Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Oblačno, bouřka 20°C

Snář

Výklad snů online

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam

Výklad snů
Had
Uštknutí hada symbolizuje pomluvy a chatrné zdraví. Had značí též nepřátele, podvody a konflikty. Jestliže hada bijete, je zapotřebí se začít bránit. Hladíte-li hada, nepodléhejte nízkým pudům. Pokud vidíte hada na talíři, stále jste ještě nezjistili, že jste pomalu a systematicky okrádáni svými spolupracovníky.
Had kobra
Napadení kobrou vás varuje před novými známými a přáteli – ne všichni to s vámi myslí tak upřímně, jak se tváří. Uštknutí kobrou upozorňuje na pomluvy, které o vás někdo šíří. Jestliže kobru ve snu zabijete, dočkáte se úspěchů v pracovním životě a také šťastného manželství. Plazící se kobra značí finanční ztráty.
Hádka
Hádka ve snu symbolizuje zlepšení situace. Prozrazuje, že si s nějakým nepřítelem začnete rozumět. Hádka s dítětem však značí, že nemáte čisté svědomí. Slyšíte-li něčí hádku, věští to přicházející soudní spor. Hádka s vaším přítelem předznamenává problémy na pracovišti. Vaše pozice bude ohrožena.
Hadry
Hadry značí chudobu, nouzi i smutek. Pokud je perete, pak to znamená, že shromažďujete vše potřebné. Kupujete-li hadry, měli byste přestat spekulovat a začít jednat – jinak se nehnete z místa. Prodej hadrů vám říká, že byste se měli pustit do velkého úklidu. V čistém prostředí se vám bude lépe žít i pracovat!
Hajný
Symbol hajného značí, že nemáte věřit všemu, co vám lidé vypravují. Varuje vás před lží i pomluvami. Pokud spatříte hajného, může to rovněž znamenat, že vám hrozí pokuta nebo nebezpečí. Jestliže jste hajný ve snu vy, bude vás celý život trápit nejistota. Jen těžko s ní dokážete bojovat, ale má smysl se o to snažit.
Hák
Velký hák ve zdi varuje před hrozící krádeží. Pokud se vám podaří skobu vytáhnout, značí to štěstí. Jestliže vidíte hák, říká vám to, že nemáte zrovna nejlepší pověst. Některé věci z minulosti byste chtěli vymazat. Železný hák symbolizuje štěstí, které vás jen tak neopustí. Bude se vás držet v soukromém i pracovním životě.
Halapartna
Halapartna symbolizuje poměrně vleklý a nepříjemný spor. Může se týkat soudů s obchodními partnery. Vidět halapartnu odráží vaše pevné přesvědčení. Lidé vás za to respektují, i když s vámi mnohdy nesouhlasí. Držíte-li halapartnu, říká vám to, abyste se nenechali zviklat okolím. Stůjte si za svým!
Halenka
Halenka ukazuje na vaši obdivuhodnou skromnost. Zasloužíte si pochvalu a uznání za odvedenou práci. Barevná halenka předznamenává příjemnou zábavu a veselou společnost. Jestliže halenku svlékáte, měli byste trochu zpomalit tempo. Špinavá nebo potrhaná halenka odráží nekalé úmysly, které se rodí ve vaší hlavě.
Hanba
Pokud ve snu trpíte hanbou, upozorňuje vás to na vaše černé svědomí. Zřejmě nemáte úplně čistý štít. Jestliže jste někomu nedopatřením zajistili chvíle hanby, pak jednáte ukvapeně a bez rozmyslu. Nicméně jestli to byl úmysl, značí to vaši zlomyslnost. Pro tuto vlastnost nebudete nikdy příliš oblíbený.
Harfa
Hrajete-li ve snu na harfu, odkazuje to na klam i zklamání. Potkat někoho s harfou předpovídá svízel. Harfa bez strun je předzvěstí nemoci – chraňte lépe své zdraví, ať alespoň zmírníte následky onemocnění. Cestujete-li s harfou, můžete očekávat těžkosti a komplikace. Tentokrát se jim již nevyhnete.
Harlekýn
Harlekýn ukazuje na nudu, kvůli které můžete ztropit nějaké bláznovství. Držte své emoce na uzdě! Pokud se harlekýnovi smějete, budete mít problémy na pracovišti. Vydáváte-li se za harlekýna, měli byste si všechno důkladně promyslet. Jestliže jste ve snu harlekýnem, čeká vás mnoho práce a málo peněz.
Harmonika
Hrát ve snu na harmoniku nebo poslouchat její libý zvuk je znamením veselosti, radosti a zábavy. Čekají vás příjemné časy ve společnosti milých lidí. Foukací harmonika věští, že se stanete obětí obtěžování, které vám nebude vůbec příjemné. Musíte jej rázně utnout hned na začátku, jinak vás čeká peklo.
Hasič
Vidíte-li ve snu hasiče, upozorňuje vás, že štěstí může být nestálé a vrtkavé. Mějte se na pozoru! Pokud spatříte hasiče zasahovat při požáru, měli byste si více věřit. Až příliš se podceňujete. Jestliže jste ve snu hasičem, někdo se na vás bude oprávněně zlobit. Někomu jste způsobili křivdu a těžko to budete obhajovat.
Havran
Symbol havrana a jeho krákání je předzvěstí špatných zpráv. Pokud ho zaplašíte, čeká na vás štěstí. Bílý havran značí, že nebudete příliš hrdí na to, co uděláte. Pokorně za to přijmete trest. Peří z havrana symbolizuje peníze, které snadno a rychle vyděláte. Moc si je ale neužijete – jak rychle je získáte, tak rychle zmizí.
Hazard
Hazardní hra ukazuje na možné ztráty především v oblasti vztahů. Prohra značí konec nepříjemností – konečně si vydechnete. Jestliže hrajete se ziskem, brzy přijdete o blízkého přítele. Pokud vidíte hrát hazard cizí lidi, měli byste být víc odvážní. Strach vás limituje v cestě za vaším vytouženým cílem.
Házet
Pokud něčím ve snu házíte, značí to, že utrpíte finanční škodu nebo vám hrozí ztráta dobrého jména. Házíte-li jídlem, pak utrácíte své peníze naprosto bez rozmyslu. Házení sněhovou koulí symbolizuje nahromaděnou zlost. I když si nyní myslíte, že nikdy nepřejde, tak nebude mít dlouhého trvání.
Hedvábí
Hedvábí symbolizuje příjemnost a finanční blahobyt. Váš majetek se rozmnoží a finance přicházejí samy. Pokud ve snu barvíte hedvábí, pak si půjčíte větší obnos peněz. Věřitelé po vás půjdou, pokud nebudete schopni splácet. Ušpiněné nebo potrhané hedvábí značí újmu na vaší cti – někdo vás zle pomluví.
Helma
Helma symbolizuje mocného dobrodince i nemalé finance. Nosit ji na hlavě může znamenat těhotenství. Sundání helmy předznamenává personální změny na vašem pracovišti. Bohužel se dotknou i vás – pomalu si můžete začít hledat novou práci. Vidíte-li helmu na hlavě někoho jiného, pak pocítíte závist.
Herec
Herec přinese do vašeho života vzruch. Ukazuje, že se můžete těšit na zajímavé dobrodružství. Jestliže s hercem mluvíte, pak kvůli své žárlivosti přijdete o milovanou osobu. Pokud jste ve snu hercem, měli byste zůstat pár dní doma. Již delší dobu se necítíte nejlépe a potřebujete si odpočinout.
Herečka
Herečka věští vzruch a zábavu ve vašem životě. Zažijete nevšední období plné vzestupů a pádů. Spatříte-li herečku, měli byste si dávat lepší pozor na své výdaje. Utrácíte víc, než si můžete dlouhodobě dovolit. Pokud s herečkou mluvíte, měli byste dát více na svůj rozum – jednáte příliš pudově.
Herkules
Symbolika Herkula ukazuje na vaše ctnosti. Souboj s ním znamená vítězství nad špatnými vlastnostmi. Pokud Herkula spatříte, pak vás někdo svádí k nekalostem. Nenechte se strhnout, za špatné činy ponesete následky jen vy! Jste-li ve snu Herkulem, hravě odoláte nemravným návrhům od špatných lidí.
Herna
Ocitnete-li se v herně ve snu, předpovídá to samé pozitivní události. Prohra ovšem ukazuje na starosti. Vidíte-li hernu, nečeká vás nic dobrého v oblasti financí. Vyhněte se pochybným investicím, i když se jeví jako velmi výhodné. Jestliže hernu vlastníte, měli byste začít obchodovat s nemovitostmi.
Hladit psa
Hladíte-li ve snu psa, znamená to, že čekáte na souhlas člověka, kterého milujete. Chystáte se podniknout nějaké nestandardní kroky, ale rádi byste je měli potvrzené i od partnera. Přestože vy sami jste naprosto přesvědčeni o správnosti vašeho konání, bez tohoto souhlasu se do ničeho nepustíte.
Hlaveň
Hlaveň zbraně vás má varovat! Dávejte si proto pozor, neboť vám v blízké době může hrozit nebezpečí. Hlaveň rovněž značí, že se někomu snažíte zavděčit. Tato osoba za to však rozhodně nestojí a její přízeň vám nebude k užitku. Raději si zachovejte svoji důstojnost a spoléhejte na své vlastní schopnosti.
Hlemýžď
Vidíte-li ve snu hlemýždě, je to pobídka k trpělivosti. Varuje vás před zbrklostí a nepozorností. Hlemýžď bez ulity vám říká, že i když tomu momentálně nic nenasvědčuje, tak brzy nebudete mít kde bydlet. Jste-li ve snu hlemýžděm, pak okolí již unavuje vaše nedochvilnost. Zkuste začít chodit včas!
Hloupost
Tropíte-li ve snu hlouposti, o kterých víte, znamená to, že se vám dostane nějaké významné pocty. Hloupost rovněž značí, že stále tápete, i když k tomu není žádný důvod. Na chvíli se zastavte a otevřete oči – všechno důležité máte kolem sebe. Jestliže o hlouposti ve snu slyšíte, okolí se vám bude vysmívat.
Hluchý
Pokud se vám zdá o hluchotě, značí to, že se dozvíte nějaké novinky. Poukazuje to také na moudrost. Jestliže náhle ohluchnete, můžete očekávat příchod nepříjemností. Chcete-li ve snu oslovit hluchého, měli byste změnit své stravovací návyky. V případě, že sami neslyšíte, hrozí vám zdravotní problémy se srdcem.
Hmoždíř (kuchyňský)
Hmoždíř je předzvěstí brzké příjemné návštěvy. Pokud v něm tluče někdo jiný, ukazuje to na podvody. Spatření hmoždíře vám říká, že nemůžete dojít k cíli, přestože jej již vidíte před sebou. Bude vás stát ještě mnoho úsilí uspět. Jestliže jste hmoždíř dostali darem, měli byste se přestat zabývat malichernostmi.
Hmyz
Létající hmyz značí nepříjemnosti. Může vás varovat před finančními ztrátami, lstí nebo podvodem. Hmyz v domě věští, že se váš život obrátí k horšímu. Máte-li hmyz v uchu, někdo proti vám nepříjemně intrikuje. Pokud se hmyzu ve snu bojíte, očekávejte dlouhou a nepříjemnou nemoc, ale s lehčím průběhem.
Hnis
Hnisající rána ve snu znamená, že byste se měli mít na pozoru před nemocemi a starostmi v rodině. Omýváte-li hnis z rány, ukazuje to na vaše dobré srdce. Pokud jej vidíte z rány vytékat, předznamenává to neshody s partnerem. Ty budou z velké části způsobeny vaší neústupností – zkuste jednou přistoupit na kompromis.
Hnůj
Kupa hnoje vám věští šanci na bohatou výhru. Rozvážíte-li hnůj po zahradě, varuje vás před krádeží. Jestliže se v hnoji válíte, přicházející události vám konečně vrátí úsměv na tvář. Kravský hnůj symbolizuje pevné zdraví nebo uzdravení. Hnůj v jámě je předzvěstí majetkových zisků – blýská se na lepší časy.
Hoblík
Práce s hoblíkem předpovídá harmonii, štěstí a osobnostní rozvoj. Vidíte-li hoblík, měli byste svému známému dát konečně najevo, že jeho chování je přes čáru. Jinak si to nikdy neuvědomí. Pokud hoblujete prkna, pak jsou vaše smutné dny konečně u konce. Všechno se v dobré obrací a chvíli to tak vydrží.
Hodinky
Pokud se vám ve snu zastaví hodinky, naleznete něco, co vás těšilo. Ztráta hodinek ukazuje na stres. Vidíte-li kapesní hodinky, měli byste se starat především o své záležitosti. Zbytečně plýtváte energií nad starostmi jiných a ty své neřešíte. Jestliže hodinky najdete, měli byste se zaměřit na dochvilnost – všude chodíte pozdě.
Hodiny
Bití hodin, nebo jejich zastavení, věští nečekané změny a rozhodující okamžiky. Posunete se kupředu. Přesýpací hodiny vám říkají, abyste si dali pozor na to, s kým se stýkáte. Slyšíte-li odbíjet hodiny, zaměřte se na to důležité – rozptylujete se malichernostmi. Natahování hodin předznamenává rande.
Holič
Pokud ve snu navštívíte holiče, dávejte pozor na pomluvy a podvody. Někdo s vámi nehraje férovou hru. Mluvíte-li s holičem, bude vám způsobena škoda na majetku. Jestliže holiče vidíte, brzy o něco přijdete. Jste-li holičem vy, pak navzdory čistým úmyslům poškodíte mnoho lidí – pečlivě zvažujte své kroky.
Holit
Dostanete šanci napravit nějakou chybu i splatit dluh. Pokud ve snu někoho holíte, přináší to zisk. Zároveň to značí, že byste mohli někomu nevědomě ublížit – dobrý záměr nemusí zajistit dobrý skutek. Holíte-li sami sebe, hrozí vám ztráta majetku vlastní vinou. Vyvarujte se pochybných obchodů!
Holoubata
Holoubata značí zlepšení vašeho postavení, uzdravení nebo vzácné hosty. Ukazuje to pozitivní myšlení. Holoubata rovněž symbolizují zlepšení finanční situace a majetkové zisky. Možná se kvůli tomu stanete terčem závisti. Budete zklamáni z reakce některých přátel, ale alespoň si ujasníte, s kým můžete opravdu počítat.
Holub
Bílý či letící holub vám věští příchod lásky a štěstí do domu. Může být také nadějí na brzkou svatbu. Zabití holuba symbolizuje konec velkého přátelství. Holub na střeše vám říká, že musíte něco udělat. Vy to víte, ale stále to odkládáte. Velké množství holubů značí, že vám stále něco chybí. I když se vám daří velmi dobře, tak nejste šťastní.
Holubník
Vidíte-li ve snu holubník, znamená to zisk či výhru. Bílý holubník je také příslibem brzkého sňatku. Kromě toho symbolizuje holubník partnerskou věrnost. Máte-li však holubník přímo v domě, pak to naopak předznamenává, že osoba, kterou milujete, se s vámi rozejde. Nejdřív budete trpět, ale sám nezůstanete dlouho.
Hon
Účastníte-li se ve snu honu, může to znamenat vaši touhu po sňatku. Symbol honu vás také tlačí k trpělivosti, budoucnost máte ve svých rukách. Hon zajíců předznamenává brzkou návštěvu nevěstince. Pokud honíte koroptve, někdo vám zanedlouho vyjádří lásku. Nebude vám to zrovna dvakrát příjemné.
Hora
Symbol vysoké hory vám slibuje neočekávanou radost, velké úspěchy a blížící se splnění vašich tužeb. Hora v mracích ukazuje, že nejste spokojeni v partnerském životě – hledáte proto štěstí jinde. Jste-li obklopeni horami, stačí věřit, že všechno zvládnete. Slézání z hory vám říká, abyste se nesnažili zavděčit každému.
Hospoda
Pokud ve snu navštívíte hospodu, dejte pozor na lehkomyslnost. Zároveň se můžete těšit na cestování. Daleký výlet vám přinese mnoho dobrodružství. Jestliže z hospody vycházíte, konečně začnete klidný život. Jste-li vlastníkem hospody, měli byste ubrat na ješitnosti. Vaši přátelé vás občas nemohou vystát.
Host
Host ve snu symbolizuje spokojený život a brzkou příjemnou návštěvu. Ukazuje na neočekávané štěstí. Jestliže hosta bijete, nevěříte nikomu a ničemu – dokonce ani sobě. Mnoho hostů značí, že se vám začnou pod rukama ztrácet věci. Máte kolem sebe zloděje! Rozloučení s hostem poukazuje na vaši roztržitost.
Hostina
Účastníte-li se ve snu hostiny, značí to starost. Zároveň to může ukazovat na závist někoho blízkého. Svatební hostina předznamenává příjemné setkání s dávným přítelem. Pokud přijdete na hostinu pozdě, dejte přednost povinnostem před zábavou. Nepořádek po hostině varuje před spory v rodině.
Hostinský
Hostinský ukazuje, že pro svůj záměr najdete podporu u někoho ze svých přátel. V práci se vám daří. Zároveň hostinský věští, že se dozvíte řadu nových informací. O některé z nich ale příliš nestojíte. Pokud jste ve snu hostinským, dejte si pozor na zadlužení. Špatná rozhodnutí vás vedou do dluhové pasti!
Hotel
Hotel věští touhu po cestování a upozorňuje vás též na to, že vyhledáváte známosti s bohatými lidmi. Je to také varování před velkými výdaji. Budete muset sáhnout do svých finančních rezerv. Jestliže jste ve snu majitelem velkého hotelu, pak si pamatujte, že cestu k úspěchu si musíte najít sami. Nikdo to za vás neudělá. Jste-li hotelovým zaměstnancem, nechte si poradit a začněte hledat lepší zaměstnání.
Houba
Sbírání hub varuje před odklonem ze správné cesty. Budete se hodně snažit, ale tíženého výsledku se nedočkáte. Jedovatá houba symbolizuje blížící se neštěstí a silného nepřítele. Jedlé houby věští podvod. Jestliže houby sušíte, čeká vás cesta do dalekých krajů. Konzumace hub slibuje dlouhý život, ale také upozorňuje, že se očekávané radosti nedočkáte. Pokud ve snu vidíte mycí houbu, dejte si pozor na klevety. I když vám neubližují, postavte se jim, nebo přijdou velké obtíže.
Houpačka
Houpačka ukazuje na rozpolcenou osobnost. Kolísáte mezi dvěma různými názory, emocemi nebo lidmi. Kupujete-li houpačku, pak se dobře starejte o své štěstí. Pokud na něm budete pracovat, pak vám vydrží celý život. Máte-li houpačku na zahradě, pak o své štěstí právě přicházíte. Houpete-li se na houpačce, je to znamení, že máte až příliš mnoho zálib a koníčků. Kvůli jejich množství se nemůžete ani jednomu věnovat tak, jak byste měli.
Houpat
Pokud se houpete, sen vás upozorňuje, že podléháte přílišné vrtkavosti. Uvědomte si své priority. Je to také znamení, že právě přichází období bohaté na změny. Můžete změnit zaměstnání, bydlení, partnera nebo cokoliv jiného. Sen také upozorňuje na to, že máte svůj život vyplněn mnoha rozličnými zájmy a koníčky. Nemáte pro ně dostatek času a všechny zanedbáváte. Zamyslete se a zkuste si vybrat jen některé z nich.
Housenka
Housenka symbolizuje, že se někdo z vašich známých ukáže ve zcela novém světle. Mile vás překvapí! Pokud po vás housenka leze, potkají vás nepříjemnosti, za které si budete moct sami. Mnoho housenek na jednom místě znamená, že objevíte zradu přítele. Zabitá housenka znamená, že máte ve svém okolí někoho, kdo stojí na vaší straně a chce pro vás jen to nejlepší.
Housle
Hra na housle ukazuje duševní zklidnění a trpělivost, slyšet jejich libý zvuk je znamením svornosti. Hrajete-li na housle vy sami, pak v rodinném životě naleznete štěstí a pohodu. Jestliže na ně hraje někdo druhý, nezáviďte svým přátelům jejich úspěchy. Mohli byste o tyto přátele brzy přijít.
Hra
Hra odkazuje na lehkomyslnost a špatné postoje. Zamyslete se nad závislostmi, které nikam nevedou. Sen o hře plné hazardu věští zklamání, které byste si však neměli tolik brát k srdci. Nestojí za to. Dětská hra je symbolem radosti a příjemných zážitků a požitků. Vnímáte-li hru ve snu jakou soutěž, pak si vzpomeňte na přísloví - těžko na cvičišti, lehko na bojišti.
Hrábě
Držíte-li ve snu hrábě, znamená to, že brzo přemůžete nepříjemného protivníka. Nikdo vám neublíží. Koupě hrábí slibuje brzké vyřešení problémů. Napomenutí v práci či nepříjemný rozhovor s nadřízeným můžete očekávat, pokud na hrábě stoupnete a udeříte se jimi. Rozbité hrábě věští nezdar vašich plánů. Jestliže něco sami hrabete, spoléhejte vždy pouze sami na sebe. Hrabe-li někdo cizí, pak pocítíte radost z úspěchů vašich přátel.
Hrách
Kvetoucí hrách symbolizuje úspěch v podnikání. Sázet hrách, nebo jej zalévat upozorňuje na horšící se zdraví. Sbíráte-li nebo sušíte hrášek, pak brzy zbohatnete. Jestliže se díváte, jak hrách roste, znamená to, že máte ve společnosti dobrou pověst. Starostí se nezbavíte, pokud máte sen o tom, jak hrášek kupujete. Prodáváte-li jej, budete se těšit z přírůstku do statku.
Hračka
Hračka symbolizuje radost a zábavu. Jestliže vám ji ale někdo daruje, ukazuje to na špatné úmysly. Darujete-li vy někomu hračku, je to symbol upřímných přátel. Na vaši rozhazovačnost poukazuje sen o nakupování hraček. Rozbitá hračka, radí, abyste si více vážili toho co máte - vaší rodiny a domova. Ztracená hračka láká dívat se kupředu. Včerejší den je dávno pryč.
Hrad
Statný nedobytný hrad ukazuje na neočekávané překážky a odpor. Vcházet do hradu vás varuje před lží a smutkem, je to také příslib dobrodružství. Na nebezpečí si dejte pozor, pokud na hradě bydlíte. Bezpečnou náruč vám někdo poskytne, pokud vidíte ve snu hrad na kopci. Pokud máte sen o hradě plném loupežníků, budete se muset moc snažit, abyste ubránili svůj majetek. Zamykáte-li hradní bránu, budete se muset smířit s tím, že vše nebude podle vašich představ.
Hradby
Stavíte-li hradby, ukazuje to na nejistotu. Pronásleduje vás ve všech směrech. Jste-li na hradbách, budete se těšit z věrných přátel a dlouhé lásky. Jestliže hradby bouráte či jinak poškozujete, je to znamení, že zdravě věříte sami v sebe. Vaše sebevědomí by vám mohl kde kdo závidět.
Hranice
Hlídat či stanovovat státní hranice znamená, že se vaše finanční poměry budou zlepšovat. Dejte pozor na materiální škody. Tento sen ale také upozorňuje na to, že vás vaše chování poškozuje. Vyměřujete-li pozemkové hranice, podaří se vám dát vše do pořádku. Vidíte-li postavenou hranici ze dřeva a špalků, značí to, že se brzy zbavíte svého trápení.
Hráz
Stavíte-li hráze, značí to úspěchy v podnikání. Zbytečně však neriskujte. Odpočíváte-li na hrázi u rybníka, pamatujte, že štěstí je pomíjivé. Svou rozhodností se vám vše podaří překonat. Sen o poškozené hrázi je zlým znamením. Pokud ve snu hráz bouráte, podaří se vám překonat všechny nástrahy. Opravujete-li hráz, pak se vám nebezpečí vyhne obloukem.
Hrb
Hrb ukazuje na finanční výhody. Je to znamení, že máte štěstí na dosah ruky. Vidět hrbáče nebo s ním mluvit, vám přinese odměnu do zaměstnání. Jestliže máte vy sami na sobě hrb, znamená to, že budete mít před ostatními velký náskok. Když tuto výhodu využijete, budete z ní jenom těžit.
Hřbitov
Sen o hřbitově může znamenat brzké setkání s přáteli. Zároveň vás upozorňuje i na zdravotní potíže či chamtivost. Uvědomte si co nejdříve, že nemůžete mít vše, co byste chtěli mít. Pěstěný a příjemný hřbitov je příslibem klidného a spokojeného stáří. Naopak zarostlý a rozbitý hřbitov vám věští život bez přátel a rodiny.
Hřebec
Hřebec věští odvahu a duševní sílu. Tento sen vám chce připomenout, že pokud budete silní a odhodlaní, pak se vám podaří dosáhnout na vše, na co chcete. Pokud ho vidíte i s jezdcem, dočkáte se splnění tajných přání.
Hřeben
Hřeben symbolizuje pracovní starosti a trápení. Nebude to ale trvat dlouho a vše se vám podaří vyřešit. Špatným znamením je potom zejména zlomený hřeben. Znamená to, že ve vašem okolí někdo náhle zemře. Pokud hřeben někde najdete, pak se vám nepodaří zabránit nějaké nehodě.
Hřích
Pokud ve snu pácháte hřích, znamená to, že máte více dbát na hlas svého svědomí. Něco vás velmi trápí. Jestliže však budete jednat tak, abyste měli svědomí čisté, budete mít spokojený život. Odsuzujete-li druhé pro jejich hříchy a činy, pak se vaše představy vymykají skutečnosti. Máte velmi zkreslené vnímání.
Hrnec
Všeobecný výklad snů o hrncích jsou nepříjemnosti. Rozbitý hrnec ukazuje nepříjemnosti a konflikty v rodinném kruhu. Více hrnců na jednom místě značí pozvání na rande či svatbu. Může to být také symbol dobré zábavy a nějakého povyražení. Vidíte-li jak hrnčíř vyrábí hrnec, dejte si pozor na náhlé krátkodobé nebezpečí.
Hrnek
Hrnek ve snu radí, abyste si vážili současných přátel. Rozbitý hrnek je předzvěstí špatných časů. Hezký malovaný hrnek značí, že vás čeká příliv peněz. Pokud máte vidinu špinavého potlučeného hrníčku, zapomeňte na veškeré naděje, které máte. Tento sen je totiž znamením, že se všechny rozplynou jako pára nad hrncem.
Hrob
Hrob odkazuje na nesvornost, smutek nebo pozdní uzavření manželství. Zasypaný hrob značí uzdravení. Kopete-li hrob, budete brzy dědit. Díváte-li se do prázdného hrobu, může se vám stát, že ztratíte dobrého přítele. Hrob s rakví upozorňuje na to, abyste svými činy neohrozili spokojený život vašich přátel. Jste-li do hrobu vhozeni, vyslovíte své city před vaší láskou. Vidina vlastního hrobu vám přinese radost. O své zdraví více pečujte, pokud máte sen o tom, jak hrob zahazujete hlínou.
Hrobař
Vidíte-li ve snu hrobaře, nevěstí to nic dobrého. Mějte se na pozoru před svým okolím! Někdo vám totiž nepřeje nic dobrého a přál by si vaši smrt. Sen je také symbolem, že neradi posloucháte druhé, jak mluví o vašich chybách. Tento sen vám také radí, abyste zašli k lékaři. Dobrá a včasná prevence je základem pevného zdraví.
Hrobník
Rozhovor s hrobníkem vás varuje před neférově získaným dědictvím. Dejte si pozor na zákony, aby se vám vše nevymstilo. Ukazuje též na potíže s doktory. Neotálejte a zajděte si co nejdříve k lékaři. Sen také radí, abyste přemýšleli o svých chybách. Neradi posloucháte druhé, jak o nich mluví, tak se je snažte minimalizovat.
Hrozny
Pokud jíte sladké hrozny, ukazuje to na něžné milostné schůzky. Kyselé hrozny symbolizují nečekané setkání. Nahnilé hrozny vám přinesou záhubu. Význam snu určuje také barva hroznů - bílé vám přinesou nečekané zisky, modré ztrátu postavení. Trháte-li hrozny, rozloučíte se s vaší láskou. Lisování hroznů ve snu vám radí, abyste nepolevovali ve svém úsilí - jedině tak dojdete do touženého cíle.
Hrušky
Hrušky symbolizují pozitivní vyhlídky. Překonáte nepříjemnosti, čeká vás životní radost a veselost. Dejte si pozor na nezdary v podnikání, pokud máte sen o tvrdých nedozrálých hruškách. Měkké hrušky slibují bohatství. Podobný význam mají sladké a šťavnaté hrušky. Hrušky na stromě vám přinesou šťastné manželství. Na podvodníky si dejte pozor, jestliže sníte o hruškách, které obletují vosy.
Hubnout
Snižujete-li ve snu svoji váhu, ukazuje to na hádky s okolím, trápení a závist. Připravte se na psychicky náročné období plné starostí a problémů. Jestliže hubnou jiní, vám to přináší blahobyt! Budete se těšit z důstojných podmínek k žití.
Hudební nástroje
Hrajete-li na několik hudebních nástrojů, je to varování před nehodou v rodině. Chraňte své zdraví. Je to také znamení, že se brzy možná bláznivě zamilujete. Vidíte-li strunné nástroje, či na ně hrajete, je ve vaší blízkosti citlivá osoba. Přizpůsobte své chování a jednání jejím potřebám. Pěkná hudba znějící z mnoha nástrojů vám do života přinese radost.
Hudebník
Hudebník má pro vás pozitivní význam. Symbolizuje, že se brzy dočkáte nějakého lukrativního pozvání. Neodmítejte jej! Jste-li vy sami hudebníkem, dejte si pozor na špatné investice. Mohli byste hodně prodělat. Podobný význam má také sen o cizím hudebníkovi - budete mít nečekané výdaje.
Hůl
Zlomíte-li ve snu hůl, znamená to rozbroje v práci i rodině. Poutnická dlouhá hůl značí putování a cesty. Nález hole říká, že prohrajete nad nepřítelem. Na své zdraví si dejte pozor, pokud máte sen o tom, jak se o hůl opíráte. Bambusová hůl vám radí, abyste se rozhodovali pouze sami za sebe. Pravý opak věští pěkná vyřezávaná hůl - necháte za sebe konat druhé. Jestliže někoho holí tlučete, je to symbol vaší naprosté netolerance vůči ostatním.
Husa
Jíst husu ukazuje na štěstí a bohatství. Letící husa předpovídá mrzutosti a dalekou cestu do neznáma. Znamená to také, že můžete očekávat zisky v podnikání. Na příjemnou návštěvu se můžete těšit díky snu o pečené huse. Plavající husa vám radí, abyste se připravili na rozhovor s velmi vlivnou osobou. Zabitá husa je předzvěst velkého dědictví. Kupujete-li husu, pak si více všímejte svých přátel - za zády se vám posmívají.
Hvězda
Jasná záře hvězdy věští rozkoš, štěstí a potěšení v partnerství. Znamená to také, že se vám vyplní vaše přání. Padající hvězda symbolizuje smutek, třpytivá štěstí v lásce a blikající hvězda věští velké změny v životě. Může jít o změny v rodině, práci či domácnosti. Matné a rozmazané hvězdy upozorňují na neshody a konflikty s partnerem.
Hvězdář
Vidíte-li ve snu hvězdáře nebo se s ním setkáte, znamená to, že se brzo dočkáte zasloužené odměny. Dostane se vám také cti a slávy. Dalším významem snu je dobrá rada od přítele. Vezměte si ji k srdci a řiďte se jí. Stejný význam má sen o astrologovi, kterého vnímáte právě jako hvězdáře.
Hyena
Hyena je varováním před loupeží nebo přepadením! Pokud ji zabijete, znamená to záchranu z nebezpečí. Hyena, která vás napadne, je upozorněním na nepřátele, jež vás ohrožují. Sen o klidné hyeně značí, že na vaší cestě za úspěchem je mnoho překážek, které budou končit zklamáním. Hyena v zápalu boje symbolizuje klevety.
Hypotéka
Hypotéka vás varuje před nejistým výdělkem a investicí. Může značit nepříjemnosti, které se vyjasní. Máte-li sen o tom, jak si hypotéku zařizujete, je to znamení, že se brzy ztenčí váš majetek a vy budete na mizině. Pokud si na hypotéku půjčujete peníze, řiďte se vždy splátkovým kalendářem a nikdy své povinnosti neodkládejte. Zaděláte si tak na velký problém.

Hodíte se v lásce k sobě

&

Kyvadlo

Položte si otázku a kyvadlo vám odpoví možnostmi ano, ne, nevím

Kyvadlo odpověz
Kyvadlo
Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo
Luna se nachází ve Vahách

Znamení

Fáze
28.
Den

Biorytmus

 

Intelekt

 

Emoce

 

Kondice

Jaká je vaše karta dne?

Karta dne

Výklad snů

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam.

Výklad snů

Ascendent

Vyplňte datum a čas vašeho narození:

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Eva

Další věštci
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz