Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno 24°C

Snář

Výklad snů online

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam

Výklad snů
Šachy
Hrajete-li ve snu šachy, symbolizuje to připomenutí, že máte velké nadání, které nevyužíváte naplno. Symbolizuje to také vaše plány, které můžete snadno zrealizovat. Učíte-li se šachy hrát, jsou vaše snahy marné. Jste-li účastníkem nějakého šachového turnaje, poslouchejte více své srdce. Radí vám dobře.
Sad
Kvetoucí sad značí bohatství a hojnost, zdá-li se vám o růžovém sadu, ukazuje na šťastné partnerství. Vidíte-li sad spíše jako park, značí to hezké chvíle ve společnosti vašich přátel. Sad, který je vyobrazen jako zahrada, symbolizuje štěstí a nezávislost.
Sádlo
Vidina sádla znamená blahobyt. Jeho konzumace vás varuje, že váš úspěch nemusí vydržet dlouho. Škvarení sádla značí dobrou společnost, díky které si rozšíříte obzory. Krájení sádla symbolizuje vaše myšlenky na pomstu. Nezabývejte se jimi.
Sádra
Symbol sádry věští, že váš milostný poměr bude pevný a bude mít dlouhého trvání. Skvěle se vám daří. Míchání sádry s vodou znamená hádku v rodině. Jestliže jste od sádry špinaví, nemáte dost odvahy řešit těžkou situaci, která vás trápí. Pokud vidíte sádru na někom jiném, zapomeňte na rozvod.
Sakristie
Ocitnete-li se ve snu v sakristii, značí to, že splníte-li své povinnosti, čeká vás pohodlný život. Dočkáte se spokojenosti, pokud splníte to, co se od vás požaduje. Může to ale také značit smutek a osamělost, který chcete schovat za víru.
Sál
Sál ukazuje na příznivé poměry kolem vás, tančit v sálu vám předpovídá veselý život bez starostí. Máte-li svůj sál, nabydete nějaký majetek. Tmavý a prázdný sál značí mrzutost. Světlý a vyzdobený sál pak pohodlný život.
Salám
Pokud ve snu konzumujete salám, předpovídá vám to pevné zdraví, sílu a dlouhotrvající přátelství. Krájíte-li salám, nechcete se děllit s ostatními. Vidíte-li zkažený salám, zajděte si k zubaři. Lupete-li salám, podaří se vám odhalit nějaký podvod.
Salát
Symbol salátu značí, že věnujete málo pozornosti svému zdraví a kondici. Je pravý čas to změnit. Bramborový salát představuje vaši nespokojenost s málem. Hlávkový salát symbolizuje myšlenku, kterou máte stále v hlavě. Vajíčkový salát upozorňuje na chatrné zdraví a zeleninový salát znamená, že byste měli změnit svoji životosprávu.
Salto
Sny o saltech věští samou radost, zábavu, štěstí a dobrou náladu, která vás provází každým dnem. Pokud ve snu salto trénujete, znamená to, že cesta po které jdete je správná. Vidíte-li někoho jiného, jak dělá salto, pomůžete brzy příteli zbavit se smutku.
Šalvěj
Sen o této zázračné bylince vám prozrazuje, že byste nejspíš měli udělat něco pro zdraví svých zubů. Může to také znamenat, že vaši blízcí budou mít kvůli vám nové vrásky.
Samet
Nosíte-li ve snu samet, je to upozornění, že si žijete trochu nad poměry. Vraťte se nohama na zem. Koupě sametu značí spokojené partnerství. Černý samet symbolizuje smutek, modrý důstojnou oslavu vašich narozenin a rudý hlubokou lásku.
Samota
Když se vám zdá o samotě, znamená to klidný život, který však může být ohrožen opuštěností a starostmi. Pokud ve snu prožíváte chvilkovou samotu, měli byste si odpočinou od pracovních povinností a dopřát si dovolenou. Bydlíte-li na samotě, nedělá vám společnost cizích lidí dobře.
Sanatorium
Pobýváte-li v sanatoriu je to varováním, že můžete snadno skončit bez majetku, peněz i bez přátel. Pracujete-li v sanatoriu, rádi pomáháte druhým a můžete se rozdat. Jste-li pacientem znamená to, že byste byli rádi, kdyby o vás někdo pečoval.
Sandály
Sandály ve snu znamenají, že jenom ta jediná věc je ztracena, kterou se rozhodnete vzdát předem. Bílé sandály symbolizují vaši spokojenost v houfu lidí, zlaté sandály pozvání do dobré společnosti a barevné sandály vaši zálibu v experimentování s city ostatních. Kupujete-li sandály, značí to, že možná vyhrajete.
Sáně
Pokud ve snu sáňkujete, nebo se kloužete na sněhu, varuje vás to, abyste si ohlídali své štěstí. Také to značí, že pokud neuděláte nějakou chybu, budete šťastní. Táhnete-li sáňky do kopce, budete se muset snažit, abyste dosáhli tíženého výsledku. Rozbijete-li sáňky, vaše sny se nesplní.
Saranče
Pokud vás ve snu napadnou sarančata, věští vám to štěstí, které však bude jen krátkodobé a pomíjivé. Může to také značit neshody a problémy v partnerském životě.
Šátek
Nosíte-li ve snu šátek na hlavě, značí to vaši pýchu. Mokrý šátek jako obklad varuje před nemocemi. Pokud si jej dáváte na prsa, pozor na zápal plic.
Šatník
Šatník odkazuje na štěstí a úspěch. Jestliže je uklizený, bude se vám v zaměstnání výborně dařit. Vidíte-li plný šatník, bude se vám dařit vše, na co sáhnete. Prázdný šatník značí, že se dlouho nehnete z jednoho místa. Pokud šatník vyklízíte, přemýšlíte o velké životní změně.
Šaty
Nosíte-li ve snu cizí šaty, symbolizuje to přetvářku. Pestré šaty jsou upozorněním na vrtkavé štěstí. Bílé šaty symbolizují svatbu, černé smutek, modré splněná přání, šedé těžkou práci, zelené naději na úspěch a žluté nepříjemnosti. Nové šaty značí, že uděláte krok vedle a roztrhané šaty neshodu s partnerem. Kupujete-li nové šaty, potěší vás usmíření s přítelem.
Saxofon
Sen o saxofonu vás varuje před vlastní náladovostí, která je překážkou v navazování přátelství. Pokud posloucháte, jak někdo na saxofon hraje, pak to znamená, že pouze málokdo ví, jak citlivou máte duši.
Saze
Pokud jste ve snu od sazí, upozorňuje vás to, že úspěch není v životě všechno a jsou i jiné hodnoty. Vymetáte-li ve snu kamna a vidíte tam saze, znamená to, že byste měli bezmyšlenkovitě zakročit proti pomluvám.
Sázet
Sázení ve snu je vynikajícím znamením zejména pro svobodné. Věští totiž partnerství a dobrou svatbu. Může to také znamenat, že vám v životě něco chybí. Pokud sázíte květiny, musíte být vytrvalí, abyste něčeho dosáhli.
Sázka
Vyhrajete-li ve snu sázku, značí to, že dosáhnete neočekávaných úspěchů. Dejte pozor na spekulace. Pokud se sázíte o něco, potká vás svatba z rozumu. Jestliže sázku prohrajete, čeká vás špatná investice.
Sbírat
Pokud ve snu něco sbíráte, znamená to, že za hodně práce se zaslouženě dočkáte také hodně zisku. Jestliže sbíráte pomluvy, rádi byste se stali někým jiným, než jste. Sbíráte-li jablka, znamená to, že na co sáhnete, to se vám daří. Sbíráte-li jiné plody, bude se vás štěstí držet.
Sbírka
Sbírka známek ve snu symbolizuje, že byste se neměli trápit záležitostmi, do kterých vám nic není. Sbírka rostlin značí velkou radost a sbírka portrétů milou zprávu. Vidíte-li sbírku nerostů, potřebují ostatní k úspěchu vaši přítomnost. Hmyzí sbírka znamená, že před sebou máte těžké období.
Schody
Schody směrem nahoru značí, že se dostanete kupředu, pokud jdou dolů, znamená to dočasný nezdar. Spadnete-li ze schodů, znamená to, že brzy prožijete něco nepříjmného. Brzy se z toho však oklepete.
Schovat se
Pokud se ve snu před něčím skrýváte, značí to vaši sklíčenou mysl. Klid a útěchu najdete v umění. Schováváte-li se před deštěm, měli byste si chránit své zdraví. Malý zázrak značí schovávání se před sluncem. Jestliže se schováváte před výpraskem, znamená to, že vás čeká spravedlivé rozhřešení.
Schránka
Házíte-li ve snu do poštovní schránky dopis, prozrazuje to, že i přes mnoho přátel se uvnitř cítíte osaměle. Pokud schránku vidíte, bude ještě dlouho trvat, než vám přijde psaní, které toužebně očekáváte.
Schůze
Když se vám zdá o schůzi, znamená to, že sice uslyšíte mnoho cenných rad, ale žádnou nelze použít. Klidná schůze vám radí, abyste se nebáli ohlédnout za sebe. Vidíte-li ve snu vášnivou schůzi, stůjte si za svým názorem.
Schůzka
Zdá-li se vám o schůzce, do života vám to věští milostné potěšení a příjemné okamžiky plné lásky. Schůzka jako partnerské rande znamená, že byste se měli naučit porozumět tomu, co láska signalizuje. Účastníte-li se ve snu obchodní schůze, znamená, to ,abyste si stáli za svým názorem.
Sčítat
Jestliže ve snu sčítáte čísla, věští vám to dobrou naději dožít se vysokého věku ve zdraví a štěstí. Může to také znamenat, že jste si dobře vědomi následků vašeho jednání.
Sebevražda
Pokud vás sen konfrontuje se sebevraždou, symbolizuje to neštěstí, kterému by se ovšem šlo vyhnout. Zabráníte-li někomu zabít se, pak dejte vždy na své city. Jestliže o sebevraždě ve snu uvažujete, nebojte se. Každý problém má své řešení.
Sedlák
Vidět ve snu sedláka při práci značí, že se dočkáte štěstí a budete si žít dlouhý život v blahobytu a spokojenosti. Jedete-li se sedlákem na voze, znamená to, že budete dědit. Jestliže vás sedlák podvede, budete druhým k smíchu. Sedlák na poli symbolizuje trpělivost, kterou musíte mít, abyste se dočkali vaší životní lásky.
Sedlo
Ocitnete-li se v sedle, ukazuje to na lehký a bezpracný výdělek. Vidět ho značí podporu v podnikání. Pokud jste ze sedla vyhozeni, budete mít štěstí ve hře a hazardu.
šéf
Jestliže ve snu jednáte se svým šéfem, neměli byste pohrdnout dobrou radou, kterou vám někdo dává. Jste-li vy sami šéfem, chtěli byste mít moc, ale nemáte. Pokud šéfa ve snu vidíte, bude se vám dařit lépe. Svěřuje-li se vám šéf se svými starostmi, nezklamte důvěru blízké osoby.
Sekera
Zacházíte-li ve snu se sekerou, znamená to riziko roztržek. Kupovat sekeru věští možné vzpoury a neštěstí. Štípáte-li se sekerou dřevo, najděte si soukromí a snažte se vyrovnat se svojí depresí. Nesete-li sekeru v ruce znamená to, že jste již pevně rozhodnutí provést svůj úmysl.
Sekretářka
Povolání sekretářky znamená, že lidé se k vám chovají mile a pomáhají vám, přestože vám někdy závidí. Jestliže jste vy sami ve snu sekretářkou, přáli byste si změnit váš život.
Sele
Pokud se vám zdá o selátku, měli byste si dát větší pozor na podvodníky. Jejich podoba je různorodá. Jestliže sele ve snu krmíte, dejte pozor na šarlatány. Rožníte-li sele, pak byste si měli odpočinout od pracovních povinností a pobavit se. Mnoho selat vám věští štěstí, které všechny překvapí.
Selka
Selka znamená, že budete mít silného a pracovitého partnera či partnerku. Vidíte-li starou selku, pak je to varování před hádkou. Nenechte se do ní vtáhnout. Všeobecným výkladem vidiny selky je nějaké setkání.
Semeno
Sázíte-li ve snu semínka, značí to, že váš majetek se bude postupem času nadále úspěšně rozmnožovat. Pokud kupujete nějaká semena, bude se vám v životě i obchodě dařit. Jestliže semena prodáváte, potkáte se s nemravnými lidmi.
Seminář
Účastníte-li se ve snu nějakého semináře, předpovídá vám to, že vás budoucnu něco velice zaskočí, možná to bude drzost ostatních. Pokud plánujete nějaký seminář, měli byste se snažit něčím zaujmout vaše podřízené.
Seno
Pokud ve snu sušíte seno, ukazuje to na zásadní ekonomické zisky. Páchnoucí seno ukazuje problémy. Ležíte-li v seně, budete spokojení. Obracíte-li seno, budete vždy marně hledat svoji lásku. Jestliže děláte ze sena kupky, uspořádejte pro přátele posezení. Plný vůz sena symbolizuje nové sousedy.
Šermovat
Pokud ve snu šermujete, znamená to zmařené naděje a přání. Může přijít roztržka i vážná rozepře. Šermujetele-li o cenu, potěší vás dobrý výsledek v obchodování.
Sestra
Narazíte-li ve snu na svou sestru, znamená to, že vás někdo chce navštívit. Potřebuje od vás radu. Vidíte-li mrtvou sestru, mají vaše podnikatelské záměry požehnání. Pokud se jedná o nevlastní sestru pamatujte, že záplatou na mrzutosti je dobrá nálada. Mluvíte-li se sestrou vězte, že ne každá rada je dobře míněná.
Sestřenice
Setkání se sestřenicí je upozorněním, že tajná známost vás bude lákat, jenom dokud zůstává tajnou. Pokud se setkáte se sestřenicí, která není vaše, znamená to, že neplánovaně potkáte vaši první lásku.
Setkání
Neplánované setkání ve snu vám věští, že v brzké době dostanete nové určení, úkoly a životní poslání. Náhodné setkání poukazuje na vaši dobrou intuici. Předem dohodnuté setkání varuje před nedochvilností. Setkání s někým neznámým znamená, že se vydáte na cestu novým směrem.
Sex
Užíváte-li si ve snu sex, pak je to znamením pevného zdraví a celkového zlepšení. Soulož symbolizuje vysokou plodnost! Obecně jsou sny o sexu znamením dobra a jedná se tedy o pozitivní sny.
Seznámení
Pokud se ve snu seznamujete s různými lidmi, je to varování před finančními ztrátami a před bídou. Seznámení s mužem značí, že vám někdo stále zasahuje do vašeho soukromí. Jestliže se ve snu seznámíte s ženou, nepleťte si lásku se soucitem. Seznámení se s novým prostředím radí, abyste se aktivně zapojili do aktivit ve vašem okolí.
Seznamování
Pokud se ve snu seznamujete s různými lidmi, je to varování před finančními ztrátami a před bídou. Seznámení s mužem značí, že vám někdo stále zasahuje do vašeho soukromí. Jestliže se ve snu seznámíte s ženou, nepleťte si lásku se soucitem. Seznámení se s novým prostředím radí, abyste se aktivně zapojili do aktivit ve vašem okolí.
Seznamovat
Pokud se ve snu seznamujete s různými lidmi, je to varování před finančními ztrátami a před bídou. Seznámení s mužem značí, že vám někdo stále zasahuje do vašeho soukromí. Jestliže se ve snu seznámíte s ženou, nepleťte si lásku se soucitem. Seznámení se s novým prostředím radí, abyste se aktivně zapojili do aktivit ve vašem okolí.
Sfinga
Vidíte-li ve snu sfingu, jedná se o příznivé znamení, které věští, že jisté tajemství bude rozřešeno. Snažte se ale nechat si svá tajemství pro sebe. Oživlá sfinga poukazuje na vaši zálibu v záhadách.
Shromáždění
Jestliže se vám zdá o větším shromáždění, značí to, že vaše námaha konečně pomine a začne se vám dařit. Shromáždění žen symbolizuje zlobu a nevoli. Shromáždění mužů znamená, že se nebudete muset tolik snažit.
Šibenice
Vidíte-li ve snu šibenici, prozrazuje to, že máte falešné přátele. Ukazuje i na neklid a hádky. Pokud jste na šibenici věšeni, zakusíte slávu, ale můžete se také potkat s hádkou nebo utrpět materiální škodu. Jestliže vidíte šibenici bez provazu, měli byste se připravit na těžkou zkoušku.
Sídliště
Snění o sídlišti znamená, že vaše nevědomí v sobě ukrývá důležité poselství vedoucí ke spokojenosti. Rozestavěné sídliště znamená, že budete muset přemýšlet, jak jít dál životem.Obydlené sídliště značí šťastné sny.
Silnice
Vidět silnici znamená, že všechno se mění a to, co se vám zdá jisté, nebude mít dlouhého trvání. Jedete-li po silnici, nikdy neříkejte nikdy. Rovná silnice znamená, že se musíte pořád snažit a otáčet, abyste byli spokojeni. Silnice plná zatáček značí nepříjemnosti.
Šindel
Pokládáte-li šindel, značí to, že budete mít hodně co dělat, abyste si obstarali dobré živobytí. Když se vám ale zadaří, získáte zajímavou finanční částku.
Šíp
Pokud ve snu vidíte letící šíp, věští to příchod dalšího potomka do života. Zřejmě to bude dcera! Jste-li šípem zasaženi, prožijete velké zklamání. Vidíte-li velké množství šípů, čekejte komplikace. Jestliže sami ze šípu střílíte, budete si muset vynutit úspěch.
Šípky
Sbíráte-li ve snu šípky, nebo pijete šípkový čaj, jedná se o předpověď materiálního nedostatku nebo žaludečních vředů. Trháte-li ve snu šípky, přestaňte myslet pouze na sebe. Sušené šípky symbolizují pomocnou ruku, která vám bude nabídnutá. Vidíte-li šípky na keři, usmíříte se s nepřítelem.
Sirotek
Potkáte-li ve snu sirotka, značí to, že máte ve svém životě příležitost pomoci nějakému člověku a udělat dobrý skutek. Jestliže jste sirotkem, čeká vás náročná práce. Pokud se o sirotka postaráte, buďte na pozoru, někdo vás chce využít.
Šiška
Pokud ve snu sbíráte šišky, nebo je připravujete na podpal, znamená to, že vás čekají příznivé časy. Je možné, že se ale budete muset uskromnit, abyste dosáhli svého.
Šišky
Pokud ve snu sbíráte šišky, nebo je připravujete na podpal, znamená to, že vás čekají příznivé časy. Je možné, že se ale budete muset uskromnit, abyste dosáhli svého.
Síť
Rybářská síť vám prozrazuje, že v blízké době se vám povede získat lepší a výhodnější pracovní místo. Pokud se do sítě zamotáte, potkáte svou životní lásku. Rozhozené sítě značí podezřelý obchod. Vidíte-li protrženou síť, plánovanou zradu poznáte včas.Jestliže síť spravujete, čeká vás období radostí.
Síto
Sen o sítu vás varuje, že vedete marnotratný život. Upozorňuje, že byste měli lépe uvážit své počiny. Koupě síta značí smůlu v manželství. Propadnete-li sítem, jsou vaše naděje marné. Prosíváte-li něco znamená to, že vaše prosby nebudou vyslyšeny.
Skákat
Pokud ve snu skáčete, upozorňuje vás to, že se marně snažíte postoupit co nejrychleji v kariéře. Skok na lyžích značí, že vám k očistě duše pomůže strávit nějaký čas osamotě. Skok do vody upozorňuje na možné zklamání. Skáčete-li přes příkop, zbavíte se dluhů.
Skála
Lezete-li ve snu na skálu, snažíte se překonat sami sebe a dosáhnout svých vysokých životních cílů. Zdoláte-li ji jednoduše, dosáhnete snadno svých cílů. Pokud je to těžké, budou vaše obchody váznout. Vysoká skála značí, že se trápíte velkými předsevzetími.
Skládat
Ať skládáte prádlo, nebo komponujete hudbu, znamená to, že někdo ve vaší blízkosti potřebuje pomoc. Pokud skládáte papír, nejste tak důležití, jak jste si mysleli. Skládáte-li báseň, nezapomeňte na narozeniny někoho vám blízkého. Jestliže skládáte nějaký slib, čekají vás nové začátky.
Skladiště
Ocitnete-li se ve snu ve skladišti, nebo jej pozorujete, dejte si pozor na zradu a pronásledování. Vidíte-li plné skladiště, neodmítejte pozvánku do exotické země. Prázdné skladiště symbolizuje zvědavost a zamčené skladiště vám připomíná, kdo jste a jaký je váš původ.
Sklánět
Pokud se vám zdá, že se před někým nebo něčím skláníte, znamená to, že vám může hrozit ponížení. Může to také znamenat, že brzy pocítíte nějakou materiální či psychickou ztrátu.
Sklenice
Sen o rozbité sklenici předvídá neštěstí nebo něco, čeho se obáváte. Střepy ovšem znamenají štěstí. Prasklá sklenice symbolizuje nějakou roztržku. Vidíte-li či mijete-li sklenici, pozor na nejisté obchody. Prázdná sklenka znamená zklamání, sklenice plná vody pak pevné zdraví.
Skleník
Pokud ve snu pracujete ve skleníku, znamená to, že vaše vytrvalost vás dovede úspěšně až k cíli. Sázíte-li něco ve skleníku, čeká vás povýšení. Stavíte-li skleník, vyslyšte partnera a už nemluvte o citlivých věcech. Jestliže skleník větráte, neměli byste tolik přemýšlet o minulosti.
Sklep
Když ve snu uklízíte sklep nebo se v něm nacházíte, varuje vás to před nemocí nebo špatnými obchody. Zabloudíte-li ve sklepě,měli byste pečlivě zpracovat nové informace. Spadnete-li do sklepa, budete si muset zvyknout na horší podmínky k životu. Pokud ve snu vstoupíte do sklepa, znamená to úspěch.
Sklizeň
Sen o sklizni symbolizuje, že byste měli poslechnout a vyhovět, když vás někdo blízký žádá o pomoc. Znamená to také přijmutí pomocné ruky. Prodej sklizně znamená, že se brzy usadíte a prožijete klidné stáří.
Sklo
Čisté sklo symbolizuje, že vás budou vítat jako hosta, kalné znamená pomluvy a nespravedlnost. Rozbité sklo radí, abyste byli spravedliví a nebyli puntičkáři. Špinavé sklo věští pomluvy. Nic vám pak neuteče. Vidíte-li barevné sklo, symbolizuje to krásné léto plné příjemných zážitků.
Skluzavka
Pokud ve snu jezdíte na skluzavce, je to rada, ať jednáte rychle a neplýtváte drahocenným časem. Znamená to také, že k nečekaným událostem se musíte postavit čelem.
Škola
Chodíte-li ve snu do školy, značí to, že se opět vrátíte k dávným úspěchům. Ukazuje to konec trápení. Škola plná dětí symbolizuje mnoho starostí, prázdná škola úlevu. Jste-li učitelem, pozor na problémy. Vidíte-li se ve škole jako rodič studenta, čeká vás nepříjemný rozhovor. Jste-li student, pak jistě dobře víte, co jste zanedbali.
Školka
Pokud se ve snu vidíte ve školce, měli byste se vyvarovat lakomství, neboť nejvíc uškodí vám samotným. Může to také symbolizovat příjemné starosti, které vás čekají.
Skořápka
Sen o skořápce znamená, že vaši nepřátelé vám připraví nějakou malou nepříjemnost. Braňte se tomu! Vidíte-li rozbitou skořápku, nechtějte vrátit to, co jste nezištně darovali. Bílá skořápka symbolizuje vaši lásku k vaření. Hnědá skořápka varuje před zklamáním.
Skořice
Pokud se vám zdá o skořici, těšte se se na daleké kraje, značí to, že si získáte přátele v cizině. Může to také znamenat, že se zamilujete do partnera vašeho přítele. Mletá skořice symbolizuje váš uhoněný život. Cítíte-li skořici, značí to dobrou pověst a vše dobré.
Skříň
Pokud kupujete, nebo vyrábíte skříň, může vám to věštit blízkou svatbu mezi přáteli i v příbuzenstvu. Plná skříň symbolizuje váš blahobyt, prázdná chudobu. Vidíte-li skříň plnou šatů, dostanete brzy nějaký dar nebo vás čekají zásnuby. Otevřená skříň upozorňuje na pomlouvačného přítele. Zamčená skříň věští odhalená tajemství.
Skřipec
Ocitnete-li se na skřipci, symbolizuje to, že vás druzí chtějí klamat. Ztratíte-li skřiipec, získáte před ostatními nimi náskok. Nošení skřipce symbolizuje šťastný život. Pokud se vám skřipec ve snu rozbije, znamená to, že jste se sami připravili o zisk. Kupujete-li skřipec, přemýšlejte, než něco řeknete.
Skvrny
Sen o skvrnách vás upozorňuje na zarmoucenost, smutek a možná trochu zbytečné milostné trápení. Úspěch bude střídat nejistota. Vidíte-li skvrny na podlaze, nikdy se nebudete nudit. Skvrny na kůži značí, že nejste pány svého času.
Slabikář
Pokud ve snu čtete nebo se učíte ze slabikáře, znamená to, že se dopracujete vysoko a získáte pocty. Poukazuje to také na to, že se svými znalostmi nepracujete tak, jak byste mohli. Jestliže vám ze slabikáře někdo čte, měli byste se snažit být více důslední.
Sláma
Mlátit slámu značí, že odhalíte své obavy. Hořící sláma znamená, že se zbavíte zbytečných starostí. Spánek na slámě symbolizuje chudobu a létající sláma věští křest. Vidíte-li hromadu slámy, bude tvá cesta k úspěchu posázená trny.
Slamník
Pokud se vám zdá, že spíte na slamníku, znamená to, že vaši podřízení budou věrní a důvěryhodní. Jejich práci však pořádně kontrolujte. Symbolizuje to také vaši touhu po štěstí a milování se v přírodě.
Slaneček
Jestliže ve snu konzumujete slanečky, dávejte si pozor na přílišnou náklonnost k alkoholu i drogám. Může to také symbolizovat nemoc a chudobu. Pokud slanečky servírujete, půjdete brzy na svatbu. Nasolujete-li slanečky, cizí účet bude zaplacen z vaší kapsy.
Slanina
Sen o slanině ukazuje, že byste měli být odvážní a využít příležitost, neboť tato může brzo pominout. Krájíte-li ve snu slaninu, zbytečně si děláte chutě na něco, co stejně nezískáte. Udíte-li slaninu, vždy se předem dobře připravte, jinak nic neuděláte.
Slánka
Symbolika rozsypané slánky vás pobízí k tomu, abyste si pořádně rozmysleli, co vlastně děláte a proč to děláte. Je-li slánka plná, dočkáte se porozumění, které vám doma chybělo. Je-li prázdná, pak u nikoho nemůžete najít pochopení.
Slavnost
Jestliže se ve snu účastníte slavnosti, předpovídá to příchod zpráv, které vám přinesou starosti. Věští to také, že byste si měli dopřát odpočinek, abyste načerpali nové síly.
Šlehačka
Mlsáte-li šlehačku, nemusíte se rmoutit kvůli hloupostem. Oplýváte silou a nadprůměrnou inteligencí. Šlehačka také znamená, že brzy prožijete veselé období bez mráčků.
Slepec
Vidět slepce značí překážky a odklady v podnikání. Vést slepce značí, že máte příležitost někomu pomoct. Znamená to také velké dobrodružství, které brzy zažijete. Pokud jste vy sami slepí, pak můžete očekávat boudu od lidí, kteří pro vás byli přátelé.
Slepice
Slyšet kvokat slepici věští svobodným dobrý a bohatý sňatek, značí též štěstí v lásce. Slepice s malými kuřaty věští mnoho vnoučat a dětí. Znamená to ale také ztrátu přátel. Pokud slepice ve snu snáší vejce, znamená to štěstí v lásce. Honí-li ve snu kohout slepici, značí to, že byste nikomu neměli 100% věřit.
Slib
Když se vám zdá, že odmítáte slib, značí to, že se vrátíte ke svým povinnostem do zaběhlých kolejí. Dáte-li někomu slib, měli byste se pokusit napravit své chyby. Na oddaného ctitele ukazuje slib, který jste si vyslechli.
Slina
Pokud se vám zdá o slinách, znamená to, že nějaké nesnášenlivé osoby se vám snaží ztrpčovat život. Polykáte-li mnoho slyn, značí to, že nemůžete vše, po čem toužíte. Teče-li vám slina, narazíte na hlupáky.
Slon
Sen o slonu věští štěstí v obchodech i dobré manželství. Zraněný slon značí opuštění předsevzetí. Pokud ve snu slona zabijete, pak to věští smrt. Mrtvý slon znamená, že byste měli zapomenout na svůj plán.
Slonovina
Zdá-li se vám o předmětech ze slonoviny, sen vás varuje, že vám hrozí chudoba a materiální ztráty. Nesete-li velký kus slonoviny, můžete mít potěšení z toho, co se děje kolem vás. Předmět ze slonoviny symbolizuje ryzí srdce, které máte.
Sloup
Sen o mramorovém sloupu značí, že dřívější přátelé se k vám vrátí a vy jim začnete znovu věřit. Padající sloup symbolizuje vaši cestu ven z neštěstí. Vidíte-li jeden sloup, najdete někoho, kdo vás bude chránit. Pokud vidíte několik sloupů, dočkáte se uznání a cti. Jestli jsou sloupy v řadě za sebou, budou se všichni prát o vaše přátelství.
Sloupořadí
Pokud se procházíte sloupořadím, ukazuje to, že jste uznáváni a ostatní vyhledávají vaše přátelství. Znamená to také, že budete úspěšní a dočkáte se od ostatních velké důvěry, vážnosti a cti.
Slunce
Svítící Slunce značí životní štěstí ve vašich podnicích, zapadající Slunce věští hezké klidné stáří. Krvavé Slunce přinese bohaté odměny. Slunce za mraky znamená, že se vám nebude dařit v obchodování. Vidina Slunce představuje vaši životní sílu a tvůrčí schopnosti.
Slunečnice
Jestliže se vám zdá o slunečnici, připravte se na to, že vaše nynější láska nemusí být opětována. Slunečnice ve váze symbolizuje vaši lásku k domovu. Zvadlé slunečnice značí konec všem nadějím na lásku.
Slunečník
Sen o otevřeném slunečníku, pod nímž se ukrýváte, značí, že v životě naleznete potřebnou podporu a pomoc od neznámých lidí. Pokud se jedná o uzavřený slunečník, pak se vám dostanete pomoci od někoho, koho znáte.
Služebnictvo
Máte-li sen o velkém počtu služebnictva, symbolizuje to, že vás čeká hodně námahy a tvrdé práce. Může to také ukazovat na nějakou nemoc, která vás brzy potká.
Služka
Vidíte-li ve snu služku, ukazuje to na hněv a nevoli. Najmout ji značí, že budete z něčeho podezříváni. Jestliže jste vy sami služkou, znamená to, že vás v nejbližší době nebudou poslouchat děti.
Slzy
Pokud ve snu pláčete, značí to současně radost a štěstí, ale také nedostatek naděje a východisek. Jestliže slzy zadržujete, nepotlačujte své emoce. Může to vést k nějaké nemoci.
Smát se
Upřímný smích ve snu vám věští nečekanou a příjemnou událost hned další den. Také se dobře vyspíte. Pokud slyšíte, jak se směje někdo jiný, věští to nepříjemnosti. Vysmívat se nebo posmívat se značí, že byste neměli podezírat své okolí. Jednejte však opatrně.
Směnka
Pokud ve snu podepíšete směnku, znamená to lehkomyslnost, naopak zaplatit ji věští dobré obchody. Jestliže směnku ve snu nemůžete zaplatit, dejte pozor na to, abyste se nezadlužili.
Smetana
Slízávat ve snu smetanu, nebo ji pít vám věští nečekané dědictví. Zároveň značí dobré zdraví na další období. Další možný výklad je dobrá budoucnost bez problémů. Kyselá smetana symbolizuje přejícnost vašeho okolí.Sladká smetana pak radost a štěstí.
Smetí
Zametáte-li ve snu smetí nebo stoupáte-li na hromadu smetí, předpovídá to nepříjemnosti v domě. Dejte pozor na hádky a spory s rodinou. Pokud smetí uklízíte, měli byste si také uklidit ve vlastní mysli. Vidíte-li velkou hromadu smetí, znamená to znásobení majetku. Čím větší ta hromada je, tím větší majetek získáte.
Smetiště
Ocitnete-li se na smetišti, získáte zpět přízeň a obdiv přítele. Šlápnout do něj věští zaujetí zbytečnostmi. Může to také znamenat, že žijete v přílišném luxusu. Symbolizuje také nějaké tajnosti.
Smích
Pokud se ve snu smějete, je to příznivé znamení. Značí, že zažijete nečekanou radost. Slyšíte-li něčí smích, očekávejte nepříjemnosti. Jedná-li se o spíše o posměch či výsměch, neměli byste být tak podezíraví. Jednejte však opatrně.
Smlouva
Pokud ve spánku uzavřete nějakou smlouvu, znamená to, že si prožijete nějaký zármutek v rodině. Značí to také, že pokud nedodržíte to, co slíbíte, můžete jednoduše přijít o své přátele a stanou se z nich vaši nepřátelé.
Smlouvat
Jestliže ve snu s někým smlouváte o ceně, ukazuje to, že v nejbližší době navážete novou známost nebo přátelství. Smlouváte-li při obchodním jednání, měli byste si pořádně rozmyslet, co vlastně chcete a potřebujete.
Smrk
Tento ztepilý strom vás varuje, že brzy můžete být snadno oklamáni a podvedeni někým z nepřátel. Smrk symbolizuje také pevné zdraví a načerpání nových sil pobytem v přírodě.
Smrt
Sen o vlastní smrti je pro vás varováním! Poukazuje na nedostatek přátel a příliš vysoké ambice. Značí to také dlouhý život. Vidíte-li smrt někoho jiného, dejte si pozor na vaše přátele. Snadno na vás mohou zapomenout.
Smrt dcery
Smrt dcery ve snu věští těžkou životní zkoušku. Osud se s vámi nebude příliš mazlit a budete muset vynaložit velké úsilí, abyste všechny problémy překonali. Za pomoci svých nejbližších se vám to však podaří. Smrt dcery může symbolizovat také významnou změnu ve vašem životě. Nic nebude jako dřív.
Smrt otce
Jestliže se vám zdá o smrti otce, který je v reálném životě stále naživu, symbolizuje to strach z neznáma. Máte strach rozhodovat se sami za sebe a stále hledáte nějakou oporu. Řadu věcí kvůli tomu vzdáváte předem. Pokud je váš otec již po smrti, pak může podobný sen odkazovat na staré nedořešené spory či konflikty.
Smůla
Pokud máte ve snu smůlu, ukazuje to, že vaše ctižádost je možná až přehnaná a ambice příliš velké. Jestliže jste smůlou obkolopeni, věští to štěstí. Jestliže vidíte smůlu na stromě, toužíte po majetku, který není váš. Máte-li smůlu v rukou, odhalíte podvod příliš pozdě.
Smutek
Zdá-li se vám o smutku, je význam snu přesně opačný. Slibuje vám příjemné chvíle s milovanou bytostí. Vidíte-li, že je někdo jiný smutný, neměli byste se radovat předčasně. Pokud slyšíte smuteční hudbu, věští to svatbu. Máte-li na sobě smuteční šaty, nejděte proti zvyklostem.
Smyčec
Držíte-li ve snu v ruce smyčec, znamená to, že přes nepříjemnosti se dovedete s nadhledem přenést. Pokud smyčec pouze vidíte, značí to, že byste se neměli urážet pro maličkosti.
Smyčka
Děláte-li ve snu smyčku, ukazuje to, že vás někdo chce podvést. Uváznutí věští nesplnění přání. Pokud ve snu sňatek rušíte a rozvádíte se, pak byste neměli tolik soucítit s ostatními.
Sňatek
Pokud se vám zdá o sňatku, symbolizuje to, že se budete mít výborně v lásce i profesním životě.
Sněhulák
Vidíte-li ve snu sněhuláka, může to být varování před zklamáním v lásce, které vám nyní hrozí. Stavění sněhuláka symbolizuje dětskou duši, kterou v sobě stále máte. Pokud sněhuláka ve snu boříte, nevybíjejte si zlost na nevinných.
Snídat
Pokud se vám zdá o vydatné snídani, znamená to, že jistá velmi příjemná osoba vás pozve na hostinu. Jestliže ve snu snídáte s někým, pamatujte že láska není přátelství a obráceně.
Sníh
Užívat si ve sněhu varuje před chybami všeho druhu. Sněhová nadílka v létě značí neužitečné počínání. Hromady sněhu symbolizují štěstí. Pokud sníh odklízíte, dopřejte si změnu. Udělá vám dobře. Padá-li sníh, pozor, vaše podnikání je ohroženo.
Snoubenec
Když se vám zdá o snoubenci či snoubence, jedná se o varování, že se ztrácíte v hledání malých chyb. Vidíte-li vašeho snoubence a je smutný, dejte pozor na své výmluvy. Pokud je veselý, neměli byste být tolik podezíraví. Jestliže je to neznámý snoubenec, neužírejte se tolik závistí.
Šňupat
Šňupete-li ve snu tabák, věští vám to, že dostanete rychlý nápad díky vaší bystré a rychlé mysli. Měli byste si také více věřit. Pokud někomu ve snu nabízíte tabák ke šňupání, zainvestujte své úspory. Výdělek je předem jistý.
Sob
Sen o sobovi prozrazuje, že lidé si z vás tropí žerty a mohou vám tím uškodit. Nebuďťe jim pro smích. Zabijete-li ve snu soba, je před vámi mnoho práce. Lovíte-li soba, pak byste se měli odreagovat a zajít si třeba do kina na pěknou komedii.
Socha
Pokud ve snu vidíte mramorovou sochu, ukazuje to na přílišnou pohodlnost a lenivou náturu. Převrácená socha znamená, že vám někdo šlape na paty. Postavená socha symbolizuje neklid v duši. Jestli ve snu vy sami tvoříte sochu, přemýšlíte, jak byste se mohli nejlépe realizovat.
Souboj
Pokud vás ve snu někdo vyzval na souboj, značí to, že se můžete ocitnout v opravdovém nebezpečí. Jste-li účastníkem nějakého souboje, přemýšlejte a bude se vám dařit. Vidíte-li nějaký souboj, čeká vás hádka s nepřítelem. Vyvoláte-li souboj vy sami, značí to, že právě vy jste tomu všemu, co se děje, na vině.
Soud
Ocitnete-li se ve snu před soudem, značí to hledání pravdy, ale i neštěstí a zbytečné starosti. Jste-li odsouzeni, znamená to zmatek a ztrátu majetku. Vidíte-li soudního vykonavatele, čekejte příliv peněz.
Soudce
Potkáte-li soudce, radí vám to být milosrdní k utiskovaným a potřebným. Nepřehánějte to se svými zásadami. Pokud jste vy sami soudcem pamatujte, že i vy se můžete ocitnout v nouzi a budete potřebovat pomoct přátel.
Soudní síň
Navštívit ve snu soudní síň je varovným znamením! Upozorňuje vás to na potíže, neštěstí a možné nepříjemnosti. Buďte opatrní.
Souhvězdí
Spatříte-li ve snu na obloze souhvězdí, věští vám to štěstí ve hře a vysokou šanci získat bohatství. Pokud letíte ke hvězdám, věnujte pozornost svým snům. Varují tě před nebezpečím.
Sourozenec
Jestliže mluvíte se svým sourozencem, odkazuje tento sen na dlouhý život a ztrátu všech nepřátel. Vidíte-li mrtvé sourozence, znamená to, že vás čeká nejistá budoucnost.
Soused
Potkáte-li ve snu sousedy, je to varování před nepříjemnostmi a neštěstím. Někdo bude dávat nos do vašich záležitostí a plánů. Rozhovor vás upozorňuje na klepy.
Sousedé
Potkáte-li ve snu sousedy, je to varování před nepříjemnostmi a neštěstím. Někdo bude dávat nos do vašich záležitostí a plánů. Rozhovor vás upozorňuje na klepy.
Soustruh
Pracujete-li ve snu na soustruhu, znamená to, že musíte podat velký výkon, ale podaří se vám to. Může to také znamenat, že v zaměstnání získáte velkou jistotu a zručnost.
Sova
Slyšíte-li ve snu houkat sovu, pro váš reálný život to věští mrzutosti. Sova vás varuje před nemocí či dokonce smrtí blízkého člověka. Značí to také, že brzy dostanete dobrou radu, kterou byste měli poslechnout.
Spadnout
Upadnete-li ve snu, značí to potíže, jež musíte snášet. Potřebujete být opatrní, jinak hrozí ztráty. Spadnete-li z výšky nebo do studny, potká vás neštěstí a ztráta úcty či majetku. Pokud spadnete ze schodů, nemyslete na ty ošklivé zážitky a pokuste se na ně zapomenout.
Spála
Pokud vy nebo vaši blízcí trpíte ve spánku spálou, je to příznak hádky a sporů, které se objeví. Pokud onemocní spálou někdo z rodiny, odpočívejte a neberte si na doma žádnou práci navíc.
Spalničky
Onemocnění spalničkami ve snu vám značí příjemný čas. Vychutnáváte si život a jeho radosti naplno. Jestliže máte spalničky vy sami, pozor na hádku v rodině. Pokud onemocní někdo z rodiny, odpočívejte a neberte si na doma žádnou práci navíc.
Spát
Pokud se vám zdá o spánku, znamená to, že díky pilnosti při práci se vám povede dostat až k cíli. Spíte-li v přírodě, značí to živobytí bez starostí. Spánek ve špíně symbolizuje nepříjemnosti, spánek v hotelu splněné přání a spánek v chůzi nebezpečí. Tvrdý spánek značí, že zavíráte oči před realitou.
Špejle
Rozsypané špejle vás varují před tím, že vaše láska a přátelství může snadno skončit. Važte si jich a buďte vnímaví.
Špenát
Sen o špenátu je předpovědí jistého setkání. Známí vás brzy pozvou na dobrou a vydatnou hostinu. Jíte-li ve snu špenát, máte tuhý kořínek. Příprava špenátu symbolizuje váš hluboký smysl pro rodinu.
Špína
Pokud se vám zdá sen o špíně, může to být varování před nemocí, ale zároveň předzvěstí značné výhry. Může to také představovat štěstí. Vidíte-li špinavé šaty, znamená to, že vás bude někdo za vašimi zády pomlouvat.
Šplhat
Šplháte-li ve snu na vysoký kopec, znamená to nesnáze. Lézt na strom věští značné pocty a úspěchy. Pokud lezete na sloup, čeká vás chudoba a nouze. Lezete-li na komín, propadnete bláznivému nápadu.
Společnost
Jste-li ve snu součástí větší společnosti, ukazuje to, že vás čekají zajímavé známosti a kontakty. Jestliže děláte vy někomu společnost, zažijete velké zmatky. Míníte-li společností nějakou organizaci, pak na vás někde brzy čeká velmi příjemná společnost lidí.
Spona
Zdobíte-li se ve snu sponou, značí to, že dobrý skutek bude splacen a dočkáte se zasloužené odměny. Máte-li sponu ve vlasech, zatmí vám touha klidné uvažování. Spona na pásku symbolizuje velké pokušení. Vidíte-li sponu na někom jiném vězte, že vám vaše dobré skutky budou oplaceny.
Srdce
Sen o srdci značí, že se upřímně zamilujete. Krvácející srdce vám naopak předpovídá urážky a spory, někdo vám může ošklivě ublížit. Rozříznuté srdce symbolizuje rozchod s partnerem. Slyšíte-li ve snu tlukot srdce, brzy vás chmury a smutek opustí.
Srna
Vidíte-li srnu, jde o znamení štěstí a blahobytu. Pokud ji ulovíte, značí to nepromyšlené jednání. Příjemné společnosti se dočkáte, pokud vidíte srnu skákat. Jíte-li srnčí maso, čekejte důležitou návštěvu. Jestliže vidíte srnu ve snu pást se na pastvě, čekají vás klidná léta.
Srp
Pracujete-li ve snu se srpem, věští to štěstí v hospodářství a zdar toho, oč se v této době snažíte. Může to také znamenat ohroženou pověst. Brousíte-li srp, někdo vás chce připravit o majetek.
Sršeň
Sršeň je předzvěstí nenadálé zprávy, která vás zneklidní. Budete mít spoustu času o všem uvažovat. Dejte si také pozor na kolegy. Nepřátelé vám budou mazat med kolem pusy.
Stádo
Vidět pasoucí se stádo věští příjemný život plný štěstí a slastí. Budete úspěšní a přitom spořiví. Vidíte-li stádo volů, značí to, že se ostatní kolem vás bojí vašeho úspěchu. Stádo ovcí znamená, že vás někdo bude využívat. Stádo koz symbolizuje obtížnou cestu ke štěstí, stádo slonů vaši moudrost a stádo opic pomluvy.
Stan
Pokud se vám zdá o stanu, v nejbližší době budete vést kočovný život plný cestování a dobrodružství. Jste-li ve stanu, myslete na přísloví, lepší vrabec v hrsti nežli holub na střeše. Stavíte-li stan, dejte si pozor. Někdo vás chce nalákat do pasti. Bouráte-li stan, nebuďte chamtiví.
Stárnout
Sen o stárnutí lze propojit se zlostí, kterou v něčem zadržujete. Oprostěte se od negativních emocí. Pokud vidíte sami sebe jako starce, pozor na velmi vážnou nemoc. Mluvíte-li se starou osobou, potlačte svou zlobu. Pomáháte-li staré osobě, nevěřte pomluvám.
Starosta
Zdá-li se vám sen o starostovi, znamená to, že se dočkáte četných poct, uznání a obdivu za zásluhy. Pokud jste vy sami starostou, symbolizuje to vaši touhu odlišit se od ostatních. Mluvíte-li se starostou, pak nechcete nic zatajovat a toužíte všechna tajemství odhalit.
Starožitnost
Sen o starožitnostech ukazuje, že obdržíte cenné věci. Nezřídka odkazuje na dědictví nebo věno. Koupě starožitnosti značí ztrátu peněz. Prodej nějaké starožitnosti znamená, že pozornost druhých si musíte získat. Nelze ji vynutit. Ukradnete-li ve snu nějakou starožitnost, zbavte se svých závislostí.
Statek
Odehrává-li se váš sen na statku, získáte bohaté dědictví nebo si polepšíte díky výhodnému sňatku. Pokud jste statkářem, snadno projdete celým životem. Prodáte-li statek, věští to, že utrpíte ztrátu na majetku. Jestliže statek zdědíte, pak to znamená, že brzy získáte nabídku ke spolupráci. Nebraňte se.
Stavba
Pracovat na stavbě věští změnu bydliště či dočasné odloučení od milovaného protějšku či jiné osoby. Pokud vy sami stavíte nějakou stavbu, nezapomínejte, že na všem lze nalézt něco dobrého. Jestliže stavíte malý dům, znamená to, že pokud se uskromníte, vše zvládnete.
Stavitel
Vidíte-li ve snu pracujícího stavitele, varuje vás to před nebezpečím, které číhá ve vašem zaměstnání. Vyváznete však bez následků. Jestliže vy sami jste stavitelem, neplýtvejte vaší ohleduplností. Někdy to není to pravé, co můžete udělat.
Stěhování
Stěhování ve snu předznamenává boj s nemocí. V případě, že se stěhujete do pěkného či nového bytu, můžete brzy vyhlížet zlepšení vašeho zdravotního stavu. Jestliže se však stěhujete do horšího, nemoc vám dá pořádně zabrat. Stěhování do zahraničí značí únavu nad vaším současným životem. Potřebujete změnu!
Štětina
Jestliže ve snu holíte štětiny, věští vám to nějaké překážky v podnikání, které musíte překonávat. Může to také znamenat, že se dostane do nepěkných řečí.
Štika
Štika ve snu symbolizuje prohnaného člověka, který vás chce s největší pravděpodobností oklamat. Jedná se pravděpodobně o někoho z vašeho blízkého okolí.
Stín
Pokud vás ve snu pronásledují stíny, poukazuje to na strach a úzkost, něco vás tíží a bojíte se toho. Jdete-li v něčím stínu, zbavíte se brzy obtížného vztahu, který vás trápil.
Štír
Štír symbolizuje lstivého protivníka, nejčastěji pracovní konkurenci. Štípne-li vás, značí to potíže nebo poslední šanci, něco udělat. Vidíte-li štíra, budete úspěšní. Pokud štíra zabijete, budete brzy slavit velké vítězství.
Štít
Bráníte-li se ve snu štítem, značí to, že se dostanete do pozice, kde budete vést větší kolektiv. Pokud se jedná o štít domu, znamená to, že budete žít v hojnosti. Vývěsní štít symbolizuje nového sponzora. Hořící štít znamená ztrátu majetku.
Stodola
Stodola oplývající hojností věští vzrůstající blahobyt a dostatek. Prázdná naopak připomíná zmar nebo beznadějné nároky na vytouženou lásku. Nezoufejte nad svou chudobou, jsou lidé, kterým se daří i hůře.
Stopa
Následujete-li ve snu stopy, znamená to, že zanedlouho stanete čelem proti svému životnímu nepříteli. Zanecháváte-li ve snu svoji stopu, přestaňte být tak naivní. Pokud jdete v něčím šlápejích, pochybujete sám o sobě.
Stožár
Sen o stožáru poukazuje na velkou přímost a razanci, s jakou se proklesťujete svojí životní cestou. Pokud nějaký stožár vztyčujete znamená to, že se svým životem nejste úplně spokojení. Vidíte-li stožár s vlajkou, cítíte se jako vítěz.
Strach
Máte-li ve snu strach, souvisí to s vašimi obavami s obživou. Strach z ženy poukazuje na domácí sváry. Strach z nadřízeného nebo jiného pána symbolizuje vaši poctivost.
Straka
Tento pták ve snu ukazuje na podvody! Značí to nejenom vaše sklony k podvádění, ale i nepřátele. Sen o strace může také symbolizovat radost a vztahy v rovnováze. Možná také nového člena rodiny.
Střapec
Díváte-li se ve snu na střapce na oblečení, varuje vás to před nebezpečím, které souvisí s láskou. Může to také značit velkou legraci, kterou si brzy užijete. Nezapomínejte také na to, že sebevědomí má být přímo úměrné schopnostem.
Strašidlo
Vidíte-li strašidlo, symbolizuje to pokušení, které vás svádí k tomu, pustit se do nějakého rizika. Značí to také neštěstí. Děláte-li sami ze sebe strašidlo, máte příliš bujarou fantazii. Jestliže ve snu strašidlo odháníte znamená to, že si svou odvahou zachráníte život.
Stráž
Stojíte-li ve snu na stráží, věští to svobodným bohatou svatbu a zadaným dobré spravování majetku. Pokud vidíte stát stráž ve strážní budce, někdo vám zřejmě nabídne nějakou protekci. Začínáte-li držet stráž, vyskytnou se na vaší cestě nějaké překážky.
Strážník
Sen o strážníkovi poukazuje na malicherné hádky a žabomyší války, které stejně k ničemu nepovedou. Pokud se vidíte vy sami jako strážníci, pak si připádáte pro ostatní málo důležití. Mluvíte-li se strážníkem, dejte pozor. Po slunci přichází většinou bouřka.
Střecha
Střecha domu znamená smysl pro domácnost. Pokud z ní spadnete, je to předzvěst nepříjemných novin. Vidíte-li střechu plnou vlaštovek značí to, že se brzy vydáte na cestu. Chodíte-li po střeše je to předzvěst těžké nemoci. Jestliže stojíte pod slaměnou střechou, měli byste si více chránit své soukromí.
Střelba
Slyšíte-li ve snu střelbu, měli byste včas rozpoznat blížící se nebezpečí a ochránit tak sebe i své blízké. Střelba z pušky předznamenává problémy se sousedy. Střílení z pistole věští nesmyslné hádky, do kterých budete vtažen. Pokud střílíte vy sami, můžete v blízké době očekávat radostnou novinu.
Střepy
Střepy ve snu nemají špatný význam. Ukazují, že osud k vám bude příznivější, než jste zprvu čekali. Chodíte-li po střepech, pak byste se měli více starat o své zdraví. Jestliže střepy ve snu uklízíte, je vám osud nakloněn.
Střílet
Sen o střílení značí, že obdržíte radostnou zprávu. Zvuk střelby naopak varuje před nebezpečím. Vidíte-li někoho střílet pak to znamená, že jdete správným směrem ke zvolenému cíli. Střelba z pistole znamená, že budete nevědomky vtaženi do nějaké hádky. Střelba z pušky představuje neshody se sousedy.
Stroj
Opravujete-li se snu stroj, dočkáte se bohatství, psací stroj značí úspěšné ukončení vaší práce. Stroj může také symbolizovat nějakou činnost, která vás potěší. Pára ze stroje znamená nečekanou cestu k příbuzným.
Strom
Odpočinek pod stromem vám věští dobré zprávy. Stejně tak hezký košatý strom, který ve snu vidíte. Zelený strom symbolizuje výhru. Pokud na strom lezete, pak jste moc troufalí. Sedíte-li pod stromem, získáte určitou moc. Nezneužívejte jí však. Opadaný strom značí ztrátu nadějí.
Stromý
Odpočinek pod stromem vám věští dobré zprávy. Stejně tak hezký košatý strom, který ve snu vidíte. Kvetoucí strom symbolizuje pohodové dny, které máte před sebou. Hořící strom zase ztrátu kontaktu s osobou, kterou máte rádi.
Strup
Pokud vás ve snu trápí strupy, věští vám to, že brzy získáte finanční bohatství a značný majetek. Strháváte-li si strup pak to značí, že jste příliš nedočkaví, což vám může uškodit. Jestliže vidíte strup na někom jiném, dejte pozor na problémy v zaměstnání.
Student
Sen o studentovi poukazuje na vaše dlouholeté přátele. Pokud jste studentem znamená to spokojenost. Vidíte-li mnoho studentů pohromadě, chtěli byste být opět mladí a užívat si bezstarostný život.
Studna
Studna s čistou vodou znamená upřímnost, které se konečně dočkáte od někoho z přátel či příbuzných. Vidíte-li ve snu studnu s velkým obložením, pozor na požár. Pokud ze studny pijete vodu, je ten nejlepší čas uzavřít obchody. Spadnutí do studny značí, že všechny hezké chvíle již máte za sebou.
Stuha
Barevná stuha značí dobré známosti, které přinesou zisk. Vázání stuhy znamená uzavření přátelství. Našíváte-li stuhu, potká vás láska a zasnoubíte se. Zelená stuha symbolizuje naději, červená radost, žlutá zlobu, modrá upřímnou lásku, černá smutek a bílá nějakou svatbu.
Suchar
Péct nebo jíst suchary vám věští dobré a stabilní příjmy. Tohle jídlo ukazuje nutnost zajistit se na horší časy. Jestliže ve snu suchary pečete, nechcete hostit své přátele a blízké.
Sud
Plný sud piva nebo vína značí vynikající obchody. Tento sen vás zároveň varuje před nestřídmostí. Kutálíte-li sud před sebou, neměli byste odmítat žádný úkol. Vidíte-li velké množství sudů, bude se vám dařit.
Sukno
Jemné sukno ukazuje na materiální dostatek a přepych, zatímco hrubé plátno naopak symbolizuje vaše neúspěchy. Vidina sukna neurčitého materiálu, symbolizuje něco, co vás brzy potěší.
Sůl
Sůl věští, že nadcházející těžké období zvládnete s úspěchem a posílí vás. Může to také značit to, že byste měli zapracovat na své trpělivosti. Rozsypaná sůl značí rodinný spor. Kupujete-li sůl, brzy se ocitnete na šikmé ploše.
Sulc
Pokud ve snu připravujete sulc, symbolizuje to, že si zachováte dobré zdraví a budete dlouho vitální. Sulc jako aspik značí, že některé z vašich přátelství není tak pevné, jak si myslíte. Vidíte-li sulc jako želé, pak bude vaše úsilí potřebovat velkou trpělivost.
Sup
Sen o supovi vás varuje před nenápadnou, ale vážnou nemocí. Čím více supů vidíte, tím horší může být. Znamená to také, že byste o sobě měli častěji a více přemýslet. Může se jednat také o skrytého nepřítele.
Šváb
Uvidíte-li ve snu lézt šváby, znamená to, že nedobří lidé spřádají proti vám intriky a spekulace. Prožijete něco, co vám bude velmi nepříjemné.
Svatba
Pokud se vám zdá o svatbě, značí to dobré přátele. Také se k vám mohou dostat příznivé novinky. Chystání se na svatbu značí poctu, tancování na svatbě znamená žal a mít vlastní svatbu je znamením nějaké ztráty.
Svědek
Jestliže někomu svědčíte na svatbě, či před soudem, znamená to, že se musíte držet pouze pravdy. Pokud jste svědkem u soudu, věřte druhým a přijměte jejich pravdu. Odmítnete-li stát se svědkem znamená to, že o sobě víte, že jste slaboch a vůbec vám to nevadí.
Svést
Pokud ve snu někoho svádíte, či někdo svádí vás, značí to, že se nenecháte nikým lehce obalamutit a lehkomyslně navazujete nové známosti. Budete chtít také na někoho svalit vinu.
Světlo
Jasně zářící a teplé světlo ve snu znamená zdraví a dobré postavení. Může věštit též brzké zásnuby. Vzdálené světlo symbolizuje příjemnou cestu. Pokud vidíte, jak nějaké světlo zhasíná, přijdou potíže nebo nemoc Díváte-li se přímo do světla, pocítíte brzy velkou radost.
Svícen
Svícen s hořícími svícemi věští radostné novinky. Zhasnutý svícen ukazuje na nečekané starosti. Nesete-li svícen se zapálenými svíčkami, měli byste si více vážit svých přátel, zvlášť těch nových.
Svíčka
Jestliže ve snu uhasíte svíčku, znamená to, že brzy ukončíte nějakou milostnou i pracovní známost. Pokud svíčku zapalujete, potkáte velmi dobrého přítele. Nesete-li zapálenou svíčku, může to znamenat podporu vašich přátel, ale také smrt. Bílá svíčka symbolizuje nevinnost.
Svítilna
Pokud se vám zdá o rozsvícené svítilně, její zhasnutí říká, ať nestrkáte nos do cizích záležitostí. Zapalujete-li svítilnu, podaří se vám včas odhalit intriky. Jestliže svítilnu pouze vidíte, máte mezi přáteli také nepřátele.
Syn
Sen o synovi může být varováním před vleklým onemocněním. Dbejte proto více na svůj zdravotní stav. Objímáte-li vlastního syna, pak vaše vlastní dítě potřebuje podat pomocnou ruku. Pokud se synem ve snu mluvíte, máte důvod k obavám.
Sýr
Kulatý, žlutý a voňavý sýr je dobrým znamením, které vám předpovídá šťastné období a pevné zdraví. Krájíte-li ve snu sýr, připravte se na operaci. Zapáchající zrající sýr vám napovídá, že byste se měli více starat o své zdraví.

Hodíte se v lásce k sobě

&

Kyvadlo

Položte si otázku a kyvadlo vám odpoví možnostmi ano, ne, nevím

Kyvadlo odpověz
Kyvadlo
Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo
Luna vstoupí v 7:03 do Blíženců

Znamení

Fáze
5.
Den

Biorytmus

 

Intelekt

 

Emoce

 

Kondice

Jaká je vaše karta dne?

Karta dne

Výklad snů

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam.

Výklad snů

Ascendent

Vyplňte datum a čas vašeho narození:

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz