Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Polojasno, bouřka 23°C

Snář

Výklad snů online

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam

Výklad snů
Žába
Žába vám předpovídá štěstí v obchodech, ale také věrnou lásku, pochvalu a dosažení světové slávy. Mnoho peněz můžete očekávat, pokud vidíte žábu v rybníce. Chytáte-li nebo zabíjíte-li žábu, pak si ublížíte a způsobíte si škodu.
Zábava
Pokud nemá váš sen nouzi o zábavu, znamená to, že vás může zaskočit ztráta nějaké blízké osoby. Nutíte-li se do zábavy, pak vás něco brzdí a vy nemůžete dělat to, co byste chtěli. Jestliže zábava ve snu vázne, pozor na těžkou ránu osudu.
Zaběhnout
Jestliže se vám zaběhne pes, značí to, člověka, se kterým toho budete mít opravdu hodně společného. Zaběhnete-li se tak, až se ztratíte, prožijete v sobě velký zmatek.
Zabít
Pokud se vám zdá špatný sen, kdy jste někoho zabili, ukazuje to na vaše falešné přátele či příbuzné. Může to také znamenat, že máte chabé nervy. Zabijte-li svého přítele, pak si od něj půjčíte peníze, ale budete mu je muset velmi brzy vrátit. Zabíjíte-li čas, nepracujete na sobě a na své kariéře tak, jak byste mohli.
Zabloudit
Jestliže jste ve snu zabloudili, znamená to, že jste na dobré cestě ke štěstí. Chce to jen vydržet! Bloudíte-li ve tmě, držte se své cesty. Na konci vás čeká štěstí. Pokud bloudíte v prostředí, které neznáte, dejte pozor na to, abyste za sebe nenechali rozhodovat jiné.
Zábradlí
Držíte-li se ve snu zábradlí, ukazuje vám to, abyste nebyli tak pyšní. Jinak vám hrozí pokárání. Může to také znamenat, že vás bude něco brzdit ve vašich plánech. Sjíždíte-li po zábradlí, pak brzy přijde trest za vaši pýchu.
Záchod
Pokud ve snu sedíte na záchodě, značí to, že se ve svém životě potýkáte s nepřejícností a závistí. Znečištěný záchod symbolizuje velké štěstí. To stejné platí i pokud do záchodu spadnete. Obsazený záchod věští, že vaši důvěřivost brzy někdo zneužije.
Zachránit
Sen, ve kterém jste někoho zachránili, znamená, že se vám dostane požehnání v obchodních činnostech. Pokud zachraňujete sami sabe, nemusíte být tak podezíravý. Zachraňujete-li něco, očekávejte pozvání na večeři, které byste neměli odmítnout.
Záclony
Pokud ve snu věšíte hezké, bohaté záclony, znamená to, že si budete užívat radosti, majetku i uznání. Ukrýváte-li se za záclonami, pak si dejte pozor na podvod. Spálené a roztrhané záclony symbolizují smrt úrazem. Jestliže jsou záclony rozprostřené po domě, můžete v práci očekávat povýšení.
Záda
Pokud vás ve snu bolí záda, značí to, že jste někdy podlézaví, aniž by to mělo nějaký dobrý důvod. Jestliže si ve snu záda poraníte nebo zlomíte, prožijete citelnou ztrátu. Ohnutá záda věští, že budete vystaveni posměchu bez pádného důvodu. Vidíte-li rovná záda, pak byste měli začít šetřit a vytvořit si nějakou rezervu.
Zadek
Sen o ženském zadku ukazuje na to, že se zabýváte malichernostmi. Jestliže vidíte ve snu svůj vlastní zadek, pak to vypovídá o zmatku v obchodování. Může to také znamenat, že se vám brzy zvedne sebevědomí.
Zadusit
Zdá-li se vám o tom, že se dusíte, značí to, že se v životě chováte moc bujně. Je potřeba zpomalit. Dusíte-li se jídlem, pak budete mít elánu na rozdávání a nikdy se neunavíte. Pokud nemáte dostatek vzduchu a kvůli tomu se dusíte, čeká vás období velkého strachu.
Zahrada
Procházka upravenou zahradou značí radost, zvětšení vašeho majetku, získání cti a dobré obchody. Jestliže vidíte zahradu s vysokým plotem, pak to o co žádáte, bude zamítnuto. Pokud je zahrada zanedbaná a zarostlá, zvažte, jakými lidmi se obklopujete. Někteří z nich jsou falešní rádci.
Zajetí
Jestliže se vám zdá sen, kdy jste se dostali do zajetí, varuje vás to před podvody a nedůvěryhodnými osoba. Dejte si také pozor na to, aby někdo nevyužíval vaší dobroty.
Zajíc
Pelášející zajíc ukazuje, že máte velký strach. Chytíte-li ho symbolizuje to přelétavého partnera. Jíte-li jej, pak vás čeká spokojené období. Podobně je tomu, kdy zajíce střílíte. Pokud jíte pečeného zajíce, dejte si pozor na pohlavní nemoci.
Zákazník
Navazovat styky se zákazníkem značí, že byste měli být bdělí, jinak snadno ztratíte své výhody. Jestliže jste vy zákazník, dejte pozor na to, abyste zaváhánim nepřišli o své výhody. Pokud zákazníka urazíte, dejte pozor na to, co říkáte. Někdy si nevidíte do úst.
Zakopat
Pokud ve snu něco zakopete, věští vám to, že vás v nejbližší době opustí štěstí v lásce i práci. Může to symbolizovat také špatné rozhodnutí. Jestliže zakopete někoho tzn. pohřbíte jej, přemůže vás strach o svou rodinu a přátele.
Žalm
Zpívat ve snu žalmy symbolizuje mocného ochránce ve vaší blízkosti. Laskavý člověk se vás zastane. Pokud žalmy slyšíte zpívat, pamatujte, že ne ve všem a vždy musíte být první a dejte prostor i ostatním.
Žalmy
Zpívat ve snu žalmy symbolizuje mocného ochránce ve vaší blízkosti. Laskavý člověk se vás zastane. Pokud žalmy slyšíte zpívat, pamatujte, že ne ve všem a vždy musíte být první a dejte prostor i ostatním.
Žaloba
Vedete-li ve snu proti někomu žalobu, čeká vás neklidné období. Ukazuje to na vnitřní nespokojenost. Pokud slyšíte jak se čte žaloba proti vám, přijměte pomocnou ruku, která je vám nabízena. Vyhrožujete-li vy někomu žalobou, promyslete, zda nepoužíváte vaši sílu proti slabším a menším.
Záloha
Žádáte-li od někoho finanční zálohu, budete mít v zaměstnání co do činění s obhroublým hlupákem. Pokud zálohu vidíte jako zásobu něčeho, značí to, že svým blízkým brzy vynahradíte to, že jste na ně nyní neměli dostatek času. Záloha jako rezerva napovídá, že své dovednosti jistě použijete v pravou chvíli.
Žaludek
Symbol žaludku vás varuje před nečekanými ztrátami. Važte si toho, co máte, a hlídejte svůj majetek. Prázdný, hladový žaludek upozorňuje na to, že byste neměli vše brát na lehkou váhu. Pokud cítíte plný žaludek, popřemýšlejte, jestli pro vás peníze nejsou až moc důležité. Bolavý žaludek symbolizuje nutnost vyhledat lékaře. Sami se nevyléčíte.
Žaludy
Pokud ve snu sbíráte žaludy, věští vám to nečekané finanční přilepšení. Vašemu hospodaření se daří. Může to také znamenat, že byste měli poslouchat rady svých blízkých. Trháte-li žaludy ze stromu, pak nevědomky ublížíte nevinnému člověku.
Zámečník
Potkáte-li ve snu zámečníka, znamená to, že vaši cestu vám komplikuje spousta různých překážek. Pokud jste vy zámečník, nenechejte se ostatními odlákat od vašeho úmyslu a jděte si za svým. Pracující zámečník symbolizuje fakt, že hlavou zeď neprorazíš.
Zámek
Pokud odemykáte ve snu zámek, je to varování před krádeží. Visací zámek značí, že nejste vítáni. Promazáváte-li zámek, čeká vás milé překvapení. Zavřený zámek symbolizuje nutkání užít si dovolenou. Vidíte-li rezavý zámek, zvažte, zda ten, koho chcete navštívit o to stojí.
Zametat
Pokud zametáte světnici, znamená to, že byste si měli dávat pozor na nemoci. Vymeťte je z domu! Jestliže zametáte při úklidu, znamená to, že vás doženou vzpomínky, se kterými se již dlouho trápíte.
Zamilovaný
Pokud jste ve snu po uši zamilovaní, věští to drobné zklamání na které však brzy zapomenete. Zamilovaný pár značí radost v rodině, tak si ji užívejte. Jestliže se ve snu zamilujete, čeká vás šťastné období.
Zamknout
Jestliže něco zamykáte na víc západů, znamená to, že by se vám hodilo mít do práce víc energie. Zamykáte-li auto, dělejte kroky proti vaší únavě a bojujte s ní. Pokud zamykáte dveře, okolnosti vás brzy donutí začít cvičit. Vidíte-li ve snu zamknutá ústa, dokážete udržet všechna tajemství.
Zápach
Pokud vás ve snu trápí intenzivní zápach, varuje vás to před nevěrností, proradností a falší v okolí. Jestliže zápach voní, dočkáte se velké pochvaly. Cítíte-li zápach síry, měli byste se vyhýbat ohni a mít vůči němu respekt.
Zápalky
Jestliže ve snu škráte zápalkami, věští vám to bohatství a poklady materiální i duševní hodnoty. Hledáte-li zápalky pak vás přemůže vaše závislost a stanete se jejím otrokem. Pokud zápalky pouze vidíte, najdete poklad zvláštní ceny.
Zápasit
Jestliže ve snu s někým zápasíte, znamená to, že všední starosti vám otravují život a trápí vás. Zápasíte-li se zvířetem, čekejte, že vás podvede někdo, komu jste dříve pomohli. Pokud zápasíte s cizincem, budete nešťastní. Zápas s přítelem věští smutek. Zápas s dítětem znamená starosti z rychle blížícího se stáří.
Zápisník
Ztráta zápisníku znamená, že prozrazujete nějaké tajemství. Dávejte si pozor na svoje know-how. Pokud najdete něčí zápisník, pak byste si své tajnosti měli nechat raději jen pro sebe.
Žár
Ohříváte-li se ve snu u žáru plamene, varuje vás před blížící se hádkou s nějakým blízkým člověkem. Může to také znamenat, že brzy ochladnou vaše city k určité osobě. Pokud cítíte velké horko, nemine vás bolest a zármutek.
Záře
Vidět ve snu jasnou záři a mít z ní dobrý pocit vám věští, že vás čeká život plný blahobytu a štěstí. Pokud vidíte záři v dálce, nepřestávejte doufat. Pokud záře pohasíná a ztrácí se, počítejte s tím, že se vaše problémy budou zvětšovat.
Zármutek
Pokud vás ve snu trápí smutek, značí to, že se brzy dočkáte podpory od vašich přátel i příbuzných. Může to také značit, že pro svůj klid toho hodně a rádi obětujete. Jestliže vidíte někoho jiného v zármutku, najdete štěstí v neštěstí.
Zárodek
Vidíte-li ve snu zárodek, znamená to, že máte originální myšlenky, které přinesou značnou odměnu. Pokud vidíte zárodek jako embryo brzy se ve vašem životě stane nějaká změna.
Zásnuby
Sen o zásnubách vás upozorňuje na to, že své dobré skutky byste měli dělat jenom z čisté lásky. Pokud zásnuby ve snu ohlašujete pak neváhejte pomoct potřebnému bez postranních úmyslů. Rušíte-li zásnuby, může se stát, že budete tak dlouho vybírat až vám nic nezbyde.
Zastavárna
Pokud se ve snu ocitnete v zastavárně, symbolizuje to, že vaše svoboda může být nečekaně ohrožena. Máte-li vlastní zastavárnu, pak vše moc přepočítáváte na peníze. Navštívíte-li zastavárnu, brzy vyjdou vaše lži najevo.
Zástěra
Jestliže ve snu nosíte zástěru, prozrazuje to, že co se vám zdálo trestem, stane se požehnáním. Pokud zástěru perete, pak vězte, že odvahu vám přinese pouze čisté svědomí. Naleznete-li zástěru budete za dobře odvedenou práci dobře odměněn. Hedvábná zástěra symbolizuje zpěv, který vám pomůže zbavit se chmurných myšlenek.
Zastřelit
Pokud někoho ve snu zastřelíte, symbolizuje to, že vás pronásleduje nějaký váš přítel nebo ctitel. Může to také značit, že vás čeká neradostná budoucnost. Jestliže jste zastřeleni vy, propadli jste hluboké lásce.
Zásuvka
Vytažená naditá zásuvka, jako šuplík, znamená, že se v blízké době dočkáte bohaté veselky nebo velkého dědictví. Symbolizuje to také poctivé jednání. Vidina zástrčky nás varuje, abychom se vyhnuli unáhleným nápadům a rozhodnutím.
Zasypán
Pokud vás ve snu něco zasypalo, značí to, že se budete muset namáhat, abyste se dostali z tísně. Jestliže jste zasypán ve smyslu jako pohřben, máte strach o své blízké a milované. Dejte jim to najevo.
Zatčení
Jestliže vás ve snu zatkli, znamená to, že bezdůvodně upadnete v nebezpečí a nevíte, jak z toho ven.Snažte se nebezpečí vyhnout. Pokud vy sami někoho zatýkáte, neměli byste uhýbat ze svého přesvědčení a zásad. Vidíte-li pouhé zatýkání, musíte si dodat odvahu sami. Nikdo z okolí vám s tím nepomůže.
Zátka
Jestliže se snažíte uzavřít láhev zátkou, znamená to, že byste neměli šířit dál mnohá tajemství. Zátka symbolizuje také pocity, které mohou potlačit vaši osobnost. Bojujte s nimi.
Zatmění
Sen o zatmění Slunce symbolizuje příchod těžkých dob. Tato předpověď může odkazovat i na válku. Zatmění Slunce může také symbolizovat, že na chvíli podlehnete bolesti. Pokud vidíte ve snu zatmění Měsíce, dejte pozor na partnerovu nevěru, kterou můžete odhalit.
Zavařovat
Když se vám zdá, že zavařujete, znamená to, že je potřeba pamatovat na horší časy, které mohou přijít. Může to také znamenat, že překážky, které vás neminou vám pomůže překonat někdo, kdo s vámi upřímně cítí. Jen toho člověka musíte najít.
Zavazadlo
Vidět nebo mít ve snu zavazadlo znamená, že brzo dostanete hosta zdaleka a patřičně ho pohostíte. Balíte-li zavazadla, očekávejte neohlášenou návštěvu z velké dálky. Pokud zavazadla pouze vidíte, znamená to, že díky zkažené dovolené prozříte. Jestliže zavazadla nesete, brzy vás opustí strach z létání.
Závaží
Používáte-li ve snu závaží, značí to, že v pracovní oblasti můžete čekat něco opravdu příjemného. Zvedáte-li těžké závaží, neklaďte na sebe velké nároky a nepřepínejte se. Pokud závaží upustíte na zem, něco nebo někdo vás nemile překvapí a bude vám chvíli trvat, než se z toho otřepete.
Závěť
Sepsat závěť ve snu znamená, že máte všechny předpoklady dožít se opravdu požehnaného vysokého věku. Aby jste však měli klidný život, udržujte si své věci v pořádku. Pokud vidíte závěť před sebou nebo si ji čtete, čeká vás radostné období.
Závin
Pokud si ve snu pochutnáváte na dobrém závinu, znamená to brzké nabytí ztracených sil i dobré nálady. Cukrujete-li závin, chcete být ve všem dokonalí a cesta není vždy jednoduchá. Pečete-li závin, můžete se pro blaho rodiny rozdat a uděláte i nemožné. Pokud závin balíte, snažíte se utéct před skutečností a raději zavíráte oči.
Zavináč
Jestliže ve snu jíte zavináče, znamená to, že byste si měli dávat pozor na přílišné množství alkoholu nebo se jednoduše opijete. Pokud zavináče kupujete, budete pro slabosti druhých více shovívaví.
Závodit
Pokud ve snu závodíte na koni znamená to, že překonáte veškeré překážky. Jestli vidíte závodit jiné, nepodceňujte svoji práci. Vidina závodní dráhy s auty značí ztrátu majetku. Prázdná závodní dráha symbolizuje poctivou práci, která má svoji cenu.
Závoj
Pokud jste ve snu zahaleni závojem, varuje vás to, že v nějaké záležitosti kupujete zajíce v pytli a měli byste svůj názor nechat pouze pro sebe. Jestliže má na sobě závoj někdo jiný, zpozorněte a nedůvěřujte všem kolem sebe. Toužíte-li mít na sobě závoj, ale nemáte, může se stát, že se vám okolí vysměje, protože berete pravdu na lehkou váhu.
Závora
Zastaví-li vás ve snu závora, značí to, že v nejbližší době narazíte na překážku. Musíte ji překonat. Pokud vidíte zavřené závory, bude se vám dařit a překvapíte své okolí, protože dokončíte to, co jste začali. Zvednuté závory symbolizují, že svůj život neplánujete a žijete jej ze dne na den. Popřemýšlejte o tom.
Závrať
Pociťujete-li ve snu závrať, znamená to, že budete vydáni na milost a nemilost svým nepřátelům. Může to také znamenat, že se k vám dostanou pomluvy, které však přímo vám nijak neublíží.
Zazdít
Pokud ve snu něco nebo někoho zazdíte, znamená to, že byste neváhali na někom spáchat bezpráví. Zazdíváte-li sami sebe, dejte si pozor na zloděje. Zazdíváte-li nějakou hmotnou věc, brzy obdržíte smutnou zprávu.
Zázrak
Když se vám zdá, že pozorujete nějaký zázrak, varuje vás to, že podléháte v životě klamům a iluzím. Pokud na zázrak čekáte a doufáte v něj, pak již brzy řeknete okolí vaše doznání. Vidina zázraku může také značit velké změny, které vás hodně překvapí.
Zázvor
Pokud ve snu pěstujete nebo jíte zázvor, přijdete snadno k penězům a v práci se vám bude dobře dařit. Obzvlášť to platí, pokud vidíte zázvor uložen v pytlíku. Může to také znamenat, že někoho potěší vaše společnost.
Zbraň
Pokud se vám zdá o střelné zbrani, nastal čas připravit se na rozjezd kariéry. Vše vám nyní přeje, tak zachovejte chladnou hlavu. Nabíjíte-li zbraň, značí to příchod neveselých časů. Jestliže zbraň pouze vidíte, brzy přijde vhodný čas říct svému okolí pravdu.
Zbrojnice
Vidíte-li ve snu zbrojnici, může to být předzvěst válek a nepokojů. Obvykle věští domácí hádky. Je-li zbrojnice otevřená, setkáte se s někým, koho jste již mnoho let neviděli. Pokud je zbrojnice zavřená dejte pozor na intrikány, kteří vás chtějí strhnout špatným směrem.
Žebra
Žebra vás varují před ztrátou majetku způsobenou osobou ženského pohlaví. Mohou symbolizovat rozvod. Jestliže vidíte vystouplá lidská či zvířecí žebra, může to znamenat nedostatek sexuálního vyžití či snahu o navázání sexuálního vztahu se zadanou osobou ve vaší blízkosti.
Žebrák
Dáte-li žebrákovi peníze, věští to úspěchy v práci a podnikání. Značí to finance a důvod k radosti. Odmítáte-li jej ve snu, zažijete bídu, nouzi a možná i vězení. Pokud žebráka jen vidíte a pozorujete, vkrade se do vám do života mnoho starostí. Pokud jej vidíte jak prosí o peníze, symbolizuje to veselost.
Žebrat
Pokud ve snu žebráte, symbolizuje to, že se do rodiny může vetřít bída s nouzí. Vyhněte se utrácení a lépe počítejte své peníze. Dejte také pozor na svůj hmotný majetek. Pokud ve snu žebráte až prosíte, může se vám v životě brzy dostat ponížení.
Žebřík
Žebřík značí vylepšení situace v rodině, manželství i zaměstnání. Přijdete k bohatství nebo naleznete lásku.Padáte-li z žebříku, dívejte se pozorně kolem sebe a mějte oči otevřené. Nedělejte ukvapené kroky. Pokud po žebříku vystupujete vzhůru, brzy docílíte vítězství a budete se radovat.
Žebřiňák
Žebřiňák upozorňuje na známou pravdu, že jen píle a pracovitost vás přivede ke skutečnému úspěchu. Může to také značit přísun určitého finančního obnosu. Pokud vidíte žebřiňák, jež táhne kůň, znamená to, že poznáte v životě něco nového.
Zeď
Pokud ve snu stavíte vysokou zeď, značí to ztrátu svobody. Zbořená zeď znamená, že se osvobodíte a uleví se vám, dosáhnete svého cíle. Pokud vysokou zeď pouze vidíte čeká vás vyšetřovací vazba nebo vězení. Padáte-li ze zdi, pak vás někdo dlouhodobě zklame.
Zedník
Vidíte-li ve snu pracujícího zedníka, znamená to, že vaše lenivá nátura by vám mohla způsobit škodu a budete potřebovat pevnou vůli. Pokud jste vy zedníkem, nezapomínejte na to, čeho jste chtěli docílit.
Žehlička
Pokud ve snu žehlíte, nebo kupujete žehličku, značí to, že vás čeká velké množství namáhavé práce. Jestliže žehlíte velkou hromadu prádla dejte pozor na svou obětavost a nerozdávejte se tolik pro druhé. Snažte zamaskovat své nedostatky, pokud se ve snu popálíte o žehličku.
Zelenina
Syrová zelenina znamená nepříjemnosti v obchodech a hrozící ztráty různého druhu. Mějte se na pozoru! Může to znamenat také nebezpečí požáru. Jestliže zeleninu pěstujete, budete se radovat z vyplnění tajného přání. Čištění zeleniny značí hádku v rodině.
Železnice
Cesta po železnici ukazuje příznivý vývoj důležité situace. Dočkáte se nebývale rychlého výsledku. Může to také znamenat riziko, že zmeškáte velmi důležité jednání. Pouhá vidina železnice značí, že máte volnou cestu a nic vám nebrání ve vykonání určité činnosti.
Železo
Žhavé železo značí silnou lásku spojenou s hádkou a spory. Kout železo značí, že kdosi spřádá plány. Zakopnete-li o rezavé železo, lžete sami sobě. Kováte-li železo vy sami, nedejte na sobě znát svou nerozhodnost.
Zelí
Hlávkové zelí symbolizuje žal a zármutek. Stejně tak pokud jej jíte a je kyselé nebo špatně uvařené. Krouhat a vyhazovat zelí značí konec dlouhého smutku. Bílé zelí ve snu znamená obrat k lepšímu. Červené zelí pak znamená, že si budete muset v mnoha věcech poradit sami. Pokud vidíte velké množství zelí, očekávejte hádku s někým blízkým.
Země
Sen o úrodné půdě značí brzký přírůstek do rodiny. Padnout na zem znamená šanci získat nějakou výhru. Kopat do země značí pohřeb nebo stavbu nového domu. Žlutá a sluncem zalitá země přináší úspěch, silné přátelství a velké štěstí. Pokud ve snu k zemi promlouváte čeká vás nemalé bohatství.
Zeměkoule
Vidíte-li zeměkouli z výšky nebo kolem ní letíte, věští to buď velké cestování do dálek, nebo brzkou šťastnou svatbu. Přibližujete-li se k zeměkouli, potkáte vzdálené příbuzné, které si již dlouho neviděli.
Zemětřesení
Když cítíte ve snu zemětřesení, značí to, že se chystají změny, pozor na skryté majetkové ztráty. Jestliže jste svědkem zemětřesení, přijde zrada od blízkého přítele. Pokud jste uprostřed zemětřesení, nesnažte se změnit svůj osud.
Žena
Hezká žena ve snu vám přináší pevné zdraví, štěstí a majetek. Stará žena symbolizuje hojnost a těhotná dobré zprávy. Jestliže má žena ve snu hnědé vlasy značí to nemoc. Žena s černými vlasy značí na krátký čas pocit stísněnosti. Někdo vás bude pronásledovat, pokud vidíte ženu s červenými vlasy. Pokud vidíte hned několik žen najednou, čeká vás trápení.
Ženich
Ženich symbolizuje věrnost i přes všechnu nepřízeň okolí, tančit s ním věští svobodným ženám sňatek.Vidíte-li mrtvého ženicha, očekávejte dlouhé a štastné manželství. Pokud ženich jenom leží, značí to smrt ve vašem okolí. Vidíte-li sami sebe jako ženicha čeká vás neštěstí a ztráta někoho blízkého.
Žid
Potkáte-li ve snu Žida nebo s ním obchodujete, značí to, že se vás někdo v zaměstnání snaží oklamat. Bijete-li a trápíte-li Žida, znamená to, že budete okolím velmi negativně souzen. Pokud vidíte mrtvého Žida, potká vás velké neštěstí.
Židovka
Symbolika Židovky ve snu značí štěstí v lásce a milostném životě. Pokud ji ve snu líbáte, ukazuje to nového partnera a nové milostné zážitky. Mrtvý Žid znamená neštěstí. Procházíte-li se s Židem, někdo vás podvede a oklame. Jestliže od Žida přijmete službu, můžete očekávat velké štětí.
Žíla
Pouštíte-li někomu ve snu žilou, značí to možné neštěstí, finanční ztráty a špatnou náladu. Žíla všeobeně symbolizuje úzkost. Křečové žíly na noze znamenají, že vás trápí rychle přicházející stáří. Pokud vidíte vystouplé žíly na krku, trápíte se, protože jste někomu ublížili.
Zimostráz
Zelený zimostráz je dobrým znamením, jež vám předpovídá, že se dožijete vysokého věku při plné síle. Může znamenat, že vás čeká daleká cesta. Pokud vidíte hojně obrostlý zimostráz, nezaspěte na vavřínech, protože vytoužený úspěch je ještě daleko před vámi. Zvadlý zimostráz značí, že se nemůžete pohnout z místa.
Žíněnka
Ležíte-li ve snu na žíněnce, ať už v místnosti či venku, značí to příjemné setkání, které vás potěší. Vidět žíněnku symbolizuje duševní neklid, jež vás dostihne. Znamená to také povinnosti a s nimi spojenou zodpovědnost.
Žito
Tato obilovina ukazuje na hojnost a bohatství. Konzumovat žito ve snu věští příchod dobrých zpráv. Pokud žito sejete, čeká vás vyrovnaný život. Procházka žitem značí štěstí v lásce. Vyklepáváte-li zrna z klasů, brzy vyhrajete peníze. Svoz žita z pole znamená pevné a dlouhé zdraví.
Žížala
Černá žížala vás upozorňuje na negativní osobu, která se vám snaží ublížit. Nachází se ve vaší blízkosti. Tlustá a dlouhá žížala znamená novou lásku. Hejno žížal znamená, že tě někdo lstivě připraví o majetek. Pokud berete žížalu do ruky nebo ji v ruce držíte, nebojte si říct o pomocnou ruku.
Žízeň
Uhasit žízeň vodou ukazuje, že se dočkáte pracovního či milostného úspěchu. Silná žízeň, kterou nelze uhasit značí zmar, smutek a nepokoj. Pokud pijete špinavou vodu, čekají vás úzkosti a trápení.
Zlatit
Pokud ve snu něco nebo někoho zlatíte, značí to přikrašlování pravdy. Sundejte své růžové brýle. Když vybíráte zlatý šperk, znamená to, že poroste vaše sebevědomí. Jestliže jste ozdobeni velkým množstvím zlata, měli byste být na pozoru po všech stránkách.
Zlato
Nosit na sobě zlaté šperky značí těkavost a nestálost, avšak obecně vidět zlato vám věští úspěchy. Pokud zlato rozdáváte, budete chystat svým blízkým svatbu. Ztráta zlata znamená podvod a krádež. Objev zlatého dolu přinese jistou výhru.
Zloděj
Když ve snu vidíte vstoupit do domu zloděje, předpovídá vám to naopak štěstí a jistotu v obchodech. Pokud zloděje vidíte, zažijete milostné dobrodružství. Pokud jste zlodějem právě vy, značí to, že cit, lásku a přátelství si nemůžete nikdy koupit.
Zlomený zub
Zlomený zub symbolizuje ztrátu zdraví. Vás nebo někoho z vašeho blízkého okolí čekají vleklé zdravotní potíže. Kromě toho může zlomený zub značit materiální ztráty. Dávejte dobrý pozor na svůj majetek a několikrát si rozmyslete každou investici – hvězdy vám v této otázce nebudou příliš nakloněny.
Žloutenka
Pokud se vám zdá o onemocnění žloutenkou, symbolizuje to přísun bohatství i velké nečekané štěstí. Může to značit také úmrtí v rodině. Jestliže se máte ve snu chorobný strach ze žloutenky, pak se bojíte možné války.
Zmije
Zažít ve snu uštknutí zmijí vás varuje, že vaše štěstí lze snadno zničit, dávejte pozor na nebezpečí. Chytání zmije vás motivuje k překonání všech potíží. Pokud zmiji zabijete, můžete očekávat smíření. Pouhá vidina zmije upozorňuje na to, že vaši nepřátelé mají více síly než vy.
Zmrtvýchvstání
Jestliže ve snu vidíte zmrtvýchvstání, věští vám to brzké vysvobození z materiálního nedostatku a můžete očekávat přísun peněz. Dále to může také znamenat blížící se začátek vaší vnitřní proměny, ať už pozitivním či negativním směrem.
Znamení
Vidíte-li ve snu na obloze nějaké znamení, mějte se na pozoru, neboť to věští nepříznivé události. Pokud dáváte někomu vy znamení, váš úspěch nebude opravdový. Znamení malované do písku značí tajný milostný románek.
Známka
Kupujete-li nebo nalepujete-li poštovní známky, věští to nové známosti a kontakty. Sběr známek nebo vidina cizích poštovních známek přátele v cizině. Pokud spatříte celou sbírku známek, splní se vám tajné přání.
Znečištění
Jestliže vás trápí nějaké silné znečištění, může to poukazovat na nevěru, ale zároveň na nepříjemné pomluvy. V případě, že jste znečištěni a následně očištěni, připravte se na hrozící nebezpečí.
Zneuctění
Pokud se vám zdá o zneuctění, věští vám to neúspěchy v obchodech a práci. Nikam se proto nežeňte. Jestliže jste vy někoho zneuctili, bude se vám dařit a budete za sebou nechávat mnoho úspěchů. Můžete být také vy sami zneuctění, což značí, že se opět zamilujete.
Zombie
Zombie ve snu věští nečekané události. Váš život se může zcela změnit z minuty na minutu. Některé změny se vám možná nebudou líbit, ale nemá smysl proti nim bojovat – stejně s nimi nic neuděláte. Zombie také značí, že vyváznete z nebezpečí. Již delší dobu vás něco ohrožuje, nyní se tohoto postrachu konečně zbavíte.
Zpěv
Líbezně znějící zpěv ve spánku znamená, že se k vám dostanou dobré zprávy a přinesou vám útěchu. Poslech zpěvu za doprovodu hudby vám přinese útěchu v nesnázích. Pokud zpíváte vy sami, měli byste více dbát na své zdraví.
Zpěvačka
Stanete-li se ve snu zpěvákem či zpěvačkou, ukazuje to na velké štěstí v podnikání a investicích. Jestliže ve snu vidíte jiného zpěváka zpívat nebo se přímo s ním setkáte, čeká vás příjemné shledání s jinou osobou. Obdiv zpěvačce značí překonání manželské či partnerské krize.
Zpěvák
Stanete-li se ve snu zpěvákem či zpěvačkou, ukazuje to na velké štěstí v podnikání a investicích. Pokud zpěváka vidíte zpívat nebo jej posloucháte, připravte se na milé setkání, které vás velmi potěší. Obdiv zpěvákovi věští překonání manželské krize a návrat lásky do manželství.
Zpívat
Zpívání ve spánku značí radost, veselost a pochvalu. Neslyšný zpěv nebo krásný zpěv, který náhle utichne symbolizuje tesknění a smutek. Pokud slyšíte zpívat Gloria, zažijete velké překvapení, které jste neočekávalii.
Zpovědník
Jestliže se ve snu ocitnete ve zpovědnici, značí to, že napravíte nejasné pracovní záležitosti. Pokud se bojíte, aby se někdo nedozvěděl něco co nemá, pak to raději nedělejte. Ušetříte si tak mnoho starostí.
Zraněný pes
Zraněný pes odkazuje na to, že jste rezignovaní. Příliš jednoduše se vzdáváte ve chvíli, kdy věci nejsou podle vašeho plánu. Pokud nezačnete problémům čelit a bojovat s nimi, nikdy se nedočkáte úspěchu. Zraněný pes může rovněž symbolizovat, že jste přišli o něco, na čem vám velmi záleželo.
Zřícenina
Sen o zřícenině ukazuje na zármutek, truchlivost a úpadek. Vylézt na zříceninu však značí nebojácnost a odvahu při práci. Pokud se vám zdálo, že jste ze zříceni upadli, utrpíte velkou škodu.
Zrno
Ječné zrno znamená, že se nemáte plést do cizích záležitostí nebo můžete ublížit sobě či okolí. Pokud sejete zrní, značí to úrodu a hojnost. V nadcházejícím období očekávejte, že se vám bude dařit a budete spokojení.
Zrzavý
Vidíte-li ve snu zrzavého člověka značí to, že byste neměli někoho podezírat jen pro odlišnosti. Takovýto člověk to s vámi myslí dobře. Může to také znamenat nadcházející období pevného zdraví a velkého štěstí.
Ztracené dítě
Ztracené dítě značí vaši úzkostlivost. Často si děláte naprosto zbytečné starosti, kterými nervujete nejen sebe, ale i své okolí. Někdy se musíte uvolnit, sami víte, že to takhle nejde dál. Ztracené dítě může také předznamenávat menší finanční ztráty. Raději mějte připravenou nějakou rezervu.
Zub
Pokud si čistíte zuby, ukazuje to na dřinu v zaměstnání. Bolavý zub varuje před zdravotními problémy. Dbejte více o své zdraví, pokud vidíte bílé zuby. Naopak zlaté zuby značí pokoru, proto tolik nemluvte o svých úspěších. Jestliže vám vypadne zub, může to znamenat úmrtí v rodině.
Zubař
Zubař vás upozorňuje na to, že se rozčilujete nad maličkostmi. Dostáváte tak do nepříjemných situací nejen sebe, ale celou svoji rodinu. Zkuste trochu ubrat na emocích. Pokud jste sami ve snu zubařem, značí to, že se nedokážete dohodnout ani se svoji rodinou. Musíte začít dělat kompromisy!
Zuby
Pokud si čistíte zuby, ukazuje to na dřinu v zaměstnání. Bolavý zub varuje před zdravotními problémy. Vidina vypadaných zubů značí úmrtí v rodině. Trhání zubů ukončuje vztah s nějakým nepříjemným člověkem. Umělé nebo falešné zuby vyjasní to, o čem dlouho přemýšlíte.
Žumpa
Vidět žumpu či do ní dokonce spadnout značí větší počet drobných nepříjemností. Mějte se na pozoru! Pokud je žumpa prázdná, hlídejte si více peníze nebo se vám rychle rozkutálí. Plná žumpa vám přinese výhru v loterii.
Zvěř
Pronásleduje-li vás divoká zvěř, ukazuje to hříchy z mládí. Pokud ji lovíte předpovídá vám úspěchy. Hubená zvěř značí nějakou nemoc. Tučná zvěř pro vás znamená újmu. Pokud vidíte řvát divokou zvěř, zažijete velkou vášeň.
Zvěřina
Pokud připravujete v kuchyni zvěřinu, znamená to nepříznivé období. Lépe si hlídejte svůj majetek.Výjev zvěřiny přinese chudým neštěstí a bohatým nenávist, nepřátele a ztrátu lásky.
Zvěřinec
Zvěřinec vás varuje před špatnými a zlými osobami ve vaší blízkosti. Ocitnete se v úzkých a nebudete vědět, co si počít dál. Může se stát něco, co byste nečekali a velmi vás to překvapí.
Zvířata
Vidíte-li ve snu klidná zvířata, ukazuje to na harmonii v rodině, domácnosti a lásce. Také značí plodnost! Divoká zvířata poukazují na nebezpečnou situaci a neštěstí. Pokud budete s divokými zvířaty zápasit, budete od nebezpečí ochráněni.
Zvon
Velký zvon či jeho hlas věští dlouhý a zdravý život. Malý zvoneček vám připomíná nějaké tajemství. Zvony jsou dobrým znamením. Zejména kostelní zvony symbolizují nějakou radostnou událost.
Zvonek
Malý zvoneček vám připomíná nějaké tajemství. Pokud jste viděli kostelní zvon či zvonek, můžete očekávat nějakou radostnou událost. Malý domovní zvonek upozorňuje na nějaký problém. Mějte se na pozoru.
Zvonice
Obraz zvonice ukazuje, že v brzké době dosáhnete kýženého štěstí a moci. Lidé si vás budou předcházet, budou si vás více vážit a nebudou se bát dát vám najevo svůj obdiv a úctu.
Zvracet
Pokud ve snu zvracíte, znamená to, že vás potrápí spor o peníze. Dejte pozor na nějaký nepromyšlený obchod. Může se jednat také o peněžní spor v rodině nebo můžete být o peníze okradeni.

Hodíte se v lásce k sobě

&

Kyvadlo

Položte si otázku a kyvadlo vám odpoví možnostmi ano, ne, nevím

Kyvadlo odpověz
Kyvadlo
Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo Kyvadlo
Luna se nachází ve Vahách

Znamení

Fáze
28.
Den

Biorytmus

 

Intelekt

 

Emoce

 

Kondice

Jaká je vaše karta dne?

Karta dne

Výklad snů

Zadejte předmět vašeho snu a zjistěte jeho symbolický význam.

Výklad snů

Ascendent

Vyplňte datum a čas vašeho narození:

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz