Čtvrtek 13. června 2024
Svátek slaví Antonín, zítra Roland
Oblačno, déšť 18°C

Snář

Výklad snů online

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam

Výklad snů
Chalupa
Zdá-li se vám o chalupě, věští to období plné samoty. Záleží na vás, jakým způsobem ho prožijete. Naopak pokud z chalupy odcházíte, značí to, že nechcete být sami. Samota vás tíží, k životu potřebujete společnost. Spatření chalupy symbolizuje, že před sebou máte hodně práce. Buďte trpěliví, úspěch nepřichází ze dne na den.
Chata
Jestliže ve snu vidíte chatu, připravte se na náročné pracovní dny. Budete ze sebe muset dostat to nejlepší a sáhnete si na dno svých sil. Pokud se v chatě skrýváte, chybí vám trpělivost – úspěchu se nedočkáte ze dne na den. Spánek v chatě odkazuje na vaši věčnou nespokojenost. Važte si toho, co máte!
Chatrč
Dřevěná chatrč znamená, že je čas myslet na stáří. Měli byste začít šetřit si prostředky na důchod. Žijete-li v chatrči, upozorňuje vás to na přílišné utrácení – svoje výdaje byste měli lépe zvažovat, jinak přijdete na buben. Naopak vidíte-li mnoho chatrčí, můžete v blízké době očekávat finanční úspěchy a zisk.
Chléb
Pečení chleba znamená, že máte věrné přátele. Kynoucí chléb značí úspěchy v podnikání nebo výhru. Jíte-li bílý chléb, čeká vás život v blahobytu. Pokud ale konzumujete chléb černý, očekávejte spíše nuzná léta. Plesnivý chléb předznamenává nenadálé štěstí. Krájení chleba upozorňuje na nedostatečnou loajalitu vašich podřízených.
Chlév
Chlév prozrazuje, že se všechny vaše plány podaří. I když to tak nyní možná nevypadá, dobré časy se opět brzy vrátí. Prázdný chlév naopak naznačuje, že námaha bude zbytečná. Pokud spatříte chlév, znamená to, že máte dobré srdce. Nenechte se však zneužívat od ostatních, ne všichni mají jen dobré úmysly.
Chlupy
Chlupy po celém těle ukazují na finanční zisk. Vytrhávání chlupů značí špatné hospodaření domácnosti. Chlupy na rukou vám říkají, abyste si dobře rozmysleli cíl své cesty. Vidíte-li své chlupy vypadávat, brzy zaplatíte své dluhy. Zvířecí chlupy symbolizují přicházející starosti. Chlupy v jídle předznamenávají žaludeční potíže.
Chmel
Chmel symbolizuje velké finanční zisky a nečekané finance, které ale stejně snadno můžete utratit. Vyvarujte se pochybných investicí a zbytečného utrácení! Chmelové drátkování vám říká, že jen pečlivá práce je cesta k blahobytu. Chmel na hromadách vám sděluje, že budete mít dostatek peněz a váš život bude snadný.
Chobot
Pokud se vám zdá, že máte sloní chobot, znamená to možné zdravotní těžkosti s nosem nebo žaludkem. Vidíte-li sloní chobot, říká vám to, že byste se neměli nechat zmítat pudy. Používejte svůj rozum a jednejte racionálně. Jen tak se v životě dostanete tam, kam chcete. Pudy vás vedou jen do slepých uliček.
Chobotnice
Chobotnice v moři vás upozorňuje na to, že byste se na svých nejbližších cestách měli vyhýbat neznámým lidem – budou velmi dotěrní a budete mít případně velké problémy se jich zbavit. Chobotnice na talíři symbolizuje touhu po cestování. Chcete poznávat daleké kraje a kultury. Jste příliš dlouho na jednom místě.
Chodba
Kráčíte-li ve snu světlou chodbou, čeká vás soudní spor. Temná chodba značí nepříjemné překvapení nebo neudržitelnost současné situace. Vidíte-li podzemní chodbu, sděluje vám to, že stále hledáte výmluvy a důvody, proč něco nejde. Přestaňte se vymlouvat na okolnosti a začněte tvrdě pracovat!
Chomout
Vidět koňský chomout ve snu značí, že vám někdo maličkostí dopomůže k významnému peněžnímu zisku. Koupě nového chomoutu symbolizuje nečekaný obrat k lepšímu. Dojde k němu tam, kde jste v to už ani nedoufali. Kromě radosti vám to přinese také cenné poučení. Pro příště si budete pamatovat, že naděje umírá poslední.
Chrám
Chrám značí radost ze života. Jeho stavba věští finanční zisk nebo sňatek s bohatou osobou. Naopak zbořený či poškozený chrám symbolizuje starosti, které padnou na vaši hlavu. Jste-li ve snu v chrámu, pak vaše svědomí není čisté. Někomu jste ublížili a nedokážete se s tím vyrovnat. Možná je stále čas věci napravit.
Chrastí
Sběr chrastí věští období nouze a starostí. Nakládání chrastí na vůz vás varuje před nepřátelstvím. Suché chrastí vám sděluje, že nepříjemných starostí se zbavíte jen rozvážným uvažováním a odvahou. Vlhké chrastí symbolizuje snadnou cestu k cíli. Pálení chrastí předznamenává velké nepřátelství, kterého se dočkáte.
Chřest
Tato zelenina ukazuje lítost nad tím, že jste se nechali ovládnout vášní. Může ale značit i výdělek! Sázení chřestu symbolizuje přicházející spokojenost, byť možná jen na pár dní. Vaření chřestu vás upozorňuje, že nevěnujete dostatečnou pozornost svému zdraví. Lepší je nemocem předcházet, než je léčit!
Chroust
Tento brouk značí, že u někoho vzbuzujete nedůvěru. Více chroustů pohromadě symbolizuje ztrátu a nepřátele. Chycení chrousta vám říká, že díky své společenské povaze potkáte další nové přátele. Letící chroust předznamenává ztrátu. Přijdete o něco, na čem lpíte až příliš. Šlapete-li po chroustech, vaše myšlenky nejsou čisté.
Chrpa
Kvetoucí chrpa ukazuje na obrovskou šanci k zisku. Sbírání chrp ovšem symbolizuje zármutek a slzy. Trhání chrpy značí důvěru – lidé okolo vás vám věří. Chovejte se stále stejně, aby to tak zůstalo! Vidět chrpu odkazuje na setkání, které ve vás vyvolalo pocit sounáležitosti. Nedávno jste poznali člověka, se kterým si velmi rozumíte.
Chrt
Pokud ve snu vidíte chrta, znamená to, že se zamilujete do nepříliš věrného člověka. Buďte opatrní! Koupě chrta značí, že se po porážce rychle vzpamatujete. Jestliže se v chrta sami proměníte, nepodlehnete vnějším svodům. Češete-li jeho srst, měli byste se rozhodovat rychleji. Některé šance by vám mohly uniknout, když budete otálet.
Chudoba
Pokud pomáháte chudým lidem, znamená to pro vás bohatství a štěstí vydobyté vaší houževnatou prací. Jste-li chudí, vězte, že štěstí je nedaleko. Stačí jen otevřít dveře a pustit jej k sobě. Jestliže vidíte chudobu, předznamenává to změnu vašeho zaměstnání. Brzy se dočkáte lépe placené pozice.
Chůva
Pokud se ve vašem snu objevila chůva, značí to touhu po dítěti. Zvláště zdá-li se sen mladé ženě. Hledání chůvy vám sděluje, že na něco sami nestačíte a hledáte pomoc. Nebojte se požádat své blízké, jsou tu pro vás v časech dobrých i zlých. Máte-li chůvu v rodině, očekávejte spory s příbuznými.
Chvojí
Chvojí v lese ukazuje na zbytečnou práci. Zaměřte se na činnosti, které vás přivedou k vašemu vysněnému cíli. Zbytečně plýtváte časem a energií tam, kde to není potřeba. Pokud nakládáte chvojí na vůz, znamená to radost v domě. Vaši nejbližší vám zajistí v následujících dnech spoustu důvodů k úsměvu.
Chyba
Pokud ve snu chybujete, symbolizuje to, že jste příliš zahleděni sami do sebe a cítíte se dotčeni. Chyba v počtech značí přílišnou opatrnost – bojíte se udělat chybu a tak stále vše opakovaně kontrolujete. Kvůli tomu se nemůžete hnout z místa. Chyba v textu vám říká, že byste lidem měli dávat druhou šanci.

Hodíte se v lásce k sobě

&

Kyvadlo

Položte si otázku a kyvadlo vám odpoví možnostmi ano, ne, nevím

Kyvadlo odpověz
Kyvadlo
Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo
Luna se nachází v Panně

Znamení

Fáze
16.
Den

Biorytmus

 

Intelekt

 

Emoce

 

Kondice

Jaká je vaše karta dne?

Karta dne

Výklad snů

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam.

Výklad snů

Ascendent

Vyplňte datum a čas vašeho narození:

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Eva

Další věštci
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz