Úterý 16. července 2024
Svátek slaví Luboš, zítra Martina
Polojasno 31°C

Snář

Výklad snů online

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam

Výklad snů
Padák
Pokud skáčete ve snu s padákem, nebo jej smotáváte, může to být varování před hrozícím onemocněním. Měli byste se o sebe začít víc starat a navštívit lékaře. Zdraví máte jen jedno. Další význam padáku ve snu jsou nesčetné možnosti, které se před vámi otevírají. Neváhejte dlouho a využijte jich.
Padat
Padáte-li ve snu z výšky, znamená to, že máte příliš velká očekávání a že byste to neměli přehánět. Upadnutí ze schodů symbolizuje majetkovou ztrátu. Spadnutí do příkopu či jiné díry značí, že se dostanete do zlých řečí. Spadnutí do propasti věští dlouhodobý úspěch. Jestliže vidíte upadnout jiné lidi, pak vám škoda druhých přinese úspěch.
Padělat
Pokud ve snu paděláte peníze či listiny, varuje vás to před vaším nepoctivým přístupem k podnikání i práci. Varuje to také před chamtivostí. Právě ta vždy nakonec přináší velkou škodu. Zdá-li se vám tedy o padělání, pak byste se měli zaměřit na poctivost a nebýt tak hamižní.
Palác
Nacházíte-li se v paláci, značí to životní úspěch a povýšení v práci. Stavět palác ukazuje, že vaše pýcha předchází pád. Koupě paláce představuje vaši závislost na druhých lidech. Veliký palác přinese do vašeho života smutek. Rozbořený palác věští, že ztratíte vliv, který máte na své okolí. Vidina paláce vám také radí, abyste svůj milostný vztah zalili větší dávkou romantiky.
Palec
Cucáte-li si ve snu palec, znamená to bezstarostnost. Pokud si ho zraníte, věští to nějakou ztrátu. Poraníte-li ve snu cizí palec, pak přestaňte závidět druhým jejich zasloužené štěstí. Vlastní uříznutý palec znamená, že vás brzy opustí blízký člověk. Cizí uříznutý palec poukazuje na vaši společenskou povahu. Neumíte být sami. Vaši bezradnost symbolizuje palec s okousaným nehtem. Dlouhý nehet na palci upozorňuje na to, že se někdo velmi zajímá o vaše plány.
Palma
Palma symbolizuje čest a důstojnost. Palma plná kokosových ořechů věští šťastné a plodné období. Na povýšení v práci můžete myslet, pokud se vám zdá o sázení palmy. Podobné to je, pokud palmy zaléváte. Pak se dočkáte nějakého ocenění. Zelená palma znamená život plný událostí, uschlá konec nadějí, hořící palma pak zapletení do zlých intrik. Vidina mnoha palem na jednom místě značí, že se vám plánované obchody povedou.
Paluba
Pokud se vidíte ve snu na palubě lodi, jedná se o symbol toho, že vás čeká těžká nezáživná práce. Další význam varuje před finančními problémy. Přijdou také další problémy, které vám ztíží život. Buďte na vše připraveni, nebudete tak zaskočeni.
Pampeliška
Voníte-li ve snu k pampeliškám, znamená to, že vaše plány a naděje nevyjdou. Skýtají ale i naději. Sen o pampeliškách také radí, abyste nebyli příliš přelétaví. O své zdraví více pečujte, jestliže se vám zdá o tom, jak pampelišky trháte. Pletete-li věneček z pampelišek, je to výraz toho, jak milujete romantiku. Plná louka pampelišek symbolizuje vaši potěchu z maličkostí.
Panenka
Hrajete-li si ve snu s panenkou, ukazuje to, že vás druzí lidé využívají. Nebuďte přehnaně naivní. Milou návštěvu můžete očekávat, pokud panenku chováte. Jestliže panenku kupujete, potěší vás milý dárek. Najdete-li panenku, pak si vás i štěstí najde. Pokud panenku ve snu oblékáte a strojíte, měli byste také více dbát na svůj vlastní vzhled. Půjčujete-li panenku, zvažte, kdo si vaši důvěru zaslouží a kdo ne. Půjčíte-li si panenku, jste příliš dobrosrdeční. Zajímáte se více o problémy druhých, než o vlastní.
Pánev
Připravovat jídlo na pánvi značí, že vám může situaci v partnerství nepříjemně zkomplikovat vášeň. Jestliže pánev kupujete, znamená to, že nejste spokojeni s chodem vaší domácnosti. Umýváte-li pánev, nevěnujte tolik času úklidu. Spadne-li vám pánev na zem, dbejte o sebe více a hleďte na svou postavu. Rozbijete-li pánev, je to znamení, že vám nic není svaté.
Panna
Pokud se vám ve snu zjeví panna s květy, ukazuje to na milostné spojení, ale také úctu druhých lidí. Líbáte-li pannu, chraňte se před zklamáním. Mořská panna věští rybářský výlet. Zajištěnou budoucnost věští svatba s pannou. Vidina neurčité panny slibuje hladký průchod nástrahami nebo touhu po něze.
Papež
Pro ženu má tento sen symboliku novinek, kterých se straní, pro muže znamená zkoušku moudrosti. Mluvíte-li s papežem, je před vámi veselá budoucnost. Jste-li vy sami papežem, měli byste se krotit a poznat, kde je vaše míra. Pouhá vidina papeže symbolizuje vaši důvěru v posmrtný život. Tento sen také radí, abyste se chovali poctivě. Vše se vám pak vrátí.
Papír
Sen o papíru je ve většině významů spíše špatným snem. Sbíráte-li ve snu papír, nebo na něj píšete, znamená to, že vás čeká nutnost vyřídit nepříjemnosti. Čistý a černý papír symbolizuje smutek, bílý hladovost, hořící papír pak špatný dopis. Roztrhaný dopis upozorňuje na ponížení, kterému se však budete moct bránit. Žvýkáte-li papír znamená to, že vás brzy navštívít policie.
Papoušek
Papoušek odkazuje na neobvykle upovídanou ženu a sobecké chování. Pokud ho slyšíte mluvit, symbolizuje to pomluvy. Krmíte-li papouška, pak vás čekají vdavky s velmi výřečnou osobou. Dostanete-li papouška, dejte si pozor na přátele. Někdo z nich vás klame. Papoušek, který vřeští upozorňuje na závist. Právě ta vám způsobí nějakou újmu.
Paprika
Pokud se vám zdá o paprice, měli byste brzo počítat s nějakými drobnými mrzutostmi a komplikacemi. Může se jednat o neshodu s někým z rodiny či přátel. Červená paprika upozorňuje na to, že vám vaši radost zkazí špatná zpráva. Vidíte-li žlutou papriku, znamená to, že vám druzí budou závidět váš úspěch. Jíte-li papriku, hlídejte si lépe svou peněženku. Pozor na zloděje i velké utrácení. Shnilá paprika věští, že podlehnete lháři.
Paprsek
Paprsek slunce je pozitivní předpovědí, která připomíná, že se všechno začíná obracet k lepšímu. Zlé časy brzy pominou a vy se budete těšit z příjemné budoucnosti. Dalším významem je štěstí v lásce. Paprsky znamenají také nové přátele. Příjemně vás překvapí, kolik přátel kolem sebe máte.
Pára
Pokud se vám zdá o páře nad hrncem i parní lokomotivě, znamená to, že byste měli šetřit zdraví. Další výklad říká, že se vaše plány rozplynou jako pára nad hrncem. Slyšíte-li páru syčet, připravte se na velké utrpení. Stoupající pára symbolizuje velké starosti, které vás potkají. Vidina páry, která stoupá ze země či vody, značí změnu štěstí.
Paragraf
Symbol paragrafu je varováním, že vás může zradit někdo z vašich přátel. Důvěřujte, ale prověřujte. Paragraf také věští drobné problémy a rozepře v soukromém životě. Čtete-li paragraf, pak máte rádi vyložené čisté karty na stole. Pokud nějaký paragraf citujete, dejte si pozor na to, abyste na své okolí nepůsobili příliš důležitě. Předejte tak pomluvám. Vyhledáváte-li paragrafy, pak se spoléhejte jen sami na sebe. Brzy to budete potřebovat.
Párat
Pokud ve snu páráte špatně ušité stehy, pak to symbolizuje konec nesvárů a trápení. Bílé stehy věští příjemné setkání po mnoha letech. Páráte-li černé stehy, pak to znamená, že se marně snažíte. Toho po čem toužíte a o co se snažíte nedosáhnete. Věnujte se raději jiným a příjemnějším záležitostem.
Párátko
Párátko ve snu je ztělesněním finanční úlevy. Bude to pravděpodobně vyžadovat hodně práce. Znamená to také, že prožijete nějaký smutek. A budete si za to moct sami. Hledáte-li párátko, pak zapomeňte na změnu zaměstnání. Teď není ta správná doba. Pozor na zlomené párátko - znamená problémy v zaměstnání.
Párek
Pokud se vám zdá o párku či špekáčcích, symbolizuje to, že vás čeká vzrušující milostné dostaveníčko či příjemná přátelská schůzka. Mohou také nastat problémy a neshody v rodinném kruhu. Jíte-li párky, pak svou velkou lásku již nikdy nespatříte. Připravujete-li či vaříte-li párky, přijde ztráta se kterou se však jednoduše poperete.
Pařez
Pařez symbolizuje neohrabanost a věští nepokoje a roztržky v domácnosti i mezi spolupracovníky. Sedíte-li na pařezu, měli byste si odpočinout a dopřát si delší dovolenou. Zasloužíte si to. Dobývání pařezu poukazuje na to, že i obyčejní a prostí lidé by měli být vyslyšeni. Jejich názory a nápady jsou stejně dobré jako nápady bohatých.
Park
Vidíte-li ve snu hezký park, značí to příjemný život, štěstí a spokojenosti v manželství. Zanedbaný park symbolizuje pohnutý život. Práce v parku poukazuje na to, že máte co napravovat. Hořící park varuje před nebezpečím. Chraňte se. Zabloudíte-li v parku a nevíte kudy jít, pak je to znamení, že se ve vašem životě odehrají nějaké pletichy.
Parlament
Sen o parlamentu znamená, že budete svým okolím či spolupracovníky zataženi do nepříjemných hádek a konfliktů. Hádky mohou nastat také v rodině či přátelském kruhu. Snažte se být na pozoru a připravit se na tuto situaci.
Parník
Sen o plavbě parníkem ukazuje, že se vám podaří rychle a důstojně zakončit nějakou nepříjemnost. Tento sen věští také nějakou dalekou cestu do vám nepoznaných krajů. Plavba na parníku symbolizuje přílišné riskování. Vsaďte jednou na jistotu a nepouštějte se do rizikových akcí.
Parohy
Pokud se vám zdá o paroží, měli byste dát pozor na lstivost a proradnost. Někdo s vámi nehraje fér. Další výklad říká, že budete na nějakou dobu odloučení od milované osoby. Vidíte-li parohy na někom cizím znamená to, že ač to nečekáte, přijde změna. Visící parohy na zdi radí, abyste se neradovali předem. Pokud parohy ve snu vnímáte jako symbol nevěry, pak sen říká, že by vaše neshody s partnerem mohl zalepi někdo třetí. Je to však správné?
Partner
Symbolika partnera či partnerky ve snu ukazuje na klíčovou podporu ze strany vašich nejbližších. Vnímáte-li partnera ve snu jako manžela či manželku (vlastní nebo cizí), pak to poukazuje na oblíbenost vaší osoby ve společnosti opačného pohlaví. Je to také symbol pochopení, podpory a zvládnutí pokušení.
Partnerka
Symbolika partnera či partnerky ve snu ukazuje na klíčovou podporu ze strany vašich nejbližších. Je to také znamení, že brzy prožijete příjemné chvíle. Pokud je vaší partnerkou ve snu vaše vlastní či cizí manželka, pak je to znamení, že jste velmi oblíbení v dámské společnosti. Ne vždy to však musí být k užitku.
Paruka
Nosíte-li ve snu paruku, dostane se vám uznání. Česat ji naopak předpovídá, že vás budou utlačovat. Symbol paruky představuje vaši touhu po tom, abyste někoho zaujali. Koupě paruky radí, abyste se spokojili s tím, co máte. Jestliže někomu shodíte paruku z hlavy, pak si dejte pozor na úraz z vlastní neopatrnosti. Sundáváte-li si paruku z hlavy značí to, že nemáte rádi zbytečná gesta.
Pasák
Potkáte-li ve snu pasáka, značí, že si udržíte své přátele i když si někdy připadáte osamělí. Základem je neuzavírat se do sebe. Zároveň může věštit nárůst majetku a to v případě, že jej vidíte u ohně. Jste-li vy sami pasákem, pak se můžete těšit na příjemné setkání po mnoha letech. Může to také znamenat, že se vaše dobrá finanční situace ještě vylepší.
Pašovat
Pokud sníte o pašerácích, symbolizuje to, že vám nebezpečné podniky dělají velké starosti. Vědomě obcházíte zákony i když víte, že to není ta správná cesta. Jestliže pašujete nějakou osobu, znamená to, že štěstí nenajdete tam, kde ho hledáte. Čeká na vás jinde a vy to místo budete muset najít.
Past
Pokud se ve snu dostanete do pasti, ukazuje to na pocit omezení svobody. Past na myši značí bezpečí, ale také zradu a škodu. Pokud vidíte v pasti chycenou myš, pak lehce odzbrojíte vašeho nepřítele. Chystáte-li past na někoho, budete právem káráni. Můžete se tomu však vyhnout. Všeobecná vidina pasti symbolizuje nepříjemné překvapení.
Paštika
Pokud si ve snu pochutnáváte na paštice, ukazuje to na váš blahobyt a bezstarostnost. Pozor si dávejte na špatné řeči kolem vás, jestliže se vám zdá o tom, jak paštiku pečete. Kupujete-li paštiku, pak budete brzy odměněni za poskytnutí dobré rady. Připravujete-li paštiku na zabíjačce, je to znamení, že se budete mít velmi dobře a nic vás nebude trápit. Zejména po materiální stránce na tom budete dobře.
Pastvina
Procházíte-li se po zelené pastvině, věští to bezstarostnou budoucnost a naději na značné zbohatnutí. Sen o zelené pastvině je také znamením, že se necháte až příliš ovlivňovat druhými lidmi. Pastvina se suchou trávou znamená, že vše nepůjde podle vašich představ. Naopak posekaná pastvina symbolizuje budoucnost přesně podle vašich představ.
Pata
Zranění i puchýř na patě vás varuje před různými druhy nepříjemností. Dávejte pozor při sportování. Může se jednat také o škody na majetku. Sen o patě je znamením změn ve vašem životě. Odřená pata radí, že byste neměli dávat své pocity tolik najevo. Ne každý kolem vás je schopný přijmout je.
Páv
Páv symbolizuje bohaté a dobré manželství. Pokud se sen zdá muži, pozná svou osudovou partnerku. Sbíráte-li paví peří, dejte si pozor na vlastní hloupost. Ztratíte-li páva, pak ztratíte také zaměstnání či majetek. Vidíte-li páva s rozevřeným krásným ocasem je to dobré znamení. Může to však představovat také nepokoje. Vřeštící páv symbolizuje oplétačky.
Pavián
Tato opice ukazuje na nestydatost a prostopášnost v lásce. Můžete se snadno nešťastně zamilovat. Jestliže vás opice pokouše, pak se tolik neotevírejte před druhými. Budete pak zranitelní a někdo využije vašich pocitů. Hrající si opice radí, abyste se zbavili hlupáků ve vašem okolí. Zabijete-li opici, podaří se vám vyhrát nad vaším protivníkem.
Pavlač
Ocitnete-li se na dřevěné pavlači, znamená to štěstí a úspěchy v umění. Neudržovaná pavlač na rozpadnutí vás varuje před tím, abyste se nezapletli do nepříjemností, které vám ovlivní život. Jestliže se pavlač zřítí nebo je již zřícená, pak vás nemine neštěstí v životě.
Pavouk
Pokud se vám zdá o pavoukovi, ukazuje to, že váš osud se obrátí k lepšímu. Jeho zabití značí finance a výhru nad vašimi přáteli. Budete nejlepší ze všech vašich přátel. Vidíte-li ve snu mnoho pavouků pohromadě, je to předzvěst nepříjemností. Zradu a soudní spory představuje pavouk v síti. Malý pavouk věští malou potěchu, velký pavouk pak velkou radost.
Pavučina
Pavučina symbolizuje pevné základy vašeho partnerství. Znamená to také, že vaše trpělivost konečně přinese vytoužené ovoce. Ometáte-li pavučinu, pak je to znamení, že smutek bude brzo nahrazen radostí. Vidíte-li mnoho zaprášených pavučin na jednom místě, pak vás čekají nesnáze a starosti. Pokud pavučinu zničíte, rozloučíte se s láskou, ale brzy na to zapomenete. Zažijete nové radosti.
Pec
Přikládat do pece znamená, že předsevzetí se dočká šťastného konce. Vysoká pekařská pec věští dobrý obchod. Jestliže do pece vlezete, měli byste činit kroky podle budoucnosti, nikoliv podle minulosti. Ohříváte-li se u pece, pak vás čeká šťastné období. Studená pec poukazuje na to, že neumíte dobře hospodařit. Stavíte-li pec, je to symbol toho, že za vším vidíte pouze peníze.
Pečeně
Připravovat pečeni či cítit její vůni při pečení značí, že podnikáte zbytečnou cestu. Jste však odhodlání podniknout ji a nic vás nezastaví. Pečeně na talíři věští výhru a dobré obchody. Jíte-li pečeni, pak můžete očekávat všeobecné úspěchy. Vše se vám bude dařit a půjde pěkně od ruky.
Pěchota
Pokud se ve snu stanete součástí pěchoty, ukazuje to na potřebu připravit se na materiálně těžší čas. Značí to také změnu místa a radí vám to, abyste byli na sebe opatrní. Je to také symbol vaší přátelské povahy - snadno se seznamujete s novými lidmi. Mluvíte-li s vojákem, neměli byste být tak moc důvěřiví. Zlí lidé vás pak velmi jednoduše přelstí.
Pečivo
Zlatavé pečivo znamená, že se dočkáte zasloužené pochvaly od druhé osoby. Na dobré časy se můžete těšit, pokud pečivo ve snu konzumujete. Podobný význam má i vidina právě vytaženého pečiva z pece - špatné časy zůstanou za vámi a před sebou máte jen to dobré. Sen o pečivu znamená, že byste měli navštívit lékaře a neustále to neodkládat. Nyní už je ten správný čas, tak se přemožte a jděte.
Pekáč
Sen o pekáči znamená, že jste schopni pro svůj vlastní užitek potopit někoho jiného. Zvažte, jestli je dobré využívat takto své okolí. Pokud pekáč umýváte, jste velmi náročný člověk. Vaše nároky jsou nepřiměřené. Jestliže vám pekáč upadne na zem, jste možná až příliš uzavření. Měli byste si najít někoho, komu můžete důvěřovat a otevřít se mu. Uleví se vám.
Pekař
Jste-li ve snu pekařem, jedná se o velmi příznivé znamení. Věští požehnaný rok plný hojnosti a štěstí. Pokud s pekařem ve snu mluvíte, máte velkou potřebu někomu se svěřit. Dejte si pozor na to, kdo to nakonec bude. Vidina pekaře upozorňuje, že se blíží období ticha před bouří.
Pekařství
Pracovat v pekařství či ho vidět znamená, že se brzy zbavíte všech starostí a je před vámi dobrá budoucnost. Jste-li uvnitř pekařství jako zákazník, je to symbol vašeho požitkářství. Pokud v pekařství pracujete jako zaměstnanec, můžete se těšit na chvíle plné zábavy. Užijte si je plnými doušky.
Peklo
Ocitnete-li se v pekle, jde o předzvěst nepříznivé změny poměrů. Brzy se však z problémů dostanete. Je to také symbol toho, že vás trápí svědomí. Hořící peklo věští neštěstí. Pokud do pekla jdete, nedosáhnete na majetek, který byste měli vlastnit. Někdo jiný si jej nárokuje. Osvobození z pekla značí záchranu před nebezpečím.
Peněženka
Objeví-li se ve vašem snu peněženka, znamená to, že v nejbližší době odhalíte nějaké skryté tajemství. Je to také naděje toho, že se vám brzy naskytne příležitost finančně si polepšit. Plná peněženka říká, že vám brzy někdo svěří své tajemství. Prázdná varuje před lží, kterou vás krmí vaše okolí. Nález peněženky věští štěstí, ztráta pak radí začít si hledat nové bydlení.
Peníze
Všeobecným výkladem snu o penězích je štěstí. Hlídejte si jej a nenechte si jej utéct. Pokud se ve snu topíte v penězích či je počítáte, ukazuje to, že si dobře vyděláte. Máte-li málo peněz, čeká vás bohatství. Půjčit si peníze věští problémy. Pokud vy někomu půjčíte peníze, připravte se na nedostatek peněz v rodinném rozpočtu nebo problémy v zaměstnání. Schováváte-li ve snu peníze, dejte si pozor na zloděje či jejich ztrátu. Falešné peníze představují falešnou lásku.
Peří
Bílé prachové peří věští blahobyt a veselost. Černé peří varuje před ztrátou a špatnými obchody. Velká brka mohou znamenat starosti a marné čekání. Obdobný význam mají také hromady peří na jednom místě. Létající pírka symbolizují smutek, žal a nekonečné čekání na štěstí. Kupujete-li peří, těšte se na vdavky. Pokud peří sbíráte, dočkáte se brzy zisku a přílivu financí.
Peřiny
Nadýchané, čisté a krásné peřiny ve snu symbolizují věrnost a lásku. Roztrhané a umazané varují před pohlavními nemocemi. Vidina peřin spadlých na zemi věští opuštění. Jestliže vidíte sami sebe pod peřinou, je to symbol vašeho nespoutaného a volného způsobu života. Pouhá vidina neutrální peřiny věští novou milenku/milence, ale také čas pro načerpání nových sil.
Perla
Sen o perlách znamená, že od někoho získáte cennou moudrost nebo bohatství. Ekonomicky se vám daří. Je to ale také symbol smutku a slz. Plakat radostí budete, když ve snu perlu dostanete. Naopak brečet smutkem budete, když perly rozsypete nebo perly kupujete. Ztratíte-li perlu, pak byste měli myslet na to, že i malé štěstí je štěstí a vás by mělo zahřát u srdce.
Pero
Pero na klobouku značí náladovost. Inkoustové pero symbolizuje dobrou zprávu, kterou brzy obdržíte. Vidina plnícího pera věští, že probíhající proces nebude úspěšný, ikdybyste se sebevíc snažili. Sen o peru také znamená, že ke spokojenosti vám nestačí pouze chytrost, ale je také důležité mít srdce na správném místě.
Pes
Sen o psech má hodně významů. Jde o to, jaký pes to je a co přesně dělá. Lovecký pes varuje před špatnými obchody. Bílý pes věští radost, černý a šedý neštěstí, rezavý neshody v rodinném kruhu. Aportování značí usmíření s někým, kdo vás kdysi urazil. Pokud vás pes napadne, jste v nebezpečí. Slyšíte-li ve snu psa štěkat, čeká vás hádka se sousedy. Vytí psa přinese smrt někoho blízkého.
Pevnost
Nedobytná pevnost vás varuje před nepřátelstvím. Radí také, abyste si chránili svůj majetek a dobrou pověst. Pokud je pevnost pod palbou, symbolizuje soucit s ostatními, který sami v sobě najdete. Hořící pevnost věští nemoc v rodinném kruhu. Pevnost plná vojáků značí, že nejste příliš oblíbení u svých nadřízených.
Pijavice
Chytnete-li ve snu pijavici, vypovídá to o lichvářství a nezdravě zištném chování někoho z blízkých. Sen také představuje špatné a nedůvěryhodné kontakty. Pokud pijavici přikládáte, je to znamení, že v hloubi duše máte zálusk na cizí majetek a peníze. Pouhá vidina pijavice věští, že ve svém životě nikdy nezažijete chudobu a dluhy.
Piknik
Sen o pikniku či jeho plánování ukazuje, že máte dobrý důvod k veselosti a můžete slavit. Naplánujte nějakou rodinnou oslavu či párty pro přátele - budete se dobře bavit. Piknik je symbolem narozenin! Pokud jste přímo na pikniku, pak si udělejte radost a pořiďte si nový nábytek.
Pilník
Používat ve snu pilník či ho jen vidět značí, že vaše píle nebude oceněna. Marně zůstáváte na nesprávných místech. Znamená to také, že vás potkají nepříjemné zážitky. Jestliže pilník od někoho dostanete jako dárek, dejte pozor na své přátele.
Písař
Zdá-li se vám o písaři, je to varování, abyste se nezaplétali do hádek. Hlupáci budou mít navrch. Znamená to také, že abyste vykonali nějakou dobrou věc, budete muset prožít nějaké trápení. Pokud jste vy sami písařem, pak vás čeká období velké nouze. Dostanete-li ve snu nějaký popsaný papír od písaře, budete brzy předvoláni k soudu.
Písek
Písečné duny ukazují na nevítanou, ale příjemnou návštěvu. Je to také předzvěst trpké ztráty, kterou prožijete kvůli někomu z vašeho blízkého okolí. Rozvážení písku značí nejisté poměry a možné těžkosti či trápení. Pokud někomu sypete písek na hlavu a do očí, jste velký lhář a podvodník. Skládáte-li písek z místa na místo, vyvarujte se změn. Nyní není ta správná doba.
Pistole
Jestliže se vám zdá o této zbrani, buďte obezřetní! Ve vaší blízkosti se ukrývá nějaké nebezpečí. Zachovejte ale chladnou hlavu. Další význam upozorňuje, že na vlastní kůži poznáte zlobu a lži. Střílíte-li z pistole na nějaký cíl či jen tak do vzduchu, čeká vás úspěšné období. Budete mít výborné výsledky.
Pít
Pokud pijete alkohol a jste opilí, znamená to povýšení. Jestliže se cítíte být přelití vodou, očekávejte růst majetku. Konzumace nápojů ze sklenice značí vyjevení tajemství, pijete-li z krásné nádoby pak se zbavíte tíhy na duši. Štěstí na všech frontách se dočkáte, pokud pijete ze zlaté či stříbrné nádoby. Když k pití používáte lžičku, dejte si pozor, abyste neprochladli. Na zlobu poukazuje pití z dlaní.
Pivo
Konzumace piva značí, že jste ve svém jednání nerozhodní. Rozlité pivo věští ztenčení úspor. Kalné pivo varuje před nemocemi a nepříjemnostmi. Černé pivo symbolizuje dobré příjmy, světlé pivo nečekaný dopis či zásilku. Řezané pivo poukazuje na vaši nerozhodnost, kvůli které přicházíte o šance. Zdá-li se vám o pivu bez pěny, pamatujte, že nikdo není dokonalý.
Plakat
Pláč ve snu symbolizuje, že se osud naplní. Čekají vás důležité a hlavně příjemné přelomové události. Vidíte-li plakat někoho cizího, značí to, že se bude kvůli vám trápit blízká osoba. Dalším významem může být rada, kterou dostanete a z které budete mít velký prospěch a užitek.
Plameny
Šlehající plameny ve snu věští, že dostanete darem peníze nebo krásný a velice hodnotný šperk. Dalším významem může být touha, kterou máte v srdci. Hasíte-li plameny, šlapete si po štěstí. Plameny bez kouře vám přinesou nečekanou finanční částku. Plameny s dýmem pak symbolizují vaši důvěru. Nyní však nevěřte ani těm nejlákavějším reklamám.
Plášť
Jste-li zahaleni pláštěm, značí to trampoty a úzkost. Jiná osoba pod ním značí faleš a přetvářku. Gumový plášť symbolizuje nebezpečí, roztrhaný soucit a hezky vypadající pak čest a uznání. Svlékáte-li ve snu někomu plášť, zažijete brzy potupu. Má-li na sobě někdo velmi těsný plášť, chraňte si své já a nepouštějte si k sobě nikoho. Volný plášť upozorňuje na žal.
Plavba
Plavba na klidné a čisté vodě znamená bezstarostný život. Rozbouřená a kalná voda naopak symbolizuje nepříjemnosti. Plavete-li ve velmi silném proudu, pak brzy prokážete velkou kuráž. Vidina plavby pod vodou značí neštěstí. Vidíte-li sami sebe plavat znamená to, že se vám brzy splní tajné přání. Pokud vidíte, jak plave někdo jiný, nebuďte závistiví. I na vás někde čeká štěstí.
Pláž
Pláž má ve snu skvělou symboliku. Můžete se už velice brzo těšit na radostné a pozitivní události. Značí to, že se ve vašem životě dočkáte brzy nějakých změn. Vidíte-li pláž bez lidí, neměli byste se tak poddávat svým emocím a náladám. Pláž plná lidí symbolizuje vaši úzkost. Máte pocit, že jste ztracení a na vše sami.
Plech
Vyklepávání plechů ve snu znamená, že jak vaše chudoba, tak bohatství nebudou mít dlouhého trvání. Znamená to také, že byste někdy měli jen poslouchat a ne tak moc mluvit. Oblékáte-li plechové rukavice, nevyhnete se hádce. Plechová čepice symbolizuje újmu, plechové nádobí domácí nevůli. Vyrábíte-li plecháčky, dbejte více na své zdraví.
Plenky
Pokud perete pleny, znamená to, že naleznete blahobyt a bohatství. Mnohdy skrývají nečekané změny a starosti. Ležíte-li v plenkách, někdo vás křivě obviní. Jestliže pleny kupujete, pak sníte o životě plném peněz a lenošení. Žehlení plen symbolizuje vaši oddanost. Každému rádi vyjdete vstříc.
Pleš
Vidíte-li ve snu někoho s pleší, mějte se na pozoru. Vaše hýření povede k předčasnému stárnutí. Znamená to také, že budete brzy velmi zklamáni. Jestliže vidíte pleš sami na sobě, nezabývejte se tolika maličkostmi. Zbytečně se pak trápíte. Pokud jste muž s pleší, pak si chraňte svůj majetek. Brzy přijdete o velkou část. Příčinou může být buď krádež či rozvod.
Pletení
Pokud ve snu pletete, znamená to, že vaše píle a vytrvalost vás úspěšně dovedou ke kýženému cíli. Splétáte-li vlasy do copu, potká vás nevěra. Jestliže pletete punčochy, pak se nemusíte obávat, nic zlého vás nepotká. Pletete-li něco z příze, pak se stanete hlavním člověkem, který bude moct za něčí rozvod.
Plevel
Vidět plevel znamená, že utrpíte ztrátu. Značí to také, že budete mít touhu chlubit se něčím, co není vaše práce. Plít plevel vám radí dobře vybírat, kdo z přátel je upřímný. Může to být také symbol vaší chamtivosti. Budete chtít vlastnit majetek nějaké blízké osoby. Pokud se vám to podaří, tak vám dobrý pocit a štěstí stejně dlouho nevydrží.
Plíce
Problémy s plícemi ukazují na nepříjemnosti. Nemoci plic jsou předzvěstí nepříliš veselých událostí, nemocí či dokonce úmrtí. Pokud plíce jíte nebo plivete, budete potřebovat mnoho energie a sil, abyste se uzdravili z nemoci, která vás postihne. Poraněné plíce vám radí, abyste vždy dobře promysleli, co řeknete. Nezapomeňte, že mlčeti zlato a mluviti stříbro.
Plíseň
Plíseň symbolizuje nedobrovolnou cestu do zahraničí, ze které se však brzy vrátíte zpátky domů. Může také varovat před zloději. Vidíte-li plíseň ve vlastním bytě, nebuďte tak přísní na své děti. Disciplína musí být, ale nepřehánějte to. Pokud plíseň ve snu ničíte, značí to, že jste velmi pracovití a žádná práce vám nevadí.
Plivat
Plivání krve ve snu značí bohatství, avšak né štěstí. Může také znamenat nemoc nebo nepříjemné události. Vidíte-li někoho plivat, dejte pozor na pomluvy. Nezapleťte se také do nějaké bitky. Plivete-li z mostu, zažijete brzy vzrušující chvíle. Jestliže plivete ven z okna, pak se vám nepodaří ovládnout vaši vášeň a touhu a sexuálně se zapletete s vaším sousedem.
Plot
Přelézáte-li plot značí to, že se úspěšně vyhnete nebezpečí, které na vás v životě čeká. Nic vás nezastaví. Stavění plotu znamená, že se neradi doprošujete. Bourání plotu říká, že neznáte hranice. Pokud plot podlézáte, nenechte si vše líbit a někdy se také ozvěte. Pěkný plot upozorňuje před překážkami, které jsou vám do cesty postavené. Škaredý plot varuje před zloději. Zajistěte si dobře svůj byt a majetek.
Plotna
Plotna ve snu ukazuje, že se můžete těšit na hody a bohatou hostinu. Těšte se na zábavu a veselost. Znamená to také, že se výborně staráte o vaši domácnost. Nemáte se za co stydět. Rozžhavená plotna značí, že jste na sebe velmi hrdí. V kuchyni jste jako doma a rádi se chlubíte svým kuchařským umem. Studená plotna naopak poukazuje na vaši lenost v kuchyni. Raději si koupíte hotové jídlo, než abyste museli vařit.
Plovárna
Pokud ve snu odpočíváte na plovárně, měli byste si dávat pozor na okradení, které vám může hrozit. Může to být také symbol radostných a harmonický dní, které jsou před vámi. Vidina plovárny věští trápení a starosti. Dlouho budete plakat, než pocítíte úlevu na duši.
Plýtvat
Jestliže ve snu plýtváte časem i penězi, rozhlédněte se kolem sebe. Ve vašem okolí jsou lidé, kteří zneužívají vaší dobroty, nebo naopak vašich slabin. Těmto lidem se vyhýbejte a nevěřte jim. Plýtváte-li něčím, neměli byste zneužívat vašeho postavení k dosažení svých cílů.
Pneumatika
Vidět pneumatiku znamená, že vaše výdrž je obdivuhodná. Brzy a bez problémů dosáhnete svého cíle. Další význam varuje před lidmi, kteří vám chtějí ublížit. Dlouho to bude trpět, ale měli byste se tomu co nejdříve postavit. Jestliže pneumatiku měníte, pustíte se s elánem do podniku, odsouzeného ke krachu.
Pocestný
Setkání s chudým pocestným je dobré znamení. Mohlo by vám zajistit brzký a trvalý přísun peněz. Tento sen může také znamenat, že brzy zažijete nějaké dobrodružství. Užívejte si to jak nejvíce můžete. Žijete jen jednou.
Pochod
Pochodující vojáci vás varují před problémy. Zřejmě budete brzo litovat některých svých názorů a skutků. Jdete-li pochod, máte před sebou těžké zkoušky. Vám se však podaří obstát. Pokud pochodujete v davu, bude to inteligence a logika, jež vás dovedou do šťastného konce.
Pochodeň
Zapálená pochodeň vám věští špatné zprávy či nový přírůstek do rodiny. Nesete-li pochodeň, pak vám do života brzy vstoupí láska. Jestliže sami pochodeň rozsvítíte, pak se vám podaří objasnit nějaké tajemství. Vidíte-li zhasnout pochodeň, zasáhne vás úmrtí v rodině. Jasně hořící pochodeň symbolizuje dlouhý život, průvod pochodní pak poctu, které se vám dostane.
Pochvala
Pochválíte-li někoho, znamená to dobré přátelství, které vás v brzké době ochrání před pomluvou. Jestliže dostanete pochvalu vy sami, značí to, že vás brzy někdo někam pozve. Vy byste však ve vlastním zájmu měli odmítnout. Znamená to také, že pokud budete poctiví, získáte slušné přátele.
Počítat
Pokud ve snu neustále dokola něco počítáte, věští vám to dobré obchody, které provedete s rozumem. Počítáte-li s kalkulačkou, ukliďte si v životě ještě před tím, než v něm nastane chaos. Jestliže počítáte na prstech, měli byste začít šetřit a zbytečně neutrácet nebo se dostanete do existenčních problémů. Počítání ve snu značí, že se ve vašem životě udá mnoho změn. I když se to nebude zdát, všechny budoou k dobru.
Podkova
Jestliže ve snu vidíte podkovu, značí to těžkou a namáhavou práci, ale zároveň možnost cestování. Značí to také, že se ve vašem životě nastanou nějaké změny a vy se jim budete muset přizpůsobit. Nalezená podkova symbolizuje štěstí, které byste si měli chránit před závistivými lidmi. Přibíjíte-li podkovu, mnoho lidí vám přeje to nejhorší. Dejte si pozor, někdo vás chce vidět na dně.
Podlaha
Záleží na tom, o jaký materiál podlahy se jedná. V brzké době zažijete radost smíchanou se slzami. Dřevěná podlaha symbolizuje pomíjivost štěstí, kamenná vaši neoblomnost a taneční podlaha varuje před nebezpečím. Čistá podlaha vám radí udělat si radost nákupem nějaké malé starožitnosti. Špinavá podlaha poukazuje na to, že neumíte odpočívat a relaxovat.
Podmáslí
Pijete-li ve snu podmáslí, může to znamenat, že budete muset veřejně rozebírat nepříjemné problémy či rozepře se sousedy. Dalším významem může být pevné zdraví a síla. Naléváte-li podmáslí do hrnce či hrnečku, značí to, že se dokážete dohadovat i pro maličkosti. Rozlité podmáslí věští samotu.
Podnos
Nosit ve snu plný podnos věští příjemnou návštěvu. Prázdný podnos věští návštěvu opačného pohlaví. Rozbitý podnos značí ostrou hádku v domácnosti nebo problémy v zaměstnání. Umýváte-li podnos, je to symbol vaší pohostinnosti. Často budete hostiteli mnoha lidem a nikdy nebudete sami.
Podplácet
Pokud ve snu někoho podplácíte, symbolizuje to, že v nějaké situaci bude nezbytné zvolit nutné zlo. Může to také znamenat, že na vás bude někdo slovně útočit. Snažte se to přejít s nadhledem a nepouštějte se do žádných hádek a sporů. Lepší je spolknout slinu a jít dál.
Podpora
Poskytujete-li někomu podporu, hrozí riziko přepadení. Nenoste u sebe velkou finanční hotovost. Pobírat ji značí šanci k dobrým skutkům. Budete mít hodně příležitostí činit dobro a bude jen na vás, jak se k nim postavíte. Pokud je sen myšlen jako podpora v nezaměstnanosti, pak to poukazuje na vaši povrchnost. Stále chcete mít navrch před ostatními lidmi.
Podvazek
Jestliže ve snu nosíte podvazky, znamená to, že vás čeká milostné štěstí, spokojené manželství a radostné, chvílemi nebezpečné, období. Ztratíte-li podvazek, pak vás čekají partnerské neshody. Manželé si přestanou rozumět a partneři odloží plánovanou svatbu. Bude jen na vás, jakým směrem se vše bude dále odvíjet.
Podzemí
Ocitnete-li se ve snu v podzemí, odkazuje to pocit tísně. Cítíte strach, že vám hrozí nebezpečí. Bloudíte-li nějakou podzemní chodbou, věští to, že si ve vašem životě zvolíte tu komplikovanější cestu. Vidina podzemní chodby symbolizuje záhady, které jsou vám proti srsti. Pokud z podzemí lezete ven, skončí vaše problémy.
Pohádka
Poslouchat ve snu pohádky znamená, že vaše plány budou úspěšné a vyplní se vám vaše sny. Vypravovat je značí pravdomluvnost. Nelžete, tím se problémy jenom zhorší. Jste-li hercem v pohádce, symbolizuje to váš kladný vztah k romantice. Díváte-li se na pohádku, vaše pohodlnost vám bude osudná.
Pohanka
Pohanka symbolizuje, že se na dlouhou dobu zbavíte hříchů a špatných myšlenek. Značí to očistu. Jestliže pohanku jíte, je to symbol vaší tolerantnosti. Nikoho neodsuzujete a dokáže odpouštět. Vaříte-li pohanku, dejte si pozor na to, co říkáte druhým lidem. Vyslovené výčitky se nedají vzít nazpět.
Pohár
Plný pohár vína značí blahobyt, prázdný naopak nedostatek. Pokud jej rozbijete, potká vás neštěstí či úmrtí přítele. Vidina skleněného poháru symbolizuje křehkost nové lásky, kterou potkáte nebo máte. Stříbrný pohár věští, že budete přítomni velké události. Zlatý pohár radí, abyste moc nenakombinovali své úmysly. Jestliže z poháru pijete, nevěšte hlavu. Blýská se na lepší časy.
Pohlavek
Pohlavek ve snu ukazuje na nepříjemnosti, které vás čekají. Symbolizuje hádky a rozepře s rodinou. Pamatujte ale, že i když má někdo jiný názor na danou věc než vy, tak to není důvod k hádce. Buďte ohleduplní a nesnažte se vždy odlišné názory vyhrotit hádkou.
Pohledávka
Pokud pohledávku vymáháte, znamená to, že se u vás nebo ve vašem okolí objeví nevole a zloba. S něčím nebudete spokojení a dáte to hodně najevo. Žalujete-li pohledávku, pak to značí, že jste příliš nároční a s ničím nejste spokojeni. Dalším významem může být příchod období plného nejistoty.
Pohlednice
Dostanete-li ve snu pohlednici, ukazuje to, že na vás myslí nějaký dobrý přítel i známý. Psaní pohledu značí, že upustíte od plánů bez konce. Poslání pohledu znamená tajnou lásku. Jestliže pohlednici najdete, měli byste na věci dívat jako na celek a nešťourat se v podrobnostech. Roztržená pohlednice poukazuje na vaše potíže se sebeovládáním.
Pohovka
Jestliže si lebedíte na měkké pohodlné pohovce, věští vám to příjemnou, klidnou a veselou budoucnost. Znamená to také, že vaše budoucnost bude ovlivněná vzpomínkami a někdo využije vaší nepozornosti ve vlastní užitek. Vidina nové pohovky napovídá, že se vám vše podaří zvládnout s přehledem. Koupě pohovky symbolizuje novou milenku. Současná partnerka vás již nenaplňuje. Co vám chybí najdete v náručí jiné.
Pohrabáč
Máte-li sen o pohrabáči, dávejte si pozor na vztahy na pracovišti, protože to věští neshody a sváry. Dalším významem mohou být pomluvy, které povedou k hádkám v rodině. Dostanete se do řečí a mnoho lidí o vás bude mluvit.
Pohřeb
Účastníte-li se ve snu vlastního pohřbu, věští to sňatek, dlouhý život nebo přírůstek do rodiny. Vidíte-li cizí pohřeb, je to symbol nemoci, úmrtí a smutku. Jste-li pohřbeni zaživa, dejte si pozor. Jste ve velkém nebezpečí. Vidina bohatého pohřbu značí bohatství také v životě. Naopak chudý pohřeb poukazuje na bídu a nouzi. Jdete-li v pohřebním průvodu, pak budete brzy dědit. O dědictví se však budete muset hlásit.
Poklad
Najdete-li ve snu poklad, symbolizuje to bohatství, které přinese spíš starosti než štěstí a radost. Vykopaný poklad značí neštěstí. Jestliže poklad shromažďujete, pak máte zbytečné starosti. Zakopaný poklad radí zvolnit tempo. Někdy je lepší nespěchat a nechat věci volně plynout. Ztracený poklad věští, že se na vás budou ostatní lidé dívat skrz prsty. Vy budete ale dost silní na to, abyste se jim postavili.
Pokladna
Vidět pokladnu značí, že se vám někdo snaží uškodit. Tento sen také radí, abyste si drželi peníze pěkně pohromadě. Vykradená pokladna může značit problém s dluhy. Máte-li vlastní pokladnu, znamená to, že byste se měli spoléhat pouze sami na sebe. Vidina pokladny v prázdné místnosti znamená, že se vás budou držet starosti. Vybíráte-li pokladnu, pak vás čeká návštěva policie.
Pokladnička
Jestliže se vám zdá o dětské pokladničce, značí to, že se vašemu hospodaření povede opravdu dobře. Vaše vlastní plná pokladnička věští rozrůstání majetku. Pokud svoji pokladničku vysypete, pak byste rádi do něčeho investovali. Vysypete-li cizí pokladničku, značí to, že vám nic není svaté. Hledání pokladničky symbolizuje chudé časy. Schováváte-li pokladničku, jste velmi nedůvěřivý.
Poklop
Zvedáte-li ve snu poklop od kanálu či střechy, snažte se v práci více zabrat. Hrozí totiž propuštění. Je to také znamení toho, že byste měli své problémy řešit hned a neodkládat je stranou. Poklop do sklepa značí, že se vyhýbáte podřadnému zaměstnání. Jestliže ve snu nějaký poklop odklápíte, dočkáte se brzy potomka. Vidíte-li zavřený poklop, nebo poklop zavíráte, zasáhne vaši rodinu úmrtí.
Pokoj
Pokoj je synonymem pro rodinu a šťastný rodinný život. Záleží na tom, v jakém pokoji se nacházíte. Špinavý pokoj symbolizuje hádky, prázdný chudobu a tmavý hrob. Hezky vytapetovaný pokoj slibuje úspěchy v podnikání a vymalovaný pokoj poukazuje na vaše neskromná přání. Pokud vidíte, jak pokoj někdo maluje, nastanou ve vašem životě změny. Jasně osvětlený pokoj přináší do života velké slavnosti.
Pokožka
Alabastrová, čistá a hebká pokožka značí, že se dočkáte lásky, vrásčitá symbolizuje dlouhověkost. Červená či hnědá kůže věští zradu. Pokud vidíte ve snu někoho se špinavou kůží, nebo jste vy sami špinaví, pak víte, že vás nikdo nemá rád. Hrubá pokožka upozorňuje na to, že vaše práce je celý váš život. Měli byste část svého života věnovat i něčemu jinému.
Pokrývač
Pokud se vám zdá o pokrývači na střeše, jedná se o předzvěst zásadního rozhovoru s důležitou osobou nebo uzavření výhodné smlouvy. Pokrývač, který padá ze střechy dolů, značí odchod staršího nadřízeného a jeho náhradu mnohem mladším. Pakliže jste vy sami pokrývačem, měli byste se snažit za vším najít nějaké pozitivum. Rozhovor s pokrývačem věští, že brzy využijete vašich přátel na vyšších místech ve svůj prospěch.
Pokrývka
Sen o hebké pokrývce znamená, že ve vašem vztahu jsou někde skryté nedostatky, které můžete odhalit. Poukazuje to také na vaši povrchnost. Radí to také, abyste žili v pravdě a počestnosti. Pokrývka hlavy značí, že všechno má nějaký řád.
Pokušení
Pokud ve snu bojujete s nějakým pokušením, rada pro život zní, že by rozum měl zvítězit nad city. Přestaňte poslouchat své srdce a řiďte se mozkem. To je ta správná cesta bez problémů a trápení. Jedině tak dosáhnete vytouženého cíle.
Pokuta
Dostante-li ve snu pokutu, symbolizuje to, že v zaměstnání dosáhnete nových, efektivních výhod či si přijdete k jistému zisku. Platíte-li ve snu pokutu, pak byste se měli naučit být více pokorní. Jestliže se pokutě vyhýbáte nebo ji nechcete zaplatit, znamená to, že budete mít prospěch z práce či jednání jiných.
Polární záře
Uvidíte-li ve snu krásnou polární záři, věští vám to neočekávanou zprávu, která vás velmi potěší. Symbolizuje to také vaši přelétavost mezi dobrem a zlem. Opuštěná polární krajina znamená, že se řídíte pouze tím, co cítíte jen vy sami a neberete ohledy na jiné. Vidíte-li polární krajinu s lidmi, pak neutečete ústní výtce.
Pole
Hezké, úrodné pole v rozkvětu vám věští štěstí v lásce a manželství. Je metaforou pro hezké děti. Orání pole značí úspěšné období, osévání pole varuje před válkou, neobdělané pole přináší nemilé překvapení. Zpustošené pole znamená, že brzy poznáte chudobu a hlad. Vidíte-li pole s plevelem, pak se ve vašem okolí vyskytuje někdo, kdo vám chce škodit. Pobité pole kroupami symbolizuje brzký zánik vašeho podnikání.
Poleno
Pokud ve snu štípáte dříví a vytváříte polínka, hlídejte si jídelníček. Můžete totiž rychle přibrat. Znamená to také, že můžete očekávat návštěvu neznámého člověka. Nosíte-li polena z lesa, potkají vás brzy starosti. Pouhá vidina polena radí, abyste si více hlídali své uši. Dejte pozor, ať neohluchnete.
Polévka
Vaříte-li ve snu polévku, nebo ji konzumujete, sen vás varuje před rizikem podrážděného žaludku a nejistého štěstí. Znamená to také, že se bude cítit fit a ve formě. Význam snu je také jiný podle toho, jakou polévku konzumujete. Hovězí polévka symbolizuje čisté karty, které chcete mít vyložené na stole. Houbová polévka věští pevné zdraví, dršťková vaši výbušnost pro maličkosti, rajská vaši vyrovnanost. Přesolená polévka varuje před sousedskými dohady.
Police
Pokud ve snu montujete polici, ukazuje to, že ve vašem okolí se bude konat co nevidět nějaká svatba. Spadlá police znamená, že ztratíte dobrou přítelkyni. Věšíte-li polici na zeď, je to symbol vaší touhy být s určitým člověkem. Ten vás ale vytrvale odmítá. Pouhá vidina poličky značí, že vám váš milenec/milenka dá brzy najevo svou nespokojenost. Značí to něco, čemu jste se mohli vyhnout.
Policie
Jestliže se vám zdá o policii, znamená to, že jistou zásadní událost můžete rozkrýt už v začátcích. Znamená to také, že vaše vina nezmizí, ikdyž se budete sebevíc snažit. Hledáte-li ve snu policii, potkají vás brzy nějaké změny. Pokud ve snu voláte o pomoc a potěbujete policii, pak brzy rozklíčujete nekalé činnosti vašich přátel. Policejní ředitelství značí, že budete něco hledat a potřebovat. Něco, co není jednoduše dostupné.
Polštář
Symbolika polštáře ukazuje na zdravotní problémy. Nemoc by vám mohla přivodit majetkové potíže. Věští to také dobrou budoucnost. Naklepáváte-li polštář, měli byste více pečovat o své zdraví. Pokud polštář povlékáte je to znamení, že byste měli jet do lázní. Slehlý polštář radí, ať se objednáte na masáž. Vysoký polštář říká, abyste nepočítali peníze, které vydáte za léky. Je to dobrá investice.
Pomeranč
Loupat a jíst pomeranč znamená, že se vám vyplní všechny naděje a přání. Vidět ho na stromě věští milostné trápení. Pokud pomeranče trháte, bude vám dlouho trvat, než dojdete svého štěstí. Vidina stromu obsypaného pomeranči značí, že vás potrápí láska. Jestliže pomeranče kupujete na trhu či v obchodě, bude to právě úsměv a dobrá nálada, která odzbrojí vaše nepřátele.
Pomlázka
Pokud ve snu pletete pomlázku, značí to veselost vzešlou ze slz. Ve skutečnosti nic není tak černé. Dlouhá pomlázka symbolizuje váš sexappel. Krátká pomlázka napovídá, že byste se měli soustředit pouze a jenom na práci. Jestli vidíte pomlázku s mnoha barevnými pentlemi, pak vás čeká příjemná povinnost. Zlomená pomlázka značí vaší touhu po soukromí.
Pomluva
Jestliže jste ve snu zdrojem různých pomluv, dejte si pozor, ať neztratíte něčí úctu nebo důvěru. Sen o pomluvě může také znamenat, že budete pro okolí váženým a respektovaným člověkem. Pomlouváte-li vy sami někoho, toužíte po úctě, avšak marně. Slyšíte-li pomlouvat někoho jiného, pak investujete svůj čas do činností bez užitku.
Pomník
Pokud někomu stavíte pomník, ukazuje to, že se vám sice dostane pocty, ale vaše námaha bude marná. Pomník značí také smutné vzpomínky, které se vám budou vracet a také vzácnou návštěvu. Odhalíte-li ve snu pomník, pak uděláte něco, co by od vás ostatní nikdy nečekali. Stojíte-li u pomníku, pak si někdo přivlastní vaše zásluhy.
Ponížení
Ponížení ve snu věští hádky a spory mezi vámi a ostatními členy rodiny. Dejte si pozor na to, co komu říkáte. Někdy je lepší nechat jazyk za zuby. Jestliže máte vidinu ponížení jako šikany, měli byste začít brát věci víc vážně. Neberte vždy vše na lehkou váhu.
Ponocný
Pokud se vám zdá o ponocném, dejte si pozor, ať ráno po svém snu nezaspíte. Zkontrolujte budík. Dávejte na sebe pozor ve všech směrech. Jste-li vy sami ponocným, dostanete se do nepříjemné situace a mohou vás potkat problémy v zaměstnání. Slyšíte-li ve snu ponocného, pamatujte, že spolehnout se můžete pouze na sebe. Zklamete se v lidech, u kterých jste to nečekali.
Popel
Pokud si ve snu sypete popel na hlavu, znamená to sebelítost. Uklízení popela či vybírání popela z kamen vám věští dědictví. Rozsypaný popel symbolizuje úmrtí v rodině, které vás velmi zasáhne a bude vám dlouho trvat, než se s ním vyrovnáte. Chůze po popelu symbolizuje vaši hamižnost. Chtěli byste nabýt majetek, ale nepodaří se vám to. Pád do popela znamená ztrátu majetku.
Poplach
Slyšíte-li ve snu někoho bít na poplach, je to výstraha, že si máte dávat větší pozor na svůj majetek. Může to také symbolizovat nějakou chybu, kterou jste udělali a nejraději byste na ni zapomněli. Jestliže jste účastníky poplachu, věští to utrpení vašich blízkých a vaši bezmoc, protože jim nebudete schopni podat pomocnou ruku. Požární poplach varuje před velkou duševní citlivostí.
Poprava
Stanete-li se svědky popravy, symbolizuje to rozpor s někým z přátel, být popraven znamená strach. Snažte se nad svým strachem zvítězit a dokažte okolí, že nejste slabí. Vidina popravy značí také rozchod s velmi dobrým přítelem. Symbolizuje ale také zbytečné obavy. Pakliže vy sami jste katem, znamená to, že se vám brzy podaří překonat svého protivníka.
Popraviště
Ocitnete-li se ve snu na popravišti, značí to hanbu mezi lidmi, která bude dlouho diskutovaná. Vidět popraviště varuje před chybami, ale také uznáním na nejvyšších místech. Vidina popraviště se šibenicí radí vytrvat a jít si za svým cílem. Nakonec překonáte všechny překážky a konkurenty a bude se vám dařit. Popraviště bez kata varuje před velkou ostudou.
Porce
Příliš malé porce a porcování něčeho vás upozorňují, že byste se měli zajímat o zdravotní stav svých blízkých. Bez předchozího varování může přijít těžká nemoc či úraz, jehož příčinou bude úmrtí v rodině.
Porcelán
Kupujete-li ve snu drahý porcelán, je to dobré znamení, které vám věští brzký příchod lepších časů. Dostanete-li porcelán, máte nutkání něco ve svém životě změnit. Darovaný porcelán věští příchod štěstí. Jestliže porcelán ve snu umýváte, neuděláte dobrý dojem na osobu, jež má vysoké postavení. Rozbitý porcelán symbolizuje vaši nedůvěru vůči vám samotným.
Porod
Porod syna věští všestranné štěstí, porodit dceru znamená veselost, ale může značit drobné strasti. Vidíte-li svůj porod, dočkáte se úspěchu. Jestliže vidíte u porodu někoho jiného, brzy vás potěší velká rodinná novinka. Smrtelný význam může mít vidina velmi bolestivého porodu, případně porodu, u kterého jste vůbec neviděli dítě. Porodní asistentka radí vše dělat s rozmyslem.
Portrét
Malujete-li ve snu něčí portrét, věští vám to, že v nejbližší době potkáte svou osudovou lásku a hluboce se zamilujete. Vlastní portrét poukazuje na vlastní chyby, kterých se dopouštíme. Dejte si pozor na nějakou osudovou chybu, která vám může ovlivnit celý život. Sen o portrétu také radí, abyste se vyvarovali posuzování druhých lidí.
Posel
Stanete-li se ve snu poslíčkem, předznamenává to příchod dobrých zpráv, které vás upřímně potěší. Zprávy budou osobního charakteru. Další možný výklad radí, abyste se na nic nespoléhali, nic není stoprocentní. Jestliže jste vy sami poslem, splní se vám vaše naděje. Pokud posla posloucháte, pak se nacházíte ve slepé uličce.
Poslouchat
Poslouchat ve snu u dveří, co se děje uvnitř, značí, že vás někdo pronásleduje. Hlídejte si soukromí. Jestliže posloucháte druhé, jak mluví, chraňte se před nevolí a nenávistí. Posloucháte-li pohádku, znamená to, že se vám podaří uskutečnit vaše plány. Odmítáte-li někoho poslouchat, je to symbol vaší tvrdohlavosti. Pokud posloucháte někoho na slovo a s respektem, značí to, že je pro vás náročné podřídit se autoritě.
Posluhovačka
Jestliže máte sen o posluhovačce, znamená to, že nemůžete vyzradit tajemství, které sami nevíte. Znamená to také, že vás brzy potká nespokojenost a zloba. Najímáte-li si posluhovačku, pak upadnete v podezření a bude těžké přesvědčit okolí o opaku.
Posmívat
Pokud se ve snu někomu vysmíváte - buďte opatrní. Můžete ztratit nějakou cennost i rodinnou památku. Jestliže jste vy sami terčem posměchu, budete plakat radostí. Všeobecně lze sen o posměchu vyložit tak, že byste neměli být příliš podezíraví a měli byste jednat s ostatními opatrně.
Postel
Sen o krásné čisté posteli znamená šťastné manželství. Neustlaná postel značí vyzrazení tajemství. Prázdná postel věští smutné události ve vašem okolí. Ležíte-li v posteli, měli byste více dbát o své zdraví. Postel se závěsy symbolizuje zasnoubení. Jestliže lezete z postele ven, pak je to zdraví a pracovitost, které vám přinesou úspěch. V hořící posteli najdete neštěstí, nemoc a dokonce i smrt.
Postroj
Vidíte-li ve snu koňský postroj, zaručuje vám to do budoucna větší blahobyt a úspěšné období v zaměstnání. Budete mít dostatek financí na vaše vrtochy a plány. Naopak psí postroj poukazuje na vaši nerozhodnost, která vám stále stěžuje život.
Postup
Jestliže se vám zdá o profesním postupu, dávejte si pozor na disciplinární vyšetřování i pokutu. Můžete být obviněni z braní úplatků. Dejte si pozor, už nyní jste v hledáčku nadřízených. Pokud máte vidinu postupu jako nějakého procesu, znamená to, že se brzy objasní nějaké věci. Budete ale potřebovat určitou dávku odvahy.
Posvícení
Zdá-li se vám o posvícení, dočkáte se veselosti a oslavy, která ale může skončit hádkou či rvačkou. Vše dopadne dobře a vy se tomu brzy s přáteli zasmějete. Chystáte-li posvícení, pak vás brzy něco okouzlí. Pokud se posvícení zúčastníte, rádi byste prožili nějaký erotický zážitek. Budete toho chtít hodně vyzkoušet. Myslete ale při tom na své zdraví.
Pot
Opocené čelo ve snu znamená, že vás čeká velká námaha, která bude převyšovat vaše síly a možnosti. Pocit studeného potu na těle značí velký strach. Vypotit se ve snu znamená, že se brzy uzdraví váš známý. Okolí si to nemyslí, ale nakonec vše dopadne v pořádku. Pokud se potíte na slunci horkem, víte, že si umíte užívat života a radovat se z něj. Pocení z horečky radí, abyste posilovali svůj organismus a nemoci se vám vyhnou.
Potápěč
Vidět potápěče ve snu je velice zrádné znamení. Připravte si peníze, neboť se o ně brzy přihlásí věřitelé. Znamená to také, že než někoho obviníte, měli byste si vyslechnout jeho názor. Jste-li vy sami potápěčem, pak zapomeňte na minulost a soustřeďte se pouze na budoucnost a současnost. Potápíte-li se v moři či čisté vodě, je to znamení obratu k dobrému.
Potkan
Tyto velké myšky značí, že před sebou máte nějakou nepříjemnost. Často ukazují na ostudu u rodiny či nějaké leknutí. Jestliže máte potkana doma, je to symbol vaší neoblíbenosti. Okolí vás příliš rádo nemá, vy však víte, čím to je. Pouhá vidina potkana věští návštěvu zlého člověka, který vás pomluví před ostatními. Jíte-li ve snu potkana, čeká vás těžká zkouška. Pokud obstojíte, bude se vám již vše dařit.
Potok
Koupání v potoce symbolizuje brzké uzdravení. Svých cílů dosáhnete, pokud se v potoce brodíte. Potok s čistou průzračnou vodou představuje příznivou budoucnost, potok s kalnou vodou nějakou škodu či ztrátu a hluboký potok špatné přátele. Pokud vidíte v potoce mnoho ryb, budete dědit. Vyschlý potok upozorňuje na chudobu a nemoci.
Potopa
Pokud se vám zdá o potopě, znamená to, že se vám povede úspěšně přestát nějaké velké nebezpečí. Může to také symbolizovat nějakou nemoc či konflikt. Sen o potopě také představuje vaši nejistotu a úzkost z toho, že se vám nedaří vyřešit stále vracející se problémy. Problémy vás doslova zaplavují a vy si s nimi nevíte rady.
Potrat
Jestliže ve snu podstoupíte potrat dítěte, znamená to, že na obzoru je nové podnikání nebo nová láska. Může to ale také znamenat, že se vám vaše plány nepodaří dotáhnout do konce. Budou vám chybět peníze. Potrat z vlastní vůle poukazuje na nespokojenost v partnerském vztahu. Bojíte se jej však ukončit. Potrat z donucení značí, že jste v partnerském vztahu pod velkým psychickým tlakem.
Poupě
Rozkvete-li ve vašem snu poupě, značí, že se ve vašem okolí objeví láska mezi příliš mladými lidmi. Darujete-li někomu květinu s poupětem, nestyďte se za své city a dejte je okolí najevo. Dostanete-li poupě, pak na vás někde za rohem čeká ta pravá láska. Vidíte-li mnoho poupat v květině či na jednom místě, čekají vás vdavky. Držíte-li v ruce poupě, nemusíte se ničeho obávat. Veškeré nebezpečí se vám vyhne.
Poušť
Ocitnete-li se ve snu na poušti, dejte pozor na strádající rodinné vztahy. Láska, manželství a vztahy s dětmi jsou v ohrožení. Můžete vás potrápit samota a opuštěnost. Vidina pouště symbolizuje štěstí, na které si však budete muset ještě chvíli počkat. Velká nikde nekončící poušť znamená, že ikdyž to bude chvíli trvat, nakonec nezůstanete sami a najdete si partnera na celý život.
Poustevník
Pokud se ve snu stanete poustevníky, věští to skromné štěstí a spokojenost bez velkých požadavků. Dalším možným výkladem je touha po odpočinku. Jste již unavení, chce to na chvíli zbrzdit. Vidina poustevníka poukazuje na klidný a vyrovnaný život, bez starostí avšak s pevně zakořeněnými jistotami.
Pouť
Vydáte-li se ve snu na pouť, věští to možné stěhování. Znamená to také, že byste si měli dobře promyslet své úmysly. Plánujete-li nějakou pouť, značí to, že někdo čeká na vaši omluvu či pomoc. Jistě víte kdo. Vidíte-li pouť, pak budete brzy odměněni. Dosažení vytouženého cíle nebude jednoduché a bude vás stát hodně sil, ale odměna bude stát za to.
Pouta
Dostanete-li na ruce pouta, znamená to, že se dočkáte nějaké nové lukrativní pozice v zaměstnání. Značí to také, že byste si měli více užívat života nebo, že půjdete vypovídat na policii. Vidíte-li pouta jinde než na rukou, dejte si pozor. Někdo vás zatáhne do nemilé záležitosti a vy to ani nepoznáte. Nakonec to může být velký problém.
Pouzdro
Pouzdro ve snu symbolizuje, že se vám v brzké době opět navrátí něco ukradeného nebo ztraceného. Symbolizuje to také vaši bezradnost. Pouzdro na brýle radí, abyste vyslyšeli rady zkušenějších. Pouzdro na doklady vás pobízí k tomu, abyste si dali do pořádku všechny své záležitosti. Ztratíte-li pouzdro, pak je vaše snažení marné. Hledání pouzdra poukazuje na vaši netrpělivost.
Povidla
Mlsáte-li ve snu povidla, ukazuje to, že budete mít dobré pořízení, bude se vám dařit a plány vyjdou. Symbolizuje to také vaši výmluvnost. Jestliže povidla ve snu vaříte, vyhýbejte se ohni. Mohl by vás popálit. Pouhá vidina povidel značí, že byste se měli řídit vlastním rozumem a nedat na cizí řeči. Švestková povidla věští nepříjemnosti.
Povlečení
Čisté povlečení ukazuje věrnou lásku, špinavé znamená potíže. Povlečení obecně symbolizuje svatbu. Brzy se tak budete moct těšit na vlastní sňatek s milovanou osobou. Jestliže ve snu povlékáte postel, můžete očekávat nějaký převrat v rodině.
Povodeň
Zasáhne-li vás ve snu povodeň, věští neshody a nesvornost s vašimi blízkými i závistivou společnost. Dalším možným výkladem jsou lidé, kteří se kolem vás pohybují. Nemají vám co nabídnout, takže se jimi přestaňte zabývat.
Požár
Požár může na základě celkového pocitu ze snu věštit jak neštěstí, tak i příchod slávy a zdaru. Jasně plápolající oheň věští štěstí a slávu. Oheň plný kouře a dýmu naopak neštěstí všeho druhu. Hasíte-li požár, měli byste se snažit vyhnout hádce. Jestliže požár ve snu založíte, nikdo a nic vám už nepomůže. Vidina neurčitého požáru symbolizuje vaši čestnou povahu.
Požehnání
Jestliže ve snu dostáváte požehnání, obvykle to symbolizuje, že se můžete připravovat na svatbu. Může to ale také znamenat brzkou smrt některých z rodičů. Pokud je to sám Ježíš, kdo vám dává požehnání, je to dobré znamení. Máte možná pocit, že se nacházíte v bezvýchodné situaci a stojíte na jednom místě. Opak je ale pravdou. Pokračujte ve svém snažení.
Pozůstalost
Pokud ve snu získáte pozůstalost, ukazuje to, nutnost vnést do svého života trochu víc pořádku. Řešíte-li nějakou pozůstalost, rádi pomůžete cizímu člověku. Vaši pýchu symbolizuje odmítnutá pozůstalost. Jestliže pozůstalost přijmete, nezapomínejte na sebe a na své city, ale zároveň se city nenechávejte unášet.
Práce
Zdá-li se vám o práci, měli byste zvolnit tempo. Každé přetěžování varuje před hazardem se zdravím. Jestliže ve snu dostanete nějakou práci, znamená to, že vás brzy něco nebo někdo velmi potěší. Hledáte-li práci, svědčí to o vaší lennosti. Nejraději máte nicnedělání. Pokud žádnou práci nemáte a neřešíte to, pak se připravte na zlé časy. Budou vám chybět peníze.
Pracovat
Pokud pracujete tvrdě až do úmoru, ukazuje to, že už velmi brzo dosáhnete značných úspěchů i zisku a to jak v osobním tak pracovním životě. Pokud máte hodně práce a nedaří se vám, je vám nepříjemná a netěší vás, budou vám přibývat starosti a jen tak jednoduše se jich nezbavíte.
Prádelna
Sen o prádelně ukazuje, že neuvážené řeči vám mohou připravit mnoho starostí. Utněte je v začátcích. Znamená to také, že byste se měli co nejdříve zbavit věcí, které jsou vám na obtíž. Prázdná prádelna značí uzavření jedné životní etapy. Prádelna plná páry symbolizuje nejistotu a nerozhodnost ve vztazích.
Prádelník
Sen o prádelníku značí, že vaše domácí a rodinné vztahy mohou být narušeny vlivem pomluv a klevet. Myslíte-li prádelníkem nějakou skříň, pak se nenechávejte ovlivnit druhými a řiďte se výhradně svým rozume. Jistě tak neuděláte chybu.
Pradlena
Pozorujete-li pradlenu při práci, věští to, že máte kvůli nějaké dávné historce pošramocenou pověst. Špatné je, že se to ani v budoucnu nezmění. Dalším možným výkladem jsou roztržky a pomluvy v rodinném kruhu.
Prádlo
Perete-li ve snu prádlo, značí to, že se v okolí vyskytují nečisté a zlomyslné pomluvy. Zamezte jim! Znamená to také, že konečně dosáhnete toho, po čem toužíte. Čisté prádlo symbolizuje šťastný život. Špinavé či zašívané prádlo hádky na všech frontách. Pokud prádlo ve snu věšíte, velmi vás překvapí nové zprávy, které se k vám dostanou. Ždímání prádla varuje před neúspěšnými obchody.
Práh
Překročíte-li ve snu práh, symbolizuje to pozvání, návštěvu nebo slibný začátek nového podnikání. Můžete to být také odraz příjemného domova, který si vybudujete. Zakopnutí o práh znamená, že se bojíte osamostatnit. Dřevěný práh značí, že se vám v nejbližších dnech nestane nic negativního. Kamenný práh upozorňuje na trpělivost a odvahu, kterou budete muset mít.
Pramen
Pramen s čistou vodou ve snu symbolizuje radost a životní optimismus. Pokud z něj pijete, ukazuje to na moudrost. Vyschlý pramen symbolizuje neúspěšné obchody, pramen s kalnou vodou zmařené naděje. Koupete-li se v prameni, pak budete neprávem obviněni. Brzy však vyjde najevo, že je vše v pořádku.Vidíte-li pramen, který teče přes zelenou trávu, blýská se na lepší časy.
Pramice
Pramice ve snu ukazuje na potřebu zůstat ve střehu, může vám totiž hrozit neštěstí a nepříjemnosti. Snažte se na tuto nepříjemnou situaci alespoň trochu připravit - důsledky pak nebudou tak drastické.
Přání
Jestliže se vám ve snu plní nějaké tajné přání, ukazuje to na to, že jste ve svém životě nespokojeni. Tento sen také radí, abyste byli vůči svým nepřátelům přátelští. Není nic jiného, co by je mohlo více naštvat. Tajné přání symbolizuje nespokojený život. Pokud ve snu někomu splníte přání, ukazuje to na vaše velké srdce. Splníte-li si sami své přání, dejte si pozor. Někdo vás připraví o finance.
Pranýř
Ocitnete-li se ve snu na pranýři, zamyslete se, jestli nemáte na někoho blízkého nekalé úmysly. Vidina pranýře znamená, že byste se měli zastavit a zamyslet se nad svými úmysly. Začněte znovu a podaří se vám tak předejít pocitu viny, který by vás mohl potkat.
Prapor
Vztyčujete-li prapor, značí to slavnost či přísahu. Nést ho znamená, že dojdete zaslouženého uznání. Jestliže vidíte prapor vlát ve větru, nemusíte se ničeho bát. Nebezpečí je pryč. Prapor, který visí dolů, symbolizuje naději. Naději, kterou byste měli vždy mít. Nevzdávejte se tak brzy a bez boje.
Prarodiče
Mluvíte-li se svými prarodiči nebo je vidíte, značí to, že brzy zrealizujete nějaké dobré myšlenky. Znamená to také, že se vám podaří urovnat to, co vám nedá spát. Je jedno, jestli ve snu hovoříte s babičkou či dědečkem. Vždy je to symbol správného rozhodnutí, které jste učinili a nemuselo se vám na první pohled jevit jako to nejlepší.
Prase
Kupujete-li prase, ukazuje to, že je potřeba se víc zabývat zajištěním budoucnosti. Prodáváte-li prase, znamená to, že se nenecháte přelstít, neboť jste ve výhodě. Umírající prase s sebou odnáší také vaše štěstí. Vidina prasete se selátky symbolizuje rodinné štěstí. Jestliže se prasata rýpou v hnoji, můžete očekávat příliv peněz.
Přátelé
Pokud se vám zdá o přátelích, měli byste více dbát na své zdraví. Jestliže ve snu přátele urážíte, potká někoho ve vaší rodině onemocnění. Potkáte-li přátele po dlouhé době, znamená to, že dlouho nebudete mít z ničeho radost. Mrtví přátelé symbolizují dobrou zprávu ze zahraničí. Velké loučení vás nemine, pokud se vám o tom, že s vašimi přáteli prožíváte dobrou zábavu.
Právník
Máte-li ve snu co do činění s právníkem, znamená to, že vás čekají nějaké nečekané rodinné starosti. Značí to také, že pro vás bude hodně namáhavé dosáhnout vytouženého cíle. Jste-li vy sami právníkem, žijete v klamu. Jednání s právníkem varuje před blížícím se soudním sporem. Ten by měl však pro vás dopadnout pozitivně.
Přehlídka
Sen o vojenské nebo módní přehlídce znamená, že máte nějaké zásadní životní starosti nebo těžkosti, které budete muset chtě nechtě řešit. Může to také znamenat, že pokud dodržíte disciplínu, dočkáte se nějaké životní změny. Jestliže se vy sami zúčastníte nějaké přehlídky, můžete očekávat dohady s vašimi sousedy.
Přehoz
Jestliže se vám zdá o krásném přehozu přes postel, radí vám, abyste nedali na povrchní záležitosti. Znamená to také, že věci vám dají pouze jeden druh radosti a vy byste neměli mrhat energií a hledat jí i jinde.
Přepadení
Sen o nepříjemném přepadení znamená, že v životě musíte počítat se vším a používat mazané lsti. Varuje to také před psychickým zhroucením. Vhodnou prevencí je odpočinek nebo pomoc přátelů Jestliže ve snu zabráníte nějakému přepadení, značí to, že se na vaši čestnou povahu může každý spolehnout. Pomáháte-li přepadnutému člověku, oddělujte od sebe lásku a soucit.
Přeplavit
Pokud se vám zdá o tom, že se přeplavíte přes vodu, značí to, že vás čeká změna či přeložení v práci. Přeplavíte-li se přeš řeku na koni, dočkáte se brzy uskutečnění vašeho snu z mládí. Budete šťastní.
Přeskočit
Odhodláte-li se k tomu, že přes něco přeskočíte, značí to, že s úspěchem obejdete nějakou nemilou věc. Může to také znamenat, že byste si měli více stát za svými předsevzetími. Jinak nic nedokážete. Pokud ve snu skáčete přes plot, pamatujte, že žádná zeď není tak vysoká, abyste jí nemohli překonat. Skok přes zeď symbolizuje vaše vítězství.
Přesolit
Pokud ve snu něco přesolíte, znamená to, že si máte dát pozor na domácí sváry a hádky v zaměstnání. Přesolená polévka symbolizuje sousedské rozpory. Může to také znamenat, že s něčím nebudete spokojení a dáte to hodně najevo.
Přetrhnout
Jestliže ve snu něco chtěně či nechtěně přetrhnete, varuje to před koncem lásky nebo přátelství. Přetrhnete-li řetízek, měli byste více myslet na sebe a své city. Více o sebe pečujte. Přetržený náramek symbolizuje harmonický vztah. Vidíte-li přetrhnutý řetěz, znamená to, že z vás opadnou starosti a potíže.
Převrhnout
Něco ve snu převrhnout předpovídá mrzutosti. Může to také symbolizovat dočasné nevelké problémy, protože nepřítel využije vaší chvilkové nepozornosti. Příliš neriskujte a držte se raději při zemi. Převrhnete-li sám sebe, zapomínáte být opatrný. Pokud převrhnete někoho, nenechávejte si proklouznout důležité informace mezi prsty.
Prezident
Setkání s prezidentem věští příjemné události. Znamená to také, že byste si sebe měli víc vážit. Pokud s prezidentem mluvíte, značí to, že se vám vyplní všechna přání. Máte otevřenou mysl pozitivním směrem.
Příboj
Pokud vás ve snu smete příboj vln, znamená to zdánlivé nebezpečí, jež vás ve skutečnosti neohrožuje. Máte jen mylný pocit a myšlenky, že jste v ohrožení. Nemusíte se tedy obávat, nic špatného vám nehrozí.
Příbuzní
Potkáte-li ve snu své příbuzné, věští to brzkou návštěvu nebo zprávu. Nemusí se to nutně týkat pouze blízké rodiny. Vidina příbuzných jako celé rodiny symbolizuje velké štěstí. Jestliže ve snu vidíte zemřít nějakého příbuzného, budete brzy dědit. Bude se jednat o velké jmění a majetek.
Příkop
Pokud ve snu spadnete do příkopu, znamená to dobré obchody. Zároveň vás to ale varuje před lstí a možnou špatnou situací, do které se dostanete. Hluboký příkop varuje před nebezpečím. Skok přes příkop symbolizuje zradu a nevěru. Kopete-li příkop, pak jste příliš paličatí a nepřijímáte dobré rady.
Přilba
Máte-li ve snu na hlavě přilbu, je to upozornění, že jen díky otevřenosti a upřímnosti můžete uspět. Nebuďte tvrdohlaví a příliš cílevědomí a ustupte druhým. Pakliže vidíte přilbu na cizí hlavě, buďte naopak hrdí a kráčejte vpřed.
Princ
Vidíte-li ve snu prince, symbolizuje to, že v brzké době dojdete zaslouženého uznání a ocenění. Může to také představovat vaše nereálné představy o životním partnerovi. Jste-li vy sami princem, pak se hluboce zamilujete. Dalším významem je vyzývavé oblečení, jež vám není cizí.
Princezna
Stanete-li se ve snu princeznou, značí to, že se dozvíte milé věci, které vás potěší. Poukazuje to také na vaši touhu po romantické lásce či lepším zaměstnání. Vidina princezny symbolizuje vaše zvídavost. Iluze nepřekročí míru a podezření se nepotvrdí. Budete celkově spokojeni.
Přísahat
Pokud ve snu na něco přísaháte, symbolizuje to, že vás čeká nějaký složitý proces v zaměstnání. Křivá přísaha varuje před nebezpečím. Znamená to také, že posloucháte lidi, kteří vám dávají falešné informace. Slyšíte-li přísahu, brzy obdržíte zprávu, která vás nepotěší.
Přístřešek
Jestliže se ve snu skrýváte pod nějaký přístřešek, znamená to dobrou budoucnost, jistotu a bezpečí. Radí to také, abyste zpomalili a zastavili se. Ztráta přístřešku značí, že budete mrzutí, budete muset řešit nepříjemnou věc a okolí se vám bude raději vyhýbat.
Přítel
Vidět ve snu letitého přítele symbolizuje štěstí a milostný soulad. Může to též věštit brzký sňatek. Pokud se s ním dobře bavíte, nevyhnete se loučení. Vidíte-li smutného přítele, měli byste se více starat o své zdraví. Mrtvý přítel symbolizuje příchod dobré zprávy z dalekých krajů.
Přítelkyně
Pokud se ve snu setkáte s přítelem či přítelkyní, máte před sebou velice příjemné a pohodové chvíle. Myslíte-li přítelkyni jako milenku, je to předzvěst toho, že pokud budete zasypávat láskou vaše okolí, budete láskou také zasypáni. Urážíte-li přítelkyni, věští to nějakou nemoc v rodině.
Přízemí
Pokud se vám zdá o tom, že bydlíte v přízemí, znamená to, že povedete klidný a vyrovnaný život. Může to také značit vaši touhu po postupu. Přestavujete-li přízemí domu či bytu, chtěli byste v životě udělat nějakou radikální změnu. Jste-li majitelem nějakého přízemí, nikdy se nesetkáte s duševní pohodou a vždy se budete trápit.
Prkno
Pokud se vám zdá o velkém rýsovacím prknu, značí to, že váš plán se navzdory prvotním obtížím naplní. Vidina prkna symbolizuje dobré obchody. Jestliže na prkně ležíte nebo jej hoblujete, zasáhne do vašeho života smrt. Nosíte-li prkno vyhněte se nebezpečí. Překládáte-li prkno přes prkno, pak vás čekají změny. Změníte zaměstnání a možná také bydliště.
Procházení
Sen, ve kterém se procházíte, je dobrým znamením. Potká vás štěstí a noví přátelé. Procházení v lese poukazuje na vaši skromnost, jež si vaše okolí váží. Procházíte-li se městem, měli byste si najít nového koníčka. Procházka v dešti změní vašeho nepřítele v lásku. Noční procházka symbolizuje tajemno, které milujete.
Procházka
Pokud se vám zdá o příjemné procházce, znamená to, že jste příliš mnoho zaměstnaní. Měli byste zpomalit a odpočinout si. Jestliže si procházku představujete jako výlet, pak dejte pozor na to, co vám čas přinese. Stejně tak rychle to může čas zase vzít.
Prodej
Prodáváte-li něco ve snu, znamená to, že vaše hospodářství se nejspíš setká s nepříjemným poklesem. Pro ženy to může symbolizovat problémy s nějakým mužem. Muže to varuje před ženou, které se brzy budou chtít zbavit. Jestliže prodáváte dům či byt, ukazuje to na vaši prohnanost a podlost. Pokud prodáváte prase, odolejte pokušení a nevěřte všem falešným výhodám. Dobře uděláte.
Program
Studujete-li ve snu nějaký program, značí to, že zvědavost vám bude na škodu. Kroťte svoje potřeby. Pokud se na nějaký program díváte, znamená to, že po prvním problému se vždy vzdáte. Myslíte-li program jako náplň dne, brzy najdete smysl života a dostane se vám mnoho radosti. Program jako rozvrh věští změnu v práci.
Promenáda
Procházka po promenádě je dobrým znamením. Symbolizuje vám dlouhotrvající blahobyt a věrnou lásku. Do budoucna vám nebude nic chybět. Může to ale také znamenat, že vám někdo ublíží a pošlape vám city. Vidíte-li rozkvetlou promenádu v létě, pak byste měli zajít ke kadeřníkovi a změnit image.
Proměnit se
Pokud se ve snu znenadání sami proměníte v někoho jiného, znamená to riziko, že utrpíte nějakou škodu. Je to také varování před tím, že útěk z domova není žádným řešením. Jestliže sami něco proměníte, dejte pozor na nějakou psychickou či materiální újmu. Pokud se proměníte z nenadání, neměli byste se schovávat před problémy. Tím se nic nevyřeší.
Promrhat
Mrháte-li ve snu finančními prostředky, jedná se o varování, že se jenom stěží ovládáte a mírníte. Váš vztek a rozčílení vás příliš mnoho ovládá a vy se s ním neumíte vypořádat. Znamená-li ve snu promrhání ztrátu něčeho, pak brzy učiníte nějaký objev či nález.
Pronásledování
Pokud vás ve snu někdo pronásleduje, značí to zlobu a pomluvy, které musíte chtě nechtě přestát. Jestliže vás pronásledují a zajmou, bude vám nabídnuto dobré pracovní místo. Pokud pronásledujte ve snu vy někoho, pak je to dobré znamení, Brzy se vám dostane tolik potřebného klidu.
Propast
Spadnete-li ve snu do propasti, ukazuje to výhru! Znamená to úspěch i rychlou záchranu z nebezpečí. Pokud do propasti shazujete nepřítele, můžete čekat, že z vás spadne těžké břímě. Bezedná propast radí, abyste se více starali o své zdraví. Hluboká propast varuje před křivdou, které se dočkáte namísto vděku. Házíte-li do propasti kámen, bude se vás držet štěstí.
Prorok
Mluvíte-li ve snu s prorokem, ukazuje to, že váš život si pro vás připravil šťastný a příznivý osud. Musíte však vědět, co chcete a jít si za tím. Jste-li vy sami prorokem, zbrzděte a netroufejte si tolik. Pokud posloucháte proroka, nezabývejte se moc tím co bude. Nikdo neví, co ho přesně čeká.
Proslov
Pokud máte proslov před větším publikem, značí to nenaplněnou touhu po uplatnění a seberealizaci. Zároveň byste rádi ovlivňovali své okolí, ale nedaří se vám to. Jestli posloucháte nějaký proslov, stůjte si pevně za svým názorem a nenechte se přemluvit. Proslov nad hrobem věští útěchu, které se vám dostane.
Prostěradlo
Jestliže se vám zdá o velkém prostěradle, hlídejte své zdraví a preventivně se chraňte před nemocemi. Bílé prostěradlo symbolizuje nevinnost, čisté lítost a špinavé vaše pohrdání nad chudými lidmi. Perete-li prostěradla, měli byste více přemýšlet před tím, než něco řeknete. Povlékáte-li postel prostěradlem, potěší vás návštěva z velkých dálek.
Prostírat
Prostíráte-li ve snu stůl či jej vidíte již prostřený, měli byste očekávat nějaké hosty. Mohou to být přátelé či rodina. Může to také znamenat, že se brzy dočkáte většího blahobytu. Když budete vnímaví, nic před vámi neuteče.
Prostitutka
Pokud se vám zdá o prostitutce, znamená to, že prožijete hezký radostný den plný drobných radostí. Upozorňuje to také na setkání s lidmi, kteří porušují zákony. Dobře si promyslete své záměry. Pokud jste vy sami prostitutkou či prostitutem, značí to, že brzy prožijete velké zklamání.
Protivník
Vidíte-li ve snu nějakého vážného protivníka, znamená to, že v realitě objevíte dobrého přítele. Možná to bude chvíli trvat, ale kdo hledá přítele, vždy ho nakonec najde. Pokud je protivník velkým nepřítelem, smiřte se s osudem nebo začněte bojovat o své štěstí. Rival či sok varuje před žárlivostí, která změní váš partnerský vztah.
Provaz
Vidina provazu poukazuje na kvalitní partnerský vztah. Chodíte-li po provazu, pozor ať nepřijdete o štěstí. Provaz kolem pasu znamená, že při hledání pomoci najdete i mnoho dalšího. Přetahujte-li se s někým o provaz, pak byste měli věnovat svůj čas přátelům. Pozvěte je na návštěvu. Jestliže lezete po provaze dolů, kráčíte po špatné cestě.
Provazník
Pokud vidíte provazníka při výrobě provazů, znamená to, že se vám přes veškerou snahu nedaří vyniknout nad ostatními. Obrňte se trpělivostí, na opravdový úspěch si většinou musíte počkat. Případně můžete zkusit změnit strategii, možná přehlížíte něco, co vás dovede k úspěchu. Může jít o maličkosti.
Prs
Ženský prs symbolizuje příjemné překvapení. Bolestivá prsa značí krátký život plný těžkých zkoušek, které se vám nepodaří zvládnout. Malá psa vás upozorňují na zklamání, stará prsa na chudobu. Jestliže vidíte ve snu prsa s dítětem, budete se těšit dlouhým a spokojeným manželstvím. Budete vzorem pro mnoho párů.
Prsa
Pokud se vám zdá o ženských ňadrech, věští to pokračování lásky a nějaký příjemný zážitek či překvapení. Kojící matka značí radost v lásce nebo upozorňuje před pomluvami. Velká prsa jsou příznakem neplánovaných radovánek a povislá značí chudobu. Vidíte-li zraněná prsa, znamená to že máte přátele, kteří stojí při vás a za každých okolností vám pomohou.
Prskat
Jestliže ve vašem snu někdo naštvaně prská, věští to, že se ve svých narážkách strefíte do živého. Vidíte-li prskat prskavku, zpozorněte. Vaše šťastné a klidné období se brzy promění v nešťastné. Připravte se na to jak po psychické tak materiální stránce.
Prst
Říznutí do prstu věští štěstí v lásce, pokud si zraníte ukazováček, znamená to poslední varování. Vidíte-li celou ruku, to znamená pět prstů, dejte si pozor na zloděje. Pokud si ve snu prst spálíte, budete v pokušení. Useknutý prst symbolizuje ztrátu zaměstnání či financí. Olizování prstu poukazuje na vaši stydlivost. Jestliže vidíte obvázaný prst, dejte si pozor na úraz v domácnosti.
Prsten
Prsten má mnoho významů. Záleží na tom, jaký prsten vidíte a komu jej dáváte. Darujete-li prsten, budete milováni. Dostanete-li prsten, potkáte dobrého přítele. Navlékáte-li si prsten, budete vás sužovat plánovaná nevěra. Ztráta prstenu znamená urážku na cti. Železný prsten značí starosti, zlatý mnoho dětí, slonovinový konec utrpení a prsten s rubínem dobré pracovní umístění.
Průjem
Mít ve snu průjem neznamená nic špatného, naopak to věští dobré zdraví a šťastný partnerský vztah. Pokud vás náhle přepadne průjem, neměli byste na nic čekat a hned začít se svými plány. Vidíte-li někoho jiného, jak má průjem, očekávejte od přítele prosbu o půjčení peněz. Pečlivě ji zvažte.
Průsmyk
Pokud se vám zdá o průsmyku, značí to, že si nebezpečí představujete mnohem horší, než opravdu je. Možná i vidíte nebezpečí tam, kde ani není. Jdete-li nebo běžíte-li ve snu průsmykem, měli byste začít podnikat. Budete se vám dařit na všech frontách.
Prut
Vidíte-li ve svém snu prut na ryby, představuje to vaši touhu po poznání, ponořte se více do studia. Dejte ale pozor na to, aby vás vaše touha nezavedla do slepé uličky a záhuby. Dalším možný výkladem je ponížení a nějaká nepříjemná změna, která vás potká. Menší proutek poukazuje na vaši nepřizpůsobivost.
Průvod
Vidět ve snu průvod vás upozorňuje na to, že ve vašem životě hodně bloudíte a hledáte správnou cestu. Maškarní průvod symbolizuje pokušení, lampiónový poctu, chudý pohřební chudobu a nedostatek, honosný pohřební průvod pak štěstí a majetek. Svatební průvod informuje o člověku, který vás tajně miluje.
Průvodce
Setkáte-li se s průvodcem, značí to, že se i ve skutečném životě dočkáte nějaké hmatatelné pomoci. Registrujte, kdo se ve vašem okolí pohybuje. Budete vědět, kdo vám může pomoct. Jen si s tím člověkem budete muset promluvit. Průvodce historickou památkou radí, abyste se zabývali budoucností a nevraceli se k minulosti.
Průvodčí
Potkat průvodčí ve vašem snu znamená, že vás už záhy čekají nějaké velmi příjemné životní poměry. Může to být také symbol problémů na cestách. Průvodčí ve vlaku je příslibem dobrých časů. Průvodčí v autobuse značí novou lásku. Jestliže vidíte průvodčího v metru, měli byste se nad sebou hluboce zamyslet a teprve pak konat.
Psát
Píšete-li ve snu dopis, znamená to, že v brzké době učiníte nějaké důležité a zásadní rozhodnutí. Pěkné a čitelné písmo značí pochvalu, špatné písmo s chybami prosbu, která bude odmítnutá. Vidíte-li někoho psát, připravte se na dalekou cestu do zahraničí. Jestliže píšete pozpátku, je to odraz toho, že žijete v klamu.
Pšenice
Sejete-li ve snu pšenici, symbolizuje to mnohé výhody, ale nevíte, jak je můžete co nejlépe využít. Chyťte šanci za pačesy a nepropásněte ji. Pouhá vidina pšenice znamená úspěch, zdravé potomky, ale také nevyřešenou minulost. Pokud vidíte padat pšenici z nebe, dočkáte se bohatství.
Pštros
Tohle rychlé zvíře symbolizuje spíše nepříjemnosti. Pštros s hlavou v písku značí finanční potíže. Jestliže vás pštrosi honí, znamená to, že nejste s ničím spokojeni tak to je. Pýchu představuje pštrosí peří, které nosíte na sobě. Pštros bez peří upozorňuje na aféru na vyšších místech.
Pstruh
Vidina pstruha symbolizuje dobré obchody a spokojený život. Živý pstruh v čisté vodě věští radost, štěstí a lásku do budoucna. Pokud však jíte pstruha, připravte se na smutnou událost. Jestliže ve snu chytíte pstruha, bude stát štěstí na vaší straně a vyhrajete v loterii.
Pták
Ve většině případů je vidina ptáků dobrým znamením. Jíte-li ptáka, získáte peníze. Krmíte-li ptáky, potkáte příjemného člověka. Letící ptáci symbolizují dobré zprávy. Ovšem jsou některé výjevy ptáků, jež znamenají opak. Černý pták symbolizuje parte, které obdržíte. Dravý pták značí hmotnou škodu, letící pták trampoty a mnoho různých ptáků pohromadě pak válku.
Pudink
Jestliže ve snu jíte pudink, dávejte si pozor. Zlé jazyky podrývají vaši pověst. Raději se do všeho moc nepleťte. Vaření pudinku symbolizuje vaši lásku k dětem a oblíbenost u nich. Pouhá vidina pudinku značí, že vás vaši přátelé mají velmi rádi a vždy se s vámi rádi setkají.
Půdorys
Symbol půdorysu je dobrou zprávou pro celou rodinu. Zřejmě se brzy pustíte do stavby nebo rekonstrukce vlastního příbytku. Vidíte-li ve snu půdorys jako nějakou základnu pro stavbu, značí to, že vaše dobrá aktivita bude brzy příjemně oceněná.
Pudřenka
Pokud se vám zdá o pudřence, nebo ji ztratíte, hrozí, že vás někdo přelstí a oklame. Může značit i přísun financí. Jestliže se ve snu pudrujete, dbejte více na zdraví vaší pleti. Pakliže se pudruje něco jiný, dejte si pozor na vaše přátele. Velmi jednoduše se z nich mohou stát zrádci.
Pudrování
Pokud se ve snu pudrujete, znamená to, že byste rozhodně měli věnovat více pozornosti svému vzhledu. Zejména více pečujte o vaši pleť a chraňte ji. Vidíte-li někoho jiného, jak se pudrujte, dejte si pozor na zdradu. Může být pro vás velmi bolestivá.
Pudrovat
Pokud se ve snu pudrujete, znamená to, že byste rozhodně měli věnovat více pozornosti svému vzhledu. Zejména více pečujte o vaši pleť a chraňte ji. Vidíte-li někoho jiného, jak se pudrujte, dejte si pozor na zdradu. Může být pro vás velmi bolestivá.
Půjčit
Jestliže si ve snu něco půjčujete, znamená to, že se v blízké době můžete těšit na milý dáreček. Pokud vy něco půjčujete druhým, značí to, že odvrátíte nějaké neštěstí. Půjčujete-li si nějakou knihu, budete bojovat s časem. Jestliže vy někomu půjčujete knihu, jsou vaše úmysly čisté. Vypůjčené peníze symbolizují vaši povinnost, uhradit finanční splátku.
Půjčovna
Půjčovna vám ve snu předpovídá nutnost mít se na pozoru před velmi špatnými obchody. Neutrácejte! Znamená to také, že byste neměli své okolí neustále zatěžovat svými problémy. Každý má svých starostí dost a musí se s nimi vyrovnat sám. Zkuste to také.
Puls
Jestliže sobě nebo někomu blízkému nahmatáváte puls, dejte si dobrý pozor na horečnaté onemocnění. Šetřete se a lehněte si do postele s šálkem bylinkového čaje. V případě, že ve snu nemůžete někomu puls nahmatat, dejte si velký pozor. Setkáte se tváří v tvář se smrtí.
Pumpa
Sen o pumpě je předzvěstí příjemného překvapení, energie a vytrvalosti. Čistit pumpičku vám předpovídá finanční půjčku. Je-li ve vašem snu pumpička rozbitá nebo rezavá, znamená to, že vám nikdo nepomůže a budete na pomoc čekat marně. Pumpujete-li vodu, značí to, že přes vaši velkou snahu nakonec dostanete to, po čem toužíte.
Punčocha
Pletení punčoch znamená nekončící milostné pletky. Roztrhaná punčocha varuje před nedbalým chováním. Pokud punčochu vysvlékáte, značí to kvalitní spánek a úlevu od starostí. Oblékání punčoch symbolizuje vaše předsudky, kvůli kterým máte prsty před očima.
Puška
Hezká zdobená puška symbolizuje novou lásku. Může se jednat o někoho, kdo už ve vašem srdci byl. Střelba z pušky značí marné naděje na finanční zisk, ale také upozorňuje na zloděje. Jestliže jdete s puškou na lov, dejte pozor na partnerovu nevěru. Nesete-li pušku v rukou, pak můžete počítat se zastáním někoho vlivného.
Půst
Jestliže ve snu zažíváte půst, šetřete své prostředky. V budoucnu mohou hrozit finanční nesnáze. Plánujete-li držet půst je to odraz vaší snahy být tím nejlepším. Pokud ve snu půst porušíte, nezapomínejte na své zásady a držte se jich. Nehledejte také ani žádné příznaky nemoci. Jste zdraví, nic vám není.
Pyramida
Jestliže ve snu stavíte pyramidy, značí to, že proniknete hlouběji do náboženských tajů a mystérií. Poznáte nějaký nadpřirozený jev, díky kterému začnete věřit na tajemno. Pakliže se ve snu nacházíte uvnitř pyramidy, pak je to symbolikou pro vaši pokoru a úctu vůči starým lidem.
Pytel
Děravý pytel symbolizuje riziko finanční ztráty nebo smutek. Pytel plný peněz předpovídá šťastnou budoucnost a pomocnou ruku od neznámých lidí. Vidina prázdného pytle má také dva významy. Prvním jsou dobré časy a druhým fakt, že v životě za sebou nic dobrého nezanecháte. Pytel plný ovoce poukazuje na možnou ztrátu majetku, pytel plný obilí na závist ostatních.
Pytlák
Setkáte-li se ve snu s pytlákem, dávejte pozor v lásce. Protože vás láká zakázané ovoce, můžete se lehce zamotat do pletek s nevěrou a přestanete vidět věci takové, jaké jsou. Vidina pytláka vás pobízí k cestování. Nemusíte se obávat komplikací a nezdarů. Na cestách se vás bude držet štěstí.

Hodíte se v lásce k sobě

&

Kyvadlo

Položte si otázku a kyvadlo vám odpoví možnostmi ano, ne, nevím

Kyvadlo odpověz
Kyvadlo
Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo
:Luna se nachází ve Štíru

Znamení

Fáze
11.
Den

Biorytmus

 

Intelekt

 

Emoce

 

Kondice

Jaká je vaše karta dne?

Karta dne

Výklad snů

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam.

Výklad snů

Ascendent

Vyplňte datum a čas vašeho narození:

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz