Středa 29. května 2024
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand
Oblačno, bouřka 21°C

Snář

Výklad snů online

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam

Výklad snů
Ďábel
Vidíte-li ve snu ďábla, ukazuje to na nenávist, podvod nebo potíže. Slyšet jeho hlas přináší peníze! Honosně oblečený ďábel vám sděluje, že budete obětí důmyslné lsti. Pokud spatříte prchajícího ďábla, pak konečně vyřešíte rodinné spory. Utíkáte-li před ďáblem, pak vězte, že nejvíc problémů a starostí si připravíte vy sami.
Dalekohled
Dalekohled ve snu je příslibem spokojené budoucnosti. Skrývá se v něm zasloužené bohatství a hojnost. Koupě dalekohledu symbolizuje vaši zvědavost. Tato vlastnost vás přivede do problémů. Díváte-li se na něco dalekohledem, pak se snažíte přehlédnout problémy, které se vyskytují ve vaší domácnosti.
Dáma
Vidíte-li ve snu dámy, znamená to, že se stanete obětí pomluv. Symbol dvorní dámy znamená marnivost. Mladá dáma předznamenává ztrátu majetku. Hádka s dámou je předzvěstí špatných zpráv. Pokud jste ve snu dámou, říká vám to, že o štěstí se musíte starat. Nespadne vám do náruče bez vašeho přičinění!
Dar
Dostanete-li dar, ukazuje to na nemilá překvapení i pozitivní změny. Jejich rozdávání ukazuje štěstí, může však zároveň upozorňovat na ukvapené chování. Kupování daru vám říká, že se za své dobře míněné rady vděku nedočkáte. Vánoční dary symbolizují pohodu a upřímnou lásku lidí ve vašem nejbližším okolí.
Datle
Mlsání datlí ukazuje na pozornost ze strany opačného pohlaví. Rozdávat datle věští milostné něžnosti. Shnilé datle vás upozorňují, že nemáte věřit každému, kdo vám slovy vyjadřuje lásku. Pokud nechcete naletět, řiďte se raději konkrétními činy. Vidíte-li datle na stromě předznamenává to, že se konečně zamilujete.
Datlovník
Vidíte-li ve snu datlovník, ukazuje to na touhu cestovat. Jste znuděni životem na jednom místě a toužíte po dobrodružství. Touha po cestování může být spojena s nějakými komplikacemi. Bez větších problémů je však překonáte a zážitky, které vám daleká cesta přinese vám zůstanou na celý život.
Dcera
Smutná dcera ve snu ukazuje na brzkou svatbu u někoho z okruhu vašich nejbližších přátel či rodiny. Usměvavá dcera sděluje, že vše zlé se v dobré obrátí. Odmlouvavá dcera předznamenává problémy a mrzutosti v rodině. Dospělá dcera značí, že byste neměli všem mluvit do života. Ne všichni stojí o vaše rady.
Dědeček
Pokud se vám zdá o dědečkovi, věští to naději na dlouhověkost. Děd symbolizuje životní spokojenost. Mluvíte-li s dědečkem, pak vězte, že pomáháte i tam, kde vaší dobroty zneužívají. Rozzlobený dědeček znamená, že se blíží problémy v zaměstnání. Vaši nadřízení nebudou příliš spokojeni s prací, kterou odvádíte.
Dědictví
Dědictví ve snu není tak pozitivním znamením, jak se může zdát. Varuje vás před chudobou a smutkem. Hádka o dědictví vám říká, že nemáte očekávat odměnu za vykonanou práci. Dědictví vymáhané soudní cestou symbolizuje vaši neústupnost. Tato vlastnost vás dostává do mnoha zbytečných konfliktů.
Delfín
Pokud se vám zdá o delfínovi, symbolizuje to varování před nehodami a zraněním. Buďte více opatrní. Spatříte-li delfína, čeká vás zklamání v lásce. Jestliže vidíte delfína hrát si, značí to vaši nepozornost. V poslední době jste velmi roztěkaní. Dávejte pozor, zejména když si sedáte za volant.
Dělník
Zdá-li se vám o pracujících dělnících, značí to, že byste měli bojovat o štěstí a nehledět na druhé. Jste-li vy ve snu dělníkem, spoléhejte se jen sami na sebe a nečekejte na pomoc od ostatních! Utíkající dělník věští přicházející přírodní katastrofu, která potká vás nebo vaše blízké. Budete mít spoustu práce s odstraňováním škod.
Dělo
Pokud ve snu vidíte dělo, nebo slyšíte výstřel, značí to nepříjemnosti. Věstí to na nečekanou zprávu. Vidět postavená děla ukazuje na zklamání v lásce. Spatříte-li přesouvání děl, očekávejte neštěstí ve svém nejbližším okolí. Jestliže se o dělu zdá svobodné dívce, znamená to, že se provdá za vojáka.
Déšť
Lehká letní přeprška značí spokojenou budoucnost, zmoknout na kost ovšem symbolizuje protivenství. Déšť bijící do oken vás upozorňuje, abyste si dobře hlídali svoji lásku – mohli byste o ni přijít. Déšť s větrem a bouří věští nebezpečí na cestách. Zlatý déšť předznamenává dostatek lásky i peněz.
Deštník
Pokud se vám zdá o deštníku, značí to blahobyt i nabídku pomoci. Ta kupodivu nepřijde od vašich přátel, ale od naprosto cizích lidí. Zničený deštník má negativní význam – stýkáte se s člověkem, který vás ovládá a má na vás má špatný vliv. Dokud mu to dovolíte, bude v tom pokračovat. Je na čase se ozvat.
Detektiv
Vidíte-li detektiva ve snu, prozrazuje to, že byste se měli mít na pozoru před krádeží i podvodníky. Jestliže jste ve snu detektivem, poukazuje to na to, že s oblibou šíříte drby. Rádi máte přehled o tom, co se kde šustne, ale občas své chování přeháníte. Na své okolí budete brzy působit nedůvěryhodně.
Diadém
Diadém vás varuje před nečekanými okamžiky. Važte si lidí ve vašem okolí, nemusí tu být věčně. Dávejte si pozor na nezdravý životní styl a raději pečujte o své zdraví. Diadém může předznamenávat rovněž majetkové ztráty. Ty mohou být způsobeny vaší přehnanou důvěrou, kterou vkládáte do špatných lidí.
Diamant
Pokud ve snu ztratíte diamant či vzácný šperk, upozorňuje vás to na potřebu opatrnosti v podnikání. Diamantový náhrdelník symbolizuje velké štěstí a požehnání. Někdo tam nahoře nad vámi drží ochrannou ruku. Sbíráte-li diamanty, pak ne všechno půjde tak lehce, jak si myslíte. Dostat ve snu diamant odkazuje na pevné přátelství.
Dílna
Pracujete-li ve snu v dílně, symbolizuje to vaši pracovitost a píli. Máte šanci dosáhnout úspěchů. Dejte si však pozor, aby vaší pracovitosti někdo nezneužíval ve svůj prospěch. Jestliže vidíte dílnu, značí to radost, kterou budete mít ze své práce. Vaše nadšení přinese nadstandardní pracovní výkony, které někdo brzy ocení.
Dinosaurus
Dinosaurus ve snu symbolizuje příliš vysoké cíle a nároky, které na sebe kladete. Zkuste si stanovit menší cíle a také trochu odpočívat, jen tak můžete dojít až do cíle. Dinosaurus může značit rovněž strach. Často jste nervózní a bojíte se projevit. Začněte pracovat na své sebedůvěře, nemáte se za co stydět!
Diplom
Dočkáte-li se ocenění diplomem, čeká vás i v realitě rychlá, užitečná a neočekávaná podpora či pomoc. Lékařský diplom vás upozorňuje, že nadcházející soudní spor nemůžete vyhrát. Roztrhaný diplom symbolizuje ponížení, které vám připraví blízká osoba. Špinavý diplom značí vaše nečestné intriky.
Díra
Díra na šatech značí nepozornost, spadnout do díry vás varuje před rizikem nemoci nebo nepřáteli. Díra na botě vás upozorňuje na falešné přátelství. Vrtáte-li díru do země, pak se zbytečně trápíte pro někoho, kdo za to nestojí. Jestliže vás ve snu někdo vytáhne z díry, znamená to, že potřebujete pomoc. Na své problémy nestačíte.
Diskuze
Pokud ve snu vášnivě diskutujete, značí to zlepšení ekonomické situace. Brzy se dočkáte povýšení nebo nečekaně nabydete majetek. Bez tvrdé práce to ovšem nepůjde. Úspěch ve finanční sféře může být vykompenzován problémy v osobním životě. Nezapomínejte se věnovat svým nejbližším, jinak o ně přijdete!
Dítě
Dítě je pozitivním znamením, které symbolizuje štěstí, radost, úspěch, pevnou lásku a veselou mysl. Hrající si děti předznamenávají pracovní úspěchy. Ty však budou vykoupeny závistí vašich kolegů. Nahé dítě symbolizuje pomluvy, které o vás někdo šíří. Spící dítě vám říká, že máte vytrvat ve svém snažení. Jste na dobré cestě.
Dítě v náručí
Dítě v náručí muže znamená, že budete mít syna. Naopak dítě v náručí ženy věští narození dcery. Chováte-li v náručí právě narozené dítě, máte před sebou událost, která vás velmi potěší. Plačící dítě v náručí symbolizuje starosti a nemoci. Ty nemusí potkat nutně vás, ale někoho z vašich blízkých.
Divadlo
Návštěva divadla ve snu znamená, že toužíte po vzrušení a bohatším kulturním životě. Žijete nudně. Budova divadla symbolizuje velké množství přátel. Hrajete-li sami v divadle, vaše štěstí bude jen krátkodobé. Pokud vidíte divadlo v plamenech, nedokážete vytrvat ve svých předsevzetích. To vám brání v úspěchu.
Divočák
Skolit ve snu divočáka značí štěstí nebo zabránění zlu. Jestliže vás divoké prase honí, sen vás varuje před nepřáteli. Pokud divočáka vidíte běžet, brzy odhalíte zlé úmysly svých přátel. Ty se nemusí týkat přímo vás, přesto vás donutí přehodnotit přátelství s danými osobami. Některé věci budou přes čáru.
Divoch
Potkat ve snu divocha je vynikajícím znamením. Domorodec vám předpovídá veselý a bezstarostný život. Jste-li však obklopeni divochy, hrozí vám nebezpečí. Pokud pozorujete větší množství divochů, znamená to, že chcete někomu ublížit. Vaše myšlenky a plány nejsou úplně čestné. Znovu se zamyslete, než začnete jednat.
Dlaždice
Kupování dlaždic ve snu upozorňuje na živobytí. Budete si muset vydělávat těžkou a poctivou prací. Chození po rozbitých dlaždicích varuje před problémy s dokumenty. Zkontrolujte si vaše smlouvy a doklady. Vidíte-li někoho dlaždice pokládat, pak brzy půjdete na pohřeb. Koupě dlaždic věští rekonstrukci domácnosti.
Dláždit
Dláždění cesty varuje před trápením a starostmi. Zřejmě se brzy dočkáte nepříjemné informace. Dláždění symbolizuje rovněž problémy v pracovním životě. Nejste spokojeni se svou kariérou a to se projevuje na vašich výkonech. Dostanete se kvůli tomu do konfliktu se svými nadřízenými. Mnoho trumfů v ruce nemáte.
Dluhy
Pokud vás ve snu tíží dluhy, varuje vás to před falší. Jestliže někdo dluží vám, věští to bohatství. Setkání s dlužníkem vás vybízí k tomu, abyste znovu přehodnotili své plány. Zamyslete se nad tím, zda je opravdu nutné dopustit se nečestného jednání pro krátkodobý prospěch. Jednou se vše obrátí proti vám.
Dobytek
Dobře vykrmený dobytek je předzvěstí úspěšného roku. Hubený dobytek naopak předznamenává nedostatek. Stádo dobytka vám sděluje, abyste ještě vytrvali ve svém snažení. Byla by chyba se teď vzdát, cíli jste blíž, než si myslíte. Ženete-li ve snu dobytek, předznamenává to, že se váš život obrací k lepšímu.
Doga
Symbolika dogy upozorňuje na vaše dobré přátele. Ale dejte si na ně pozor, pokud vás pes pokouše. Lidé, které považujete za přátele, na vás nachystali past. Buďte opatrní, ať se do ní nechytnete! Pokud jste dogu jen spatřili, budete mít příležitost poznat se s novými lidmi. Využijte ji, i když nejste příliš společenští.
Dojit
Pokud ve snu dojíte, je to dobré znamení. Symbolizuje to, že z každé situace si vezmete to nejlepší. Jestliže se na dojení díváte, značí to vaši přílišnou skromnost. Velkých věcí dosáhnete, jen když budete věřit ve své schopnosti! Dojení kozy předznamenává, že čestným bojem zvítězíte nad nepřítelem.
Domovník
Vidíte-li ve snu domovníka, půjde o znamení zisku. Dostanete se do lepší pozice než vaši konkurenti a této výhody využijete. Těšte se na brzké zajímavé finanční přilepšení. Jestliže jste sami domovníkem, pak za každou cenu budete vyhledávat konflikt. Zkrátka jste se rozhodli, že se s někým pohádáte.
Dopis
Jestliže ve snu obdržíte důležitý dopis, jedná se o předzvěst výborných začátků v milostném životě. Pálení dopisu vám říká, že byste si měli vše pořádně promyslet – často máte sklony k ukvapenému jednání. Otevření prázdného dopisu předznamenává přicházející smutek. Psaní dopisu symbolizuje splněné přání.
Doprava
Vidíte-li ve snu dopravní prostředek, očekávejte příznivý posun ve vašich rodinných záležitostech. Dopravní nehoda značí hrozící nebezpečí. Dopravní zácpa ukazuje na přepracovanost a chaos ve vaší hlavě. Dokud si pořádně neodpočinete a nevyčistíte hlavu, nebudete schopni učinit správné rozhodnutí.
Dort
Pečete-li dort, ukazuje to na složité milostné období. Pokud ho dostanete, může symbolizovat rozchod. Zkažený dort říká, že si žádáte mnohem víc, než dáváte. Jestliže dort jíte, brzy dostanete pozvání na nějakou společenskou událost. Běžte se konečně bavit, trocha oslav vám jenom prospěje!
Dostihy
Účastníte-li se ve snu dostihových závodů, úspěšně zdoláte všechny překážky v soukromí i zaměstnání. Poté se konečně dočkáte zasloužené odměny ve formě dlouhého odpočinku. Psí dostihy symbolizují delší cestu, kterou budete muset urazit k vytouženému úspěchu. O to sladší však bude odměna v cíli.
Doupě
Doupě symbolizuje nebezpečí! Bydlet v doupěti značí předzvěst velkých a důležitých změn v životě. Tmavé a hluboké doupě upozorňuje, že se někdo snaží dělat všechno pro to, aby vám ublížil. Jestliže do něj vcházíte, pak brzy odhalíte intriky vašich přátel. Někteří lidé vás zklamou a ztratí vaši důvěru.
Doutník
Jestliže ve snu kouříte doutník, ukazuje to na nereálná přání, kterých byste se měli vzdát. Rovněž to symbolizuje vaši přílišnou rozvážnost. Zkuste někdy jednat trochu víc spontánně! Koupě doutníků vás varuje, že na šťastné okamžiky si budete muset ještě chvíli počkat. Nakonec se ale vše obrátí ve váš prospěch.
Dovolená
Pokud se ve snu ocitnete na dovolené, značí to, že se nebudete moci zúčastnit nějaké kulturní akce. Mluvíte-li o dovolené, pak ji také potřebujete. Jste unaveni a po tvrdé práci si zasloužíte odpočinek. Plánování dovolené vám sděluje, že se zabýváte nepodstatnými záležitostmi. Soustřeďte se jen na to důležité!
Drahokam
Koupit drahokam značí poctu, ale také pýchu. Sledovat drahokam symbolizuje pokušení, jeho krádež zklamání. Jestliže máte drahokam zasazený ve šperku, věští to štěstí v lásce. Ztráta drahokamu vám sděluje, abyste na svých cestách byli více opatrní. Darování drahokamu ukazuje vaši marnotratnost.
Drak
Vidíte-li letícího draka, znamená to falešné štěstí. Pouštíte-li papírového draka, přinese to radost. Spatřit draka klesat vám říká, že kolem sebe zbytečně vytváříte dusno. Uberte ze svých nároků na okolí! Utržený papírový drak symbolizuje marné naděje, které vkládáte do jisté osoby. Na lásku jsou potřeba dva.
Dráp
Drápy nebo pařáty ve snu vás varují před nečekanými překážkami ve vašem podnikání nebo zaměstnání. Lépe si hlídejte své finance, ne vždy se vám musí dařit tak dobře, jako nyní. Jestliže jste drápem seknuti, hrozí vám nespravedlnosti a nebezpečí. Vidíte-li dráp, znamená to, že byste měli být opatrnější.
Drát
Měděný drát značí šťastný průběh obchodů, smotaný přízeň nadřízených. Překročit drát symbolizuje úspěch – všechno zlé překonáte. Pokud drát kupujete, pak nemáte přehled o svých financích. Rezavý drát poukazuje na vaši bezdůvodnou mrzutost. Jestliže se do drátu zapletete, hrozí vám nebezpečí.
Dravec
Vidět ve snu dravce znamená, že vás ohrožuje lstivost a měli byste si dávat pozor na nebezpečí. Dravec v kleci vás vybízí, abyste se pustili do podnikání – hvězdy jsou vám nakloněny. Letící dravec větší pohádkovou výhru. Pokud vám dravec uletí, váš partner o vás již nestojí. Lovíte-li dravce, budete se ještě dlouho trápit.
Dražba
Provádět dražbu nebo jí být přítomen znamená, že byste si měli dávat větší pozor na své zdraví. Budete náchylní zejména na nemoci psychického rázu. Dražba vám rovněž říká, že byste se neměli pouštět do obchodních záležitostí, kterým nerozumíte. Držte se svého kopyta! Jinak byste mohli přijít o velké peníze.
Dřeváky
Vidět dřeváky nebo je nosit na nohou znamená skromnost, domácí štěstí, ale také hmotné zbohatnutí. Pokud dáváte někomu dřeváky, značí to, že někdo ve vašem okolí utrácí víc peněz, než si může dovolit. Budete cítit potřebu si s ním o tom promluvit. Koupě dřeváků předznamenává dluhy, se kterými vám nikdo nepomůže.
Dřevník
Pokud se ve vašem snu objevil dřevník, dejte si pozor na milostná dobrodružství a nenechte se svést. Lákadla, kterým můžete podlehnout, budou vykoupena příliš vysokou cenou. Některé věci již nepůjde vrátit zpátky. Zkuste se řídit rozumem i v podobně složitých situacích, jinak na to doplatíte.
Dřevo
Pálení dřeva upozorňuje na marnotratnost. Jeho nošení či nakupování vás varuje před chudobou a nouzí. Sbírání dřeva věští zdravotní problémy se srdcem. Vyřezávání dřeva odkazuje na vaši zručnost – lidé vás budou obdivovat a žádat si vás pro vaše dovednosti. Ebenové dřevo je předzvěstí neštěstí.
Drogerie
Nakupovat v drogerii znamená, že dostanete dobrý nápad nebo že se toužíte někomu zalíbit. Buďte raději sami sebou, přetvářka vám dlouho nevydrží. Vidíte-li drogerii, pak nepočítejte s tím, že by se vaše finanční situace měla v nejbližší době zlepšit. S málem jste vystačili doteď a budete muset vyjít i nadále.
Drogy
Drogy ve vašich snech vám říkají, že byste se měli přestat schovávat za druhé. Vystupte konečně se svým názorem a stůjte si za ním! Drogy rovněž symbolizují, že máte problémy, se kterými si nevíte rady. Nemůžete se rozhodnout pro správné řešení a tak jej neustále odkládáte. Nepůjde to však do nekonečna.
Drůbež
Krmit drůbež je předzvěstí brzkého zasnoubení, vidět ji na vodě vám věští splnění veškerých přání. Koupě drůbeže vám říká, abyste se připravili na horší časy. Peněz nebudete mít nazbyt! Naopak pokud drůbež jen sledujete, dočkáte se většího příjmu peněz. Škubání drůbeže odkazuje na vaši krutost.
Družička
Setkat se ve snu s družičkou na svatbě vám věští zlepšení vašeho postavení a spokojenou budoucnost. Opilá družička vám sděluje, že byste měli co nejdříve opustit své aktuální zaměstnání. Najděte si takové, kde se budete moci plně realizovat a rozvíjet! Družička s černým závojem je předzvěstí smrti.
Duch
Duchové nebo strašidla jsou znamením pokušení. Někdo nebo něco vás svádí k nějakým nepřístojnostem. Duch na nebi předznamenává smrt někoho z vaší rodiny. Bílý duch značí, že se vám bude dařit v soukromém životě. Jestliže slyšíte ducha promluvit, máte kolem sebe zlo. Duch za závěsy varuje před nerozvážností.
Důchod
Jestliže jste ve snu v důchodu, symbolizuje to předzvěst finančních výdajů a neplánované náklady. Pobíráte-li ve snu důchod, připravte se na nepříjemné starosti, které vás potrápí. Pokud žádáte o důchod, máte strach ze ztráty zaměstnání nebo z nedostatku peněz. Tyto obavy však nejsou na místě.
Duchovní
Spatřit ve snu duchovního značí obezřetnost. Tento sen vás varuje před nepříznivými překvapeními. Hádáte-li se s duchovním, připravte se na nemoc v rodině. Jestli s duchovním mluvíte, čeká vás mnoho námahy. Pokud duchovním sami jste, neměli byste být tolik namyšlení. Ztrácíte respekt vašeho okolí.
Dudák
Vidíte-li ve vašem snu dudáka, znamená to radost a veselost během následujících dnů. Pokud slyšíte dudáka hrát, můžete se těšit na radostnou novinu. Tato zpráva bude velmi nečekaná, ale o to víc vás potěší. Nebudete se radovat sami, potěšení bude sdílet celá vaše rodina. Čeká vás příjemné období.
Dudy
Vidět někoho hrát na dudy věští úspěch a radostné události v obchodování. Slyšet dudy značí radost a pozitivní novinky. Hrajete-li na dudy vy sami, můžete si být jistí, že jste si pro sebe vybrali nejlepší možné povolání. Vaše práce vám bude každodenně přinášet úsměv na tváři i dostatek peněz.
Duha
Symbolika duhy značí usmíření s protivníkem. Odkazuje také na uzdravení, zbohatnutí i konec nouze. Duha vysoko na obloze předznamenává úspěch v podnikání. Ztrácející se duha varuje před pomíjivostí štěstí. Ne vždy k vám bude osud tak milosrdný jako v poslední době – využijte současné pozitivní konstelace dříve, než bude pozdě.
Dům
Stavět dům značí štěstí v obchodování a v lásce, obývat velký dům je znakem podnikatelského úspěchu. Dům bez dveří věští, že se dostanete na psychiatrii. Hořící dům vám říká, že byste se teď neměli pouštět do podnikání. Jestliže jste viděli dům spadnout, připravte se na nemoc. Ruina domu ukazuje na vaši lehkomyslnost.
Důstojník
Jede-li důstojník na koni, značí vaši pýchu. Bez koně je předzvěstí seznámení se zajímavým partnerem. Zároveň vám říká, že se chcete zalíbit za každou cenu. Jestliže jste důstojníkem ve snu vy sami, pak si vás nikdo nebude vážit. Jste příliš sobečtí a nesnažíte se pomoci lidem ve vašem okolí.
Dveře
Otevřené dveře symbolizují návštěvu. Zavřené dveře vás naopak varují před oklamáním ze strany přátel. Klepání na dveře věští starosti. Ty se vám již doteď nevyhýbaly a další ještě přibudou. Pokud dveře myjete, pak někomu uděláte velkou radost. Rozbité dveře předznamenávají odhalení nečekané pravdy.
Dvojčata
Dvojčata ve snu ukazují, že dojde k nějaké osudové změně. Symbolizují také velkou rodinnou slavnost. Ta bude tentokrát opravdu velkolepá. Zdá-li se o dvojčatech svobodnému, pak prožije život bez dětí. Nemocná dvojčata varují před nemocí v rodině, zdravá naopak přinášejí rodinné zdraví a štěstí.
Dýka
Dýka věští dobré zprávy, které přijdou ze strany přátel. Úder dýkou symbolizuje vítězství nad osudem. Jestliže bojujete s dýkou, budete mít navrch před svými konkurenty – v práci by to mohlo znamenat povýšení. Pokud jste byli dýkou zraněni, můžete se těšit na velký dárek, který vás nesmírně potěší.
Dýmka
Kouření dýmky značí, že se konečně zabydlíte ve svém domově. Dýmka odkazuje také na dávné přátele. Pokud dýmku darujete, lidé ve vašem okolí lžou a podvádí. Vy na to přijdete, ale nebudete mít chuť s tím něco dělat. Rozbitá dýmka poukazuje na vaši odvahu – stojíte si za svým, i když se na vás lidé dívají kriticky.
Dynamit
Dynamit je symbolikou plánů, projektů a nadějí. Zanedlouho překonáte všechny překážky a bude opět lépe. Vidíte-li dynamit vybuchnout, brzy se dočkáte nečekaného uznání na nejvyšších místech. Jestliže máte ve snu strach z exploze dynamitu, říká vám to, že máte být neustále ve střehu – váš nepřítel nespí.
Dýně
Dýně ukazuje na početný zástup vašich příznivců. Pokud ji však ve snu jíte, dávejte pozor na nemoci. Spatříte-li dýni, může to rovněž symbolizovat hloupost. Nevyhnete se setkání s hloupými lidmi, buďte obrněni trpělivostí. Na druhou stranu je možná na čase položit si otázku, zda není problém ve vás – za hloupého totiž považujete téměř každého.
Džbán
Rozbitý džbán je špatným znamením pro rodinu. Celistvá nádoba značí štěstí, radost a pevné zdraví. Pokud nesete prázdný džbán, tak se modlíte, aby se vám vedlo lépe a vaše touhy se konečně naplnily. Zvedání džbánu vám sděluje, že byste měli konečně začít používat svůj rozum. Vyřešilo by to spoustu vašich problémů.

Hodíte se v lásce k sobě

&

Kyvadlo

Položte si otázku a kyvadlo vám odpoví možnostmi ano, ne, nevím

Kyvadlo odpověz
Kyvadlo
Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo
Luna se nachází ve Vodnáři

Znamení

Fáze
7.
Den

Biorytmus

 

Intelekt

 

Emoce

 

Kondice

Jaká je vaše karta dne?

Karta dne

Výklad snů

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam.

Výklad snů

Ascendent

Vyplňte datum a čas vašeho narození:

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz