Úterý 28. května 2024
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Oblačno, bouřka 21°C

Snář

Výklad snů online

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam

Výklad snů
Elektrárna
Symbol elektrárny ukazuje na změnu v práci. Zdá se, že převezmete nějaký odpovědný a náročný post. Budete muset pracovat víc než kdy jindy, ale nová pozice vás bude naplňovat. Atomová elektrárna věští, že se dostanete k soudu kvůli neplacení výživného. Rozhodně jste zažili příjemnější chvilky.
Elektřina
Elektřina ve snu má erotickou symboliku. Předznamenává nevšední chvíle s vaším partnerem. Elektřina může rovněž ukazovat na vaši touhu po podobných zážitcích. V intimním životě vás ubíjí stereotyp a nuda. Potřebujete změnu, které se vám nedostává. Promluvte si o tom se svým protějškem a zapracujte na tom.
Embryo
Embryo ukazuje na nové plány v podnikání, které jsou teprve v zárodku. Do budoucna však značí úspěch. Máte spoustu zajímavých nápadů a jste na dobré cestě. Vidíte-li embryo v lihu, znamená to nutnost dokončení nudné práce. Jestliže vidíte embryo v lůně matky, měli byste začít plánovat změnu zaměstnání.
Ementál
Děravý sýr ukazuje na vaše neutěšené myšlenky. Jestliže ementál jíte, značí to vaše problémy s přemýšlením. V poslední době se vůbec nemůžete soustředit a racionálně uvažovat. Jestli takto budete pokračovat, pak byste mohli přijít o majetek. Koupě ementálu symbolizuje vaše sebepodceňování.
Epidemie
Slyšíte-li ve snu o epidemii, dávejte na sebe pozor – hrozí vám nebezpečí. To může přijít z naprosto nečekaného směru. Pokud jste epidemií sami zasaženi, pak někomu z vaší rodiny hrozí nervové zhroucení. Zkuste dotyčnému nabídnout pomocnou ruku dříve, než bude pozdě. Vaše pomoc může být rozhodující!
Erb
Erb je předzvěstí povýšení – vaši nadřízení si konečně všimli vaší píle a svědomitosti. Malujete-li erb, pak vás čeká mnoho bezdůvodné radosti, kterou si nenecháte ničím zkazit. Šlechtický erb na vašem domě říká, že si někdo vychutná vaše ponížení. Erb na hradě symbolizuje zbytečnou práci, která nepřináší užitek.
Eskalátor
Eskalátor ve snu značí, že si rádi užíváte zbytečností. Trávíte čas nad nesmyslnými činnostmi, které nikam nevedou. Eskalátor může rovněž symbolizovat, že vám v něčem ujíždí vlak. Vy to moc dobře víte, ale nejste schopni zareagovat. Pokud nepodniknete rychlé kroky, bude pozdě a ztráty již nepůjde vrátit zpět.
Eunuch
Eunuch vás má varovat před hrozícím nebezpečím. Dávejte si pozor na zranění a buďte opatrní. Vlastní nedbalostí byste mohli vystavit nebezpečí někoho z vašich blízkých. Jestliže jste ve snu eunuchem, pak představujete nebezpečí sami pro sebe. Vyvarujte se zbytečnému riskování a impulzivnímu chování.
Exekuce
Exekuce ve snu odkazuje na kolegy a přátele. Setkáte se s pomluvami nebo se zahanbujícími okolnostmi. Jestliže sami na někoho domlouváte exekuci, značí to vaši lstivost. Neváháte se takto chovat i k vašim nejbližším. Pokud jste exekucí sami postiženi, varuje vás to před falší. Někdo k vám není zcela upřímný.
Exekutor
Exekutor značí štěstí v obchodě! Pokud ho obelstíte, je to známka hrozící ztráty a úředních potíží. Jestliže exekutora líbáte, pak upadnete do velkých dluhů, ze kterých se budete dostávat velmi dlouho. Exekutor ve vašem domě symbolizuje pracovní nabídku, jež se neodmítá. Vyháníte-li exekutora, přijdete o důležitou věc.
Exkrement
Exkrementy ve snu předznamenávají štěstí a peníze. Nečekaně se dostanete k velkému jmění. Na co sáhnete, to se vám podaří. Je ideální doba začít podnikat nebo se pokusit získat vyšší pracovní pozici. Štěstí se vás bude držet i v osobním životě. Váš partnerský vztah bude plný lásky a harmonie.
Experiment
Pokud ve snu v něčem experimentujete, znamená to, že stále tápete v tom, co vás skutečně naplňuje. Nemůžete najít smysl života. Ze své současné pozice jej ani objevit nemůžete, zkuste něco změnit. Vidíte-li někoho jiného provádět experiment, pak se zabýváte malichernostmi. Neplýtvejte energií u nepodstatných záležitostí!
Exmanžel
Exmanžel vám sděluje, že byste si měli udělat pořádek ve svých myšlenkách. Hlavou neustále zůstáváte v minulosti a život kolem vás běží dál. Za některými věcmi musíte udělat tlustou čáru, jinak se nikdy neposunete dál. Exmanžel může také odkazovat na nevyřešené majetkové spory v rámci rodiny.
Exploze
Exploze značí, že vás v poslední době trápí neklid. Buďte trpěliví, brzy se z nepříjemné situace dostanete. Exploze může symbolizovat rovněž velké změny, které vás čekají. Některé vám zprvu nebudou zrovna příjemné, ale nezbývá vám nic jiného, než je akceptovat. Exploze věští přicházející chaos.
Expřítel
Sny, ve kterých se objevuje expřítel, odkazují na touhu a nedostatek. O něco důležitého jste přišli nebo vám něco chybí. Nemusí jít nutně o expřítele samotného, byť sny o něm často značí, že v sobě nemáte váš vztah ještě definitivně ukončen. Dokud nevyřešíte svoji minulost, nebudete mít klid.

Hodíte se v lásce k sobě

&

Kyvadlo

Položte si otázku a kyvadlo vám odpoví možnostmi ano, ne, nevím

Kyvadlo odpověz
Kyvadlo
Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo
Luna se nachází ve Vodnáři

Znamení

Fáze
6.
Den

Biorytmus

 

Intelekt

 

Emoce

 

Kondice

Jaká je vaše karta dne?

Karta dne

Výklad snů

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam.

Výklad snů

Ascendent

Vyplňte datum a čas vašeho narození:

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz