Potíráte-li někoho jiného, znamená to, že se kýžené úcty dočkáte až v požehnaném věku.
Banán
Banán ve snu ukazuje na vaši sexualitu, která se pomalu ale jistě dostává ke slovu. Překročíte tabu! Jezení banánů vás upozorňuje na to, že si svými činy nebo slovy brzy přiděláte zbytečné starosti. Shnilé banány symbolizují nezajímavý obchod. Velmi zralé banány značí, že poznáte nudného člověka.
Bandita
Symbolika bandity ukazuje, že budete někoho pronásledovat, nebo naopak budete sami pronásledováni. Mějte se na pozoru, někdo se chce zmocnit toho, co je vám drahé. Jestliže jste ve snu byli přepadeni či okradeni banditou, znamená to zlepšení v majetkové oblasti. Povede se vám nad očekávání dobře!
Baňka
Baňka na chemické pokusy symbolizuje nepříjemnosti v zaměstnání i horší období pro vaše hospodaření. Prázdná hliněná baňka značí přicházející starosti. Plná baňka představuje smutek. Příští dny pro vás mohou být velmi náročné. Počítejte s tím a buďte připraveni udělat maximum pro překonání problémů.
Bankovky
Bankovky a jejich počítání věští zlepšení finanční situace. Nemůžete-li je spočítat, pozor na ztráty! Spatříte-li velké množství bankovek, znamená to, že vás nemine velké zklamání. Ničení bankovek značí, že bez vlastních zásluh dosáhnete zvýšení příjmů. Nalezení bankovek představuje štěstí pouze ve snu!
Bankrot
Zažít bankrot ve snu ukazuje, že ve vašem životě objevíte vítané východisko z nějaké obtížné situace nebo alespoň pomůžete svým blízkým přátelům v nouzi. Jestliže ale zaslechnete o bankrotu někoho jiného, je to varování před vaším utrácením – těžce vydělané peníze rozhazujete velmi nerozumně.
Bar
Navštívit ve snu bar vám věští, že navážete letmou známost. Nabízí se vám hezké krátkodobé románky. Zkuste se příliš citově nevázat, rozchody pro vás budou méně bolestivé. Jestliže bar sami vedete, značí to, že pro kariérní postup v práci jste schopni i intrikovat. Pozor, ať na to nedoplatíte!
Bariéra
Pokud se před vámi objeví bariéra, značí to do života nečekané překážky. Budete muset změnit plány. Je-li bariéra velmi vysoká a nedá se přes ni dostat, znamená to, že v určitých záležitostech jste až příliš optimističtí. Zkuste se na věc podívat realisticky a uvědomte si možná rizika a komplikace.
Baron
Setkání s baronem nebo společná rozmluva vás varuje před přílišnou pýchou. Ta ovšem předchází pád! Spatření barona značí, že se setkáte s osobou, která nemusí řešit finanční záležitosti. Nic po ní však nežádejte! S problémy, které aktuálně máte, si dokážete poradit i sami a alespoň se nebudete cítit nikomu zavázáni.
Barva
Míchání barev symbolizuje dobré obchody. Hezká barva ukazuje na dlouhý život i duševní bohatství. Spatření barev v krabici symbolizuje finanční zisk. Práce s barvami značí klamné naděje, které vkládáte do svého úsilí. Směs různých barev upozorňuje na faleš, která na vás někde za rohem číhá.
Barvit
Barvení ve snu upozorňuje na vysokou příležitost k nevěře, která na vás bude číhat. Natírat barvou však značí dobré obchody a potenciální zisky. Jestliže barvíte látku, pak byste k sobě konečně měli začít být upřímní – lžete si do kapsy. Barvení vlasů nebo vousů znamená, že budete dlouhou dobu mrzutí.
Basa
Slyšíte-li hrát basu, přináší vám její tóny do budoucna štěstí. Hraní na basu varuje před chudobou. Vidět basu bez strun značí úraz, nehodu nebo protivenství, které vás může potkat. Koupě basy vás upozorňuje na to, že se nedočkáte žádného soucitu. Spatříte-li ve snu někoho hrát na basu, říká vám to, že byste neměli být tak pasivní.
Básník
Básník ukazuje na falešné lidi ve vašem okolí. Buďte opatrní a nevěřte všemu, co vám říká intuice. Spatření básníka vás varuje před přílišnou domýšlivostí. Jestliže ve snu s básníkem hovoříte, znamená to, že vás něco velice trápí. Svěřte se své rodině nebo svým přátelům, rozhodně se vám uleví.
Baterka
Baterka ve snu si posvítí na vaše tajné nepřátele. Značí jedince, kteří vás časem mohou ohrožovat. Pokud baterku ve snu nesete, můžete se těšit na úspěch v lásce. Její rozbití naopak předznamenává neúspěch v milostném životě. Zhaslá baterka vás upozorňuje na to, abyste na své cestě dávali dobrý pozor a předešli tak úrazům.
Batolit se
Jestliže se ve snu batolíte, nebo někoho takto spatříte, dávejte pozor. Vaše snaha bohužel nikam nevede a vyjde naprázdno. Smiřte se s tím, že vaše současné snažení je marné a zkuste od základu změnit strategii. Jen tak přestanete přeslapovat na místě a někam se posunete. I krok zpět může být někdy řešení.
Bavlna
Spřádat bavlnu, či ji kupovat věští cesty do dalekých zemí. Zároveň to může odkazovat na podnikání – zboží z bavlny předznamenává nejistotu v této oblasti. Jestliže vidíte růst bavlnu na poli, pak brzy uzavřete nový obchod. Nošení oblečení z bavlny značí, že vás někdo z vašeho okolí tajně miluje.
Bavlník
Vidět bavlník s bíle ochmýřenými plody značí dobré znamení, které vám věští bohatství do budoucna. Nečekejte, že vám bohatství spadne samo do klína, budete muset tvrdě a usilovně pracovat! Nicméně okolní podmínky jsou vám nakloněny a za vaše vytrvalé úsilí budete nakonec po zásluze odměněni.
Bazalka
Vidět či ochutnávat bazalku věští radost a pevné zdraví. Pokud ji sejete, značí to smutek a trápení. Usušená bazalka naznačuje, že vám spokojený život v rodině vydrží dlouhou dobu. Zalévání bazalky předznamenává bolest, která se vkrade do vašeho života. Bude chvíli trvat, než všechno přebolí.
Bažant
Vidět či ulovit bažanta značí radost i novou lásku. Mít bažanta na talíři symbolizuje zdraví a čest. Jestliže jste bažanta spatřili zabitého, znamená to ztrátu dobrého přítele. Chycení bažanta ukazuje na novou lásku, která se vloudí do vašeho srdce. Možná budete překvapení, ale láska občas nedává logiku.
Bazar
Nákupy v bazaru ukazují na vaši potřebu vzdělávat se a rozmnožovat své vědomosti. Bojíte se zakrnění. Vaše přítomnost v bazaru předznamenává, že se brzy dozvíte velmi důležitou informaci. Jestliže v bazaru ve snu sami prodáváte, tak vězte, že jste pro mnoho lidí ve vašem okolí nudným společníkem.
Bazén
Bazén předznamenává nové, výhodné známosti, které vám mohou pomoci v kariérním postupu. Pokud plavete v bazénu, můžete se těšit na radost, harmonii, úspěch a bohatství. Bazén může rovněž symbolizovat splněná přání a rodinné štěstí, které naplní vaši blízkou budoucnost. Užijete si krásné chvíle s vašimi milovanými.
Bazilišek
Symbol baziliška značí váš zármutek či milostné potíže. Mnohdy ukazuje na nějakého nepřítele ve vašem okolí. Někdo se chce vetřít do vašeho přátelství a poškodit jej. Buďte ostražití, nepřítel nemusí přijít vždy zvenku. Daného člověka možná dávno znáte a nikdy byste od něj podobné věci nečekali.
Bažina
Zapadnout do bažiny ukazuje na starosti do budoucna a možný nezdar ve vašich podnikatelských plánech. Spatření bažiny značí, že plán, který jste právě začali naplňovat, vám přinese jen vrásky na čele, utrpení a neúspěch. Možná je na čase vydat se novou cestou a opustit tu, která nikam nevede.
Bedna
Dřevěná bedna je příslibem duševního i finančního bohatství. Naopak rozbitá bedna věští potíže. Ty se mohou objevit opravdu ve všech oblastech vašeho života. Podobně nepříjemné časy můžete očekávat v případě, že bednu nesete nebo na ní sedíte. Její otevírání vám sděluje, že byste se měli připravit na dalekou cestu.
Běh
Pokud ve snu běžíte, ukazuje to na výhru nad konkurencí, štěstí v podnikání, zisk i zdravý život. Naopak jestliže se nemůžete rozběhnout, značí to, že se budete ještě dlouho snažit, než se dočkáte kýženého úspěchu. Když před někým utíkáte, mějte se na pozoru! Odněkud se nepozorovaně blíží nebezpečí.
Běhoun
Vidět ve snu tento koberec znamená problémy v mezilidských vztazích. Běhoun varuje před nepřáteli. Někdo se vás snaží podvést, ale zatím nemáte příležitost zjistit, o koho jde. Buďte obezřetní, když se někomu budete svěřovat se soukromými záležitostmi. Zradit dokážou i lidé, které jste považovali za své přátele.
Benzin
Benzin symbolizuje zábavu i spalující vášeň. Ukazuje na plamenné partnerství, které rychle vyhasne. Hořící benzin předznamenává veselou zábavu, která je v dohledu. Rozlitý benzin vás varuje před podepsáním nevýhodných smluv. Než se k něčemu upíšete, vše si nejprve důkladně promyslete a pročtěte.
Beran
Beran věští povýšení a příjemné překvapení. Pokud jej konzumujete, může to značit majetkovou újmu. Jestliže vidíte berana běžet, něco vás v dohledné době potěší. Spatření černého berana ve snu vám říká, že příčinou řady problémů ve vašem životě je vaše tvrdohlavost. Ztráta berana je předzvěstí újmy.
Beránek
Záleží na tom, jakou má beránek ve snu náladu. Může značit vitalitu i zlepšení zdravotního stavu. Nalezení beránka předznamenává, že se dočkáte počestného životního partnera. Vidět beránka skákat symbolizuje radost spojenou s dětmi. Naopak mrtvý beránek upozorňuje na blížící se zármutek v rodině.
Berla
Chodit ve snu o berlích varuje před ztrátou lásky i špatným obchodem. Berla eliminuje další ztráty. Jestliže vidíte chodit o berlích někoho jiného, získáte pomoc od neznámého přítele. Biskupská berla symbolizuje čest, ta žebrácká značí neštěstí. Zlomená berla vám říká, že byste se měli pustit do podnikání.
Besídka
Tato stavba ukazuje na příznivý vývoj v lásce. Těšte se na hezké seznámení se zajímavým protějškem. Láska je jen pár kroků od vás, stačí otevřít oči! Jestliže v besídce sedíte, čekají vás v dohledné době radostné dny. Pokud se však ve snu v besídce milujete, mějte se na pozoru před možnou nevěrou.
Bez
Černý bez symbolizuje uzdravení z vleklé nemoci. Sbírání jeho květů ve snu vám věští dlouhověkost. Pití bezového čaje vám sděluje, že vaše finanční utrpení již brzy skončí. Konečně se budete moci odrazit od dna! Kvetoucí černý bez ukazuje na přicházející lásku. Brzy se na vás usměje štěstí!
Bezbožnost
Bezbožnost ve snu ukazuje na špatné mezilidské vztahy. Dejte si pozor na jazyk a pečlivě hlídejte své soukromí. Některé věci, které řeknete, se mohou obrátit proti vám – a to i když je myslíte dobře. Zvažujte svá slova a také to, komu je říkáte. Vyslovené věty již nelze vrátit zpět a někdy mohou od základu změnit váš život.
Běžet
Pokud ve snu běžíte nebo sledujete běžce, symbolizuje to splnění vašich přání, štěstí a cestování. Jestliže se snažíte běžet, ale zůstáváte na místě, říká vám to, že se budete namáhat bez úspěchu. Běžet bos značí tělesnou slabost. Pozitivní symboliku má, když běžíte a dosáhnete cíle – schopnost dokončit věci si přenesete i do reálného života.
Bezinka
Sbírat ve snu bezinky ukazuje na dobré okamžiky, které máte teprve před sebou. Věští veselou mysl a zábavu ve společnosti. Neseďte doma a vyrazte mezi lidi – domluvte se s přáteli, které jste dlouho neviděli. Symbolika bezinek značí rovněž spokojený rodinný život a pevné zdraví. Čekají vás příjemné časy.
Bible
Číst v Bibli nebo jí listovat značí dobré znamení. Ve vašem životě se objeví nějaká příznivá změna. Jestliže si z Bible necháváte číst, říká vám to, že byste měli více přemýšlet. Jen tak se dokážete posunout a naplno využít svůj potenciál. Vidět ve snu Bibli symbolizuje užitek a spokojenou domácnost.
Bič
Držet ve snu bič nebo jím práskat, značí vaši upřímnost. Taková vlastnost vám pomůže získat nové kamarády. Pokud někoho bičem šviháte, pak zbrklostí uškodíte sami sobě. Šviháte-li bičem do vzduchu, předznamenává to dalekou cestu, jež vás čeká. Jestliže jste ve snu bičováni, dejte si pozor na pomluvy.
Bída
Pokud se ve snu ocitnete v bídě, nebo vidíte nějakého bídáka, značí to opovržení a posměch ostatních. Padnutí do bídy může rovněž symbolizovat brzký obrat k lepšímu. Spatření bídy u jiných lidí vám říká, že budete litovat promarněných dnů. Jestliže někomu v bídě pomůžete, znamená to zisk úcty.
Biliár
Hraní biliáru ukazuje, že se pouštíte do riskantního podniku, který nepřinese štěstí. Zvolte jinou cestu, jinak se vám bída pověsí na paty! Pokud vidíte hrát biliár někoho jiného, dočkáte se telefonátu od vážené osoby. Tento hovor může přinést výrazné změny do vašeho života. Ne všechny však budou dlouhodobé.
Biskup
Potkáte-li ve snu biskupa ukazuje to příznivý vývoj v kariéře. Získáte přízeň vysoko postavené osoby. Spatření biskupa při bohoslužbě značí příchod dobrých zpráv. Hovoření s biskupem symbolizuje štěstí ve vašem počínání. Naopak vidět biskupa na pohřbu předznamenává velké neštěstí a smutek.
Bít
Pokud se s někým bijete, či bití přihlížíte, dejte pozor na pomluvy. Tento symbol ukazuje i na pokutu. Bití vašeho partnera symbolizuje možnou nevěru. Jestliže ve snu bijete dítě, zneužijete dobré přátelství pro svůj vlastní zisk a prospěch. Jste-li biti vy sami, pak vězte, že budete za své činy právem potrestáni.
Bitva
Zdá-li se vám o bitvě, ukazuje to na spor či potíže s nepřáteli. Tyto situace vám přinesou mnoho rozčilení. Námořní bitva znamená nestálou lásku, vojenská bitva na pevnině může symbolizovat přicházející potěšení. Jestliže táhnete do bitvy, budete mít v blízké budoucnosti co do činění s úřady.
Blahopřání
Získat ve snu blahopřání značí přílišný optimismus, který může být nebezpečný. Vaše přání se nesplní. Čtete-li blahopřání, měli byste lépe skrývat svůj smutek. Psaní blahopřání předznamenává výhodný nákup, úspěch v podnikání nebo jiné materiální zisky. Finančně se vám bude v dohledné době dařit.
Blázen
Blázen ukazuje na vysoké riziko, že vás někdo oklame či podvede. Někomu nemůžete věřit, jak myslíte. Jste-li bláznem sami nebo máte nějaké pošetilé nápady, čeká vás ocenění a spokojené časy. Jestliže se ve snu bláznovi vysmíváte, budete hnáni k zodpovědnosti za své činy. Bláznivá žena je symbolem hádky.
Blázinec
Ocitnout se v blázinci nebo ho vidět, věští neštěstí. Mějte se na pozoru před nečekanými problémy. Jste-li v blázinci jako pacient, může to rovněž znamenat brzké povýšení. Váš kariérní život by se měl v dohledné době zlepšit. Pokud jdete kolem blázince, znamená to, že vás brzy zradí velmi blízká osoba.
Blecha
Trápí-li vás ve snu blechy, značí to hodně nepřátel. Jedná se o nerovný boj, který lehce vyhrajete. Pokousání od blech symbolizuje úspěch a velký zisk tam, kde to vůbec nečekáte. Chytání blech věští konec chaosu, který kolem vás momentálně panuje. Co nevidět vše opět získá svůj řád a smysl.
Blesk
Pokud vás ve snu zasáhne blesk, nebo zničí váš dům, mějte se na pozoru před blížícím se neštěstím. Může mít podobu dlouhé a vážné nemoci. Spatření blesku je symbolem hádky a nevole – čekají vás nepříjemné okamžiky. Blesk doprovázený hromobitím však značí radostnou novinu, kterou se dozvíte.
Bloudit
Bloudíte-li ve snu, znamená to, že máte starost o blízkou osobu. Bloudění na louce nebo na poli věští pozitivní náladu a dobré vyhlídky. Jestliže bloudíte v lese, měli byste se více radovat z maličkostí. Neberte to, co máte, za samozřejmé. Bloudění ve skalách odkazuje na potíže v partnerském soužití.
Bludiště
Procházíte-li ve snu bludištěm, můžete se zamotat do nepříjemných situací a marně hledat cestu ven. Jste-li v bludišti ztraceni, symbolizuje to dlouhodobé starosti. Naopak pokud z bludiště naleznete východ, znamená to, že ve svém životě překonáte všechny překážky a nástrahy. Bludiště plné popínavých rostlin značí přeměnu neštěstí ve štěstí.
Bluma
Symbolika blumy nemá pro váš život pozitivní význam. Vidíte-li ji na stromě, dejte pozor na zlobu a vyhýbejte se nepříjemným lidem. Jestliže blumy ve snu jíte, předznamenává to přicházející nemoc, která by však neměla mít dlouhého trvání. Přesto pečlivě chraňte své zdraví a nepřepínejte se.
Blýskání
Blýskání ve snu bohužel nevěstí nic pozitivního. Dejte pozor na své přátele. Skrývá se v nich zrádce. Toto zjištění přinese zlobu a hádky. Blýskání symbolizuje také křik a smutek. V mezilidských vztazích vás čekají horké chvilky. Na druhou stranu si ujasníte, na koho se můžete opravdu spolehnout a kdo si na přítele jen hraje.
Bobek
Pokud ve snu sbíráte bobky, v budoucnu naspoříte nemalé peníze. Vidět bobky značí drobné krátkodobé starosti. Kozí bobky vám říkají, že se zbytečně zaobíráte a znepokojujete maličkostmi, které nestojí za vaši pozornost. Začněte se soustředit na to, co opravdu důležité pro vás a vaše nejbližší okolí.
Bobkový list
Symbolika bobkového listu varuje před blížícím se rizikem. Vaše naděje budou v brzké době zmařeny. Obdržíte-li věnec z bobkového listu, značí to šanci na brzké povýšení. Pokud vy sami dáváte věnec někomu na hlavu, znamená to vděčnost. Možná byste měli ještě jednou poděkovat lidem, kteří při vás stali v těžkých časech.
Bobr
Bobr ukazuje na hněv, který je ve vás ukrytý. Pokud jej pronásledujete, značí to vnitřní strach. Vycpaný bobr vám říká, že byste měli změnit zaměstnání. V tom současném nejste náležitě oceněni. Zabití bobra symbolizuje smrt vzdáleného příbuzného. Kožich z bobra vás upozorňuje, abyste si přestali dělat starosti.
Bodlák
Symbolika bodláku vás varuje před nebezpečím, které se skrývá ve vašich přátelích. Pozor na zradu. Zalévání bodláků vám sděluje, že byste měli lépe zvážit, kdo si opravdu zaslouží váš čas a pomoc. Jestliže jste bodlák ve snu uřízli, měli byste o vážných věcech daleko více přemýšlet a nejednat bez rozmyslu.
Bohatství
Jestliže vás ve snu potká velké bohatství, značí to v realitě varování před hněvem okolí, nehodami a špatnými investicemi. Nepouštějte se do zbytečného risku a spekulací se svými financemi. Pokud ve snu o bohatství přijdete, mělo by to předznamenávat opak – povede se vám dobře a o peníze nebudete mít nouzi.
Bohoslužba
Účastnit se ve snu bohoslužby, nebo ji zprostředkovaně slyšet, věští obtížnou práci do budoucna nebo změnu zaměstnání. Pokuste se konečně získat práci, o které tajně sníte. Jestliže sami bohoslužbu pořádáte, dočkáte se požadovaného utěšení, které zmírní vaše trápení.
Bohyně
Pokud ve snu vidíte Bohyni, nebo ji uctíváte, ukazuje to na předsevzetí, jež může někomu škodit. Slib učiněný Bohyni by vám měl přinést velké štěstí a spokojenost. Hlas Bohyně symbolizuje radost, která prostoupí vaším životem. Ruce Bohyně na vašem těle znamenají požehnání a duševní bohatství.
Boj
Symbolika boje ukazuje na osočení ze strany závistivců. Účastníte-li se ho, můžete se brzy usmířit. Bojujete-li sami, pak visí ve vzduchu ztráta zaměstnání. Pokud o současnou práci skutečně stojíte, měli byste to dát najevo. Útěk z boje věští radostnou událost v životě, jež vás v blízké době potká.
Bojiště
Vidíte-li ve snu bojiště, znamená to, že se zapletete do malicherného sporu. Neshody mohou nastat s vašimi sousedy. Nehádejte se za každou cenu, některé spory nelze vyhrát. Ušetřete svoji energii a pokuste se najít kompromis. Je-li to možné, nenechte se do hádek vůbec vtáhnout, i když se o to ostatní budou snažit.
Boky
Symbolika boků ve snu ukazuje na vaše ratolesti. Zaoblené boky předpovídají svatbu, početnou rodinu, zdravé a šťastné potomky. Hubené nebo zraněné boky varují před ztrátou dětí či jejich úmrtím. Bolavé boky vám říkají, že všechno moc prožíváte. Občas je nejlepší řešení nechat věci jen tak plynout.
Bolest
Cítíte-li ve snu bolest, symbolizuje to váš pesimismus. Bolest břicha varuje před nestřídmým životem. Bolest hlavy vám sděluje, že se nechtěně dostanete do problémů. Bolest zubů symbolizuje vaši bázlivost – každému ustupujete a nejste pevní ve svých názorech. Pozorujete-li bolest někoho jiného, znamená to, že své překážky úspěšně překonáte.
Bomba
Bomba věští ve vašem životě nečekané události. Vidět její výbuch může být spojeno s nebezpečím. Spatření nastražené bomby vám říká, že jste šťastní jen zdánlivě. Jestliže slyšíte explozi, můžete v blízké době očekávat obsílku k soudu. Jste-li sami zraněni výbuchem bomby, pak o něco nebo někoho nevratně přijdete.
Bonboniéra
Pokud ve snu dostanete bonboniéru ukazuje to na podvody! Její mlsání pak symbolizuje šťastné chvíle – za krátký čas se do někoho zamilujete. Koupě bonboniéry značí přicházející krátkodobé starosti, které vás neminou. Jste-li to vy, kdo bonboniéru nadaruje, znamená to, že vaše podnikání bude úspěšné.
Bonbóny
Kupujete-li bonbóny, sen vás varuje před promarněnou investicí. Jíst je upozorňuje na lichou zábavu. Jestliže jste bonbóny dostali, pak se do vás někdo zamiluje a dá vám to patřičně najevo. Spatření bonbónů značí vzájemnou zamilovanost. Kyselé bonbóny znamenají starosti, kterým budete muset čelit.
Borovice
Statná borovice ukazuje na finanční bohatství a dobré obchody. Zároveň upozorňuje na závistivé okolí. Zdá-li se o borovice ženě, symbolizuje to trápení v manželství nebo partnerském vztahu. Suchá borovice varuje před zdravotními problémy, které by vás mohly delší čas trápit. Nepodceňujte prevenci a starejte se o své tělo!
Borůvky
Sbírat borůvky ukazuje, že přijdete ke skromnému zisku. Jejich konzumace symbolizuje nemoc nebo potíže v rodině. Spatření zralých borůvek v lese vám říká, že váš domov zůstane skromný. Hledání borůvek značí, že vaše námaha zdaleka neodpovídá výsledkům. Za svoji práci nejste dostatečně oceněni.
Boty
Vybírat si boty značí sliby i nemalý zisk do budoucna. Pokud vás ve snu tlačí, varují před problémy. Obouvání roztrhaných bot věští veřejnou ostudu. Tanec v zablácených botách symbolizuje rozpaky. Ztráta bot znamená, že přijdete o něco, na čem vám záleží. Lakované boty předznamenávají smutné časy.
Bouda
Bouda ukazuje, že kolem sebe máte velké nepřátele. Trhová bouda se zbožím symbolizuje dobré obchody. Psí bouda vás varuje před ponížením a přílišným utrácením. Nesnažte se zapůsobit na okolí, dostane vás to jen do finančních problémů. Bouda je také symbolem neshod – v blízké budoucnosti se nepohodnete skoro s nikým.
Boule
Boule na těle prozrazuje, že velice lehce přijdete k zisku v podobě pozemku nebo nějaké nemovitosti. Značí také, že z neštěstí vám pomůže jen pevné přátelství. Jestliže bouli někomu uděláte, znamená to, že váš nepřítel odejde s ostudou. Boule po celém těle varují před nepřáteli – nevyhnete se nepříjemné konfrontaci.
Bouračka
Bouračka ve snu předznamenává problémy s penězi. Hrozí vám finanční a majetkové ztráty. Buďte obezřetní, nemůžete důvěřovat každému – někdo se vás pokusí napálit. Bouračka může symbolizovat také přicházející nemoc. Měli byste více dbát na svou životosprávu, řadě nemocí tak budete moci předejít.
Bourání
Bourání domu symbolizuje změnu vašeho postavení k lepšímu. Ukazuje na příznivé vyhlídky do budoucna. Zároveň vám bourání ve snu říká, že byste se neměli chovat sobecky. Myslete také na své nejbližší a dávejte jim to náležitě najevo. Jinak byste mohli brzy zůstat sami. Jednejte, než bude pozdě!
Bouřka
Slyšet bouřku a hromy symbolizuje šťastné znamení. Bouřka odkazuje na vítězství nad všemi problémy. Skrývání se před bouřkou značí, že ujdete zlým nástrahám. Bouřka na moři vám sděluje, že nevěříte nikomu jinému, jen sobě. Pouze vy sami víte, co je pro vás nejlepší a budoucnost vám to potvrdí.
Box
Boxování ve snu ukazuje na starosti v budoucnu. Bude těžké prosadit plány a naplnit svá předsevzetí. Jestliže v boxu prohrajete, znamená to, že nikdo není ochoten poslouchat vaše rady. Vítězství naopak značí, že okolí si z vašich často odvážných názorů je schopno vzít to nejlepší a poučit se.
Brada
Zarostlá brada ukazuje na dobrou budoucnost, holá ukazuje starosti. Brada u ženy varuje před samotou. Zrzavá brada symbolizuje faleš, šedivá pak problémy. Trháte-li si z brady vousy, potká vás v něčem nedostatek. Škrábání na bradě vám říká, že konečně máte sebrat odvahu a udělat to, co je správné.
Bradavice
Vidíte-li ve snu bradavici, značí to mrzutosti v životě. Mnoha lidem se nelíbí, co děláte a nejraději by vás vymazali ze svého života. V blízké budoucnosti vás to dostane do konfliktu. Pokud vám ve snu bradavici vyříznou, zbavíte se nepřátel. Jestliže máte ve snu bradavici, budete bohatí – byť možná ne svým přičiněním.
Brambory
Pěstovat nebo kupovat brambory značí nevděčnou práci. Jejich vaření upozorňuje na nezvanou návštěvu. Shnilé brambory symbolizují dlouhou nemoc. Loupání brambor vám říká, že vás doma či v práci utiskují. Měli byste konečně sebrat odvahu a odejít. Jen tak se dostanete ze svých problémů jednou pro vždy.
Brána
Brána symbolizuje zásadní životní mezník i těžkosti na cestě. Vrací vás do náruče nynějšího partnera. Otevíráte-li bránu násilím, značí to, že váš úspěch bude velmi vynucený. Jestliže vidíte, jak se brána otevírá, pak vás v brzké době čeká sňatek s milovanou osobou. Zavřená brána sděluje, že váš návrh neprojde.
Bránit se
Jestliže se ve snu před něčím neustále bráníte, ukazuje to na vaši zarputilost a neohroženou povahu. Nic si nenecháte líbit a nemáte problém jednat, když někdo křivdí vám nebo vašim nejbližším. Tato vlastnost vás však snadno může dostat do problémů a vyvolávat zbytečné konflikty. Všeho s mírou!
Bratr
Bratr odkazuje na životního nepřítele. Loučení s ním značí potíže, které odejdou do minulosti. Hádka s bratrem vám sděluje, že se budete muset někomu nebo něčemu podřídit. Zabití bratra znamená, že se nemáte bát konkurence – jste lepší než oni. Umírající bratr symbolizuje odchod některých vašich nepřátel.
Břečťan
Pokud ve vašem snu roste břečťan, věští vám lásku, přátelství i perspektivní vývoj do budoucna. Pnoucí břečťan ukazuje na dolézání – někteří lidé se budou chtít vetřít do vaší přízně za každou cenu. Spatření břečťanu rovněž říká, že byste si měli uspořádat své věci dříve, než ve vašem životě zavládne chaos.
Břeh
Chodit po břehu řeky či moře nebo na něm odpočívat značí spokojený život i touhu po dalekých cestách. Dychtíte po poznání nových míst a kultur. Stát nahý na břehu symbolizuje velké změny, které přicházejí do vašeho života. Vidíte-li břeh, pak to znamená, že na tyto změny čekáte – s něčím nejste spokojeni.
Břemeno
Pokud na vaše bedra někdo naloží velké břemeno, značí to náhlé ukončení obchodů i starost v soukromí. Jestliže jste ve snu sundali břemeno, symbolizuje to ústup starostí. Možná jich nebude méně, ale váš pohled na situaci se změní a to postačí. Spatření břemena předznamenává těžkou a namáhavou práci.
Břicho
Velké břicho ve snu symbolizuje blahobyt a pozitivní vývoj v obchodě. Oteklé břicho ukazuje na nemoc. Zakrývání břicha vám říká, že budete muset obhajovat své chování nebo tvrzení. Vaše činy vás nezřídka dostanou do problémů. Malé břicho značí hádku v oblasti, ve které se vůbec neorientujete.
Briliant
Briliant symbolizuje milovanou osobu, na níž vám záleží. Jeho prodej ukazuje ztrátu tohoto člověka. Darování briliantu značí vaši pomoc blízkému člověku – bude potřeba mu dodat trochu sebedůvěry a utvrdit jej v tom, že má dostatek schopností dosáhnout na kýžený cíl. Projevíte se jako pravý přítel.
Břitva
Kupovat ve snu břitvu značí opatrnost v životě. Její broušení ukazuje na úspěšné vyřízení obchodu. Vidíte-li někoho břitvu nést, budete se muset vypořádat s těžkými úkoly či prací. Koupě břitvy vám říká, že byste se měli mít na pozoru. Někde za rohem může číhat nebezpečí a na první pohled nemusí být patrné.
Brk
Psaní dopisu brkem ukazuje na zprávy, které se k vám blíží. Bílý brk ukazuje na zproštění obvinění. Jestliže ve snu trháte brk ptákovi, zasloužíte se o úsměv a spokojenost svých nejbližších. Ptačí brk symbolizuje, že se vaše rodina bude brzy těšit z radostné události. Čekají vás příjemné dny!
Brnění
Jestliže se vám zdá o brnění, symbolizuje to neohroženost. Zároveň ukazuje na sklon podléhat hněvu. Vidíte-li rozbité brnění, někdo si vás chce podmanit. Dejte si pozor na manipulaci! Lesklé brnění odkazuje na velkou radost, která vás čeká. Pokud svlékáte brnění, pak je vaše námaha u konce.
Brodit se
Brodit se ve snu vodou varuje před rizikem škody. Značí nejistou cestu, která by vám přinesla smutek. Jestliže se však brodíte průzračně čistou vodou, pak vás čeká jen dobro. Stojíte-li u brodu, mějte se v příštích dnech na pozoru – mohli byste se stát obětí přepadení. Vyhýbejte se nebezpečným místům!
Brokovnice
Brokovnice ve snu vás varuje před nepříjemnou hádkou. Nabitá brokovnice pak odkazuje na příbuzenstvo. Střílení z brokovnice symbolizuje zbytečné konflikty – vyhněte se malicherným sporům, které nikam nevedou. Občas je lepší ustoupit, než mít pravdu za každou cenu. Než se pustíte do hádky, zamyslete se, zda jde opravdu o něco důležitého.
Broskev
Šťavnaté ovoce symbolizuje setkání s milou osobou. Vidět broskev na stromě ukazuje riziko pokušení. Pokud zasadíte nebo pěstujete broskve, dosáhnete vysokého postavení. Jestliže je utrhnete ze stromu či setřesete, jste příliš nedočkaví v lásce. Měli byste zpomalit, jinak o milovanou osobu přijdete.
Brouk
Pozorovat ve snu brouka značí finanční zisk a úspěch v zaměstnání. Zabít ho symbolizuje pravý opak. Vidíte-li brouka v zahradě, znamená to, že je nablízku zloděj. Brouk v kombinaci s krví vám sděluje, že byste měli odložit plánovanou cestu. I kdyby to mělo zároveň znamenat, že o něco přijdete.
Brousit
Pokud se vám zdá o broušení nože, ukazuje to na zbytečné ostré řeči. Silácké chování přináší potíže, občas je lepší volit diplomatičtější vyjadřování. Broušení čehokoliv varuje před zbytečnými hádkami. Zkuste předejít malicherným konfliktům. Mít pravdu nemusí znamenat vždy výhru, zejména pak ve vztahu.
Brožura
Brožura na stole vás varuje před přílišnou lehkomyslností. Neberte věci na lehkou váhu, mohli byste se ochudit o cenné informace. Brožura zároveň symbolizuje nedostatek řádu ve vašem životě. Alespoň v důležitých věcech byste měli postupovat méně chaoticky, nastavit si nějaká pravidla a dodržovat je.
Brusinky
Symbolika brusinek věští, že vás čeká cesta na venkov i do přírody. Přátelé nebo příbuzní, kteří žijí daleko od civilizace, vás pozvou k sobě domů. Pojídání brusinek značí štěstí a spokojenost v hodinách po probuzení. Vidíte-li ve snu brusinky, dočkáte se pozitivních událostí. Vyhození brusinek upozorňuje na pomíjivost šťastných okamžiků.
Brusle
Bruslení ve snu ukazuje potíže při zásadních úkolech. Vidět někoho bruslit značí chybějící motivaci. To se projeví zejména v profesním životě – v práci vás čeká krize. Kolečkové brusle vás varují, abyste se nenechali napálit nebo oklamat. Někdo se vás ve finančních záležitostech může pokusit drobně ošidit.
Brýle
Nosíte-li ve snu brýle, značí to náhlé změny charakteru. Stáváte se opatrnějšími a uzavřenějšími. Kupování brýlí vás upozorňuje, že vám někdo neříká celou pravdu. Vidíte-li brýle na někom jiném, může to symbolizovat pracovní povýšení. To však bude vykoupeno závistí a intrikami nepřejícných kolegů.
Buben
Hrát na buben ukazuje na drobné komplikace. Pokuste se zasadit o svá práva a bránit se před nepřízní. Dětský buben varuje před přílišnou smělostí, která by se tentokrát mohla obrátit proti vám. Slyšíte-li hrát buben, znamená to, že se vám nevyhnou hádky. Zkuste vhodně volit slova a zbytečně nepřilévat olej do ohně.
Buchty
Pečete-li ve snu buchty, symbolizuje to brzkou návštěvu. Jejich konzumace vás varuje před hádkami. Jestliže však pojídáte buchty s mákem, běžte si vsadit – vesmír je vám nakloněn a měli byste vyhrát alespoň menší částku. Krájení buchet vás upozorňuje na to, že byste svoji nerozvážností mohli pošlapat rodící se štěstí.
Budík
Slyšet ve snu tikat budík, nebo jeho zvonění ukazuje na nepříjemné překvapení, které před vámi stojí. Zvonící budík symbolizuje také vaši lhostejnost. Jestliže jste budík koupili, říká vám to, že byste jednou měli udělat také něco pro sebe. Stále se staráte o všechny blízké okolo, ale na sebe zapomínáte!
Budka
Symbolika telefonní budky ukazuje, že na vás v brzké době čeká setkání s opravdu sympatickou osobou. Ptačí budka předznamenává, že se vám letos zahrada odmění za vaši vytrvalou péči. Strážní budka napovídá, abyste se nezříkali známostí na nejvyšších místech. Občas je třeba nechat si pomoci.
Budova
Stavět budovu, nebo studovat její plány věští vzrušující dny. Takový sen ukazuje na vaši pracovitost. Nastěhování do nové budovy symbolizuje příchod do příznivých poměrů. Jestliže vidíte budovu bořit se, znamená to, že budete muset překonat mnoho překážek. Hořící budova značí zkaženou radost.
Bufet
Jíst ve snu v bufetu ukazuje na špatné investice, které jste udělali. Přijdete na to až se zpožděním. Peníze, které jste nevhodně investovali nebo uložili, nejspíš nedostanete kompletně zpět. Nemusí to však znamenat tragédii. Poučení, které do budoucna získáte, bude mnohem cennější. Podobnou chybu již nezopakujete.
Bůh
Slyšet Boží slova, nebo s Bohem rozprávět věští radostné zprávy i starosti. Každému, co si zaslouží! Prosíte-li Boha o pomoc, vězte, že vaše žádost bude vyslyšena. Spatření Boha symbolizuje ochranu, kterou nad vámi drží. Jestliže jste ve snu Bohem vy sami, značí to utrpení, které vás čeká a to jak na těle, tak na duši.
Buldok
Vidíte-li ve snu buldoka, navážete vztah se silnou osobu, která vás bude ochraňovat a pomáhat vám. Pokud vám připadalo, že jste na vše sami, tak právě tato osoba ukončí vaše trápení. Bude vás mít ráda se všemi vašimi chybami a nedostatky. Nemusí jít nutně o partnerský vztah, přesto vám tento člověk změní život.
Burza
Nákup na burze napovídá, že se záležitosti konečně pohnou z mrtvého místa. Věci naberou velmi rychlý spád s pozitivními výsledky pro vás osobně. Bude se vám dařit v kariérním životě. Naskytnou se vám další možnosti výdělku, které byste si neměli nechat ujít. Spatření burzovního domu symbolizuje finanční stabilitu a jistotu v obchodech.
Býk
Bojovat ve snu s býkem, nebo ho vidět na pastvě, značí nutnost opatrnosti před hrozícími hádkami. Jestliže jste byli býkem zraněni, očekávejte v nejbližších dnech štěstí a lásku. Zabití býka symbolizuje utrpení, které se vám bohužel nevyhne. Vidět býka běžet upozorňuje na hrozící pronásledování.
Bylina
Sbíráte-li ve snu byliny, budete se muset lépe starat o zdraví. Požívání léčivých bylin odkazuje na dlouhý život, jenž vás čeká. Jejich lisování vás upozorňuje na potřebu léčivých prostředků. Kupování bylin vám říká, že budete povoláni k nemocnému, abyste se o něj starali. Cítíte-li vůni bylin, pak to symbolizuje ješitnost.
Byt
Pokud se vám zdá o hezkém, prostorném bytě, věští vám to brzký sňatek i příjemné bezstarostné stáří. Vidíte-li svůj byt v nepořádku, připravte se na mrzutosti, které vás čekají s vašimi nejbližšími přáteli. Zatopený byt odkazuje na nemoc a úzkosti. Byt v plamenech varuje před křikem a hádkami.
Být okraden
Pokud vás někdo okrade, dávejte si pozor na své přátele a známé. Někdo se na vás pokouší parazitovat. Dotyčný využívá vaši ochotu a dobré srdce pro naplnění svých sobeckých cílů. Musíte co nejdříve zjistit, o koho se jedná! Možná budete velmi překvapeni, kdo to je. Od tohoto člověka byste to rozhodně nečekali.

Hodíte se v lásce k sobě

&

Kyvadlo

Položte si otázku a kyvadlo vám odpoví možnostmi ano, ne, nevím

Kyvadlo odpověz
Kyvadlo
Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo
Luna vstoupí v 7:03 do Blíženců

Znamení

Fáze
5.
Den

Biorytmus

 

Intelekt

 

Emoce

 

Kondice

Jaká je vaše karta dne?

Karta dne

Výklad snů

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam.

Výklad snů

Ascendent

Vyplňte datum a čas vašeho narození:

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz