Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Oblačno, bouřka 20°C

Snář

Výklad snů online

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam

Výklad snů
Čaj
Pokud ve snu vaříte čaj pro společnost, prozrazuje to úspěch v podnikání. Pití značí na ztrátu času. Pijete-li čaje opravdu velké množství, znamená to, že se dostanete na místo, kam nechcete. Nějakou dobu tam navíc zůstanete. Rozlitý čaj symbolizuje nepotřebný dar, který obdržíte. Slušné odmítnutí je lepší než předstíraná radost.
Čalounění
Symbol čalouníka a čalounění ve snu vám ukazuje, že je potřeba vyrovnat se s nepříjemnou skutečností. Tvrdá realita vám dá zabrat, ale je lepší znát pravdu, než si něco nalhávat. Čalounění symbolizuje rovněž útulný domov, ve kterém žijete. Všichni se u vás cítí dobře a rádi se k vám vracejí.
Čáp
Symbol tohoto ptáka ve snu je nositelem radosti i uzdravení. Symbolizuje též příchod hosta nebo dítěte. Chycení čápa odkazuje na vaši pracovitost, svědomité plnění úkolů vám přinese povýšení. Vidíte-li čápa v zimě, značí to přicházející neštěstí. Čáp na střeše znamená nedůvěru – vaši přátelé vám nevěří.
Čaroděj
Vidíte-li čaroděje, osud vás upozorňuje, že věříte věcem, které nejsou reálné nebo uskutečnitelné. Naopak pokud ve snu sami čarujete, stane se něco, v co jste ani nedoufali. Jestliže s čarodějem mluvíte, značí to lež a faleš ve vašem okolí. Dejte si pozor na své přátele, nemusí k vám být stoprocentně upřímní.
Čarodějnice
Jestliže se ve snu setkáte s čarodějnicí, hvězdy vás varují před zlomyslnou ženou ve vaší blízkosti. Pronásledování čarodějnicí symbolizuje nepřátele ve vašem okolí. Pokud čarodějnici utečete, znamená to, že vyváznete z nebezpečí. Jste-li ve snu čarodějnicí, očekávejte obrovské škody, ze kterých se budete dlouho dostávat.
Časopis
Čtení i listování v časopise vás varuje před podvodem. Pokud je rozdáváte, věští to potíže s úřady. Koupě časopisu vám říká, že se snadno necháte strhnout někým jiným. Snažte se utvořit svůj vlastní názor a řídit se jím. Máte svoji hlavu, tak ji používejte! Trhání časopisu symbolizuje nevyhnutelné hádky.
Cedule
Pokud ve snu vyrábíte nebo čtete ceduli, značí to změnu ve vašem životě. Máte před sebou překvapení! Vidíte-li ceduli na svých dveřích, pak brzy obdržíte parte. Cedule na cizích dveřích vám říká, že jste obklopeni intrikami. Dávejte si pozor na falešné lidi ve vašem okolí! Cedule na plotě nebo domě věští přicházející rodinné změny.
Čekat
Čekání na jistou osobu značí, že před vámi stojí velké události. Být v čekárně věští milostný úspěch. Čekání u lékaře symbolizuje, že se příliš bojíte o své zdraví. Uvolněte se, nic vám neuškodí víc než stres a starosti! Čekáte-li u právníka, pak se konečně zbavíte svých pochyb. Vše najednou začne dávat smysl.
Cela
Pokud se ve vašem snu objeví vězeňská cela, věští to malicherné konflikty s partnerem či partnerkou. Jste-li v cele sami, nevhodným činem si zkazíte svoji dobrou pověst. Mnišská cela symbolizuje štěstí v osobním životě. Otevřená cela předznamenává brzký konec vašeho vztahu. S partnerem si v poslední době vůbec nerozumíte.
Celer
Jestliže ve snu jíte celer a chutná vám, váš majetek se rozroste. Hořký celer ale ukazuje na potíže. Kupování celeru věští chvíle plné lásky a napětí jako v mladých letech. Nezralý celer vám sděluje, že i když se snažíte radovat ze spousty věcí, svoji bolest tím nezakryjete. Sázení celeru značí změnu povolání.
Celnice
Celnice upozorňuje na mimomanželské vztahy a utajované románky. Veškerá faleš brzy vyjde najevo. Spatření celnice vám říká, že i když budete mít nervy na pochodu, měli byste se tentokrát ovládnout a vyřešit konflikt v klidu. Zloba nemá žádný význam a spor akorát prohloubí. Uvědomte si zbytečnost některých vašich poznámek.
Cement
Zdá-li se vám o cementu, čeká vás pevné přátelství i vztahy. Rozsypaný cement varuje před hádkami. Bohužel se jim nevyhnete, pokuste se je alespoň řešit racionálně. Spatříte-li cement na zemi, zkontrolujte si všechny vaše doklady a listiny – některé z nich jsou v nepořádku. Mohlo by vám to způsobit řadu nepříjemností.
Ceník
Vidíte-li ve snu celníka, můžete se dočkat nepříjemných novinek. Pokud něco čte, brzy se je dozvíte.
Čepice
Máte-li ve snu čepici na hlavě, znamená to svatbu i dosažení úctyhodného postavení ve společnosti. Sundání čepice značí, že občas zapomínáte na slušné vychování. Zdvořilí můžete být i k lidem, které nemáte zrovna v lásce. Ztráta čepice věští objasnění některých záležitostí. Řadu věcí díky tomu pochopíte.
Černoch
Pokud ve snu vidíte černocha, či s ním mluvíte, značí to, že brzy obdržíte zajímavou zprávu zdaleka. Hádáte-li se s černochem, pak se neumíte vyrovnat s problémy. Jestliže vás černoch drží za ruku, budou vás obtěžovat nové povinnosti, které přijdou. Více černochů symbolizuje pomstu za váš čin.
Čert
Bojujete-li ve snu s čertem, nebo před ním utíkáte, značí to, že narazíte na opravdu dobrého přítele. Nesete-li čerta na zádech, symbolizuje to zlou manželku. Pokud vidíte hrát čerta na housle, poznáte člověka, který do vašeho života přinese jen negativa. Jestliže čerta honíte, kupte si los. Budete mít štěstí!
Červ
Červ ukazuje na nepřítele, pomluvy a zlomyslné lidi. Pokud se vám o nich zdá, vyplatí se opatrnost. Červ v ovoci symbolizuje zradu nebo chorobu. Pokud jste červa zabili, můžete naopak očekávat radost, vítězství či uzdravení. Červ v mouce předznamenává vážné a vleklé finanční problémy, které vás potkají.
Česat
Pokud si ve snu češete rozcuchané vlasy, máte před sebou velice těžkou, zbytečnou a lopotivou práci. Jestliže češe vlasy někdo vám, očekávejte veselou slavnost. Česání dlouhých zamotaných vlasů symbolizuje marnost vašeho snažení. Česání ovoce upozorňuje na nenadálé překážky, jež se ve vašem životě objeví.
Česnek
Česnek ve snu vás upozorňuje, že potřebujete víc pečovat o své zdraví. Vidět ho může značit hádku. Pokud dáte nebo přijmete svazek česneku, čeká vás delší zármutek. Spatřit zelený česnek růst odkazuje na potěšení z dětí a přátel. Cítíte-li česnek, budete bez vlastního přičinění zapleteni do nepříjemné situace.
Cesta
Příjemná cesta značí štěstí a radost, blátivá cesta s překážkami a kameny ukazuje na smůlu a potíže. Cesta s mnoha ostrými zatáčkami vám říká, že si na svůj úspěch dlouho počkáte. Chystáte-li se na cestu, pak zažijete zklamání. Plánování cesty předznamenává setkání s dávnými přáteli, kteří teď žijí daleko.
Cestovat
Cestování ukazuje na dobrý vývoj v podnikání. Cestujete-li v týmu, rozvíjí se vaše komunikativnost. Cestování letadlem věští seznámení s novými lidmi, se kterými se budete cítit velmi dobře. Pokud cestujete lodí, pak je konečný výsledek ještě daleko. Vidíte-li sebe cestovat, měli byste lépe zacházet s penězi, jinak přijdete na mizinu.
Četník
Symbolika četníka ve snu prozrazuje, že vás někdo podezřívá. Chování lidí ve vašem okolí se kvůli tomu může změnit. Bude vám chvíli trvat, než si opět získáte důvěru a to i v případě, kdy je podezření neoprávněné. V boji proti pomluvám se musíte obrnit trpělivostí. Rozhovor s četníkem může věštit soudní spory.
Chalupa
Zdá-li se vám o chalupě, věští to období plné samoty. Záleží na vás, jakým způsobem ho prožijete. Naopak pokud z chalupy odcházíte, značí to, že nechcete být sami. Samota vás tíží, k životu potřebujete společnost. Spatření chalupy symbolizuje, že před sebou máte hodně práce. Buďte trpěliví, úspěch nepřichází ze dne na den.
Chata
Jestliže ve snu vidíte chatu, připravte se na náročné pracovní dny. Budete ze sebe muset dostat to nejlepší a sáhnete si na dno svých sil. Pokud se v chatě skrýváte, chybí vám trpělivost – úspěchu se nedočkáte ze dne na den. Spánek v chatě odkazuje na vaši věčnou nespokojenost. Važte si toho, co máte!
Chatrč
Dřevěná chatrč znamená, že je čas myslet na stáří. Měli byste začít šetřit si prostředky na důchod. Žijete-li v chatrči, upozorňuje vás to na přílišné utrácení – svoje výdaje byste měli lépe zvažovat, jinak přijdete na buben. Naopak vidíte-li mnoho chatrčí, můžete v blízké době očekávat finanční úspěchy a zisk.
Chléb
Pečení chleba znamená, že máte věrné přátele. Kynoucí chléb značí úspěchy v podnikání nebo výhru. Jíte-li bílý chléb, čeká vás život v blahobytu. Pokud ale konzumujete chléb černý, očekávejte spíše nuzná léta. Plesnivý chléb předznamenává nenadálé štěstí. Krájení chleba upozorňuje na nedostatečnou loajalitu vašich podřízených.
Chlév
Chlév prozrazuje, že se všechny vaše plány podaří. I když to tak nyní možná nevypadá, dobré časy se opět brzy vrátí. Prázdný chlév naopak naznačuje, že námaha bude zbytečná. Pokud spatříte chlév, znamená to, že máte dobré srdce. Nenechte se však zneužívat od ostatních, ne všichni mají jen dobré úmysly.
Chlupy
Chlupy po celém těle ukazují na finanční zisk. Vytrhávání chlupů značí špatné hospodaření domácnosti. Chlupy na rukou vám říkají, abyste si dobře rozmysleli cíl své cesty. Vidíte-li své chlupy vypadávat, brzy zaplatíte své dluhy. Zvířecí chlupy symbolizují přicházející starosti. Chlupy v jídle předznamenávají žaludeční potíže.
Chmel
Chmel symbolizuje velké finanční zisky a nečekané finance, které ale stejně snadno můžete utratit. Vyvarujte se pochybných investicí a zbytečného utrácení! Chmelové drátkování vám říká, že jen pečlivá práce je cesta k blahobytu. Chmel na hromadách vám sděluje, že budete mít dostatek peněz a váš život bude snadný.
Chobot
Pokud se vám zdá, že máte sloní chobot, znamená to možné zdravotní těžkosti s nosem nebo žaludkem. Vidíte-li sloní chobot, říká vám to, že byste se neměli nechat zmítat pudy. Používejte svůj rozum a jednejte racionálně. Jen tak se v životě dostanete tam, kam chcete. Pudy vás vedou jen do slepých uliček.
Chobotnice
Chobotnice v moři vás upozorňuje na to, že byste se na svých nejbližších cestách měli vyhýbat neznámým lidem – budou velmi dotěrní a budete mít případně velké problémy se jich zbavit. Chobotnice na talíři symbolizuje touhu po cestování. Chcete poznávat daleké kraje a kultury. Jste příliš dlouho na jednom místě.
Chodba
Kráčíte-li ve snu světlou chodbou, čeká vás soudní spor. Temná chodba značí nepříjemné překvapení nebo neudržitelnost současné situace. Vidíte-li podzemní chodbu, sděluje vám to, že stále hledáte výmluvy a důvody, proč něco nejde. Přestaňte se vymlouvat na okolnosti a začněte tvrdě pracovat!
Chomout
Vidět koňský chomout ve snu značí, že vám někdo maličkostí dopomůže k významnému peněžnímu zisku. Koupě nového chomoutu symbolizuje nečekaný obrat k lepšímu. Dojde k němu tam, kde jste v to už ani nedoufali. Kromě radosti vám to přinese také cenné poučení. Pro příště si budete pamatovat, že naděje umírá poslední.
Chrám
Chrám značí radost ze života. Jeho stavba věští finanční zisk nebo sňatek s bohatou osobou. Naopak zbořený či poškozený chrám symbolizuje starosti, které padnou na vaši hlavu. Jste-li ve snu v chrámu, pak vaše svědomí není čisté. Někomu jste ublížili a nedokážete se s tím vyrovnat. Možná je stále čas věci napravit.
Chrastí
Sběr chrastí věští období nouze a starostí. Nakládání chrastí na vůz vás varuje před nepřátelstvím. Suché chrastí vám sděluje, že nepříjemných starostí se zbavíte jen rozvážným uvažováním a odvahou. Vlhké chrastí symbolizuje snadnou cestu k cíli. Pálení chrastí předznamenává velké nepřátelství, kterého se dočkáte.
Chřest
Tato zelenina ukazuje lítost nad tím, že jste se nechali ovládnout vášní. Může ale značit i výdělek! Sázení chřestu symbolizuje přicházející spokojenost, byť možná jen na pár dní. Vaření chřestu vás upozorňuje, že nevěnujete dostatečnou pozornost svému zdraví. Lepší je nemocem předcházet, než je léčit!
Chroust
Tento brouk značí, že u někoho vzbuzujete nedůvěru. Více chroustů pohromadě symbolizuje ztrátu a nepřátele. Chycení chrousta vám říká, že díky své společenské povaze potkáte další nové přátele. Letící chroust předznamenává ztrátu. Přijdete o něco, na čem lpíte až příliš. Šlapete-li po chroustech, vaše myšlenky nejsou čisté.
Chrpa
Kvetoucí chrpa ukazuje na obrovskou šanci k zisku. Sbírání chrp ovšem symbolizuje zármutek a slzy. Trhání chrpy značí důvěru – lidé okolo vás vám věří. Chovejte se stále stejně, aby to tak zůstalo! Vidět chrpu odkazuje na setkání, které ve vás vyvolalo pocit sounáležitosti. Nedávno jste poznali člověka, se kterým si velmi rozumíte.
Chrt
Pokud ve snu vidíte chrta, znamená to, že se zamilujete do nepříliš věrného člověka. Buďte opatrní! Koupě chrta značí, že se po porážce rychle vzpamatujete. Jestliže se v chrta sami proměníte, nepodlehnete vnějším svodům. Češete-li jeho srst, měli byste se rozhodovat rychleji. Některé šance by vám mohly uniknout, když budete otálet.
Chudoba
Pokud pomáháte chudým lidem, znamená to pro vás bohatství a štěstí vydobyté vaší houževnatou prací. Jste-li chudí, vězte, že štěstí je nedaleko. Stačí jen otevřít dveře a pustit jej k sobě. Jestliže vidíte chudobu, předznamenává to změnu vašeho zaměstnání. Brzy se dočkáte lépe placené pozice.
Chůva
Pokud se ve vašem snu objevila chůva, značí to touhu po dítěti. Zvláště zdá-li se sen mladé ženě. Hledání chůvy vám sděluje, že na něco sami nestačíte a hledáte pomoc. Nebojte se požádat své blízké, jsou tu pro vás v časech dobrých i zlých. Máte-li chůvu v rodině, očekávejte spory s příbuznými.
Chvojí
Chvojí v lese ukazuje na zbytečnou práci. Zaměřte se na činnosti, které vás přivedou k vašemu vysněnému cíli. Zbytečně plýtváte časem a energií tam, kde to není potřeba. Pokud nakládáte chvojí na vůz, znamená to radost v domě. Vaši nejbližší vám zajistí v následujících dnech spoustu důvodů k úsměvu.
Chyba
Pokud ve snu chybujete, symbolizuje to, že jste příliš zahleděni sami do sebe a cítíte se dotčeni. Chyba v počtech značí přílišnou opatrnost – bojíte se udělat chybu a tak stále vše opakovaně kontrolujete. Kvůli tomu se nemůžete hnout z místa. Chyba v textu vám říká, že byste lidem měli dávat druhou šanci.
Cibule
Cibule symbolizuje slzy a neštěstí související s hádkou a odkrytým tajemstvím. Může značit i zdraví! Jíte-li syrovou cibuli, vaše situace se zhorší. Jestliže krájíte cibuli a pláčete při tom, váš protivník vás porazí. Vaření cibule předznamenává blížící se horší časy – vaše finanční situace nebude zrovna růžová.
Cigareta
Kupujete-li ve snu cigarety, pocítíte ve vašem životě nervozitu – věci nepoběží podle vašich představ. Jestliže si cigaretu zapálíte, zbytečně riskujete. Občas je potřeba být trochu opatrný, zejména když jde o vaše duševní zdraví. Pokud vidíte kouřit někoho jiného, čeká vás rodinná pohoda.
Cihla
Kvalitni cihly předpovídají peníze z tvrdé dřiny. Rozpadající se cihla symbolizuje větší komplikace. Špatně pálená nebo křivá cihla vás upozorňuje na přicházející starosti. Nevypálená cihla vám sděluje, že máte štěstí na dosah ruky a jen jej přehlížíte. Najdete-li ve snu cihlu, náhodou se dostanete k majetku.
Cikán
Potkáte-li ve snu cikána, pokuste se ustálit neutěšené myšlenky. Zároveň dejte pozor na zrádné sliby, ne všichni lidé ve vašem okolí jsou k vám upřímní. Jestliže s cikánem zápasíte, dejte si pozor, hrozí vám nebezpečí. Cikán hrající na cimbál věští, že se někdo z vašich sousedů ožení. Pokud cikána honíte, máte doma škůdce.
Cikáně
Cikáně ve snu vás upozorňuje na náhlé, nepozorované ztráty. Buďte pozorní v investicích i ve vztazích, ve chvilce můžete přijít o všechno, co jste roky budovali. Zrada může přijít i od lidí, které považujete za přátele – proto nemusí být snadné blížící se nebezpečí odhalit. Obezřetnost je v následujících dnech rozhodně na místě.
Cikánka
Hádá-li vám ve snu cikánka z ruky, věští to velké životní události. Cikánka s dítětem přináší potíže. Tančící cikánka sděluje, že váš obchod nevyjde. Jestliže jste se do cikánky zamilovali, očekávejte jen utrpení. Objímáte-li cikánku, vznikne vám v blízké době velká škoda, která nepůjde nijak napravit.
Cíl
Dosáhnete-li vytyčeného cíle, značí to vylepšení mezilidských vztahů. Na svou stranu získáte příznivce, kteří ocení vaši upřímnost. Spatření cíle v dáli symbolizuje nejistotu – nevíte co a jak dál, nic vám nedává smysl. Možná je na čase přestat nad vším přemýšlet a nechat věci jen tak plynout, někdy se vyřeší i bez vašeho přičinění.
Číňan
Vidíte-li ve snu Číňana, upozorňuje vás na závistivé sousedy, nebo na přetvářku někde ve vašem okolí. Pokud s Číňanem pracujete, měli byste dát do práce více elánu. Nejenže ji rychleji dokončíte, ale také se dočkáte patřičného ocenění. Číňan ve snu značí, že rádi cestujete. Nikde dlouho nevydržíte.
Cirkus
Pokud se vám zdá o cirkusu, symbolizuje to vaše zvláštní schopnosti. Měli byste myslet originálně. Vidíte-li cirkus, předznamenává to blížící se zkázu. Nelze se ji vyhnout, ani se na ni připravit – můžete ji jen přijmout a doufat v mírné následky. Budete mít dostatek sil na to, abyste se ze všeho vzpamatovali.
Císař
Vidět císaře věští štěstí, vážnost i zaslouženou odměnu. Tento sen ukazuje na pozitivní budoucnost. Pokud však spatříte řády zdobeného císaře, připravte se na soudní spory. Mluvíte-li s císařem, dočkáte se velkých peněz a majetku. Jestliže císaři sloužíte, můžete se spolehnout na svého nejlepšího přítele.
Císařovna
Císařovna ve snu ukazuje na čestné místo ve společnosti. Lidé si vás váží pro váš charakter. Zároveň císařovna značí povýšení a kariérní úspěch. Jestliže s císařovnou mluvíte, dočkáte se materiálního bohatství. To vám však nutně nemusí zajistit štěstí! Možná až poté zjistíte, co je to skutečné bohatství.
Čísla
Zdá-li se vám o číslech, značí to vaše zaneprázdnění i naději na dobrý výdělek. Máte šanci na výhru! Jestliže ve snu počítáte, pak přijdete k penězům jinak než prací. Pokud čísla mažete, raději šetřete penězi – na obzoru jsou dluhy, ze kterých byste se mohli dostávat velmi dlouho. Neutrácejte za zbytečnosti!
Číšnice
Potkáte-li číšnici, symbolizuje to navázání skvělé známosti i ovlivnění jistou osobou. Spatření obsluhující číšnice značí, že spravedlnost je na vaší straně. Stůjte si za svou pravdou, i kdyby to mělo znamenat nepříjemný konflikt a ztrátu některých přátel. Z některých zásad by se ustupovat nemělo.
Číšník
Potkáte-li číšníka, symbolizuje to přijetí nového zaměstnance ve vaší práci. Jestliže vás číšník ošidí, přijdete o peníze, které vám někdo dluží. Sice vám slibuje jejich vrácení, ale bohužel se jich nikdy nedočkáte. Jste-li ve snu sami číšníkem, dejte si pozor na lidi, kteří se vás pokouší ovládat. Zachovejte si svoji nezávislost!
Číst
Čtení knih ukazuje na štěstí a spokojenost. Pokud listujete zábavnou literaturou, získáte útěchu. Čtení dopisu odkazuje na novou zprávu, kterou se dozvíte. Čtení nápisů na ulici vám říká, že novou práci budete hledat ještě dlouho. Jestliže ve snu čtete noviny, váš další životní osud bude příznivý. Čekají vás hezké roky.
Cisterna
Symbolika cisterny vás varuje před nebezpečím! Měli byste být opatrní a myslet na případná rizika. Plná cisterna upozorňuje, že ve velkém nebezpečí se může skrývat i smrt. Prázdná cisterna symbolizuje podlé plány, které se rodí ve vaší hlavě. Tyto myšlenky byste měli co nejrychleji zahubit, než je začnete realizovat.
Čistit
Pokud se vám zdá o čištění, hovoří to o potřebě zachovat si čistý charakter. Úklid a čištění vlastního domu věští radost z osobního i pracovního života. Čistíte-li své tělo, značí to přílišnou úzkostlivost o zdraví. Přestaňte se neustále kontrolovat, uvolněte se a uvidíte, že se váš zdravotní stav výrazně zlepší.
Citron
Pokud ve snu trháte nebo konzumujete citrony, věští to spokojený život. Jejich vymačkávání značí soud. Vidíte-li citrony kvést, ocitnete se na nějaký čas v cizí zemi. Loupání citronů předznamenává, že se díky své chytrosti vyhnete nebezpečí. Jestliže mačkáte z citronů šťávu, brzy se dozvíte špatnou zprávu.
Cizí muž
Cizí muž ve snu věští rozptýlení, kterého se dočkáte. Nečekanými událostmi budete vytrženi ze stereotypu a zažijete nevšední dobrodružství. Je-li cizí muž mladý, může to zároveň předznamenávat příchod starostí. Pokud je cizí muž hubený, říká vám to, abyste si konečně vyhradili nějaký čas na odpočinek.
Člověk
Potkáte-li ve snu sympatického, neznámého člověka, jedná se o velice příznivé znamení do budoucna. Pokud vidíte neznámého člověka jíst nebo pít, měli byste se zamyslet nad tím, komu důvěřovat. Jestliže budete důvěřovat nesprávným lidem, mohli byste přijít o majetek. Spící člověk věští menší radost.
Člun
Plavba člunem ukazuje na krátké cesty do zahraničí. Potápějící se člun ovšem varuje před nebezpečím. Jedete-li ve člunu, máte problémy s věrností. Stále hledáte a máte pocit, že vám něco schází. Pokud vidíte mnoho člunů, naskytne se vám příležitost, jak získat majetek. Buďte připraveni tuto možnost využít.
Čmelák
Čmelák symbolizuje upřímnou radost a potěšení z maličkostí. Pokud vás však poštípe, pozor na krádež. Bedlivě si hlídejte své věci a majetek, mohli byste se stát terčem zlodějů. Utíkáte-li ve snu před čmelákem, říká vám to, že byste se měli naučit bránit před útoky jiných lidí. Jestliže vidíte čmeláka na sobě, zažijete požitek z tajné lásky.
Čočka
Připravovat i konzumovat čočku věstí finanční bohatství spojené s neshodami nebo podvodným jednáním. Kupování čočky předznamenává finanční bídu – ocitnete se bez peněz. Přebírání čočky symbolizuje mrzutosti v zaměstnání. Pokud čočku rozházíte, pak si svým jednáním naděláte více škody než užitku.
Čokoláda
Mlsání čokolády ve snu symbolizuje zdraví, prospěch i kariérní úspěchy. Rovněž ukazuje na zasnoubení! Kupování čokolády věští, že už nikdy nepoznáte nedostatek. Jestliže se čokoládou přejíte, budete muset velkou část svých příjmů investovat do svého zdraví. Hořká čokoláda předznamenává zklamání.
Cop
Cop značí staromilství a úctu k trvalým hodnotám. Máte-li cop vy sami, pak jste až příliš konzervativní – měli byste se více otevřít novým zážitkům. Když vám cop někdo ustřihne, symbolizuje to ostudu. Pokud vidíte neupravený cop, dejte si pozor na pomluvy. Šedivý cop věští přicházející starosti.
Cukrárna
Návštěva cukrárny znamená, že obdržíte zajímavé pozvání. Nezdravé mlsání v cukrárně ukazuje na nemoc. Prázdná cukrárna značí podezřelé choutky, které se honí vaší hlavou. Malá cukrárna vám radí, abyste ve svém plánování zůstali více při zemi. Velká cukrárna vám sděluje, že je na čase změnit účes.
Cukroví
Mlsání cukroví ukazuje, že vaše přání se brzy vyplní. Pokud ho pečete, ukazuje to na pomoc druhých. Pečení cukroví zároveň symbolizuje vaši svědomitost. Vidíte-li na míse cukroví, někdo se vás snaží ovlivnit. Vždy se spoléhejte především na svůj úsudek a intuici. Našeptávání někoho jiného vás nikam nedovede.
Cvičení
Pokud se vám zdá o cvičenci, ukazuje to na zvýšené riziko hádek. Pokuste se vyhnout sporům a svárům. Cvičíte-li vy sami, měli byste se mnohem víc věnovat své nejbližší osobě, jinak o ni přijdete. V případě, že cvičíte s někým, odkazuje to na vaši samolibost. Jestliže o cvičení mluvíte, čeká vás nepříjemné překvapení.
Cvrček
Vidíte-li nebo slyšíte-li ve snu cvrčky, upozorňuje vás to na klepy a problémy doma i v zaměstnání. Pokud spatříte cvrčka na poli, symbolizuje to přicházející nemoc. Cvrček v trávě vám sděluje, že máte víc přátel, než si myslíte. Nebojte se je požádat o radu nebo pomoc! Zabití cvrčka značí vaši osamělost.
Cyklista
Jestliže ve snu uvidíte cyklistu prozrazuje vám, že brzy obdržíte rychlé zprávy nebo expresní dopis. Velké množství cyklistů odkazuje na vaši únavu – máte pocit, že se vám rozskočí hlava, je na čase si pořádně odpočinout. Jste-li cyklistou vy sami, pak byste měli novou informaci dostat co nejdříve k těm správným lidem.
Cylindr
Kupovat cylindr značí, že příliš dáváte na vnější dojem. Dostanete-li ho, vstupujete do lepších časů – to nejtěžší je již za vámi, konečně si trochu vydechnete. Cylindr na vaší hlavě předznamenává dlouho očekávanou slavnost. Pokud jste voják, pak vám cylindr říká, že se brzy dočkáte zaslouženého odpočinku.

Hodíte se v lásce k sobě

&

Kyvadlo

Položte si otázku a kyvadlo vám odpoví možnostmi ano, ne, nevím

Kyvadlo odpověz
Kyvadlo
Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo
Luna se nachází ve Vahách

Znamení

Fáze
28.
Den

Biorytmus

 

Intelekt

 

Emoce

 

Kondice

Jaká je vaše karta dne?

Karta dne

Výklad snů

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam.

Výklad snů

Ascendent

Vyplňte datum a čas vašeho narození:

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz