Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno 24°C

Snář

Výklad snů online

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam

Výklad snů
Ubrousek
Pokud ve snu připravujete ubrousky, znamená to pozvání na dobrou hostinu či nezvykle dobré živobytí. Znamená to také, že vám někdo vám věnuje svou přízeň a přátelství.
Ubrus
Čistý ubrus ve snu prozrazuje, že vystrojíte hostinu při příležitosti něčeho dobrého a pozitivního. Šijete-li ubrus, objeví se velký nepřítel. Zdá-li se vám sen o špinavém ubrusu, budete někým hodně nenávidění. Pokud ubrus žehlíte, neměli byste druhým závidět jejich úspěchy.
Účet
Pokud vás ve snu zasypou účty, znamená to, že byste se měli připravit na nějaké životní nesnáze. Ponesete si následky svých chyb. Účet jako faktura upozorňuje, že ne vše je uzavřená záležitost, ikdyž si to myslíte.
Ucho
Jedno ucho značí, že máte zvědavou sousedku, zakryté obě uši znamenají varování před lží. Vidíte-li ženu se zakrytým uchem, pozor na cizoložství. Malé uši značí dluhy v rodině. Velké uši pak potěšení od přátel, zvláště od žen.
Údolí
Liduprázdné a vyprahlé údolí ukazuje, že budete mít důvod k slzám, zelené údolí naopak značí radost. Procházíte-li po údolí, vyplní se vám vaše přání. Váš pohled do údolí značí, že si všechno chcete nechat pro sebe a nechcete se dělit.
Uhlí
Chodíte-li po rozžhaveném uhlí, věští to sezónní zaměstnání, hořící uhlí varuje před nepřáteli, žhavé uhlí věští vroucnou lásku. Pouhé vidění uhlí symbolizuje bohatství a štěstí. Uklízíte-li uhlí, pak se vůbec netěšíte na zimu.
Úhoř
Vidíte-li úhoře ve vodě, věstí to, že v nejbližší době budete muset jednat s advokátem či úředníky. Mrtvý úhoř značí smutek a mrzutost. Taháte-li úhoře z vody znamená to, že se brzy uzdravíte z nemoci, která vás sužuje. Jestliže ve snu vidíte staženého úhoře, někdo vás osvobodí od starostí.
Uklízet
Pokud vidíte sami sebe uklízet, znamená to nečekané šťastné setkání s dávným kamarádem z dětství. Značí to také, že na vás přijde chmurné období. Nepodléhejte tomu a nenechte se vykolejit.
úkol
Pakliže se ve snu lopotíte s nějakým úkolem, je to známka nějakých nepříjemností, které vás čekají. Pokud jste ve škole a děláte úkol, vrátíte se nazpět k zapomenutým úspěchům, ale i trápením.
Ukradená peněženka
Ukradená peněženka ve snu vás upozorňuje na faleš a závist některých vašich přátel. Dejte si pozor na to, koho si pustíte k tělu. Ukradená peněženka může také předznamenávat finanční trable. V poslední době zbytečně utrácíte. Měli byste si nechávat větší rezervu na horší časy – nikdy nevíte, co přijde.
Ukradené auto
Ukradené auto ve snu symbolizuje vaši nejistotu. Příliš často přemýšlíte o nepříjemných věcech, které by vás mohly potkat. Zkuste myslet pozitivně! Ukradené auto může rovněž předznamenávat potíže a spory v rámci rodiny. Nenechte se zatáhnout do malicherných konfliktů, nemusíte mít pravdu za každou cenu.
Úl
Vidíte-li ve snu včelí úl, máte důvod k radosti. Symbolizuje totiž blažený život, hodně prospěchu a překvapivé zisky.
Ulice
Ocitnete-li se ve slepé uličce, je to varování, že nějaký podnikatelský záměr zřejmě brzy ztroskotá. Dlouhá ulice značí nekonečné štěstí. Vidíte-li úzkou ulici, pak si nedejte mluvit do vašich úmyslů. Ulice plná lidí symbolizuje poskytnutou pomoc od vašeho nadřízeného. Prázdná ulice váš strach z poznávání nových lidí.
Ulomený zub
Ulomený zub věští hmotné ztráty. Vlastní příčinou můžete přijít o peníze nebo majetek. Vyhněte se pochybným a podezřele výhodným investicím! Ulomený zub symbolizuje také nemoc. Zdravotní problémy se nevyhnou vám nebo někomu z vašich blízkých. Některým nemocem však můžete předcházet zdravým životním stylem.
Umyvadlo
Uklízíte-li ve snu umyvadlo, je to znamení věrnosti. Pokud se v něm myjete, znamená odčinění viny. Prázdné umyvadlo značí něčí smrt. Velké neštěstí zase umyvadlo plné krve. Vidíte-li umyvadlo plné vody, vaše starosti brzy odejdou.
Únos
Sen o únosu vám věští neočekávanou rychlou svatbu nebo překvapivý vztah. Čekejte zvraty v lásce. Pokud vy někoho unesete, okolnosti vás zaženou do kouta. Vidíte-li něčí únos, velké překvapení vás nemine.
Upálení
Upálení ve snu symbolizuje spalující vášeň. Do někoho se bláznivě zamilujete. Stejně rychle, jak tento pocit přijde, ale zase odejde. Přesto zanechá ve vašem životě nesmazatelné stopy. Jste-li sami upáleni, ukazuje to na vaši rezignovanost. Nic vás nezajímá a působíte velmi odevzdaně. Musíte začít bojovat!
Upír
Upír ve snu vás varuje, že byste neměli tolik důvěřovat lidem ve svém okolí. V některých otázkách je nejlepší spolehnout se jen sám na sebe a svůj vlastní úsudek. Jestliže vás upír ohrožuje, znamená to, že máte rádi tajemství a záhady. Při cestě za jejich odhalením byste se však mohli dostat do problémů.
Úřad
Zastáváte-li ve snu úřad, může se stát, že utrpíte ztrátu následkem pomluv. Dejte pozor na klevety. Může to také značit, že i vy byste měli přiložit ruku k dílu. Pokud ve snu navštívíte úřad, i přes vaši nechuť budete muset něco sepisovat.
Urazit
Pokud se někdo ve vašem snu urazí, neznamená to nic špatného. Jedná se o znamení přízně a blahovůle. Značí to také zadostiučinění, kterého se vám dostane.
Uříznutá hlava
Uříznutá hlava ve snu značí nebezpečí. Někdo ohrožuje vás nebo vaši rodinu. Stanete se obětí nečestného vydírání a zažijete perné chvilky. Uříznutá hlava může rovněž symbolizovat konec. Něco, na čem vám velmi záleželo, brzy skončí. Bude pro vás těžké se s tím vyrovnat, ale není cesty zpět.
Úroda
Pokud se vám zdá o bohaté úrodě, symbolizuje to, že se dočkáte bohatého dědictví nebo tučného věna. Značí to také výhodné obchody. Velká úroda ovoce symbolizuje uzdravení a uznání. Bohatá sklizeň zase bezstarostný podzim života.
Usmíření
Pokud se ve snu s někým usmíříte, symbolizuje to klid a mír, který vás v následujících dnech čeká. Nic vás nerozhodí a svoji pozitivní náladu budete přenášet i na své okolí. Podaří se vám vyřešit některé dávné spory, které vás dlouho trápily. Ulevíte tím sobě i svým nejbližším, kteří vše prožívali s vámi.
Ústa
Červená ústa vypovídají o smyslnosti, ústa s tenkými rty nebo křivá naopak poukazují na krutost. Pokud vidíte malá ústa, nebojte se zapojit do hovorů. Velká ústa upozorňují na to, že někdo zneužije vaši důvěřivosti.
Ústřice
Pokud ve snu lovíte či vaříte ústřice, znamená to úspěch v podnikání. Někdy to věští i těhotenství. Jíte-li ústřice, může vás v životě potkat smrt. Jestliže ústřice objednáváte, stane se vám něco mimořádného. Otevřená prázdná ústřice značí rozloučení s tajným přáním.
Utíkat
Utíkáte-li ve snu, znamená to, že se vyhnete blížícímu se nebezpečí. Ochráníte sebe i celou svoji rodinu. Jestliže vidíte utíkat někoho jiného, brzy zatížíte své svědomí nějakým nečestným činem. Váš pocit viny vám dlouho nedá spát a vy budete litovat, že jste se nezachovali lépe. Nastalou situaci budete jen těžko zachraňovat.
Utopení
Sen, v němž se topíte, vám věští blahobyt a štěstí. Může to také znamenat nepohodu v manželství. Vidět tonoucího značí vítězství nad nepřítelem. S lakomcem ale není lehké vyjít za dobře.
Uzel
Uvázat uzel na kapesníku značí, že někoho uvedete do rozpaků. Může to také znamenat, že brzy zjistíte příčinu vašich pochybností. Rozvázání ukazuje, že vnesete do zmatků řád. Díky pevné vůli odoláte nástrahám.
Uzenka
Pokud se vám zdá o párku či špekáčcích, symbolizuje to, že vás čeká vzrušující milostné dostaveníčko. Jestliže z uzeniny něco připravujete, čekají vás ztráty. Brzy se s nimi však vyrovnáte. Vidíte-li velké množství uzeniny, zažijete příjemné setkání.
Užovka
Jestliže ve snu vidíte užovku na kameni, znamená to, že vaše láska přežije veškerá úskalí. Naopak pokud jste se užovky lekli, váš vztah je v ohrožení. Mrtvá užovka symbolizuje rozchod nebo rozvod. Velké množství užovek předznamenává chaos v partnerském životě. Připravte se na mnoho nedorozumění a malicherných hádek.

Hodíte se v lásce k sobě

&

Kyvadlo

Položte si otázku a kyvadlo vám odpoví možnostmi ano, ne, nevím

Kyvadlo odpověz
Kyvadlo
Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo
Luna vstoupí v 7:03 do Blíženců

Znamení

Fáze
5.
Den

Biorytmus

 

Intelekt

 

Emoce

 

Kondice

Jaká je vaše karta dne?

Karta dne

Výklad snů

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam.

Výklad snů

Ascendent

Vyplňte datum a čas vašeho narození:

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz